دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۴۷Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه بهره برداری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان صمت خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ یک از جواز های تاسیس معتبر در خصوص تولید ارز دیجیتال در خراسان رضوی پروانه بهره برداری نگرفته اند و هرگونه تولید در این زمینه غیرقانونی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ یک از جوازهای تاسیس معتبر در خصوص تولید ارز دیجیتال در این استان پروانه بهره برداری نگرفته لذا هرگونه تولید در این زمینه غیرقانونی است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل سرمایه گذاری امور و طرح های وزارت صنعت گفت: برآورد ظرفیت مجوزهای صادر شده برای استخراج رمزارزها در صورت تبدیل به پروانه بهره برداری در آینده حدود 1.4 میلیارد دلار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: ذخیره قطعی معدن کرومیت آبغلامان هفت هزار و 100 تن کرومیت با عیار 45.44 درصد براساس پروانه بهره برداری صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن گفت: از 11 هزار پروانه بهره برداری صادره برای معادن کشور، تنها نیمی از آنها فعال و یا نیمه فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۱    
با اشاره به صدور 11 هزار پروانه بهره برداری معدن در کشور ، گفت : نیمی از ظرفیت های معدنی ما غیر فعال است.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی رضا رزم حسینی روز پنجشنبه در دیدار با فعالان اقتصادی استان قم، افزود: در این مدت صدور پروانه بهره برداری هم 9 درصد افزایش یافته است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- جلیلی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : در حال حاضر 27 واحد کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان دارای پروانه بهره برداری در سطح استان فعالیت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۸    
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول در نشست شورای اشتغال گفت: 27 پروانه بهره برداری از ابتدای سال جاری تا کنون برای واحدهای صنعتی دزفول صادر شده که زمینه اشتغال 270 نفر را فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با صدور 29 فقره پروانه بهره برداری صنعتی همزمان با "سال جهش تولید" در شهرستانهای سبزوار، جوین و جغتای واقع در غرب خراسان رضوی این واحدهای تولیدی آغاز به کار کردند.
فرضیه خاموشی های زمستانه با مصرف برق دستگاه های ماینینگ بیت کوین بار دیگر رد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: طبق قانون، فعالیت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال تنها در شهرک های صنعتی، نیروگاه ها و مناطق آزاد مجاز است و تاکنون هیچ پروانه بهره برداری برای فعالیت متقاضیان این حوزه صادر نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: تاکنون هیچ پروانه بهره برداری برای استخراج رمز ارز دیجیتال در استان صادر نشده و بر این اساس هرگونه فعالیت در این حوزه غیرقانونی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از صدور 29 پروانه بهره برداری از معادن استان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: کشاورزان طبق قانون می بایست چاه های خود را به کنتور حجمی هوشمند تجهیز و حجم مندرج در پروانه بهره برداری را رعایت نمایند .
وانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۰    
به گزارش وانانیوز، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری جزو مدارکی هستند که هنگام ثبت شرکت یا ثبت برند از شما درخواست می شوند. برخی این دو مجوز قانونی را یکسان می پندارند، در صورتی که این طور نیست. متولی صدور هر دو اینها وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) است اما شرایط دریافت آنها متفاوت است ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس، از نصب 205 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند از ابتدای سال تا کنون بر روی چاه های دارای پروانه بهره برداری در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از سال 92 تا پایان سال گذشته 230 میلیارد تومان از معادنی که در استان پروانه بهره برداری دارند و فعالیت می کنند حقوق دولتی وصول شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۶:۵۵    
بجنورد-ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: امسال با وجود مشکلات اقتصادی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه پارسال 14 درصد رشد داشته است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۸    
معاون گردشگری گیلان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 52 پروانه بهره برداری جدید برای اقامتگاه های بومگردی صادر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری گیلان از افزایش 100 درصدی صدور پروانه بهره برداری اقامتگاه های بوم گردی از ابتدای سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات از تحقق 967 میلیارد ریال سرمایه گذاری معدنی در سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: این مبلغ با صدور 10 پروانه بهره برداری در زمینه فرآوری سنگ حاصل شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا؛ بنا به آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت پروانه های بهره برداری ایجاد و توسعه ای صنعتی در 9 ماهه اول سال 98 تعداد 4 هزار و 692 فقره صادر شده که در 9 ماهه اول سال 1399 به تعداد پنج هزار و 83 فقره افزایش یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی 9 ماهه سال 99 تعداد 41 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری 18 هزار و 758 میلیارد ریال به همراه اشتغال یک هزار و 221 نفر توسط این سازمان صادرشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان فارس از صدور پروانه بهره برداری یک اقامتگاه بوم گردی در شهرستان شیراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
