یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۵Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصولگرا»

خبر آنلاین   ۵۰ دقیقه پیش    
ناصر ایمانی و محمد عطریانفر، دو چهره سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در کافه خبر خبرآنلاین، انتخابات مجلس، خالص سازی ، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت های اجرایی و... را مورد بحث و بررسی قرار دادند، مناظره ای خواندنی اما بدون ادبیات تند و جدال های تکراری.
8 صبح   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از روزنامه اعتماد، سیدیاسر جبراییلی، فعال سیاسی اصولگرا و رییس مرکز نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت با دو توییت در روز های اخیر نشان داده است که قرار است از این پس با زبان تند نقد و لحن کنایه با رییس دولت سخن بگوید و تنها به تایید اقداماتی می پردازد که [...]
تیتر برتر   ۱۰ ساعت پیش    
محمد عطریانفر و ناصر ایمانی، دو چهره سیاسی اصللاح طلب و اصولگرا با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین مناظره ای انتخاباتی و بدون تعارف داشتند و درباره خالص سازان و خالص سازی ها، ردصلاحیت ها، ناکارآمدی قوه مقننه، نظارت استصوابی و ... سخن گفتند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: دامن زدن به دوقطبی های سیاسی و بعضاً جناحی که فاصله زیادی با واقعیات جامعه نیز دارند، قرار گرفتن در زمین دشمن تعریف می شود که بدون تردید از عزیزان بسیجی انتظار نمی رود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تحلیلگر اصولگرا گفت: درست است که برخی چهره های آن ها آدم های داغ سیاسی باشند، اما عملکرد خبرگان به معنی عملکرد سیاسی نیست. حضور روحانی در مجلس خبرنگان یک مانور سیاسی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
منوچهر متکی، وزیر خارجه دولت احمدی نژاد در گفتگویی با ایرنا گفت: پس از حمله آمریکا به افغانستان، هدف بعدی آن ها حمله به ایران بود. جورج بوش مرتبا می گفت که گزینه نظامی برای ایران روی میز است. مقام معظم رهبری، بررسی این ادعاها را به دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی ارجاع دادند ...
پایگاه خبری آوا البرز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۱    
عامل ضعف مجلس دهم لاریجانی بود/تندروهای اصلاحات عارف راحذف کردند عضو فراکسیون ولایی با بیان اینکه لاریجانی فردی محافظه کار است که اعتقاد دارد همه چیز باید در سطح بالا و با مصلحت اندیشی تصمیم گیری شود، گفت: عامل ضعف مجلس دهم شیوه مدیریتی لاریجانی بود. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عبدالرضا داوری می گوید: تقریباً از زمستان سال 96 که رهبر انقلاب عتاب صریح نسبت به احمدی نژاد داشتند، در همان جا متوجه شد که با ساختار و رژیم کنونی امکان بازگشت به کانون های قدرت را ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خوشبختانه در قوانین جدیدی که برای انتخابات مجلس آینده طراحی شده، ما به کم ترین موقعیت برای دوقطبی سازی جامعه می رسیم و الان فکر نمی کنم فضای دوقطبی در انتخابات به وجود بیاید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصولا منافع سیاسی بعضی افراد در عدم تبعیت از بیانات رهبری است. آن ها فکر می کنند با عدم تبعیت از بیانات رهبری رای مخالفان نظام را جلب می کنند اما این شیوه غلطی است و درحالی که مدام تکرار می شود تا به حال جواب نداده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جوان روزنامه حامی ابراهیم رئیسی،بی تدبیری در کنترل بازار مرغ و گوشت را دستمایه انتقاد از سازمانهای دولتی قرار داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: محمدمهاجری فعال سیاسی اصولگرا گفت: حضور حسن روحانی در فضای انتخابات می تواند حجم قابل توجهی از اظهارنظر های جریان تندرو بر علیه او را به همراه داشته باشد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تحریک افکارعمومی منجر به کاهش میزان مشارکت خواهد شد/ وقتی وزیر کشور می گوید کسانی که در مورد حجاب تذکر می دهند، ربطی به مردم ندارند و گروه های مردمی هستند، به نظر من به معنی تحریک افکار عمومی است ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا درباره نظرسنجی ایسپا و گزاره 36درصدی عدم شرکت در انتخابات: ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مهاجری؛ چهره سیاسی اصلوگرا به رئیسی درباره آمارسازی و آماربازی در دولت سیزدهم کنایه تندی زد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۰    
محمد مهاجری گفت: اگر انتخابات برگزار شود و آقای روحانی هم انتخاب شود، معنای بسیار بدی برای جریان تندروی اصولگرا خواهد داشت و نشان می دهد بخشی از جامعه می توانند فردی را به مجلس خبرگان بفرستند که با نُرم های سیاسی آنها کاملا متفاوت است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هیات رئیسه مجلس یازدهم با بیان اینکه با توجه به تجاربی که در مجلس گذشته یعنی مجالس هفتم، هشتم، نهم و دهم داشتم، باید بگویم اتفاقی که در حوزه نظارتی در مجلس یازدهم رخ داده، بی نظیر است، گفت: حتی در مجالسی که جریان اصولگرا نیز حضور داشتند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک روزنامه اصولگرا هدف بیان عبارت مملکت مال حزب اللهی هاست را توضیح داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد مهاجری گفت: اگر انتخابات برگزار شود و آقای روحانی هم انتخاب شود، معنای بسیار بدی برای جریان تندروی اصولگرا خواهد داشت و نشان می دهد بخشی از جامعه می توانند فردی را به مجلس خبرگان بفرستند که با نُرم های سیاسی آنها کاملا متفاوت است.
