یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۴۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش»

سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به نام خداوند جان و جهان بیستم فروردین ماه سالروز پاسداشت تلاش های افتخارآمیز دانشمندان هسته ای کشورمان در تکمیل چرخه سوخت هسته ای، و عید بزرگ اقتدار ایران سرافراز است. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست امضا تفاهم نامه 4جانبه حقوقی، فرهنگی و هنری با انجمن حقوق شناسی، خانه اندیشمندان و موسسه فرهنگی فعالان حقوق و هنر گفت: منطقه آزاد کیش، مهد سازمان های مردم نهاد و صنفی، و نمادی از جوامع مدنی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۷:۲۴    
تقویت زیرساخت های مالی و بهبود شرایط اقتصادی در جزیره کیش، موضوعی است که همه به آن اذعان دارند. چه دوستان بسیار و چه اندک مخالفان. این دستاورد مهم، موجب شده تا سرعت کیش در نیل به توسعه حداکثری و پایدار بیشتر شده و شاهد پویایی در اجرای طرح ها اعم از زیرساختی و... باشیم ...
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کیش گفت: سطح مدیریت کیش را اینقدر پایین نیاورید، زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش معاون رئیس جمهور بو، هشدار می دهم مدیری را انتخاب نکنید که بعداً باعث گرفتاری شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
یازدهم اسفندماه 99، یازدهمین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب و فعالیت خود را برای اداره جزیره کیش آغاز کرد.
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شوایعالی مناطق آزاد از برگزاری معارفه مدیرعامل اصلی برای سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مراسم تودیع مدیرعامل سابق همراه با معارفه سرپرست موقت سازمان منطقه آزاد کیش شامگاه یازدهم اسفند در سالن خلیج فارس مرکز همایش های کیش برگزار شد.
خبر هرمزگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- با حکم مرتضی بانک، مشاور رییس جمهور، غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برکنار و جعفر آهنگران به عنوان سرپرست موقت انتخاب شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: ایسنا/هرمزگان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برکنار و "جعفر آهنگران" به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ با حکم دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، جعفر آهنگران به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد. مرتضی بانک با صدور حکمی جعفر آهنگران را با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با حکم مرتضی بانک، مشاور رییس جمهور برکنار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۸۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برکنار و "جعفر آهنگران" به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کانال تلگرامی روز پلاس نوشت: غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛ برکنار و جعفر آهنگران به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شده است. هنوز دلیل این تغییر ناگهانی مشخص نیست. انتهای پیام/ ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دربازدید از پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش برتسریع روند ساخت این مجموعه در چارچوب برنامه زمانبندی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ایجاد دبیرخانه دائمی نمایشگاه و تشکیل کنسرسیومی از مجموعه های مرتبط مالی و فن آوری تولیدکنندگان داخلی و پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس در کیش خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آغاز طرح ساماندهی معتادان متجاهر و ضرورت فرهنگ سازی در زمینه حجاب و عفاف اسلامی را دو اصل مهم در راستای مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد کیش برشمرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بهره برداری از طرح تصفیه و صادرات روغن پسماند خوراکی در کیش را الگوی موفقی در زمینه فعالیت های زیست محیطی برای کشور و منطقه عنوان کرد.
صبح کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های اخیر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با عنوان اینکه “من برکت انقلاب هستم” بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت و دستمایه طنز بسیاری از کاربران و شبکه های اجتماعی قرار گرفت. ...
صبح کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش صبح کیش، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش از اجرای طرح ساماندهی معتادان پر خطر در این منطقه از ساعت 8 و سی دقیقه صبح یکشنبه سوم اسفند خبر داد و گفت: با دستور و تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی طرح ساماندهی معتادان متجاهر از سطح جزیره کیش ...
