پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۰۰Oct 2020 22

جدیدترین‌های «نماینده مردم همدان»

آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، با اشاره به تلاش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در راستای تمدید کنکور نظام قدیم برای یک بار دیگر ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۱    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از پژوهشگران همدانی از 7 ماه پیش دارویی را با خاصیت درمانی ارائه داده است، گفت: گلایه هایی از متصدیان امر وجود دارد که با وجود گذشت چند ماه از تولید این دارو و دریافت نتیجه مثبت، اما اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: ادعای عجیب نماینده مردم همدان در مجلس درباره ساخت داروی کرونا در جلسه علنی 27 مهر سر و صدای زیادی به پا کرده بود که روز گذشته سخنگوی وزارت بهداشت به آن پاسخ داد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه اگر جنجال های رقابتی و انتخاباتی ادامه یابد وضع کشور از این بدتر می شود، گفت: اگر همه پای سختی و مشکلات مردم بایستند و به رأی 1400 هم کسی فکر نکنند بهتر می شود مشکلات کشور را حل کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: فرهنگ مطالبه گری باید گسترش یافته و مدیرانی که کم کار باشند را وادار به کار میکنیم؛ چراکه جوانان باید ناظر بر عملکرد مسئولین باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فیلمی در شبکه های مجازی دست به دست می شد که در آن احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس بیان می کند که هشت ماه پیش دارویی تحت عنوان درمان قطعی کرونا به دانشگاه بقیه الله(عج) داده شده اما اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی نماینده مردم همدان در جلسه علنی امروز 27 مهر مجلس گفت: هیچ خبر خوبی در کار نیست فقط قیمت کالاها افزایش می یابد، مجلس کاری بکند. ما داروی کرونا را ساخته ایم و این هم داروست و به دانشگاه هم داده ایم اما دولت هیچ اقدامی نمی کند. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با ادعای ساخت داروی قطعی درمان کرونا در برخی استان های کشور از بی تفاوتی نسبت به آن انتقاد کرد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم همدان در مجلس گفت: وضعیت بازار بهم ریخته است و مردم هر روز در مواجهه با یک قیمت جدید تحت فشار قرار می گیرند. این همه کوتاهی در ایفای مسئولیت باعث فشار به مردم می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین هدف از عزاداری این ایام را، شناساندن و تفهیم پیام عاشورا که همان ولایت پذیری است، عنوان کرد و گفت: عزاداری های ما باید درس ولایت پذیری را به مردم بیاموزد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درباره حواشی مجلس و عدم قدرت پاسخگویی آن به خبرنگار عصر همدان ، گفت: مجلس یازدهم به فرموده رهبر انقلاب ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در بخش خودروسازی هم قطعه و هم خودرو داریم اعلام کمبود قطعه درست نیست، بنده بحث تحقیق و تفحص در قیمت تمام شده مواد اولیه و مواد تمام شده را مطرح کردم و پیگیر این موضوع هستم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با گلایه از بی توجهی مسئولان به کشف پژوهشگر همدانی برای درمان کرونا، گفت: وقتی فریادها به جایی نرسد، با فریاد در مجلس این درخواست را به گوش مردم می رسانیم. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامین در مجلس بابیان اینکه سلامت و آرامش خاطر مردم در اولویت برنامه های مدیران قرار گیرد، گفت: توسعه مراکز بیمارستانی در همدان در دستور کار قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بابیان اینکه رفع مشکلات شبکه فاضلاب شهر مهاجران در اولویت قرار بگیرد، گفت: تامین آب منطقه غدیر کوی فرهنگیان همدان با اقدامات ویژه مرتفع شود.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
18 فروردین ماه امسال بود که رئیس جمهور از موافقت رهبر معظم انقلاب با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه طرح جامع شهر همدان حافظ منافع شهروندان است، گفت: اجرای این طرح مانع ویژه خواری و رانت خواری می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۵    
سپهرغرب، گروه - فرشید گلمحمدی : تجدید بیعت با شهدا توسط حمید سیفی مدیرکل جدید ورزش و جوانان و حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس در پنجمین سالگرد سردار شهید همدانی و گل افشانی مزار شهدای ورزش و مدافعان
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در بیست و سومین جشنوراه شهید رجایی استان همدان موفق به کسب رتبه نخست شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان همدان با حضور استاندار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: ضعف دستگاه دیپلماسی ما به اندازه ای است که دلارها و مطالباتمان را حتی از کشورهای دوستمان نمی توانیم به کشور بیاوریم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه بالاترین مشکلات کشور در زمینه زیرساخت های ارتباطی است،گفت:سه میلیون و 500 هزار دانش آموز در سطح کشور داریم که از داشتن تجهیزات آموزشی محروم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به تاخیر در ارسال آرد به نانوایی ها گفت: مشکل در این باره در حوزه توزیع آرد است و نباید اجازه داد دلالان قوت مردم را دستاویزی برای سودجویی های خود کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، گفت: امنیت، اعتماد، مهربانی، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی در جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توزیع عادلانه امکانات ورزشی در مناطق مختلف استان همدان تاکید کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۳    
