سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۱۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه واردکنندگان»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نهاوندی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: در حال حاضر در بحث واردات نهاده های دام و طیور در کشور انحصاری وجود ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: کاغذبازی مدیران سامانه بازارگاه برای تائید عرضه نهاده های دامی در بازار تمامی حلقه های تامین تا مصرف نهاده های دامی را متضرر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران اعلام کرد: عدم تامین هزینه های انتقال ارزهای تخصیص یافته به کالاهای اساسی با وجود مصوبه تنظیم بازار و عرضه کالا در بازارگاه با نرخ های مصوب مشکلاتی را ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از وزیر صمت خواستار رسیدگی به دلایل افزایش فعالیت بازرگانی شرکت های دولتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که کارشناسان به تغییر روند فعلی حمایت از بازار دارو با جایگزینی حمایت ریالی از مصرف کننده بجای حمایت دلاری از واردکننده تأکید دارند؛ اما رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو پرداخت ریالی به واردکننده از طریق بیمه را پیشنهاد می دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجودی که از دولت انتظار می رود در شرایط بالاگرفتن جنگ اقتصادی و تحریم ها در تصمیم گیری های اقتصادی خود از تشکل های بخش خصوصی و تعاونی مشورت بگیرد، متأسفانه نه تنها شاهد این موضوع نیستیم بلکه تصمیم گیری های غلط بعضاً فشار بر بخش خصوصی را در جنگ اقتصادی تشدید می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: بخشنامه های خلق الساعه و غیر کارشناسی دستگاه های اجرایی مشکلات تجاری کشور را تشدید کرده است.
ناصر ریاحی، عضو هیات رئیسه اتاق تهران و رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو عنوان کرد که به دلیل وجود موانعی در انتقالات ارزی در شرایط تحریم، ایران هنوز موفق به پرداخت میزان پیش پرداخت COVAX به سازمان جهانی بهداشت برای خرید واکسن نشده اما برای خرید واکسن از هند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران (اوندا)، ارزش مجموع واردات نهاده های دامی در هفت ماهه سالجاری دو میلیارد و 377 میلیون و 502 هزار و 655 دلار است که در مقایسه با ارزش دو میلیارد و 903 میلیون و 990 هزار دلاری واردات نهاده های دامی در دوره ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور خواستار حمایت، تدوین و ابلاغ ضوابط تامین ارز برای تجاری شد که پیش از دریافت ارز اقدام به ترخیص و توزیع کالا در شبکه های رسمی کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱    
عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت:برای واردات نهاده های دامی فرآیند ثبت سفارش وتمدید سفارشات قبلی با کندی همراه است و تخصیص وتامین ارز توسط بانک مرکزی نیز بیش از 6 ماه معطلی دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران اعلام کرد مشکلات واردکنندگان برای ترخیص کالاهای رسوبی بر تمامی مسئولان واضح و مبرهن است و ستاد تنظیم بازار بهتر از هر مرجعی نسبت به دلایل رسوب کالا در بنادر و گمرکات و عدم ترخیص اشراف دارد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: 52 واحد تولیدکننده مرغ بر مبنای میزان نهاده های دامی دریافتی باید دوهزار و 317 تن مرغ تحویل شبکه توزیع کشور می کردند اما این امر محقق نشده و 45 واحد متخلف شناسایی شده اند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - به گفته معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت، براساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی 52 واحد تولیدکننده مرغ بر مبنای میزان نهاده های دامی دریافتی باید دوهزار و 317 تن مرغ تحویل شبکه توزیع کشور می کردند اما این امر محقق نشده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نهاوندی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: در حال حاضر شرایط تامین و تخصیص ارز تفاوت زیادی نسبت به ماه های گذشته نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران گفت: شرایط بانک مرکزی برای تامین ارز مورد نیاز واردکنندگان کالا های اساسی دپو شده در گمرکات، تامین کالا های اساسی مورد نیاز کشور را سخت تر می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید تسهیل شرایط ترخیص کالاهای اساسی از سوی گمرک می تواند آرامش را به بازار نهاده های دامی بازگرداند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه نایب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفته احتمالا واکسن کرونا تا پایان سال به ایران وارد می شود و دولت در حال مذاکره برای واردات آن است، اما گویا واردات این واکسن به شرایط خاصی نیاز دارد، واکسن کرونا باید در دمای زیر 80 درجه نگهداری شود و هر کشوری چنین امکانی را ندارد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: برای تسهیل فرآیند تامین کالای اساسی، مسوولان اجرایی پیگیری تخصیص ارز وزارت جهاد کشاورزی تعیین شوند. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: مسئولیت تنظیم بازار عمده نهاده های دامی از وزارت صمت به وزارت جهاد منتقل شد اما هنوز مشخص نشده کدام یک از ادارات این وزارتخانه مسئول پیگیری تخصیص ارز نهاده های دامی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ریاحی، رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو و عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی گفت: در حال حاضر ارز 4200 تومانی به واردات دارو تعلق می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت:تخصیص ارزهای نامرغوب از سوی بانک مرکزی برای ترخیص کالاهای اساسی و مشکلاتی که در مسیر نقل و انتقال این ارزها وجود دارد، تاجران را در بازارهای بین المللی بی اعتبار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۵    
مرغ داران می گویند دلالان عامل عدم توزیع مناسب نهاده های دامی هستند، اما عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان دام و طیور ایران می گوید نبود سیستم نظارتی باعث توزیع ناعادلانه نهاده ها شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید وجود یک ایراد سیستمی در سامانه های توزیع و بارگیری نهاده های دامی منجر به تاخیر در توزیع و تشدید کمبود مصنوعی نهاده های دامی در بازار و افزایش هزینه برای واردکنندگان می شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ایران خواست تا با ارائه اسناد و مدارک سوء استفاده کنندگان از قوت مردم را به سازمان های نظارتی و قوه قضائیه معرفی نماید تا دیگر چنین تخلفاتی تکرار نشود و این افراد به اشد مجازات برسند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ایران خواست تا با ارائه اسناد و مدارک سوء استفاده کنندگان از قوت مردم را به سازمان های نظارتی و قوه قضائیه معرفی نماید تا دیگر چنین تخلفاتی تکرار نشود و این افراد به اشد مجازات برسند.
