دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۰۳Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فساد اقتصادی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که باید انحصار در خودروسازی شکسته شده و بازار رقابتی ایجاد شود. همچنین مفسده و فساد اقتصادی را در این عرصه ریشه کن کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیسی: همه بازداشت شدگان آبان 98 را عفو کرده ایم، جز کسانی که با خارج در اتباط بوده اند یا مساله خاصی داشته اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران از اهتمام جدی دستگاه قضا در برخورد با هرگونه فساد اقتصادی خبر داد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
میرسلیم گفت: به عنوان نماینده مردم شریف میهن اسلامی مان موکداً عرض می کنم که تلاش من بر این بوده است که جلوی ورود جرثومه های انحراف و تباهی را بگیرم ولی شبکه فساد اقتصادی و سیاسی نگذاشت ما کارمان را به سلامت پیش ببریم .
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۶۳ سایت دیگر  
بسیاری افراد تأیید شده اند که فاقد صلاحیتند و بسیاری از داوطلبان واجد شرائط مظلوم واقع شده و نتوانسته اند به فهرست نهائی راه یابند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری: من در بخش مبارزه با مفاسد اقتصادی یک ایده دارم و ندیده ام که تاکنون کسی چنین ایده ای داشته باشد، من معتقدم این مبارزه باید از گردن کلفت ها و قوی ترین آدم ها شروع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۳    
گروه استان ها- رئیس ستاد انتخابات شورا وحدت استان بوشهر با بیان اینکه تشکیل دولت انقلابی از اهداف آیت الله رئیسی است گفت: حل مشکلات، مبارزه با فساد اقتصادی و جلوگیری از رانت خواسته مردم از دولت انقلابی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان، رییس سازمان بازرسی کل کشور در جمع روسای پلیس امنیت اقتصادی گفت: به خوبی نام این پلیس، امنیت اقتصادی گذاشته شده است؛ چراکه اگر با فساد خصوصاً فساد اقتصادی و جرائم مالی مبارزه جدی نشود، نباید انتظار داشت در کشور امنیت اقتصادی باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۸    
؛ ایجاد شفافیت در سیاستگذاری اقتصادی و اعتبارات بانکی، ارتقای نظام مالیاتی، اصلاح فضای کسب و کار، حمایت همه جانبه نظام قضایی و ایجاد شفافیت در اموال و دارایی های مقامات، از مهمترین راهکار های مبارزه با فساد اقتصادی است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۴:۲۲    
رئیس جمهور چین پس از منصوب شدن و در دست گرفتن قدرت، مبارزه و سرکوب کردن فساد اقتصادی را در اولویت کارهای خود قرار داد و از سال 2012 نهضتی برای مقابله با فساد به راه انداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ایران اسلامی کشوری غنی و ثروتمند محسوب می شود اظهار داشت: مشکل ما نحوه توزیع ثروت و فساد اقتصادی است، زیرا رانت و فساد باعث شده که این منابع و ثروت در مسیر درست خودش هدایت نشود بنابراین باید در انتخابات به کسی رأی بدهیم که به فسادستیزی باور داشته باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۷    
پایان نخست وزیری نتانیاهو به این معنا است که وی دیگر قادر به اعمال نفوذ و تغییرات قوانین قضائی اسرائیل نیست؛ با توجه به پرونده فساد اقتصادی او و خانواده اش، احتمالاً شاهد محاکمه و پایان عمر سیاسی نتانیاهو خواهیم بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اکبر امراهی صبح یک شنبه در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد شهرداری آذرشهر گفت: پرونده فساد شبکه ای شهرداری و شورای شهر آذرشهر یکی از بزرگترین پرونده های فساد اقتصادی در استان است و به لحاظ پیچیدگی و حجم بالای پرونده آمار بالای متهمان با ظرافت و حساسیت ویژه ای ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۸:۵۱    
