دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۳:۲۱Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه واردکنندگان»

روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
براین اساس، در تاریخ 10 خرداد 1401 اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور در نامه ای به محسن کاظمینی قائم مقام وزیر در قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهاد کشاورزی از این اقدام وزارت جهاد کشاورزی به شدت انتقاد و درباره عواقب آن هشدار داده بود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۲:۱۲    
فعالان بخش درمان از سهمیه بندی سرم خبر می دهند؛ این در حالی است که سازمان غذا و دارو اعلام می کند که هیچ گونه کمبودی وجود ندارد و از سویی دیگر، اتحادیه واردکنندگان دارو اعلام می کند که واردات سرم در دستور کار نیست مریم شکرانی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال انتشار خبرهایی درباره کمبود سرم و سهمیه بندی آن در داروخانه ها، رییس اتحادیه واردکنندگان دارو می گوید که فعلا برنامه ای برای واردات این دارو وجود ندارد.
ناصر ریاحی، عضو هیات رئیسه اتاق تهران و رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو اعلام کرد که با تغییر سیاست های ارزی داروهای وارداتی از ترجیحی به نیمایی، پرداختی از جیب بیمار افزایش پیدا نمی کند اما فرآیند واردات دارو به کشور روان تر و تامین نیازهای بیماران تسهیل خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون قضایی دادستان کل کشور در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری خواستار تسویه مطالبات ارزی بیش از 260 میلیون یورویی واردکنندگان نهاده های دامی شد. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۴    
نایب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو از حذف ارز ترجیحی بیش از نیمی از اقلام داروهای وارداتی از ابتدای شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: سیاست دولت این است که ارز 4200 تومانی را تا پایان سال نگه دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور خاطر نشان کرد: طلب واردکننده های نهاده های دامی از ارز 4200 تومانی حدود 270 میلیون یورو است آنها محموله را وارد و فروخته اند اما هنوز ارز آن را دریافت نکردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بهرام شکوری عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران برخلاف علاقه و انتظار مسوولان و صنعتگران برای رونق تولید داخلی، اما در ساخت ماشین آلات سنگین همان اتفاقی رخ داد که برای شرکت هایی همچون ایران خودرو، سایپا و کارخانه های ساخت ماشین آلات سبک افتاد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس اتاق بازرگانی ایران با ارسال نامه خطاب به روسای قوا خواستار پرداخت مطالبات ارزی 260 میلیون یورویی واردکنندگان نهاده های دام و طیور شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: نیاز به نقدینگی شرکت ها حداقل 6 برابر شده است و در میان شرکت های بزرگ که مشکل نقدینگی ندارند و شرکت پشتیبانی امور دام می توانند اقدام به واردات نهاده کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو ضمن اشاره به اینکه قیمت دارو به شهریور 1400 بر می گردد و مابه التفاوت آن از سوی بیمه ها پرداخت می شود، گفت که طرح دارویار وزارت بهداشت هیچ تاثیری بر قیمت تمام شده دارو برای مصرف کننده نخواهد داشت.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۲    
سالم خبر: رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: اصلاح نرخ 960 قلم دارو فشاری بر دوش بیماری که تحت پوشش بیمه قرار دارد، اضافه نخواهد کرد. بلکه این تغییر قیمت، بهایی است که تولیدکننده یا واردکننده باید بیشتر بابت ارز پرداخت کند تا دارو به داروخانه و بعد از آن به دست بیمار برسد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۴   + ۸۷ سایت دیگر  