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری میزان در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: وقت حمله به قوه قضاییه که می شود محفل رجانیوز به صحبت های فردی مثل توماج صالحی استناد و آن را تایید می کند، اما وقتی کسی در مورد گعده فکری رجانیوز صحبت می کند باید برخورد قضایی و بگیر و ببند راه انداخت.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
بیماری های قلبی مستقیما با مرگ و زندگی افراد در ارتباط است و اگر مورد غفلت قرار بگیرد می تواند به قیمت جانش تمام شود. پس باید به کوچکترین علائم هم توجه کرد و آن را جدی گرفت.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲    
کوکی ترک دار یک نوع کوکی است که روی آن ترک های ریزی وجود دارد. این کوکی ها معمولاً از آرد، شکر، کره، تخم مرغ و وانیل تهیه می شوند.کوکی ترک دار به این دلیل ترک می خورد که آرد آن با آب کافی مخلوط نمی شود. این باعث می شود که آرد هنگام پخت به هم بچسبد و ترک هایی در سطح کوکی ایجاد شود.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
منصور حقیقت پور، فعال سیاسی اصولگرا گفت: ثروت محصولی در جبهه پایداری موثر است، اما همه چیز نیست.منصور حقیقت پور با اشاره به سخنگوی جبهه پایداری که او را ملیجک خوانده بود، هشدار داد: اگر این آدم ساده لوح تندخو مجدد مصاحبه کند من اسامی این افراد را می گویم ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده پیشین مجلس در گفتگو با ایلنا درباره رد صلاحیتش از سوی هیات های اجرایی گفت: این هیات اجرایی، شایستگی تعیین نفرات برای صندوق ها را ندارد، شایستگی شمارش آرا را ندارد و صلاحیت جمع بندی را ندارد. امیدوارم سریعتر عوض شوند و آدم های بی طرف جایگزین شان شوند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
با نشست اخیر جبهه پایداری، صادق محصولی مجددا در دبیرکلی این حزب باقی ماند. مردی پرحاشیه که بسیاری از شخصیت های سیاسی اصولگرا از جمله قالیباف با او جدال سخن داشته اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷    
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر آقای روحانی بخواهد یارگیری هم کند باید یارانش را از جریان اصلاح طلب بگیرد چون از جریان اصولگرا کسی تمایل به همراهی با او ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ناصر ایمانی و محمد عطریانفر، دو چهره سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در کافه خبر خبرآنلاین، مسئله بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرایی و نظارت و پیش ثبت نام انتخابات را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۵    
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: چه جریان تندروی اصلاحات و چه میانه روهای اصلاح طلب هزینه های آقای روحانی را نمی پردازند.
سلام نو / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پایداری گفت: تخلفات رانندگی بچه آقای نوبخت هشت میلیارد شده بود
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: قائم مقام دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در خصوص ارسال پیامک از سوی شورای ائتلاف گفت: هرکسی ممکن است یک سلیقه یا تاکتیکی برای جلب و جذب افرادی که می توانند یک لیست قوی را از انتخابات تشکیل بدهند، داشته باشد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: برخلاف ادعاهای اصلاح طلبان که سعی می کنند جریان اصولگرا را متهم به پرهیز از رقابت می کنند حقیقت دیگری در رویکرد این جریان وجود دارد همانطور که روزنامه صبح نو نوشته: رقابت درست و منطقی که بتواند زمینه ساز مشارکت خوب در انتخابات مجلس دوازدهم شود ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوجه فرنگی در روزهای گذشته به شدت افزایش پیدا کرد و دولت رئیسی حتی از کنترل قیمت این کالا نیز ناتوان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمد مهاجری در توئیتی خاطب به وزیر کشور نوشت: برادرانه توصیه می کنم استعفا دهید و خوشنامی گذشته تان را حفظ کنید.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جوان مدعی شده مردم صداقت و پشتکار دولت انقلابی را می بینند و به همین دلیل در انتخابات شگفتی آفرینی خواهند کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه اصولگرا و وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی، میزان محبوبیت حسن روحانی را 5 درصد و ابراهیم رئیسی را 20 درصد اعلام کرد!