رئیس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: میزان توزیع کنجاله سویا در بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: برای واردات کنجاله سویا از ابتدای سال جاری تا 12 مهرماه حدود 460 میلیون دلار ارز تامین شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نهاوندی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از صرفه جویی 100 میلیون دلاری در صورت تامین به موقع ارز نهاده ها خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید اگر ارز مورد نیاز برای واردات کنجاله سویا به موقع تامین شده بود علاوه بر عدم ایجاد بحران قیمت و کمبود کالا در بازار می توانستیم صرفه جویی ارزی 100 میلیون دلاری برای کشور داشته باشیم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۹    
رنگی، عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: اگر بانک مرکزی ارز مرغوب را برای تامین کالای اساسی در اختیار واردکنندگان قرار دهد معضلات تمام حلقه های زنجیره تامین تا مصرف نهاده ها برطرف خواهد شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور با اشاره به اینکه دخالت دستی در سامانه بازارگاه ادامه دارد، گفت: تا زمانی که عرضه نهاده به اندازه کافی نباشد مشکلات کماکان باقی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان سم و کود گفت: 25 درصد از سموم که تولید آن در داخل کشور مقرون به صرفه نیستند، از طریق واردات تامین می شوند.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: تعداد شرکتهای واردکننده نهاده های دامی در نیمه نخست امسال حدود سه چهارم کاهش یافت و پیش بینی می شود این روند کاهشی، ادامه یابد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ریاحی، رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: تولیدکننده داخلی دارو فقط برای مواد موثر تولیدی ارز یارانه ای می گیرد و ماشین آلات و بسته بندی داروسازان شامل ارز یارانه ای نمی شوند.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: از دو سال پیش که اقتصاد ایران با شوک ارزی روبه رو شد و با شروع دوباره تحریم های ظالمانه آمریکا در دام تورم قیمت ها افتاد، حوزه دارو به دلیل وابستگی شدید به نرخ ارز و واردات با چالش های جدی مواجه شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا)- دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید واردکنندگان نهاده های دامی صرفا مباشر دولت در تامین نهاده های دام و طیور هستند و هیچ نقشی در توزیع این کالاها ندارند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: اجرای دقیق سیاست های ابلاغی اصل 44 قانون اساسی و مدیریت اقتصادی با نگاه کارشناسانه بخش خصوصی مهمترین درخواست فعالان اقتصادی از دولت است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - به گفته عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور بی توجهی به نظرات تشکل ها و بخش خصوصی در سیاست گذاری ها و تدوین آیین نامه ها موجب شده تا در تمامی حلقه های تامین تا مصرف حس رضایتمندی ایجاد نشود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۸    
لشکری؛ عضو اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: بخش خصوصی با تمام توان و پتانسیلی که دارد پای نظام جمهوری اسلامی ایران، حکومت و دولت ایستاده است تا بتوانیم از شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم ها عبور کنیم ولی از دولت می خواهیم تا با صدور بخشنامه های دست و پا گیر مانع فعالیت بخش خصوصی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حاجی زاده، دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی از نظر طراحی و اجرا دچار مشکلات جدی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی: بی توجهی مسئولان به اشکالات و نواقص سامانه بازارگاه این سامانه را به جولانگاه واسطه ها و دلالان تبدیل کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رنگی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از وجود 400 واردکننده نهاده های دام و طیور در کشور خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۲    
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور با اشاره به خواسته واردکنندگان نهاده های دامی از رفع اشکالات سامانه بازارگاه در جهت ساماندهی توزیع نهاده های دامی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: اگر ایرادات سامانه بازارگاه متناسب با شرایط کاربران برطرف شود می تواند در مسیر تسهیل توزیع نهاده های دامی عملکرد مطلوب تری داشته باشد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تشکل های زنجیره تأمین و تولید صنایع دام و طیور ایران در نامه ای به رئیس جمهور خواستار همراهی بانک مرکزی برای ترخیص اعتباری نهاده های دامی رسوبی شدند. ...
باتوجه به شرایط خاص ارزی کشور، واردات دارو محدودتر شده است. داروی بیماری های خاص و صعب العلاج در فهرست دارویی کشور قرار گرفته که تخصیص ارز به آن هم با دشواری انجام می شود ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران با اشاره به کاهش 31 درصدی واردات نهاده های دامی از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: وضعیت واردات ذرت مناسب است، اما در نهاده های کنجاله، سویا و جو بیشترین کاهش واردات را داشتیم. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اکوفارس: دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: بانک های عامل با ایجاد مانع در مسیر استفاده از ظرفیت صرافی های مجاز برای جابجایی ارز منجر به افزایش 2 تا 5 درصدی هزینه های تامین مواد اولیه می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران گفت: بانکهای عامل با ایجاد مانع در مسیر استفاده از ظرفیت صرافی های مجاز برای جابجایی ارز منجر به افزایش 2 تا 5 درصدی هزینه های تامین مواد اولیه می شوند.