پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۱:۳۰Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکوری ها»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 نیازی به مراجعه به سامانه آموزش و پرورش برای دریافت سوابق تحصیلی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام برای داوطلبان کنکور از روز گذشته آغاز شده و تا یازدهم آذرماه نیز ادامه دارد، اما کنکوری ها باید بدانند که آیا پس از ثبت نام نیز نیاز به انجام اقدامی هست یا خیر.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری 1403 از امروز و همزمان با ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی سال 1403 آغاز شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
فهرست اخبار زیرنویس1 اجرای کنکور 1403 الکترونیکی به صورت آزمایشی برای 30 هزار داوطلب2 نحوه اعمال ضرایب سابقه تحصیلی کنکوری های 1403 بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۶۰ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری 1403 از امروز و همزمان با ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی سال 1403 آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۰    
دارندگان رتبه های برتر کنکور در همایش آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در کنکور سراسری راهکار ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
موضوع تکمیل ظرفیت این روزها به دغدغه برخی پشت کنکوری ها تبدیل شده است که به گفته مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تکمیل ظرفیت تنها در صورت موافقت شورای سنجش و پذیرش دانشجو اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
داوطلبانی که کنکور امسال در رشته دلخواه خود قبول نشدند، خواستار دوره تکمیل ظرفیت رشته های پرطرفدار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از کاهش آزمون ترمیم معدل خبر داد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
طبق اخبار اعلام شده درباره کنکور، تراز آزمون سراسری تا 2 سال برای داوطلبان معتبر است اما داوطلبان باید بدانند که این مسأله در زمینه امتحانات نهایی صدق نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۶:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
علی رغم ابطال شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری، مهر امسال کنکوری های 1402 طبق محدودیت سنی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام شده بود یعنی تا سقف سنی 24 سال، به دانشگاه فرهنگیان راه یافتند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نتایج آزمون سراسری و اسامی نهایی پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی جمعه 14 مهرماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
کارنامه نهایی نتایج آزمون سراسری 1402 اعلام شد.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منتشر شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1402 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، نتایج نهایی کنکور 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هفته دوم مهر ماه یعنی 14 مهر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
سلام نو / اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402، تا پایان هفته جاری روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دو هزار نودانشجوی دانشگاه صنعتی شریف به همراه خانواده های خود، ورودشان به دانشگاه را در ویژه برنامه "شریف سلام" جشن گرفتند. از این تعداد 97 نفر از رتبه های برتر کنکور 1402 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: جلساتی با سازمان سنجش و شورای عالی انقلاب فرهنگی گذاشتیم تا خیال دانش آموزان از تاثیر معدل در کنکور راحت شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف تأکید کرد راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب که ابتدای سال مطرح فرمودند در برگزاری انتخابات پیش رو بسیار مهم و مبنای عمل همه دستگاه های مرتبط با انتخابات هستند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته محل های انتخابی تا تاریخ 25 مهر منتشر می شود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۹۵ سایت دیگر  
مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی و اسامی پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1402 تا پایان روز شنبه 15 مهر ماه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از چند ثانیه، یک خبرنگار: کنکوری های 1402 هنوز نمی دانند کدام دانشگاه قبول شدند! پ.ن: تعطیل نگه داشتن دانشگاه ها، بدون آگاهی بخشی به خود کنکوری ها و سکوت مسئولین معنای خوبی ندارد. سکوت در همه مشکلات اولین انتخاب مسئولین در سال های اخیر بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تاثیر معدل امتحانات نهایی چندسالی است که برای کنکوری ها چالش شده. مسئولین هم هرچند وقت یک بار دستی بر تغییر قانون می برند و هربار هم صدای عده ای به اعتراض بلند می شود. اما در نهایت کنکور 1403 چطور برگزار خواهد شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۴    
برخی از داوطلبان کنکور نسبت به تراز خود در کنکور 1402 معترض بودند، این داوطلبان معتقد هستند که کنکور دی ماه نسبت به کنکور تیرماه آسان تر نبوده است و نباید ترازها با هم متفاوت باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۳    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار افزایش آزمون ترمیم معدل برای داوطلبان کنکور شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۰    
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری زیرنویس از هانگژو، سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به این بازی ها ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: با توجه به امکانات و شرایطی که ژیمناستیک طی یکی، دو سال اخیر داشت و برخی مسائل پیش آمده در آن، مانع نشد که کمیته ملی [...]