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: در حوزه کلان برای کشور مایه سرشکستگی است که این حجم از آسیب در جامعه شیوع پیدا کرده است، به طوری که کسی جرئت این را ندارد برای خواندن دو رکعت نماز کفش هایش را در جاکفشی مسجد بگذارد و به نماز خواندن مشغول شود، چراکه روشن است هنگام ترک مسجد دیگر صاحب آن کفش ها نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سه ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی دوازدهم، تشکل های اصولگرا در حال تدارک برای حضور در عرصه رقابت هستند. در این گزارش نگاهی به فعالیت نام های مختلفی انداختیم که در جریان انقلاب برای انتخابات در رسانه ها به گوش می رسد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری وابسته به شهرداری تهران به جبهه پایداری به دلیل مانع تراشی برای ارائه لیست واحد اصولگرایان انتقاد کرده است.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
در شرایطی که انتظار می رفت رئیس جمهور فعلی از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس خبرگان نام نویسی کند و با نام نویسی رئیس جمهور سابق در این حوزه نیز بار دیگر رقابتی میان دو رئیس جمهور سابق و فعلی اتفاق بیفتد ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه اصولگرا به بهانه پاسخ دادن به اظهارنظر عباس عبدی در باره مشارکت در انتخابات ، یک عضو جبهه پایداری را هوچی گر خواند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در تحلیل فضای انتخابات پیش بینی کرد که جریان اصلاحات و اعتدالیون در شهرهای بزرگ نمی توانند لیست پر رنگی ارائه کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سایت اصولگرای جهان نیوز با بازنشر مصاحبه ی اخیر انصاف نیوز با محمد قوچانی ، فعال سیاسی میانه رو، پنج نکته را در نقد آن مطرح کرده است. متن کامل این گزارش که با عنوان تحرکات انتخاباتی یکجانشین ها برای برگشت به قدرت منتشرشده، در پی می آید: ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فعال اصولگرا تصریح کرد: من نمی دانم آن وعده هایی که آقای رئیسی با طرح آنها وارد انتخابات شد را چه کسانی طراحی کرده و بیان کردند. اما حتی اگر هم بپذیریم که آن وعده ها درست بود آقای رئیسی از همان روز اول توان انتخاب افراد کارآمد برای تحقق چنین وعده هایی را نداشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۵    
مطرح کردن شائبه رانت اطلاعاتی از سوی یک جریان سیاسی اصولگرا به نام شریان باعث اختلافات اصولگران در آستانه انتخابات ابعاد دیگری از خود را نشان دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب : محمد مهاجری گفت: اگر واقعا حذف شخصیتی مثل شهید باکری و تبدیل شدن به قارون از طرف آقای محصولی به معنی شایسته سالاری است که این شایسته سالاری ارزانی آقای محصولی و مبارک وی باشد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۵    
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: نه تنها اصولگرایان به عملکرد روحانی انتقاد داشتند و دارند بلکه اصلاح طلبان هم از او رد شده اند.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۱:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
محمد مهاجری توضیح داد که خالص سازان حتی از آقای رئیسی به زودی عبور خواهند کرد؛ او از قربانیان بزرگ جریان خالص ساز خواهد بود
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: چهره سیاسی اصولگرا بیان کرد: با نتیجه گیری از عملکرد شورای نگهبان در انتخابات گذشته بسیاری بر این معتقدند که شورای نگهبان به دنبال گرفتن تریبون از چهره های معتدل و میدان دادن به چهره های تندرو است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
واعظ آشتیانی: مبنا در برگزاری نشست انتخاباتی عجله کرد/ شریان به هر جریانی منتسب باشد، قدرتی ندارد/ امیدوارم قالیباف و دیگر گروه های سیاسی خودشان پیش قراول سهم خواهی نباشند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امیررضا واعظ آشتیانی ، فعال سیاسی اصولگرا در خصوص وضعیت این روزهای اردوگاه اصولگرایان برای ورود به رقابت های انتخاباتی 11 اسفند با وجود برخی اختلاف ها از جمله غیبت جریان سنتی اصولگرا در نشست اخیر مبنا و انتقادات شریان به برخی روندها، به ایلنا گفت: من اعتقاد دارم ...