ناصر ریاحی عضو اتاق بازرگانی، از طرح دارویار وزارت بهداشت به عنوان طرح بسیار مفید یاد کرد و گفت: در این طرح افرادی که تحت پوشش بیمه نیستند، به صورت خود به خود بیمه می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: بسیاری از واردکنندگان بارها را نگه داشتند تا قیمت ها تغییر کند. در حال حاضر قدرت خرید و نقدینگی دامداران و مرغداران کاهش پیدا کرده است و اگر شاهد افزایش مجدد قیمت های نهاده ها باشیم بدون تردید خرید نهاده از توان تولیدکنندگان خارج می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو با اشاره به اصلاح قیمت 960 قلم دارو گفت: علت این جهش قیمت نوع ارز تخصیصی و یا بازه زمانی مشخصی است که قیمت این داروها دستخوش تغییر نشده است و حال احتیاج به افزایش قیمت دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران طی نامه ای به رئییس جمهوری اعلام کرد؛ بدهی ارزی دولت به تامین کنندگان کالاهای اساسی دو ماهه شد و هیچ یک از وعده های مسئولین ذیربط در تامین فوری ارز این محموله ها محقق نشده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از رئیس جمهور و معاون اول د رخواست کردند که مطالبات ارزی بیش از 461 هزارتن نهاده های تحویل شده به نرخ ارز ترجیحی به ارزش بالغ بر 265 میلیون یورو را اختصاص د هند. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور خواستار تخصیص مطالبات ارزی بیش از 461 هزارتن نهاده های تحویل شده به نرخ ارز ترجیحی به ارزش بالغ بر 265 میلیون یورو شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده دامی گفت: با توجه به مشکلات فعلی تولید در بحث طیور شاهد معدوم سازی جوجه و حذف گله های طیور هستیم.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مواد غذایی اقتصاد غذا - شرکت آریو تجارت سهیل در نامه ای به کاظمینی رئیس قرارگاه امنیت غذایی مطالبی را در نقد عملکرد اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور و فدراسیون طیور برای فرافکنی و ارائه اطلاعات غلط به سازمان ها و ارگان های نظارتی ارائه کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰    
به دنبال واردات نهاده های دامی توسط یک شرکت تازه تاسیس با نام آریو تجارت سهیل ومشکلاتی که برای فعالان شبکه نهاده های دامی، مرغداران و دامداران و تولید مرغ و تخم مرغ، ایجاد شده، تشکل های صنفی مرتبط با دام و طیور، نسبت به موضوع واکنش اعتراض آمیز داشته و خواستار رسیدگی مسوولان به این موضوع شده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید: رانت و گرانی در واردات و توزیع نهاده دامی وضعیت تولید گوشت دام و طیور را بسیار بحرانی کرده تا جایی که احتمال کمبود این محصولات در آینده نزدیک بسیار زیاد است.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
کشاورزی اقتصاد غذا - پیرو اظهارات مدیرعامل اتحادیه دامداران ایران در خصوص عملکرد شرکت آریو تجارت سهیل، اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران توضیحاتی را ارسال کردند.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کشاورزی اقتصاد غذا - اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به محمد قربانی معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی توضیحات مستدلی در مورد اظهارات ایشان در خصوص شرکت آریو تجارت سهیل و همچنین عملکرد بخش خصوصی درباره تنظیم بازار نهاده های دامی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور در نامه ای به معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، 9 تخلف این وزارتخانه را در ماجرای آریو تجارت سهیل و واردات نهاده های دامی برشمرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: تعطیلی خطوط تولید دارو را در تیر ماه محتمل نمی دانم، اما در شرایط تورمی جامعه، تولید دارو با توجه به زیان ده بودن با احتیاط پیش می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۶:۴۱    
با یک نگاه کلی به نظر می رسد حذف ارز 4200 تومانی به صلاح مردم و اقتصاد است با توجه به روش های تخصیص آن و نگاه اقتصادی حاکم بر کشور، به نفع کل کشور است.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۸    
سالم خبر: نایب رییس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: امسال دولت در حالی در زمان مشخص و تعیین شده، حقوق و عوارض گمرکی را اعلام نکرده و از سوی دیگر نرخ برابری ریال و دلار را تغییر داد که گمرک نیز از واردکنندگان تعهد بلاقید و بلاشک گرفت که مابه التفاوت را پرداخت کنند ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۸    
