دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۳۰Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه بهره برداری»

خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزیر صنعت، از رشد 26 درصدی اشتغال صنعتی در 5 ماه نخست 1400 خبر داد. *** رشد سرمایه گذاری واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری به گزارش صنایع ، مهدی صادقی نیارکی درباره صدور پروانه بهره برداری، اظهار داشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 503 معدن دارای پروانه بهره برداری معتبر در این استان فعالیت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: پروانه بهره برداری چرای دام 631 بهره بردار متخلف با 73 هزار و 223 واحد دامی، از ابتدای سال 99 تاکنون در پایش مراتع این استان بر اساس شیوه نامه فنی و اجرایی بهره برداری از مراتع کشور باطل شد.
براساس آخرین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1398، تعداد 5952 معدن فعال دارای پروانه بهره برداری در کشور وجود دارد. همچنین 177 معدن در حال تجهیز بوده و قریب به 5000 معدن غیرفعال هستند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۷    
صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای استخراج رمزارز در حالی ماه هاست متوقف شده که عضو کارگروه رمزارز کمیسیون فاوا اتاق بازرگانی ایران از دلیل این موضوع پرده برداشت و گفت: رعایت استاندارد برای واحد های استخراج رمزارز به زودی اجباری می شود و احتمالا تا تعیین تکلیف این موضوع ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: واحدهای صنعتی که تا اول شهریور ماه در استان یزد پروانه بهره برداری دریافت کردند، 100 هزار و 253 شغل در سطح استان ایجاد کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۷    
کمالی از صدور پروانه بهره برداری 6 ماهه برای دو مجموعه گردشگری در سیستان و بلوچستان برای اولین بار از طریق سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات تاسیسات گردشگری (جانا) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
2فقره پروانه بهره برداری شرکت خدمات سیاحتی و جهان گردی از آغاز امسال تا کنون در مازندران صادر شده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع غذایی سحر تحت مالکیت بخش خصوصی در سال 1370 در زمینی به وسعت 6 هزار مترمربع و سالنهای تولید و انبار با زیربنای 15 هزار مترمربع واقع در شهر همدان، شهرک صنعتی بوعلی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: پروانه بهره برداری چاه های محفروه غیرمجاز قبل از 1385 پس از بررسی در کمیسیون آب های زیر زمینی صادر می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳    
مدیر صنایع تبدیلی و غذائی این سازمان گفت: تا کنون 1351 فقره جواز تاسیس و 704 فقره پروانه بهره برداری در این مدیریت صادر شده است که با راه اندازی این صنایع 23877 شغل ایجاد شده و ظرفیت تولید بیش از 4500 هزار تن و جذب مواد خام بیش از 5700 هزار تن صورت گرفته است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
5400 میلیارد تومان ارزش گواهی کشف معادن طلای پارس تامین واقع در استان سیستان و بلوچستان و 2100 میلیارد تومان ارزش پروانه بهره برداری معادن طلای کردستان واقع در منطقه قلقله شهرستان سقز استان کردستان، نشان از حداقل 7500 میلیارد تومان ارزش تجمیعی این 2 معدن دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شش ماه نخست امسال 60 فقره پروانه بهره برداری گل و گیاه در شهرستان تنکابن صادر و تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) از صدور 236 پروانه بهره برداری صنعتی (ایجادی و توسعه ای) در پنج ماهه اول امسال خبر داد که زمینه اشتغال بیش از 4000 نفر در استان تهران را فراهم کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در مردادماه سال جاری 33 پروانه بهره برداری و 173 جواز تاسیس واحد صنعتی از سوی سازمان صمت استان یزد صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت : 942 واحد تولیدی در 13 شهرک و 6 ناحیه صنعتی استان قزوین پروانه بهره برداری دارند
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در مردادماه سال جاری بالغ بر 3 هزار پروانه بهره برداری در استان یزد صادر شده است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل نیز در این زمینه بیان کرد: افتتاح نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی در شهرک صنعتی اردبیل روزنه توسعه اقتصادی استان است تا بتوانیم سالانه 12 هزار تخته فرش ماشینی را به بازار هدف ارسال کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه توسعه معادن و صنایع معدنی از برنامه های محوری این سازمان است گفت: 11 فقره پروانه اکتشاف، گواهی کشف و پروانه بهره برداری معدن در پنج ماه نخست امسال در خوزستان صادر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری در چهار ناحیه صنعتی قزوین هزار و 361 نفر مشغول به فعالیت هستند که بیشترین آن ها در ناحیه صنعتی دانسفهان قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 70 واحد تولیدی با اشتغال هزار و 361 نفر در نواحی صنعتی استان دارای پروانه بهره برداری هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان گلستان گفت: در دومین جلسه کمیسیون فنی گردشگری کشاورزی استان 8 پرونده گردشگری کشاورزی در سطح استان تائید شد و در حال تکمیل پرونده برای صدور پروانه بهره برداری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع سازمان صمت ایلام گفت: در مدت پنج ماهه اول سال جاری تعداد 18 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری 583 میلیارد ریال در استان ایلام صادر شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یدالله صادقی با اشاره به ابلاغیه معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت افزود: همه واحد های تولید کننده و خریداران مجاز (پروژه های عمرانی و مصارف عمومی) که تاکنون موفق به اخذ کُد بورسی نشده اند باید هرچه سریع تر در بورس کالا و سامانه افق ثبت نام کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- معاون امور صنایع سازمان صمت زنجان گفت: هم اکنون تنها چهار واحد تولیدی کفش در استان زنجان دارای پروانه بهره برداری صادرات کفش به سایر کشورها هستند.
