شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۰:۲۹Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم همدان»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با صدور مجوز و اختصاص زمین مورد نیار، در نزدیکی فرودگاه همدان، مرکز بازیافت هواپیماهای فرسوده آماده فعالیت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ساختمان ایستگاه راه آهن باید هرچه زودتر تکمیل و در اختیار مسافران قرار بگیرد، گفت: کوتاهی در تکمیل ایستگاه راه آهن این شهری پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید زمان مشخصی برای اتمام عملیات عمرانی ایستگاه راه آهن همدان-تهران مشخص شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: توانمندسازی و بازآفرینی نقاط حاشیه شهر در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید اولویت مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداری باشد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱۲۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس این آمادگی را دارد که بعد از مراسم تنفیذ، در اولین فرصتی که تیم رئیس جمهور منتخب آمادگی داشته باشد، مراسم تحلیف را برگزار کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۰    
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری مردم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ایفای رسالت ملی و دینی و لبیک به ندای رهبری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل ایستگاه راه آهن همدان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت تبیین اهمیت مشارکت و انتخاب اصلح از سوی رسانه ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد در فامنین از حیث توسعه صنعت و تولید استان بسیار حایز اهمیت است تاکید کرد: این منطقه هرچه سریعتر به چرخه تولید بپیوندد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۳    
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت گسترده و حداکثری در انتخابات یک "نه" به دشمنان این مرزو بوم است که عزت و سربلندی و پیشرفت میهن و ملت ما را نمی خواهند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از ویژگی های فرد شایسته برای تصدی پست ریاست جمهوری منطبق بودن وعده هایش با واقعیت موجود است .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل طرح های نیمه کاره فرهنگی استان باید سرعت بگیرد که در این رابطه دیداری با وزیر فرهنگ و ارشاد انجام و براین مساله تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل طرح های نیمه کاره فرهنگی استان باید سرعت بگیرد که در این رابطه دیداری با وزیر فرهنگ و ارشاد انجام و براین مساله تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۹    
همدان-ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در هشتم تیر ماه امسال با حضور گسترده در پای صندوق های رای فرد اصلح را برای تصدی پست ریاست جمهوری انتخاب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به دستور وزیر ارشاد امسال مجدد در همدان برگزار و دبیرخانه دائمی تئاتر نیز در همدان راه اندازی می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بیعت در اسلام قبول کردن امامت و ولایت است و آنان که با حضرت بیعت کردند، ولایت و امامت را پذیرا شدند، وگرنه پذیرش محبت که اعلام کردن و بیعت نمی خواهد!
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: متأسفانه داروخانه ها به ویژه در شهرهای کوچک با کمبود داروهای حیاتی مانند قرص وارفارین و آمپول انسولین که نیاز روزانه بیماران است، مواجه هستند و بیماران در داروخانه ها سرگردان شده اند، این در کنار یک وظیفه اداری، یک وظیفه انسانی و وجدانی برای شما و تیم همکارتان است.
همدان پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۲    
سیاستمدار اصلاح طلب و نماینده مردم همدان در مجلس ششم در آیین افتتاح ستاد پزشکیان در همدان گفت: ملت باید با روشنکفران و روشنفکران با توده مردم یکی شوند | امروز به اینجا آمده ام تا از مسعود پزشکیان شخصیت بزرگ، سابقه دار، مدافع ملت و سرزمین ایران و مبارز و در دفاع از استقلال این ملت حمایت کنم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در جمع اعضا هیئت امنا مساجد شهر همدان، گفت: در این جلسات باید تجربیات و دستاوردهای مختلف در مساجد سطح شهر بیان و از آن ها الگو گرفته شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و نایب رئیس مجلس دوازدهم، درباره موضوع تأخیر در اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان، در اظهارنظری با اشاره به تأیید منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورداری از امکانات رفاهی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی حق ساکنان مسکن مهر این شهر است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کوی فردوس از جمله مناطقی است که مساکن مهر در آنجا ایجاد شده که با مشکلات و کمبودهای متعددی مانند نبود امکانات بهداشتی، آموزشی، انتظامی و شهری مواجه است و همین موضوع صوفی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، حسینی شهردار همدان، صالحی امیر مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید رئیسی مرد اخلاق و از جنس انقلاب اسلامی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: درس بزرگ ما در شهادت رئیس جمهور است و خدمت به مردم و نزدیک شدن به آنها و آشنایی با مشکلات آنها را باید از این درس یاد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مجلس امسال 40 هزار میلیارد تومان به بودجه فرهنگی کشور افزود گفت: 4500 میلیارد تومان بودجه کنار گذاشته ایم تا دانش آموزان را با اجرای برنامه های مختلف نظام آگاه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات ریاست جمهوری را با اخلاق و همدلی و با حضور اکثریت مردم برگزار خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نایب رئیس اول مجلس و نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در جلسه ی شورای اداری استان، گفت: اخلاق مداری مهمترین ویژگی شهید آیت الله رئیسی بود که از روزی که دادستان همدان بودند تا روز شهادت، بداخلاقی از ایشان دیده نشد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس معتقد است ارتقاء معیشت مردم و حل مشکل مسکن باید جزء اولویت های اصلی مجلس دوازدهم باشد.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۷    
