شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۳۸Sep 2020 26

جدیدترین‌های «صنعت نفت»

 
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: برای ارتباط با صنعت نفت گام های اولیه برداشته شده است و خوشبختانه تعامل بسیار خوبی با این وزارتخانه داریم.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۳    
انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران در اقتصاد کلان کشورتاثیر گذار است و یک مجموعه 250 هزارنفری اشتغال متشکل از کارگران نباید با مسایلی روبرو شود که در شرایط دشوار اقتصادی با تعدیل نیرو مواجه شود. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
[ad_1] ابراهیم افشار در ویژه نامه آخر هفته ایران ورزشی هفته اول مهرماه به موضوع خاطرات ورزشی در ایام دفاع مقدس پرداخته است. از احمدرضا عابدزاده که نگذاشت در شب اول حمله عراقی ها به آبادان کفترهایش آلاخون والاخون شوند تا صنعت نفت آبادانی که در سال های جنگ آواره شد ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۶    
ابراهیم افشار در ویژه نامه آخر هفته ایران ورزشی هفته اول مهرماه به موضوع خاطرات ورزشی در ایام دفاع مقدس پرداخته است. از احمدرضا عابدزاده که نگذاشت در شب اول حمله عراقی ها به آبادان کفترهایش آلاخون والاخون شوند تا صنعت نفت آبادانی که در سال های جنگ آواره شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۰    
ابراهیم افشار در ویژه نامه آخر هفته ایران ورزشی هفته اول مهرماه به موضوع خاطرات ورزشی در ایام دفاع مقدس پرداخته است. از احمدرضا عابدزاده که نگذاشت در شب اول حمله عراقی ها به آبادان کفترهایش آلاخون والاخون شوند تا صنعت نفت آبادانی که در سال های جنگ آواره شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب در پیامی درگذشت سیدامیربدخشان و همایون مطیعی، از پیشکسوتان صنعت نفت را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم فوتبال اروند خرمشهر به عنوان دستیار سیدسیروس پورموسوی انتخاب شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۹    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام ویدئو کاست درباره تبعات ملی شدن صنعت نفت ایران نوشت: ملی شدن نفت سبب شد انگلستان نخستین تحریم سراسری علیه ایران را به منظور واکنش در مقابل ملی شدن به کار ببندد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۶    
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نقل و انتقالات تابستانی چند بازیکن کلیدی خود را از دست داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دو عضو جدید کادرفنی تیم صنعت نفت آبادان معرفی شدند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۷    
سید میلاد بلادی سرمربی موفق فصل گذشته تیم ویستاتوربین که موفق به صعود به لیگ دسته دوم به همراه این تیم شد به عنوان کمک مربی و دستیار سیروس پور موسوی سرمربی تیم لیگ برتری نفت آبادان به کادرفنی آن تیم اضافه شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی: بازیکن سابق استقلال و تراکتور، پس از هفت سال، مجددا به تیم النجف عراق پیوست. کرار جاسم بازیکن نام آشنای فوتبال عراق که سابقه حضور در تیم های استقلال، تراکتور و صنعت نفت آبادان را در کارنامه دارد، پس از هفت سال دوری، به تیم النجف عراق پیوست. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
این روزها صنعت نفت به دنبال افزایش پیوند خود با دانشگاه و پژوهشگاه هاست تا در یک معامله برد- برد با کمک دانشگاه ها هم پروژه های ازدیاد برداشت را جلو ببرد و از این طریق ثروت آفرینی کند و هم دانش فنی دانشجویان و دانشگاه های ایرانی را ارتقا ببخشند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲    
نشست پژوهشگاه های وابسته به دستگاه های اجرایی با معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، در راستای گسترش همکاری های مشترک، در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۵    
امروز مطالبی همچون اتلاف شدید انرژی نیروگاه های گازی کشور / ایران تنها نقطه امید نجات صنعت نفت ونزوئلا / بزرگترین شرکت نفتی آمریکا در دستان چین / ساخت سد فینسک علمی و کارشناسانه نیست ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۲    
دومین مبلغ معیشتی بازنشستگان صنعت نفت واریز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب و با حضور مدیران ارشد صنعت نفت در جنوب از میکروپمپ بومی تزریق مواد افزایه رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با انتشار مطلبی ضایعه بزرگ وفات همایون مطیعی از پیشکسوتان صنعت نفت و زمین شناسی کشور را به خانواده بزرگ صنعت نفت و مخصوصاً جامعه زمین شناسی ایران تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: تیمی که 13-14 بازیکن اصلی اش را از دست بدهد تقریباً چیزی از آن نمی ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۵    
در مراسمی از دستگاه بومی سازی شده میکروپمپ در اهواز رونمایی شد.
شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی ورزشی صنعت نفت آبادان پس از اتمام دوره کاری اش از این باشگاه جدا شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
امروز تلاش رادمردان گازی در کل کشور با طرح توسعه گازرسانی شهری و روستایی و خدمات رسانی در بخش های مختلف به مردم، آبروی بسیاری را برای صنعت نفت به ارمغان آورده است.