دست اندرکاران و مسوولان حوزه اقتصادی می گویند در تلاش هستند زمینه احیای 700 واحد تولیدی تعطیل در خراسان رضوی را در قالب تشکیل کارگروه ها، بازدید نزدیک از خطوط تولیدی و عارضه یابی فراهم کنند و آنها را به چرخه تولید بازگردانند. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، حسن بحرینی معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: با توجه به عرضه سیمان در بورس کالا و ممنوعیت هرگونه خرید و عرضه خارج از بورس کالا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در پنج ماه امسال 212 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در استان صادر شد که 15 هزار و 611 میلیارد ریال در این حوزه سرمایه گذاری شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گزارشی از وضعیت شاخص ها در بخش های صنعت، معدن و تجارت در 4 ماهه اول 1400 منتشر شد که بر اساس آن برای بخش معدن، تعداد مجوزها در 2 بخش پروانه اکتشاف، و پروانه بهره برداری با رشد منفی مواجه بوه و برای گواهی کشف تغییری به ثبت نرسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۹    
فرماندار ساوه گفت: در حال حاضر یک هزار و 324 حلقه چاه در این شهرستان دارای پروانه بهره برداری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان ماجرا از آنجا شروع شد که ابتدای دهه 80 سازمان صنعت، معدن و تجارت مجوزی برای بهره برداری و برداشت از معدن شن و ماسه در منطقه حسن آباد همدان صادر کرد ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، گفت: استان گلستان به عنوان پایلوت گردشگری کشاورزی در کشور مطرح است و تاکنون 8 واحد در سطح استان پروانه بهره برداری دریافت نموده اند و طبق برنامه ریزی ها حدود 50 واحد تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 43 فقره پروانه بهره برداری در پنج ماهه نخست سالجاری در بخش صنعت استان هرمزگان صادر شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: تاکنون بالغ بر 3 هزار پروانه بهره برداری در گروه های مختلف صنعتی در استان یزد صادر شده است.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: طی یک سال گذشته 886 هزار و 613 تن انواع مواد معدنی استخراج و از ابتدای امسال برای 60 واحد معدنی پروانه بهره برداری صادر شده است. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : خبرگزاری صدا و سیما
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۷    
برچسب ها اشتغالزایی بنگاه صنعتی پروانه صنفی جواز تاسیس برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال، 60 واحد معدنی در این استان با دریافت پروانه بهره برداری به چرخه تولید به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با صدور 129 پروانه بهره برداری در پنج ماهه اول امسال، سی وچهار هزار میلیارد ریال در استان مرکزی سرمایه گذاری شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در چهار ماهه نخست امسال برای 2169 بنگاه پروانه بهره برداری صادر شده و زمینه اشتغال بیش از 54 هزار و 245 نفر فراهم شده است.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۷    
72 فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای امسال تا پایان مرداد در مازندران صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز سه اقامتگاه بوم گردی در شهرستان ویژه مرند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: تاکنون در استان اردبیل 212 پروانه بهره برداری معدن صادر شده که این معادن ذخیره 450 میلیون تنی انواع مواد معدنی دارند و بیش از 300 میلیارد تومان در این زمینه سرمایه گذاری شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۱    
در سال های پایانی دولت دهم، قانونی برای سهولت اعطای پروانه بهره برداری و اکتشاف معادن تصویب شد. براساس این قانون، معادنی که در مناطق چهارگانه محیط زیستی یعنی پارک های ملی، آثار طبیعی ملی، پناهگاه های حیات وحش و مناطق حفاظت شده قرار ندارند، نیازی به استعلام محیط زیست هم ندارند! ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی پنج ماه ابتدای سال جاری در خراسان رضوی 212 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری 15611 میلیارد ریال صادر شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از صدور سه پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در شهرستان ویژه مرند خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
این خدمات شامل صدور موافقت اولیه اصولی و ایجاد و سرمایه گذاری مراکز اقامتی و گردشگری، درخواست صدور پروانه بهره برداری مراکز اقامتی و پذیرایی، درخواست تمدید پروانه بهره برداری مراکز اقامتی و پذیرایی، درخواست صدور کارت راهنمایان گردشگری، درخواست تمدید کارت راهنمایان گردشگری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 215 واحد صنعتی طی یک سال گذشته با در یافت پروانه بهره برداری ایجادی و توسعه وارد چرخه تولید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
طی 4 ماه اول امسال تعداد پروانه بهره برداری صادر شده برای معادن 22.5 درصد و اشتغال این بخش 8 درصد کاهش یافت. در مقابل، هزینه عملیات اکتشاف ذخایر معدنی با رشد 38.4 درصدی همراه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال اجرای سیاست های حمایتی از بخش صنعت در راستای تحقق اهداف اقتصادی کشور، در چهار ماهه نخست امسال، صدور پروانه بهره برداری در حوزه صنعت کشور رشد 13.3 درصدی را تجربه کرد که نشان دهنده افزایش جذب سرمایه به حوزه صنعت کشور است.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان اصفهان مطرح کرد؛ رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان اصفهان به مناسبت هفته دولت گفت: استان اصفهان جایگاه نخست پروانه بهره برداری صادر شده در کشور را دارد و در بخش معدن برای بیش از 58 هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : ایراسین