مقابله با فساد اقتصادی و فساد اداری یک رکن از ارکان دموکراسی است و از آنجا که بهبود شرایط اقتصادی بستگی به مهارت مدیریتی در عرصه اقتصادی دارد؛ توان مجلس یازدهم در مقابله با موارد ذکر شده می تواند به منظور تسهیل در روند پیشرفت و توسعه همه نقاط کشور سه امر یادگیری، تلاش و مهارت را نهادینه کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا : ریحانه سادات رییسی، که به عنوان نماینده حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی درباره سوابق کاری پدرش گفت: در زمینه فساد اقتصادی که دامنگیر کشور ما بود، به ویژه در قوه قضاییه، شاهد این بودیم که ایشان مماشات نکردند و در واقع، حتی با اهالی قوه قضاییه هم برخورد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس دیوان عالی کشور گفت: پرونده های مهم اعم از فساد اقتصادی و ... به محض تحویل به دیوان عالی سریعاً رسیدگی و اتخاذ تصمیم می شود تا آثار خوبی در جامعه داشته باشند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۷    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: خالق ارز دیجیتال کاردانو عقیده دارد که بانک های مرکزی به دلیل کندی و فساد باید از چرخه مبادلات اقتصادی خارج شوند. چالز هوسکینسون، خالق ارز دیجیتال کاردانو عقیده دارد که بانک های مرکزی به دلیل کندی و فساد اقتصادی باید از چرخه مبادلات اقتصادی خارج شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان با تأکید بر اینکه فساد اقتصادی و اداری مردم را آزار می دهد،گفت:انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری خون تازه ای در بدنه کشور جاری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: قوه قضائیه قاطع، بی امان و محکم با مظاهر فساد ،خصوصا فساد اقتصادی مبارزه و برخورد خواهد کرد اما این کافی نیست و باید بسترها و کانون های فساد را شناسایی کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: تصویربرداری سریال جدید مرکز سیمافیلم با عنوان طلاق به کارگردانی ابوالقاسم طالبی همچنان ادامه دارد. سیمافیلم، تاکنون 80 درصد از صحنه های مربوط به مجموعه تلویزیونی طلاق به کارگردانی ابوالقاسم طالبی جلوی دوربین رفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۷    
عضو فعال اتاق بازرگانی خرم آباد گفت: دولت روحانی قدم موثری در خصوص مقررات زدایی و حذف مجوزهای زائد به عنوان موانع مهم کسب وکار و تولید برنداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - 4.5 میلیون تن تولید انواع محصولات بخش کشاورزی جنوب کرمان این روزها به جای اینکه چرخ اقتصاد کشور را بچرخاند چرخ فساد اقتصادی و دلال بازی را می گرداند و کسی پاسخگو نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس ضمن تشکر از قوه قضائیه برای برخورد با مفسدان، گفت: لازم است با برخی آقازادگان که جزء دانه درشت های فساد اقتصادی هستند همانند مرحوم خلخالی رفتار شود تا عبرت سایرین شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد گفت: فساد اقتصادی عموماً در فضای غیر رسمی اقتصاد شکل می گیرد و تقویت اقتصاد غیررسمی به معنی تضعیف اقتصاد رسمی است، بنابراین فعالیت های شناسنامه دار جریمه می شوند و فعالیت های فاقد شناسنامه و بخش دلالی از این فضا سود های کلان به جیب می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده ناجا تمرکز بر پیگیری پرونده های مرتبط با سرشبکه های قاچاق و فساد اقتصادی را از اولویت های پلیس برشمرد و گفت: با قدرت و بر مبنای قانون با کسانی که مانعی بر سر راه تولید بوده و به اقتصاد کشور ضربه می زنند برخورد می کنیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی که در رادیو اقتصاد حضور یافته بود با تشریح برنامه های خود اظهار کرد: آنچه مرا وادار به حضور در عرصه انتخابات کرد وضعیت اقتصادی، شرایط نابسامان بازار و رنج و مشکلات مردم بود ...