آنا / دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
توربین و تجهیزات جانبی آن از جمله نیازهای صنعتی در کشور است. این نیاز با تلاشی دانش بنیان بومی سازی شد و در اختیار صنایع نیروگاهی نفت و گاز قرار گرفت. پیش از این واردات تنها مسیر تامین این نیاز در کشور بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، یکی از معضلات اصلی صنعت نفت کشور در طول سالیان طولانی تمرکز بر خام فروشی نفت و بی توجهی به ساخت پالایشگاه ها و تولید فرآورده های نفتی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
یک شرکت فناوری موفق به ارائه فناوری اندازه گیری زاویه تماس و کشش بین سطحی به روش قطره آویزان برای افزایش برداشت نفت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رضا جبیره بازیکن جدید تیم فوتبال پیکان گفت: خیلی از بازیکنان در تیم پیکان چهره شدند و امیدوارم در این تیم به هدف هایی که دارم، دست پیدا کنم.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱    
به طور خاص، نماد غربت صنعت نفت در ایران، عدم ارتباط با حوزه دانشگاهی کشور است که شاید در ابتدا، اصولا صنعت نفت، حوزه دانشگاهی ایران را به لحاظ توانمندی و ظرفیت علمی و فنی برای رفع نیازهای خود به رسمیت نمی شناسد و کاملا نگاه به بیرون دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سیروس پورموسوی در فصل بیستم روی نیمکت صنعت نفت آبادان خواهد نشست تا یک چالش بزرگ پیش پای او قرار داشته باشد؛ رهبری تیمی که با مشکلات مالی فراوان و جدایی ستاره هایش آینده نامعلومی خواهد داشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: آیا یخ های رابطه میان نفت و دانشگاه در ایران آب می شود تا صنعت نفت و جامعه دانشگاهی ایران با ریل گذاری مناسبی که ایجاد شده، زمینه رشد و توسعه فنی و علمی متقابل یکدیگر را فراهم کنند؟ ...
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۵:۱۹    
سیروس پورموسوی کار سختی را برای ساختن یک تیم خوب پیش رو دارد. همانند محمود فکری در نساجی مازندران. به این دلیل که نزدیک یک تیم، بازیکن از صنعت نفت جدا و راهی تیم های دیگر شده اند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۲    
مهمترین اخبار کوتاه ایران در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پیوند ناگسستنی صنعت نفت و دانشگاه این عبارتی است که وزارت نفت به آن علاقه وافری دارد و دو روز پیش در حاشیه امضای 13 قرارداد پژوهشی در حوزه ازدیاد برداشت میادین نفت با دانشگاه ها هم بار ها تکرار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: با اصلاح ابلاغیه اخیر وزارت صمت، صنعت نفت و گاز کشور از خدمات استراتژیک و خاص فولاد اکسین محروم نمی شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: برای تقویت تیم در فصل نقل و انتقالات کار سختی داریم، اما تمام تلاشمان را برای موفقیت صنعت نفت به کار می گیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان لیست بازیکنان مدنظر خود را به مسئولان این باشگاه تحویل داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
با وجود گذشت بیش از 2 ماه از پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال، میزان بودجه باشگاه صنعت نفت آبادان برای نقل و انتقالات تابستانی هنوز مشخص نشده است.
آنا / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر سید امیر بدخشان ، استاد دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف درگذشت.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲    
فیلمی نفس گیر از کار و تلاش کارکنان صنعت نفت در یکی از پالایشگاه های کشور.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور پژوهش وزارت نفت، ایجاد زمینه مشارکت عادلانه همه عرضه کنندگان فناوری را در قالب زیست بوم فناوری صنعت نفت، از مهم ترین مزیت های ابلاغ نظام جدید پژوهش، فناوری و تجاری سازی وزارت نفت عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
ایسنا/خوزستان سرمربی سابق تیم فوتبال نفت آبادان گفت: نام صنعت نفت بزرگترین نام در شهر آبادان است و اختلاف نظرها و برخوردهای فکری، سیاسی و بازخوردهای آن نباید تیشه به ریشه این تیم مردمی بزند.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 01 مهر 1399 همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام منطقه ویژه پارس صبح امروزدوشنبه(31 شهریور ماه) با حضور امام جمعه عسلویه،مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ...
آنا / دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
13 قرارداد کلان پژوهشی ازدیاد برداشت نفت و گاز در مجموع به ارزش 35 میلیون یورو و 716 میلیارد تومان، با حضور وزیر نفت میان شرکت ملی نفت ایران و 13 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی کشور امضا شد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خوشه طلایی در لیگ یک همانند تیم های صنعت نفت و نساجی در لیگ برتر بازیکنان زیادی را از دست داده؛ به اندازه یک تیم و این به طور حتم کار سهراب بختیاری زاده را سخت خواهد کرد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: جزیره خارگ را می توان نمادی از مقاومت ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس دانست؛ چراکه به اندازه روزهای جنگ بمباران شد ولی هیچگاه صادرات نفت ما قطع نشد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی عیسی زاده در گفت وگو با میزان، در مورد انتخاب سیروس پورموسوی و حواشی انتخاب او به عنوان سرمربی صنعت نفت، اظهار داشت: ما هنوز جلسه هیئت مدیره را برگزار نکرده بودیم که صحبت از مخالفت هیئت مدیره با پورموسوی به میان آمد. در حالی که هیئت مدیره با انتخاب پورموسوی مخالف نبود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱    
فاطمه ترکچی دو رویکرد مهم در سیاستگذاری و نقش آمریکایی ها و انگلیسی ها در کودتای 28مرداد وجود دارد. یک سوی موضوع به سابقه متفاوت حضور انگلیسی ها و آمریکایی ها در ایران و سوی دیگر، به منافع اقتصادی و سیاسی آنها در کشورمان ربط داشت ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۱    
هر سال همزمان با ولادت حضرت زینب و روز پرستار به سراغ این قشر زحمتکش میرفتیم تا با گفتگویی زحماتشان را پاس بداریم اما اینبار بهانه گفتگو ما گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و گفتگو با پرستاری ست که همسر و خواهر شهید است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: صبح امروز (دوشنبه، 31 شهریورماه) و با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، 13 قرارداد کلان پژوهشی در حوزه ازدیاد برداشت میان شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، سهند تبریز، شیراز، صنعت نفت، آزاد اسلامی، فردوسی مشهد، علم و صنعت، شهید چمران اهواز، صنعتی اصفهان ...