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری زیرنویس از هانگژو، مریم طالبی درباره عملکرد تیراندازان کشورمان در بازی های آسیایی هانگژو اظهار داشت: ابتدا از خبرنگاران که رقابت های ما را پوشش دادند، به صورت ویژه تشکر می کنم. نمی توانستم توقع نتیجه ای بیشتر و بهتر از این را داشته باشم ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان 60 متری در تهران به طور میانگین نزدیک چهار میلیارد تومان است. همین آپارتمان در منطقه 18 که ارزان ترین نقطه بازار مسکن پایتخت محسوب می شود، حول وحوش دو میلیارد ارزش دارد اما خرید خانه 60 متری در گرانقیمت ترین محدوده تهران یعنی منطقه یک کمی بیش از هشت میلیارد خرج برمی دارد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال درباره بازی با کویت در یک چهارم نهایی بازی های آسیایی هانگژو عنوان کرد: نسبت به چند بازی قبل بازی بهتری انجام دادیم ...
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۳:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین دهباشی، مستندساز خبر داد که صادق زیباکلام، چهره سیاسی معروف و استاد دانشگاه دچار سانحه شده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 1402 مشخص شد. به گزارش وقت صبح ؛ نتایج نهایی کنکور 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هفته دوم مهر ماه یعنی هفته پیش رو بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
آخرین وضعیت اصلاح قانون سنجش و پذیرش/ اعتراضات کنکوری ها به کجا رسید؟ با ما همراه باشید با آخرین وضعیت اصلاح قانون سنجش و پذیرش کنکور 1403.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مصوبه اصلاح برگزاری کنکور، مصوبه ای بود که غول کنکور را خاک کرد و شرایط پشت کنکوری ها را دچار تغییرات اساسی کرد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تشریح جزئیات ضوابط و مقررات برگزاری آزمون سراسری سال 1403 گفت: نوبت اول کنکور در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 و نوبت دوم در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیر ماه 1403 برگزار خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم موافقت مجلس با تعویق تاثیر قطعی معدل در کنکور تا سال 1406 را اقدامی قاطعانه و به نفع مردم و دانش آموزان و رفع دغدغه های آنها دانست و گفت: امیدواریم شورای نگهبان هر چه سریع این مصوبه را تایید کند تا عملیاتی و اجرایی شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بعد از برگزاری کنکور1402 با تغییرات جدید، مسئولان به این نتیجه رسیدند: دوباره از اول! قرار شد تا مهیا شدن زیرساخت ها این آزمون به روال قبل برگردد، گویا تصمیم گیری آنها براساس آزمون و خطاست.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱    
نتایج کنکور 1402 هنوز مشخص نشده شوک بعدی به کنکوری ها وارد شد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
این یک آگهی کسب درآمد است! اگر می خواهید نمودار تعداد دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی شیب تند صعودی به خود بگیرد نوشتن از مطالبات و دغدغه های کنکوری ها را هرچه سریع تر شروع کنید ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
من استرس کنکور دارم جمله ای که بارها و بارها از دهان کنکوری ها می شنویم و هرگز از راه درست و علمی وارد اصلاح آن نمی شویم . استرس کنکور از نگاه مشاوره کنکور استرس کنکور آنچنان موضوع فراگیری است که تقریباً در میان مشاوران کنکور یک چیز طبیعی قلمداد می شود ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کنکوری هایی که سال1402 برای اولین بار تحت این قانون جدید، آزمون سراسری را پشت سر گذاشتند بهتر از هر کسی می دانند که رای دیروز مجلس مبنی بر بازگشت نحوه برگزاری کنکور به قبل از سال1402 یعنی چه ...