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ارز 4200 تومانی به جیب افراد خاصی رفته است که من تعداد آنها را می دانم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مجمع ایثارگران با صدور بیانیه ای به سیاست حذف مردم از انتخابات اعتراض کرد. به گزارش صبح ما، متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است: بسمه تعالی انا لله و انا الیه راجعون ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
زاکانی با اشاره به اینکه نقطه عزیمت خود را از حوزه اقتصاد خواهیم گذاشت، گفت: زمینه را برای فساد اقتصادی به کمک مردم می خشکانیم.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان کرمان و معاون وی به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند. این افراد که در قبال انجام امور اداری به صورت شبکه ای از ارباب رجوع رشوه دریافت می کردند در پی رصد بازرسان بازرسی کل استان با اقدام قاطع دادسرای عمومی و انقلاب کرمان و تلاش نیروهای پلیس امنیت اقتصادی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۱    
گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد فساد اقتصادی را ریشه بسیاری از مشکلات کشور ذکر و بیان کرد: مردم در انتخابات 28 خرداد ماه با رای قاطع، به نامزدهایی رای دهند که با فساد به صورت ریشه ای و با قاطعیت برخورد کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها برخی کاندیدا های ریاست جمهوری وعده می دهند، در صورت رسیدن به مسند ریاست قوه مجریه با فساد مبارزه خواهند کرد. وضعیت فساد در ایران چگونه است و چه راهکا هایی می توان برای مبارزه با فساد در نظر گرفت؟
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم گفت: احتمالا تعدادی از نمایندگان در ستاد آقای رییسی حضور پیدا کنند و نمایندگان در ستاد های استانی مستقر شوند. از سوی دیگر تعدادی از مجلس دهمی ها در کنار آقای لاریجانی قرار می گیرند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رابر گفت: فساد اقتصادی چه آگاهانه و چه ناآگاهانه حرکت در تیم دشمن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرضا با تأکید بر اینکه اساسی ترین شاخصه برای مدیریت کلان کشور دین مداری است، گفت: اگر مسؤولی دیندار و ترس از خدا و قیامت داشته باشد، مرز حلال و حرام را مراعات می کند و رانت خواری نمی کند.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
ایلنا: دادستان تهران از کشف و شناسایی یک شبکه فساد سازمان یافته در شهرداری و شورای شهر لواسان و صدور کیفرخواست برای 51 متهم این پرونده به اتهام ارتشاء و وساطت در ارتشاء، پرداخت یا اخذ رشوه و تحصیل مال به نحو نامشروع و پولشویی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: برای برگزاری انتخابات شوراها حدود شش هزار صندوق در استان تهران خواهیم داشت.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲    
فساد اقتصادی برادر جهانگیری در چند سال گذشته سبب شد تا اقتصاد ایران با چالش هایی همراه شود و سرمایه های مردم از راه رانت و سواستفاده های مدیریتی برخی از دولتمردان از بین برود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،اسحاق جهانگیری، معاون اول حسن روحانی به عنوان کاندیدای پوششی علی لاریجانی برای ثبت نام وارد ستاد انتخابات کشور شد. وی در دوره گذشته نیز کاندیدای پوششی حسن روحانی بود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، سباستین کورتس صدراعظم اتریش امروز چهارشنبه اعلام کرد که به دلیل اظهاراتش پیرامون ماجرای موسوم به ایبیزا ( Ibiza ) که باعث بحران قبلی دولت در سال 2019 شد، تحت بازجویی قرار گرفته است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در چهل و سومین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، به تازگی خبری منتشر مبنی بر اینکه ستاد مبارزه با فساد اقتصادی 700 روز است که تشکیل نشده است، هرچند اما و اگرهای زیادی درباره عملکرد و تاثیرگذاری این ستاد بر مشکلات اقتصادی کشور وجود دارد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مشاور اقتصادی آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید بر این که فساد اقتصادی را چینی ها در کشورمان باب کرده اند، تصریح کرد: چینی ها با انجام قاچاق مدیریت شده در کشور موجب دامن زدن به فساد و رشوه خواری در ایران شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره فرهنگی رسانه ای فرمانده کل سپاه گفت: از زمانی که ظریف با منطق سست غرب گرایانه در برابر قهرمان ملی (سردار سلیمانی) صحبت کرد از چشم مردم و شورای نگهبان افتاد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: مالک شرکت هفت تپه با دو پرونده فساد اقتصادی در مظان اتهام است که هر دو به صورت ویژه توسط دادستان تهران در حال پیگیری هستند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که مسئولیت برگزاری جلسات آن بر عهده اسحاق جهانگیری است، پس از آخرین جلسه آن در روز 21 خرداد ماه سال 98، تعطیل شد و تا امروز هیچ جلسه ای نداشته است. ...
امیدوار بودیم که در طول عمر دولت فعلی با توجه به شعارهایی که مطرح شده بود در مورد لوایح ضد فساد همکاری های لازم هم صورت بگیرد و دو قانونی که در این عرصه به آن نیازمند بودیم، تصویب شود. البته تلاش هایی انجام شده و پیش نویس های دولایحه نیز انجام و تقدیم مجلس شد ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: تعدادی از نمایندگان فساد اقتصادی داشتند؛ چرا باید تأیید صلاحیت شوند؟ و عده ای به دنبال این هستند که کاندیدا بشوند تا رد صلاحیت شوند، چون می دانند رد صلاحیت می شوند.