نماینده سابق مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: یک رئیس جمهور باید تبعیت محض از ولایت فقیه را داشته و با اعتماد عمیق به این امر، رفتار کند. چرا که اگر به ولایت فقیه اعتقاد نداشته باشد، در مقام عمل نیز مانند برخی از مسئولانی که در دوره های مختلف مطابق ولایت حرکت نکردند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۲    
رهبر معظم انقلاب درپی درگذشت همسر حجت الاسلام حاج شیخ غیاث الدین محمدی، نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری پیام تسلیت صادر کردند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: هر کس برای مردم؛ دین و وطن کار کند ماندگار می شود مانند سردار سلیمانی؛ آیت الله رئیسی و شهدای عزیز خدمت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۱    
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین ویژگی شهید رئیسی اخلاق مداری وی بود شاید به خاطر همین اخلاقش به او مظلوم می گویند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در جمع توان یابان معلول،گفت: توجه به نیازهای جامعه این قشر به ویژه مناسب سازی معابر از سوی شهرداری ها و سایر نهادهای متولی نباید مورد غفلت واقع شود.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۰:۳۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دروغگویی و شعار دادن بعضی از مسئولان، گفت: امروز دل مردم آیینه است، مردم ما همه چیز را خوب می فهمند. خدا در طول تاریخ مردمی به مانند مردم ایران خلق نکرده است. مردم شرافتمند و غیرتمندی قدر مسئولان خوب خود را می دانند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین بهره مندی از امکانات درمانی مطلوب باید به قطب اصلی گردشگری سلامت کشور تبدیل شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان با مطالعه و برنامه ریزی باشد، گفت: برای ایجاد پارک تخصصی و آسمان نمای مجازی پیگیری خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید آیت الله رئیسی چون مردی از جنس انقلاب و سقف پروازش بالاتر بود، خدا به او عزت داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس حوزه علمیه و نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید براینکه قرآن کریم برای ما اسوه ها و الگوهایی را معرفی کرده است که در سایه شناخت این شخصیت ها می توانیم خود را بسازیم، گفت: علما می توانند برای ما الگو، اسوه و راهنمای عملی باشند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سیدمصطفی موسوی اصفهانی الگو، ایمان و جهاد سه بعد شخصیت امام خمینی(ره) براساس آیات قرآن است، گفت: امام راحل در مقابل طاغوت ایستاد و خداوند به ایشان عنایت داشت که طاغوت به دست این مرجع و رهبر بزرگ مسلمانان شکسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت به عنوان نائب رئیس اول دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: حتی معاندین در فراق این شهید والا مقام اظهار تاسف کردند، شخصیت ارزشمندی که خیلی ها در داخل ارزش واقعی او را نفهمیدند.
همدان پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به حل مشکل پرواز حجاج از فرودگاه همدان اظهار کرد: حجاج استان کردستان نیز از فرودگاه همدان اعزام خواهند شد | پرواز حجاج از فرودگاه همدان از مطالبات مردمی بود.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه توجه و برپائی آیات الهی و سیره معصومین علیهماالسلام در جامعه خیلی از مشکلات را حل خواهد کرد، گفت: کرامت زنان در هویت اسلامی آنهاست، این معنی که آنها محور خانه و جامعه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: خداوند متعال با شهادت، پاداش مجاهدت های آیت الله رئشهید رئیسییسی را که در راه خدمت به مردم و آرمان ها و ارزش های اسلامی خستگی نمی شناخت به او داد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان نظام راه خادمی بی منت شهدای عرصه خدمت را ادامه خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه و نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفت و افزود: مسئولان ما باید از مسئله شهادت ایشان درس بگیرند.
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی آقامحمدی عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با ویژه برنامه خانواده ای به نام ایران ضمن عرض تسلیت به مردم ایران گفت: آشنایی من با شهید آیت الله رییسی به سال 1360 زمانی که ایشان 21 داشتند باز می گردد. ...
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه هرکسی بخواهد با نظر مخالف خود مقابله کرده و به مرجعیت گرانقدر توهین کند غیراخلاقی بوده و باید دستگاه قضایی در این امر ورود کند.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله پرورش رکن اساسی یک جامعه است،آموزش و پرورش تربیت کننده، مدرسان جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
همدان-همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.