چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۲۸Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستی و گردشگری»

عصر همدان   ۱ ساعت پیش    
به گزارش عصرهمدان؛ سید رضا موسوی، شهردار لالجین و دبیر شهر جهانی سفال در گفت گو با خبرنگاران، ضمن تبریک فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی به حضور لالجین به عنوان شهر جهانی سفال در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی وگردشگری تهران خبر داد و گفت ...
میراث فرهنگی با همکاری کانون پرورش فکری در غرفه "زیر گنبد کبود" نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران به معرفی صنایع دستی و گردشگری یزد خواهند پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه در استان مازندران 3هزار اثر میراثی داریم که از این تعداد 800 اثر ما ثبت ملی هستند، گفت: ایجاد زیرساخت های اقامتی در اولویت اداره کل قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از افتتاح 73 طرح گردشگری با بیش از 200 میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری دهه فجر امسال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در دهه مبارک فجر 73 پروژه با اعتباری حدود 210 میلیارد تومان در استان گیلان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی موزه بازار دمستان به منظور ارائه صنایع دستی و دست ساخته های بومی جزیره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیرجند گفت: از مجموع 47 هکتار بافت تاریخی شهرستان بیرجند تنها 10 درصد مرمت و بازسازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول گفت: در نشستی با نماینده بنیاد برکت مشکلات و موانع موجود در خصوص تسهیلات پرداختی در بخش های گردشگری و صنایع دستی شهرستان، بررسی و برای رفع آن ها تصمیم گیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان: 40 اقامتگاه رسمی بومگردی در مناطق شهری و روستایی در استان وجود دارد.
توسعه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۲۱    
با تلاشها و رایزنی های بعمل آمده توسط حجت الاسلام حسینی کیا نماینده شهرستان سنقروکلیایی آقای داریوش فرمانی بعنوان سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه منصوب شد.فرمانی قبلا رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سنقر و سپس معاونت این اداره کل را برعهده داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ملایر گفت: امسال نوروز با ماه مبارک رمضان مقارن شده است و احتمال دارد سفرهای نوروزی زودتر آغاز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۱    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تویسرکان از بازدید 120 هزار گردشگر از اماکن گردشگری، تاریخی و فرهنگی این شهرستان در 10 ماهه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رامسر- مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت شمال کشور در حوزه گردشگری گفت: گردشگری به عنوان مکمل اقتصادی هنوز پذیرش نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: با وجود نوآوری "فرش تاشو"، صادرات فرش در استان دیگر چمدانی نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - محمدی ادیب، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل از تشکیل ستاد خدمات سفر و تلاش برای ارائه خدمات مناسب برای گردشگران در سفرهای نوروزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه با ابلاغ معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه داریوش فرمانی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه منصوب شد.
معاون اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: تعداد گردشگران خارجی سفر کرده به استان امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 100 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: رویداد بزرگی تحت عنوان نمایشگاه گردشگری خواهیم داشت که بیش از 50 پروژه قابل سرمایه گذاری را معرفی می کنیم تا سرمایه گذارانی که تمایل دارند ورود پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: 123 مرکز اقامتی برای اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی 1402 پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برپایی نمایشگاه صنایع دستی ،گردشگری و توانمندی صنعتی و کشاورزی در شهرهای بابل و کربلا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ثبت هفت اثر ناملموس یزد در فهرست آثار ملی خبر داد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۱    
از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به جهت به نتیجه رسیدن ثبت ملی فرهنگ همیاری مردم باینگان با نام گەل" با اهداء لوح سپاس تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
امسال، سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
داراب- وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در سفری به شهرستان داراب از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۱    
سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عصر امروز شنبه هشتم بهمن به فسا سفر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنجان گفت: در بازدیدهای مسئولان ثبت آثار طبیعی استان اصفهان از آثار طبیعی-تاریخی شهرستان لنجان، 9 اثر، واجد ارزش برای ثبت در فهرست آثار طبیعی ملی شناخته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امسال، سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: بیش از 20 خانه تاریخی در بروجرد مرمت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قزوین گفت: 650 طرح توجیهی در حوزه های کشاورزی، صنعت و معدن، صنایع دستی و گردشگری و خدماتی در استان 911 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا طرحی به نام اقتصاد فرهنگ در پارلمان مطرح شده که در حال پیگیری آن هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یزد- رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز از برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی برای دانش آموزان مهریزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۷    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه که همزمان در بنیاد مستضعفان استان نیز مشغول به خدمت بود، پس از انتصابش به عنوان مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان تهران از مدیرکلی میراث فرهنگی کرمانشاه استعفا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرسین از بازدید اماکن اقامتی و گردشگری بیستون در دهه فجر با 25 درصد تخفیف خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۴    
میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دماوند طی سال های گذشته با تحول مثبتی مواجه شده و میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: راه اندازی قطار گردشگری موجب رونق و توسعه گردشگری جنوب آذربایجان غربی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری به همراه رؤسای ادارات میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از نمایشگاه اولین جشنواره صنایع دستی بسیج هنرمندان شمال استان اصفهان بازدید کرد ...
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۲    
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان نایین به عنوان منطقه پنج استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد جشنواره ملی برفی دنا فردا و پس فردا برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز گفت: منظر طبیعی و محوطه فسیلی کوه چرخه و دارهند نطنز در فهرست آثار ملی و طبیعی کشور به ثبت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۱    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: پنج اثر نا ملموس استان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از موافقت وزارت میراث فرهنگی با سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی در سایت جهانی بیستون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از آغاز به کار ستاد تسهیلات سفر ویژه نوروز 1402 در استان خبر داد و گفت: ساماندهی گردشگری کشاورزی، توجه به المان ها، ایجاد و فضاسازی شهری در جهت ایجاد نشاط در جامعه مورد توجه قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: هنوز به نتیجه ای برای برگزاری جشنواره شهر برفی نرسیده ایم و در صورت تامین اعتبار برگزار می شود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه آمدن کشتی کروز و پهلوگیری آن در ساحل استان منتفی شده است، گفت: به جای آن اتوبوس دریایی به استان آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از ثبت ملی 32 اثر تاریخی منقول ارزشمند خراسان رضوی در فهرست میراث فرهنگی منقول کشور خبر داد.
رشت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به موجب ابلاغ معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ؛ یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت به مدت دو سال به عنوان دبیر شهر رشت/شهر ملی رشتی دوزی منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین همایش ملی توسعه سواحل مکران با محوریت حکمرانی و تاکید بر دیپلماسی و اقتصاد دریامحور، امروز دوشنبه 3 بهمن 1401، در وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۴    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد گفت:در سفر هیئت دولت به خراسان رضوی مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد زیرساخت های رفاهی برای گردشگران در قنات قصبه خبرداد.