طی 9 ماهه امسال اشتغال پروانه بهره برداری صنعتی 28.6 درصد رشد کرده و اشتغال پروانه بهره برداری معدنی 0.3 درصد افت داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار کاشان ضمن اشاره به اصلاح و تعدیل 80 پروانه بهره برداری آب گفت: 33 حلقه چاه غیرمجاز در کاشان طی سال جاری مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه همراستا با راهبرد جهش تولید، 110 پروانه بهره برداری ایجادی در بخش صنعت استان صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 570 پروانه بهره برداری توسعه ای و ایجادی طی دولت های یازدهم و دوازدهم در این استان صادر شده است.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار-رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مرزی آستارا، اخبار غیر موثق منتشره در فضای مجازی و اظهارنظرهای غیر کارشناسانه و عوام فریبانه برخی افراد درخصوص معدن سنگ لاشه قوش داشی را انکار کرد و گفت ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۱    
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از رشد 82 درصدی سرمایه گذاری پروانه بهره برداری معدن در 9 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از اخذ پروانه بهره برداری کارخانه کنستانتره شرکت صبانور شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اخذ پروانه بهره برداری این واحد صنعتی مزایای اقتصادی بالایی برای شهرستان به همراه خواهد داشت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
نایب رئیس انجمن مس ایران گفت: معادن در تمام کشورها مالک شخصی ندارند و مالکیت آن در هیچ شرایطی به افراد حقیقی و حقوقی واگذار نمی شود؛ بنابراین دولت از معدن دارانی که پروانه بهره برداری از معدن را دارند ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
نادر صادقی 16 دی ماه در جلسه کارگروه صنایع تبدیلی کشاورزی که با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در محل اتاق بازرگانی ارومیه برگزار شد با اشاره به آخرین وضعیت صنعت استان ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۵    
سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در نظر دارد تعدادی از محدوده های اکتشافی (درخواست اکتشاف (ثبت محدوده) و پروانه اکتشاف) و محدوده های دارای گواهینامه کشف، پروانه بهره برداری و مجوز برداشت را از طریق مزایده عمومی به دارندگان توان فنی و مالی لازم واگذار نماید. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شمار معادن کوچک مقیاس که غیرفعال بودند و به مدار تولید پیوستند در 9 ماهه امسال به رقم 176 معدن رسید. به گزارش اقتصادتهران، شمار معادن کشور که پروانه بهره برداری دارند، افزون بر 10 هزار و 400 معدن است و از این رقم حدود چهار هزار معدن غیرفعال محسوب می شوند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از رشد 82 درصدی سرمایه گذاری پروانه بهره برداری معدن در 9 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
عبدی، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران گفت: با پیگیری های به عمل آمده درسال جهش تولید، اعتبار پروانه بهره برداری معادن شن و ماسه شهرستان های قدس و شهریار از 3 سال به 5 سال افزایش یافت که این امر با هدف افزایش امنیت سرمایه گذاران در معادن ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم جهت نظارت بر فعالیت واحد تولیدی شرکت سروستان پاک ایرانیان، متقاضی عقد تفاهم نامه با شرکت خدمات حمایتی کشاوری و تأمین کودهای با کیفیت، بازدیدی از کارخانه مذکور توسط کارشناسان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان صورت پذیرفت، که در این بازدید ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه امروز تعداد دو هزار و 100 معدن سنگ تزئینی در سطح کشور پروانه بهره برداری دارند، اما به دلایل مختلف تعداد یک هزار معدن یعنی نیمی از آنها غیرفعال ماند ه اند. با اینکه ظرفیت تولید سالیانه معادن سنگ کشور افزون بر 30 میلیون تن است، اما اکنون در شرایط کنونی به حدود 9 میلیون تن رسیده است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -نخستین پروانه بهره برداری گردشگری معدنی (ژئوتوریسم) انگوران به مدت 3 سال از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان زنجان صادر شد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مهدی صادقی نیارکی عصر شنبه در سفر یک روزه خود به مراغه و در بازدید از واحدهای صنعتی این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار راهبردنیوز اظهار داشت: همچنین از ابتدای سال تاکنون در صدور جواز و پروانه بهره برداری رشد 30 درصدی را در کشور شاهد بودیم. وی گفت: از مجموع 10 هزار واحد راکد [...]
معدن24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است استان خراسان جنوبی با 15 میلیون و 332 هزار تن، بیشترین میزان استخراج پروانه های بهره برداری صادره معادن را در هشت ماهه امسال به خود اختصاص داده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به صدور 175 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در استان گفت: بیش از 25 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت انجام شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه معدن هیزج اکتشاف شده و پروانه بهره برداری دارد، به طوری که مراحل واگذاری این معدن با اداره کل منابع طبیعی انجام شده است گفت: فعالیت های معدنی به ناچار باید انجام شود و چرخ صنعت بچرخد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین بنکدار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه در حال حاضر 35 معدن فعال دارای پروانه بهره برداری در این شهرستان وجود دارد، افزود: 16 محدوده معدنی نیز در حال اکتشاف بوده که سرمایه گذاری انجام شده در آنها 155 میلیارد ریال است. وی اضافه کرد: در این واحدها [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: درحال حاضر تعداد 25 واحد دارای پروانه بهره برداری طراحی و مونتاژ آسانسور در سطح استان ، مجاز به طراحی ونصب آسانسور می باشند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر بیش از 30 میلیون تن پروانه بهره برداری کارخانه تولید قیر در کشور صادر شده درحالیکه کل ظرفیت تولید وکیوم باتوم کشور حدود 6 میلیون تن است. این عدم تناسب باعث ایجاد رقابت برای خرید وکیوم باتوم از بورس کالا شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 9 ماهه سال 99، در استان خراسان رضوی، 378 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری 38 هزار و 648 میلیارد ریال صادر شده است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- دبیرکل انجمن سنگ ایران گفت: اجرای دقیق طرح احیا و نوسازی معادن کوچک مقیاس می تواند موجب بازگشت یک هزار معدن سنگ تزئینی و نما به چرخه تولید و صادرات شود.