جامع نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):دکتر مظفری زیر ساخت ها و امکانات منطقه آزاد کیش را زمینه ساز برگزاری رویدادهای موفق و ارزشمندی از جمله در حوزه های صنعت فولاد، صنعت ساختمان و نفت و گاز برشمرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
کیش - مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش از تشکیل کنسرسیومی متشکل از بانک ها و هلدینگ های فعال کشور با هدف اجرای طرح جامع توسعه جزیره هندورابی خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در نشستی که با حضور آقایان محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و محسن قریب مدیرعامل موسسه جشنواره ها و مناسبت های این جزیره برگزارشد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نشریه دلفین: در دهه ی فجر انقلاب اسلامی گفت وگویی اختصاصی را با غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش ترتیب دادیم و وی به بیان خاطرات گذشته و سختی هایی که مسئولان در زمان تصدی پست های مدیریتی باید بر دوش بکشند، پرداخت. خلاصه ای از این گفت وگو در ادامه آمده است. خاطرات پیروزی انقلاب ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت پتروشیمی کیش را الگویی موفق در سطح کشور عنوان کرد
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،دومین نمایشگاه بین المللی پتروشیمی با هدف حمایت ازتولیدات داخلی در جزیره کیش آغاز به کار کرد و شرکت بیمه “ما” به همراه بانک ملت با برپایی غرفه در این نمایشگاه حضوری فعال دارد. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مشارکت بخش خصوصی توانمند و مجرب در تصمیم گیری های سازمان را راه گشای اجرای طرح های بزرگ این منطقه عنوان کرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین گشایش دومین نمایشگاه بین المللی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، ابراز امیدواری کرد که کیش می تواند منشا تحولات گسترده ای در این صنعت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: یکی از صنایعی که با وجود تحریم ها امکان تحقق کار های بزرگی در کشور را فراهم کرده است صنعت پتروشیمی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت توجه به حقایق و پرهیز از رفتارهای ژورنالیستی که منجر به ایجاد برداشت های نادرست در افکار عمومی می شود، از برخی رسانه ها خواست در رفتار خود بازنگری کنند.
غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آّب وخدمات جزیره از روند آماده سازی بازار میوه وتره بار کیش بازدید کرد و درجریان چگونگی خدمات دهی این بازار به شهروندان قرار گرفت.
اقتصاد ایران: کیش- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به گشایش نمایشگاه اسوه های صبر و مقاومت در کیش، حضور مؤثر و مقتدرانه بانوان جزیره کیش را الگویی موفق در عرصه های مختلف دانست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: باید از ظرفیت های کیش برای ایفای مسئولیت های ملی و فراملی استفاده مطلوب و هوشمندانه بشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۸    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: حضور موثر و کارآمد زنان در عرصه های مختلف از دستاورد های انقلاب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم افتتاح نمایشگاه اسوه های صبر و مقاومت، بر توانمند سازی و ترغیب زنان به مشارکت اجتماعی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- در آستانه برگزاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی موج کیش، آئین رونمایی از پوستر این جشنواره با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در تهران برگزار شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از توسعه خدمات شرکت اپراتور تلفن همراه تله کیش با محوریت مناطق آزاد خبر داد
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اتکا بر منابع انسانی، ظرفیت ها و توان این سازمان را شاخصه اصلی برای تبدیل کیش به پایگاه ورزشی در سطح کشور و منطقه برشمرد.
اندیشه کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، با درخواست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و با حکم سرپرست فدراسیون فوتبال ، رئیس جدید هیئت فوتبال کیش منصوب شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تدوین مرحله نخست سند ارتقای زنان در جزیره کیش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جشن ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن از تدوین سند ارتقاء نقش زنان در جزیره کیش خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر تقویت تعاملات میان بخشی و همکاری گسترده با بخش خصوصی در جهت ارائه خدمات باکیفیت به گردشگران تاکید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تعامل و هم فکری رسانه ها با سیستم های اجرایی منطقه را زمینه ساز ایجاد تحول در کیش عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به نام یگانه هستی بخش فرارسیدن بیستم جمادی الثانی، سالروز میلاد عظیم ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری (س) برتمامی زنان گرانقدر ایران زمین به ویژه بانوان پرتلاش و توانمند جزیره کیش فرخنده و مبارک باد. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین برگزاری رویداد ملی "ایران هم کیش" بر اهمیت گستره عظیم فرهنگی، ادبیات، عرفان و شعر به عنوان یک تمامیت گسترده برای ایران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت بهسازی و زیباسازی اماکن تفریحی کیش و استانداردسازی خدمات گردشگری برای نوروز 1400 تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رونق کنونی گردشگری کیش را مرهون انسجام، همدلی و نظارت گسترده در مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا برشمرد و از انعطاف برنامه های نوروزی با دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در احکام جداگانه ای دبیر و روسای کمیته های یازده گانه ستاد نوروزی 1400 کیش را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- اعضای ستاد هماهنگی و پیگیری مسائل جام جهانی 2022قطر امروز پنجشنبه طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و معاون فرهنگی و گردشگری دبیرخانه مناطق آزاد تجاری، معرفی شدند.