یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۳۴Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم همدان»

عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲    
احمد حسین فلاحی، رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: کسانی که ایجاد تشکیل اتاق های زیر زمینی را بیان می کنند باید بدانند این کار مصداق تشویش اذهان عمومی است و باید مستقیم و شفاف منظور خود را بیان کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اشتباه قطعی در سرشماری جمعیت همدان در سال 1395 خبر داد و گفت: استان همدان از نظر رشد جمعیت جزو استان های برتر است اما در این سرشماری حدود 130 هزار نفر از جمعیت همدان به دلیل اشتباه در سرشماری نادیده گرفته شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۴    
حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به جایگاه و منزلت طلاب، گفت: هدف رسیدن به دنیا نیست. اگر هدف این شد نمی توانیم تبلیغ خوبی داشته باشیم، زیرا در این صورت دنبال نیاز خود خواهیم بود، نه نیاز جامعه.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان _ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپاه همیشه خط قرمز ما بوده، گفت: معیار ما رعایت اصل شایسته سالاری و انتخاب شایسته ترین فرد برای استانداری همدان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها- نماینده مردم همدان در مجلس با اعلام اینکه محدودیت سنی تزریق واکسن کرونا در همدان برداشته شد گفت: افراد بالای 18 سال در همدان واکسینه می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده راه اندازی رشته علوم پزشکی در دانشگاه آزاد همدان تکمیل و در اختیار وزارت بهداشت قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۶    
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، گفت: تعارض منافع باعث تعطیلی کارگاه های تولید ماسک شده و بسیاری از مطالبات آن ها از سوی وزارت بهداشت، پرداخت نشده است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از واکسیناسیون بدون محدودیت سنی تمام افراد بالای 18 سال در استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: با پیشنهاد نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی محدودیت سنی واکسیناسیون در این استان برداشته شد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: از فردا مردم همدان بدون توجه به سن با مراجعه به مراکز واکسیناسیون می توانند واکسن کرونا را دریافت کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۳    
همدان- این روزها در حالی استاندار همدان از تلاش برای راه اندازی 300واحد تولیدی جدید سخن می گوید که نماینده مردم همدان در مجلس، به تملک بانک درآمدن 55 واحدتولیدی قدیمی را یک نقص در تحقق اشتغال می داند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان به نقل از فارس، حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسه توسط مجمع نمایندگان استان به منظور ارائه نظر مشورتی به وزارت کشور برای انتخاب استاندار اظهار کرد: پس از عدم اجماع نمایندگان برای معرفی گزینه استانداری ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۷    
نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجماعی که بین نمایندگان مجمع استان برای ارائه هر گونه تعامل با وزارت کشور برای انتخاب استانداری شایسته شکل گرفته است، خطاب به گروهایی که در اتاق هایی زیرزمینی، بی توجه به محیط پیرامونی وقواعد حاکم ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۷    
نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هر پروژه ای اساسا برای انجام و اجرای نخستین گام باید کارشناسی شود و این امر باز می گردد به گذر از ماده 23 استانی یا ماده 23 ملی که گویای این مهم است که تمامی پروژه ها کارشناسی شده به وقوع می پیوندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه موزه منطقه ای غرب کشور از جمله پروژه هایی است که در اولویت اول استان است، گفت: طبق آخرین قرارداد 37 میلیارد تومان به این پروژه تخصص یافته که این مبلغ 90 درصد بودجه ای است که در کل کشور به موزه ها اختصاص می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت گفت: مخالف برگزاری کلاس های حضوری مقطع کارشناسی قبل از اتمام واکسیناسیون دانشجویان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش می کنیم استاندار کارآمدی داشته باشیم، گفت: یک استاندار کارآمد باید بتواند همه ابعاد فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را با هم توسعه دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۱    
نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقداماتی که در خصوص ایجاد سایت جدید نمایشگاه های بین المللی استان در وسعتی 20 هکتاری در حال انجام است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:با راه اندازی مرکز جامع زنان و ناباروری جهاد دانشگاهی و مرکز ناباروری علوم پزشکی در فاطمیه، مردم همدان علاوه بر اینکه نیازی برای مراجعه به تهران نخواهند داشت بلکه منطقه نیز تحت پوشش قرار می گیرد که انجام این پروژه ها برای ما یک خدمت و برای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، تامین برق استان همدان از شرکت برق منطقه ای باختر جدا و به شرکت توزیع برق استان همدان الحاق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: انتخاب استاندار همدان را به عهده وزارت کشور گذاشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت های جغرافیایی و اقتصادی همدان گفت: کلانشهر شدن همدان یک انتخاب نیست بلکه یک اضطرار است و همه باید این را بپذیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان نگرانند که به بایگانی تاریخ بپیوندد، بنابراین رفتارهای مردمی دولت سیزدهم را