یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۸:۲۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گردشگر داخلی و خارجی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: 61 هزار و 394 گردشگر داخلی و خارجی در تابستان امسال از بیش از 2 هزار اثر تاریخی، سیاحتی، مذهبی و فرهنگی این استان دیدن کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۴    
226 هزار و 893 گردشگر داخلی و خارجی از ابتدای سال تاکنون در خراسان جنوبی اقامت داشتند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۰    
سال گذشته در مجموع بیش از 200 هزار گردشگر داخلی و خارجی از این اثر طبیعی بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مسئول اجرایی موزه آب یزد گفت: بیش از 22 هزار گردشگر داخلی و خارجی از موزه آب شهر یزد در شش ماهه نخست سال 1402 بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر مجموعه غار آبی تاریخی سهولان مهاباد گفت: 149 هزار گردشگر داخلی و خارجی در نیمه نخست امسال از غار آبی، سنگی سهولان این شهرستان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- پراکندگی زباله در سواحل شهرستان های غرب مازندران که سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی بوده به اعتقاد کارشناسان امر، ظلم مضاعف بر محیط و سیمای سواحل زیبای منطقه و صنعت گردشگری است که باید برای برون رفت از مشکل تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: وجود سازه های زیرزمینی در برخی مناطق روستایی بخش کاخک این شهرستان جذابیت زیادی برای گردشگر داخلی و خارجی دارد و ظرفیت فراموش شده در توسعه گردشگری این شهرستان است.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه ملی محوطه تاریخی حسنلو گفت: امسال 2 هزار گردشگر داخلی و خارجی از تپه تاریخی حسنلو بازدید کرده و با تاریخ منطقه آشنا شده اند. حسن شیری افزود: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان -ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: بالغ بر 10 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی استان در ایام سه روزه تعطیلات هفته گذشته دیدن کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از خدمات رسانی به بیش از 10 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی در بناهای تاریخی استان اصفهان در ایام سه روزه تعطیلات هفته گذشته خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۰    
امروز شهری که به سبب جاذبه های بی نظیر در لیست هر گردشگر داخلی و خارجی رتبه اول را به خود اختصاص داده، اصفهان دیگری نیز در لایه های پنهان خود دارد که به جرئت می توان گفت این اصفهان را خیلی از ما نمی شناسیم.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یزدفردا: سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از اسکان بیش از 416 هزار گردشگر داخلی و خارجی در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: در یک ماه اخیر، بیش از 240 هزار گردشگر خارجی و داخلی از آثار و بنا های تاریخی فرهنگی استان بازدید کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر مجموعه غار آبی تاریخی سهولان مهاباد گفت: 73 هزار گردشگر داخلی و خارجی در سه ماهه اول امسال از غار آبی، سنگی سهولان این شهرستان بازدید کردند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۲    
گروه اقتصاد- ایران با برخورداری از مرزهای آبی در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان یکی از کشورهای با ظرفیت قابل توجه در گردشگری دریایی محسوب می شود که می تواند از آن برای جذب گردشگر داخلی و خارجی بهره ببرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: موزه استثنایی ژئوپارک ارس ظرفیت منحصر به فردی از تاریخ و طبیعت برای جذب گردشگران داخلی و خارجی بیشتر در این منطقه است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۱    
سیلاب هجدهم خرداد امسال در محور چالوس بی سابقه نیست، اما تبعات آن موجب شد یک بار دیگر نگاهی به وضعیت رودخانه و جاده چالوس بیندازیم؛ رودخانه و جاده ای که یکی از قطب های گردشگری ایران محسوب می شود و با جاذبه های طبیعی خود پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۱:۵۹    
راحله عبدالحسینی/گرافیک؛ مهدی سلامی سیلاب هجدهم خرداد امسال در محور چالوس بی سابقه نبود، اما تبعات آن موجب شد یک بار دیگر نگاهی به وضعیت رودخانه چالوس بیندازیم؛ محوری که یکی از قطب های گردشگری ایران محسوب می شود و با جاذبه های طبیعی خود پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس گفت: یکی از بهترین زمینه های توسعه استان مرکزی، استفاده از ظرفیت گردشگری است که می تواند سالانه هزاران گردشگر داخلی وخارجی را جذب کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۴    
یکی از اصلی ترین شهرها در حوزه گردشگری ایران، شهر مشهد مقدس است که هر سال از میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می کند. یکی از امکانات رفاهی که در گردشگری اهمیت زیادی دارد، رستوران های باکیفیت و متنوع است که در پایتخت معنوی ایران نیز این مورد در کانون توجه قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار کاشان گفت: گردشگری کاشان نباید محدود به یک فصل و چند ماه شود و برنامه ریزی ستاد گردشگری باید به گونه ای باشد که این صنعت در طول سال تداوم داشته تا هر روز در این شهر زیبا گردشگر داخلی و خارجی داشته باشیم.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
این مطالبه هتلداران نه تنها تازه نبوده که بارها مطرح و پیگیری شده که هر بار با مخالف هایی روبه برو شده است. براساس مقررات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نرخ خدمات برای گردشگر داخلی و خارجی باید "یکسان" و برمبنای "ریال" باشد، اما بهانه هتلداران برای طرح چنین مطالبه ای ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس چندرسانه ای- بندرانزلی یکی از شهرهای توریستی گیلان است که به خاطر وجود تالاب بین المللی و منطقه آزاد و ده ها عنوان دیگر شهرتی فراوان دارد و سالانه میزبان صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رویداد گردشگری 2023 در حالی از فردا در اردبیل آغاز می شود که شهرستان سرعین در یک ماه گذشته میزبان بیش از یک میلیون و 300 هزار گردشگر داخلی و خارجی بوده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر: فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به ظرفیت های فراوان گردشگری و باستانی این شهرستان، گفت: به طور متوسط سالانه افزون بر دو میلیون نفر گردشگر داخلی و خارجی از این منطقه بازدید می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از بازدید بیش از 32 هزار گردشگر داخلی و خارجی از باغ فین در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبرداد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۲    
