سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۲۹Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستی و گردشگری»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از قلع وقمع دو باب ویلای غیر مجاز در حریم تپه های باستانی سیلک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از کشف یک شهر زیرزمینی زیر پنج خانه در بافت تاریخی ابرکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنایع دستی و گردشگری البرز و قزوین در کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 56 ایستگاه تفریحات دریایی در نوار ساحلی استان مازندران مجوز فعالیت دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 37 پروژه در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حوزه خودرو حدود 274 پلاک خودرو تاریخی داریم که بالای 50 سال خودروها تاریخی محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مرمت و احیای 30 بنای تاریخی استان تا پایان سالجاری خبر داد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۶    
به قلم سمیه حقوقی فرد * * سمیه حقوقی فرد- مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گفته ارجمند، شهرستان سلطانیه ظرفیت های فراوانی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد و باید از ظرفیت های موجود برای توسعه اقتصادی کشور استفاده کنیم.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: وزیر راه و شهرسازی به نوشته سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر سرم زدنش واکنش نشان داد. رستم قاسمی در واکنش به نوشته سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر سرم زدنش، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۷    
مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سفر وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان اردبیل، طبق برنامه پیش رفت، اما به دلیل کسالت جزئی، امروز از فرودگاه تبریز عازم تهران شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ضمن تکذیب خبر برخی رسانه ها مبنی بر سکته دکتر عزت الله ضرغامی گفت: حال عمومی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوب و مساعد است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبرها درباره سکته قلبی عزت الله ضرغامی را تکذیب کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبرها درباره سکته قلبی عزت الله ضرغامی را تکذیب کرد. همچنین صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی نوشت که این خبر کذب است و هم اکنون ضرغامی در سفر اردبیل به سر می برد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، خبر سکته عزت الله ضرغامی در جریان سفر به استان اردبیل را تکذیب کرد. روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اتحاد شیعه و سنی یک نمونه و الگوی بارز در کشور بوده که در استان اردبیل همدلی و دوستی برادرانه شیعه و سنی نمود کامل این امر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پی وضعیت نامساعد جسمی با نیمه تمام گذاشتن سفر خود در اردبیل به تهران بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی خراسان شمالی از فروش صنایع دستی به ارزش چهارو نیم میلیارد تومان در شش ماه نخست امسال خبرداد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به دلیل وخامت وضعیت جسمی اش سفر اردبیل را نیمه کاره رها و به تهران بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴    
اردبیل- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: وحدت و برادری در میان مسلمانان شیعه و سنی در کشورمان بی نظیر است و می تواند الگوی مناسبی برای جهان اسلام باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنایع دستی استان اردبیل برند مشهور جهانی و بین المللی دارد و اصالت تکرار نشدنی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از مرمت 48 شیء تاریخی و فرهنگی در این استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۹    
اردبیل - ایرنا - معاون امور مجلس،حقوقی و استان های وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: توسعه گردشگری شهرستان نیر در گرو حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است و در این راستا تسهیلات مالی در اختیار آنها قرار می گیرد.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز پنجشنبه از بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی و بازارچه صنایع دستی اردبیل بازدید کرد. انتهای پیام/ منبع
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در هشتمین سفر خود اردبیل را انتخاب کرده و چند تن از وزرا از جمله وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیش از رئیس جمهور در استان حضور یافته و بازدیدهای میدانی خود را شروع کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، عزت اله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با هفته وحدت با حضور در شهر عنبران با امام جمعه و تعدادی از هنرمندان و فعالان صنایع دستی اهل تسنن این شهر دیدار کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارها با هدف رونق بخشی به اقتصاد این حوزه در دستور کار است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح همزمان 37 طرح میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در استان اردبیل خبرداد و گفت: همزمان با حضور عزت اله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عزت اله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفتگو با سبلان ما ، با بیان اینکه بشریت، عوامل زندگی و شناخته شدن بیش از یک میلیون سال سابقه دارد به موقعیت خاص جغرافیایی از دریا و جنگل گرفته تا کوهستان و طبیعت محیط خیلی استثنایی است که علاوه بر آن آثار باستانی و تاریخی هم که یک موقعیت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنایع دستی استان اردبیل ظرفیت صادرات و برندسازی را دارد و در این زمینه از هنرمندان و تولیدکنندگان پشتیبانی می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور گردشگری مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه احیای سفال شهر فرسفج در اولویت برنامه های توسعه اشتغال قرار دارد گفت: رونمایی و کاوش حمام نیازمند حمایت و اختصاص اعتبار است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تصویربرداری فیلم گردشگری ایران 91 با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اردبیل آغاز شد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ساره بیات عکسی جدید از خود به اشتراک گذاشت و صفحه اش را به روزرسانی کرد. به گزارش وقت صبح ، ساره بیات در این عکس با ترکیب ورزشی و کله کپ دیده می شود که ترکیب شیک و جذابی را برای او رقم زده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۵    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با بیان اینکه تولید محتوای مجازی براساس سلیقه مخاطب نشانگر ادب و شایستگی اخلاقی است، گفت: تولید محتوای دیجیتال باید پاسخگوی سوالات مخاطب در آن حوزه باشد و او را جذب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پرونده ثبت جهانی منظر تاریخی از هگمتانه تا همدان برای ثبت جهانی ارسال شده است و منتظر بررسی آن هستیم.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۳    
پروانه فعالیت رسمی موزه باستان شناسی خداآفرین از سوی اداره کل موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صادر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان یزد جهت بهسازی مقبره مرحوم آذر یزدی و واگذاری مدیریت مجموعه قبرستان جوی هرهر یزد به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان دستوراتی را صادر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا حدادزاده به صورت میدانی از مجموعه قبرستان جوی هرهر به عنوان یکی از آثار تاریخی رها شده که در معرض آسیب و سرقت قرار دارد و از حیث دفن بسیاری از علما و بزرگان و همچنین ثبت در فهرست آثار ملی با ارزش محسوب می شود، بازدید کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سمپوزیوم یکصدسال گردشگری که سه شنبه 27 مهرماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد گفت: حال گردشگری اجمالا خوب نیست. کرونا هم به آن اضافه شد. "عروس مجلس ما خود همیشه دل می برد علی الخصوص که پیرایه ای بر او بستند. " ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/اصفهان رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از تخریب دو بنای غیرمجاز در حریم درجه یک محوطه باستانی تپه های سیلک خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت مرمت موزه مدرسه تاریخی 22 بهمن که به علت تعلل پیمانکار میراث فرهنگی متوقف شده بود پیگیری شده و ادامه دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۲    
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان از برگزاری نشست تخصصی هیأت اندیشه ورز و بازدید از محور گردشگری منطقه 11 (رهنان) و محور تاریخی منطقه سه (محور دردشت) با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۹    
گرگان- تجری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان خواستار هم افزایی نهادهای دولتی برای توسعه گردشگری استان شد و گفت: تلاش صرف میراث فرهنگی در حوزه تکمیل زیرساخت ها بی فایده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تصویب ارائه 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات به تاسیسات گردشگری اردبیل خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: آنچه به عنوان تخریب دیوار تاریخی در فضای مجازی منتشر شده مربوط به تخریب بخشی از دیوارهای گلی خارج از تپه و محوطه تاریخی حیدرآباد بود که حدود سه ماه پیش اتفاق افتاده و در آن زمان فرمانده یگان حفاظت میراث موضوع را طی نامه رسمی ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بانوان توانمند جزیره هرمز با استفاده از محصولات دریامحور و ایجاد اشتغال پایدار، هویتی جدید به عرصه صنایع دستی و گردشگری بخشیده اند.
زریان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۰    
سرویس موکریان_ مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بوکان اعلام کرد که سنگهای واقع برتچه شیخلر ارزش تاریخی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: :کاروانسرای بافت تاریخی دهدشت در آستانه ثبت جهانی یونسکو قرار گرفت.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حسین اسمعیلی سنگری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران، با بیان انیکه این عملیات اجرایی در راستای ساماندهی و بهسازی تیمچه های امیر بازار جهانی تبریز صورت می گیرد، اظهار کرد: اصناف و کسبه این محل در اجرای کف سازی با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نهایت همکاری را دارند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سرگیری صدور ویزای گردشگری خبر داد. عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از برگزاری نشست با وزیر امور خارجه و وزیر بهداشت در صفحه مجازی خود نوشت: پس از جلسات متعدد حاکمیتی و کارشناسی ...