تخریب می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۳    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیل عظیمی از مردم، مشتاق اعزام به سفر اربعین هستند، گفت: در حالی که دل های منتظر قشر ضعیف جامعه چشم به راه اربعین مانده، مرزهای زمینی نیز بسته شده، انتظار می رود دولت برای هموار کردن حضور علاقمندان در اربعین تلاش کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به ضرورت سفر اربعین اشاره کرد و گفت: در دولت سید ابراهیم رئیسی اربعین مستضعفان باید راه بیفتد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان - حاجی بابایی، نماینده مردم همدان در مجلس گفت: در پاسخ به پیگیری هایی که از حدود شش ماه پیش صورت گرفت برق همدان مستقل و از باختر مجزا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها_ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با تاکید برلزوم بیان خدمات روحانیت و طلاب در جامعه گفت:مجاهدت های روحانیت شیعه در طول تاریخ کم نظیر است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۹    
همدان - فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بابیان اینکه مقرر بود طرح بین المللی بازیافت هواپیما در همدان اجرایی شود، گفت: این طرح همچنان معطل و بر زمین مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۲    
همدان_ دومین نشست بررسی نظام مسائل استان همدان با حضور نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به میزبانی بسیج دانشجویی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۰    
سلسله نشست های تخصصی "شمسا" با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اسلامی با موضوع بررسی مسائل اولویت دار استان همدان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، گفت: قهرمانان و ورزشکاران سرمایه کشور هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان _ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار همدان باید فردی در شایستگی های یک وزیر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اهتزاز پرچم مقدس کشورمان توسط ورزشکاران در میادین بین المللی افتخار ارزنده ای است، گفت: حمایت و قدردانی از مدال آوران و قهرمانان ورزشی باید بیش از پیش مورد توجه مسوولان قرار گیرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۳:۲۸    
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون در موقعیتی هستیم که جریان را نباید بسوزانیم چراکه به جوانان ظلم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همدان جزو استان های برتر در حوزه شروع، ادامه و افتتاح پروژه هاست گفت: این رویداد مدیون همه مدیران و هماهنگی درون استانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۷    
گروه استان ها- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برخی کارها و رفتارهایی انجام می شود که چهره شهر را تغییر می دهد، اقداماتی که در شان همدان در ابعاد فرهنگی و تمدنی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۹    
گروه استانها- نماینده مردم همدان در مجلس گفت: استان همدان در اجرای پروژه های ملی جزو استان های برتر کشور است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از این پروژه ها گفت: طی چند سال اخیر با توسعه فضای کتابخانه های عمومی، سرانه کتابخانه ای استان همدان افزایش مطلوبی یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معتقدم همدان غیر کارشناسی اداره می شود اجرای آبرسانی اضطراری از کبودراهنگ به همدان را غیر علمی خواند و گفت: چرا سد تالوار بعد از 17 سال بلاتکلیف است؟.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۹    
گروه استانها- نماینده مردم همدان درمجلس گفت: در حال حاضر 15 گزینه برای تصدی پست استانداری همدان به مجمع نمایندگان استان پیشنهادشده است که در روزهای آینده 5 گزینه از طرف مجمع برای استانداری به وزارت کشور پیشنهاد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: رزومه 10 تا 15 نفر از گزینه های پیشنهادی استاندار همدان در مجمع نمایندگان استان در حال بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریسم، خطرناک ترین تهدید بر ضد حقوق ملت هاست گفت: ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت:همه دولتمردان برای خدمت به مردم تلاش می کنند، اما اتوبان خدمتگزاری به مردم موانع بسیاری دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه خدمات نظام اسلامی در جامعه تحول بزرگی ایجاد کرده است گفت: دولت جدید از مشکلات مردم گره گشایی کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت استان همدان در اجرای طرح ملی مسکن باید تغییر و بهتر شود و باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: به وزرایی که راه وزیری های قبلی را ادامه دهند رای نخواهیم داد چرا که معضلات فرهنگی و مسائلی که مردم با آن درگیر هستند حاصل نفوذ خط فکری های است که از بیرون داده شده که باید تلاش کنیم این خط فکری را از بین ببریم.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره برداری از طرح اضطراری آبرسانی به همدان،ماهانه 650 هزار متر مکعب آب آشامیدنی مورد نیاز مشترکان همدان تا یک ماه آینده تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را فردی با برنامه می دانم اما باید منتظر باشیم تا کمیسیون صلاحیت وی به جمع بندی برسد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره برداری از طرح اضطراری آبرسانی به همدان،ماهانه 650 هزار متر مکعب آب آشامیدنی مورد نیاز مشترکان همدان تا یک ماه آینده تامین می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۸    
نماینده مردم همدان در مجلس،گفت: امروز به برکت خون مطهر شهیدان، دشمنان انقلاب و نظام اسلامی از کشور و مردم ما واهمه دارند.