جوانان سرمایه های کشور هستند اما بسیاری از این سرمایه ها برای سایر کشورها مقام کسب می کنند. نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هردو حوزه ورزش و جوانان حوزه های گسترده هستند و به توجه ویژه نیاز دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم همدان در مجلس یازدهم از پیگیری طرح "افزایش جمعیت و تعالی خانوده " توسط نمایندگان مجلس یازدهم خبرداد و گفت: متاسفانه در گذشته کشور از این ناحیه دچار ضربه های اساسی شده و مسئله کاهش جمعیت هر روز بحرانی تر شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به نذر فرهنگی پویش آجر به آجر در ماه محرم و صفر پیوست. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، حمیدرضا حاجی بابایی با ثبت نام در پویش آجر به آجر، به این پویش بزرگ مردمی پیوست . ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از لغو نشست سران قوا توسط رئیس جمهور، تصریح کرد: در این شرایط که مردم با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، لغو نشست سران قوا به بهانه در امان بودن رئیس جمهور، هیچ توجیهی ندارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی های تربیت شده در پایگاه مقاوت کشور سوریه و سپاه وفاق ملی از ابتکارات اولیه شهید همدانی بود که در کنار شهید سلیمانی در این سال ها صورت گرفته است.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همراهی های مدیران استان زمینه بهبود و سرعت پیگیری های ملی و کشوری را مهیا کرده است، گفت: پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین به قطب فرهنگی کشور تبدیل می شود؛ زیرا همدان باید در حد آوازه خود از مبانی توسعه، بهره مند شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۶    
جلسه شورای هماهنگی توسعه پایدار و کمیته برنامه ریزی شهرستان فامنین با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل راه و شهرسازی استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان در محل مدرسه فرزانگان فامنین برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۳    
سالگرد شهادت شهید همدانی با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، مسئولین شهرستانی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی سپاه فامنین بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۳    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اجازه دهیم به نظام جمهوری اسلامی لطمه ای وارد شود؛ ملاک ما همان هشت سال دفاع مقدس است و باید روی مین رفت و از نظام در این شرایط دفاع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در خصوص اظهار نظر مدیرکل آموزش و پرورش مبنی بر تصمیم وزارتخانه بر جذب معلمان غیربومی در همدان گفت: مدیرکل در این زمینه تک روی نکند، تصمیم مجمع نمایندگان و استاندار بر جذب نیروهای بومی بوده و وزارت آموزش و پرورش نیز دستورالعملی خلاف آن صادر نکرده است.
نشست مشترک پیگیری مسائل مربوط به پروژه های عمرانی حوزه فرهنگ و هنر استان با حضور اعضاء شورای اسلامی، شهردار همدان، مدیرکل مسکن و شهرسازی و نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۷    
کارکنان مخابرات منطقه همدان با نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه همدان، مدیر و کارکنان مخابرات منطقه همدان با حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان همدان به دنبال تأمین اعتبار تکمیل پروژه های نیمه تمام است اما این روند به هماهنگی بین دستگاه های اجرایی نیاز دارد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲    
حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک پیامی را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین گفت: در این هفته برای 14 هزار دانش آموز استان همدان گوشی و تبلت تهیه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۷    
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه آموزش و پرورش سراسر کشور در مهر ماه امسال با بحران کمبود معلم روبرو می شود که دلیل آن نبود استخدام معلم در سال های اخیر است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۷    
نماینده مردم همدان در مجلس یازدهم به تشریح اهداف جریان تخریب کننده علیه مجلس یازدهم پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: شورای شهر سال آینده بودجه مضاعفی برای شهرک فرهنگیان و حل مشکلات آن در نظر بگیرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس از بازگشت معلمان غیر بومی به استان لرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام و المسلمین احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین و عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی از بازگشت معلمان غیر بومی به استان خود خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: انجام پروژه های سال جاری و به نتیجه رساندن آنها باید در اولویت برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی استان همدان باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: جهش در حوزه برق نیازمند تعریف پروژه های بزرگ و ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی به مناسب بیستمین سالروز شهادت شهید محمد الدره با حضور احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و رئیس فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مجلس یازدهم و ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی و خالد القدومی نماینده جنبش حماس در تهران عصر چهارشنبه 9 ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا از حضور منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبرداد و گفت: در این نشست وزیر علوم به سوالات نمایندگان پاسخ داد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (دوشنبه 7 مهر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان تشکیل شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طرح بکارگیری و جذب معلمان حق التدریسی از لرستان در استان همدان گفت: با این طرح به شدت مخالفیم، همدان به اندازه کافی نیروی خبره و تحصیلکرده دارد. مخالف بکارگیری معلمان حق التدریسی از لرستان هستیم/ وزیر آموزش و پرورش توضیح دهد ...
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی از افتتاح مرکز جامع ناباروری استان همدان تا بهمن ماه سال جاری خبر داد.