شفقنا- سازمان گردشگری اقلیم کردستان عراق امروز(شنبه) اعلام کرد: پیش بینی می شود که شهرهای این اقلیم در سال 2023 میزبان دست کم 7 میلیون گردشگر باشد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۶    
بیش از 180 هزار گردشگر داخلی و خارجی در نوروز 1402 از اماکن فرهنگی و طبیعی شهرستان اران و بیدگل بازدید کردند که در مقایسه با پارسال حدود 25 درصد افزایش داشته است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
چشمه های آبگرم در شهرهای مختلف اردبیل همه ساله میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است. این استان بیش از 110 چشمه معدنی دارد که 75 چشمه آن آبگرم و 35 چشمه آن آب سرد است، به همین جهت شعار گردشگری استان “اردبیل، سرزمین چشمه های بهشتی” انتخاب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار رفسنجان گفت: بیش از 108 هزار گردشگر داخلی و خارجی در نوروز 1402 از جاذبه های گردشگری شهرستان بازدید کردند که از این تعداد بیش از 20 هزار نفر از بزرگترین خانه خشتی جهان واقع در قاسم آباد رفسنجان دیدن کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار کاشان گفت: آثار تاریخی و طبیعی این شهرستان در تعطیلات عید نوروز رقمی بیش از یک میلیون و 200 هزار گردشگر داخلی و خارجی را پذیرایی کرد که 110هزار نفر از آنها در مراکز اقامتی اسکان یافتند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۶:۰۵    
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: از 25 اسفند تا 11 فروردین ، یک میلیون و 715 هزار و 922 نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های تاریخی و طبیعی استان بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: از 25 اسفند تا 11 فروردین ، یک میلیون و 715 هزار و 922 نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های تاریخی و طبیعی استان بازدید کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قلعه کوتول شاه یکی از بناهای تاریخی سیاهکل است که بر فراز کوهی با 30 متر ارتفاع در روستای موشا یا میر شاه از آبادی های دهستان مالفجان قرار دارد. به گزارش خبرگزاری فارس از سیاهکل، گیلان مملو از مسیرها و جاده های زیبا، جنگلی و کوهستانی است که این استان بهشتی را مقصد هر گردشگر داخلی [...] ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست میراث فرهنگی کردستان گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تا هشتم فروردین ماه سال جاری، یک میلیون و 164 هزار و 806 نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
در پایان سومین روز از سال 1402، برج آزادی پذیرای 2 هزار و 500 نفر گردشگر داخلی و خارجی بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از برگزاری 63 تور گردشگری خودرویی، 14 تور پیاده روی و بازدید حدود 5 هزار گردشگر از اراضی عباس آباد در سومین روز از فروردین سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- خانه کُرد یا خانه آصف وزیری سنندج را می توان یکی از بزرگ ترین موزه های مردم شناسی ایران دانست که سالانه هزاران گردشگر داخلی و خارجی از آن دیدن می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۰:۱۰    
ایسنا/سیستان و بلوچستان چابهار بزرگترین خلیج جنوب شرق و از زیباترین خلیج های طبیعی کشور است که ماحصل آمیزش دریا، زمین و آفتاب بوده و طی هزاران سال به صورت طبیعی در گوشه ای از دریا عمان ایجاد شده و سواحل آن از گواتر تا زرآباد دارای صدها جاذبه طبیعی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواف گفت: ظرفیت های لازم برای اسکان روزانه 2 هزار گردشگر داخلی و خارجی و مسافر نوروزی در تعطیلات نوروز سال آینده فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۰    
2 میلیون گردشگر داخلی و خارجی در سال 1401 به منطقه مکران سفر کرده اند.
رشت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سید شمس شفیعی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت در دیدار با دارابی، قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تاکید کرد؛رشت در طول یک سال 25 میلیون گردشگر داخلی و خارجی رو میزبانی میکند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بهمن 1401 بیش از 900 نفر زائر و گردشگر داخلی و خارجی از کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بازدید بیش از 521 هزار گردشگر داخلی و خارجی از اماکن تاریخی استان در یازده ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش داریم تا با برنامه ریزی نسبت به حوزه های تخصصی میراث فرهنگی بتوانیم زیرساخت های لازم و شرایط مناسبی را برای جذب گردشگر داخلی و خارجی برای شهرستان تاریخی داراب فراهم نماییم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
منطقه گردشگری "اخلمد" شهرستان چناران در 80 کیلومتری شمال غرب مشهد و در دامنه های رشته کوه بینالود قرار گرفته است که به واسطه فضای بکر و زیبای خود سالانه پذیرای گردشگر داخلی و خارجی بسیاری می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۳    
در سال 2022 میلادی از مجموعه ریگستان سمرقند بیش از یک میلیون و 27 هزار و 951 نفر گردشگر داخلی و خارجی بازدید کرده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۰    
چطور به اصفهان سفر کنیم؟ اصفهان جز استان های معروف و محبوب در کل دنیا است که سالانه میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی وارد آن می شوند در نتیجه نیازی به معرفی ندارد. این شهر به قلب تپنده ایران معروف است که در زمان صفویان پایتخت ایران بوده است و آثار تاریخی زیادی را در خود جای داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهاباد گفت: امسال 850 گردشگر داخلی و خارجی از موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول این شهر بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۱    
فرماندار تکاب گفت: 46 هزار و 314 گردشگر داخلی و خارجی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان این شهرستان بازدید کردند که پس از دوران کرونایی و کاهش سفرها، آمار خوبی است.