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور کاهش ورود کالای اساسی به کشور را ناشی از اعمال انواع عوارض سنگین از سوی دولت دانست. *** عدم توجه به الزامات آزادسازی نرخ ارز ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تا پایان اردیبهشت ماه سال 1401حدود یک میلیون و 578 هزار و 628 تن نهاده دامی (ذرت، جو و کنجاله سویا) وارد کشور شده است. به گزارش روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران (اوندا) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: تثبیت و ابلاغ قیمتهای دستوری پس از اجرای اصلاح نظام یارانه ای بزرگترین تهدید برای موفقیت این طرح ملی محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ضمن تشریح آخرین وضعیت موجودی نهاده های دامی گفت: میزان موجودی جو مطلوب نیست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، محمدمهدی نهاوندی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی کشور درمورد جزئیات بسته حمایتی دام و طیور برای پایان سریال جوجه کشی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: خوشبختانه در حال حاضر با وجود چالش های بین المللی و اجرای طرح مردمی کردن یارانه ها مشکلی در تامین نهاده های دامی مورد نیاز کشور وجود ندارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: بیش از 100 قلم دارو در فهرست دارویی کشور داریم که فاقد پوشش بیمه هستند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۱    
اتحادیه واردکنندگان دارو در افغانستان هشدار داد که اگر تحریم های بین المللی و محدودیت های وضع شده داخلی برطرف نشود، این کشور تا دو ماه دیگر با کمبود بی سابقه و افزایش شدید قیمت دارو روبرو خواهد شد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سالم خبر: رییس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت:امیدواریم که در نیمه دوم سال جاری، اصلاح نظام یارانه ای و تامین نیازها از طریق ارز نیمایی فراهم شود. این ارز در سال های گذشته برای ما مشکلات فراوانی را به وجود آورده و بخش خصوصی بارها تاکید کرده بود که باید شرایط برای اصلاح این موقعیت فراهم شود.
نائب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: متاسفانه بخشی از گرانی که اکنون درحوزه دارو همه شاهد هستند مربوط به اتخاذ سیاست های ابتدای سال گذشته است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی تهران می گوید با نقش آفرینی بیمه ها می توان کاری کرد که ضمن حذف ارز 4200 تومانی، قیمت داروها نیز افزایش پیدا نکند. به گزارش سپید، ناصر ریاحی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: از هفته های پایانی سال گذشته که بحث بر سر اصلاح نظام پرداخت یارانه ها مطرح شده بود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: برای تامین نیاز غلات باید مراودات تجاری را با کشورهایی که جزو تامین کنندگان عمده و اصلی غلات در دنیا محسوب می شوند مانند برزیل، آرژانتین، آمریکا، استرالیا، کانادا، اروگوئه، آلمان و فرانسه را توسعه بدهیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور امروز با ارسال نامه به اعضای خود قیمت این محصولات را اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور امروز با ارسال نامه به اعضای خود قیمت این محصولات را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: 28 اسفند سال گذشته به واردکنندگان اعلام شد که تخصیص ارز صورت گرفته اما تا امروز در عمل این اتفاق نیفتاده است. در حال حاضر بخش خصوصی واردات نهاده را انجام نمی دهد و واردات نهاده از سوی دولت صورت می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفت: سازو کار افزایش قیمت دارو، همزمان در دل بودجه 1401 دیده شده است که اگر درست انجام شود، نباید افزایش قیمت را در سطح مصرف کننده ببینیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۹    
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید که بخش خصوصی به طور کامل از فرایند واردات کالای اساسی حذف و واردات این کالاها به طور کامل توسط دو شرکت دولتی انجام می شود. تهران- اقتصادبرتر- 03 اردیبهشت 1401 ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۶۶ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده در وزارت جهاد کشاورزی، بخش خصوصی به طور کامل از فرایند واردات کالای اساسی شامل روغن، دانه روغنی، ذرت، جو و کنجاله سویا حذف شد.