پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۱:۵۰Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش»

سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از اختصاص برخی امکانات رفاهی از سوی سازمان به معلمان جزیره خبر داد و بر اهمیت ارتقاء سطح کیفی آموزش مدارس این منطقه در سال جدید تاکید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اهمیت آموزش دانش آموزان، ایجاد فضاهای آموزشی مناسب و مطلوب را از اولویت های مهم این سازمان عنوان کرد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کیش- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور بازدید از اتصال برق رخ داده در ترمینال جدید فرودگاه این منطقه که منجر به قطع برق در بخشی از جزیره شده بود، شبانه از این محل بازدید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر پیگیری های سازمان، وضعیت رسیدگی و تجهیز فضاهای آموزشی در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید را مطلوب عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۹    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از امضای چندین تفاهم نامه با سرمایه گذاران بخش های مختلف در بیست و سومین رویداد تجارت و سرمایه گذاری چین خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین امضا شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تفاهم نامه همکاری مشترک آموزشی و پژوهشی فی مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین امضا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۹    
کیش- ایرنا- پس از نماز جمعه امروز نیز میز خدمت به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد تا مدیران از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) را به تمام عاشقان و دلدادگان آن حضرت تسلیت گفت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:تمام دستگاه ها ،ادارات و نهادهای مستقر در جزیره کیش ملزم به ارائه برنامه های خود در حوزه بهبود فرایندها هستند.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رحیم سرهنگی در حکمی مهدی قاسمیان را به سمت مشاور و سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، در حکم صادر شده از سوی رحیم سرهنگی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به مهدی قاسمیان آمده است: ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از رسیدگی به فضاهای آموزشی و بهبود کیفیت آموزش به عنوان یکی از ماموریت های سازمان یاد کرد و نقش ویژه آن در الگو شدن آموزش و پرورش کیش در کشور را مهم و سازنده خواند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه کیش می تواند به الگوی حکمرانی مطلوب در کشور تبدیل شود خواستار راه اندازی نظام ارزیابی عملکرد ارگان های کیش بر مبنای رضایت مردم و مخاطبان هدف شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان اولین جلسه شورای آموزش وپرورش کیش برگزار شد . محمد قویدل مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان گفت: این جلسه با حضور احمد محمود زاده معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکتهای مردمی وزارت ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته به عموم مردم جامعه؛ همه روزهای خدمت را روز دولت معرفی کرد که به طور حتم با بهره گیری از تجربیات به دست آمده در طول سال های گذشته می توانیم به نحو مطلوب وظایف محوله خود را انجام دهیم.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: هنوز هیچ قولی نمی توانم بدهم که پروازهای چارتری برمی گردند یا نه.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار مردمی که معاونان و مدیران عامل شرکت های تابعه نیز حضور خواهند داشت از نزدیک به درخواست ها و مشکلات ساکنان این منطقه رسیدگی می کنند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش با حضور ریاست جمهور کشور پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۲    
تعدادی از کارآفرینان، سرمایه گذاران و سازندگان کیش در نامه ای خطاب به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خواستار انجام وظایف حاکمیتی آن سازمان و افزایش نظارت بر عملکرد شرکت آب و برق کیش شدند. در این نامه که به امضا تعداد زیادی از فعالان اقتصادی رسیده است، آمده:
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر میان سازمان و کادر پزشکی و درمانی فعال در بیمارستان جزیره را امری مهم در راستای رفع موانع و بهبود و ارتقاء وضعیت درمانی و دستیابی جزیره کیش به جایگاهی شایسته و والا در عرصه پزشکی کشور عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت روز پزشک، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه برخی از معاونان و مدیران این سازمان، به دیدار پزشکان و کادر درمانی بیمارستان کیش رفتند.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۱    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی مصطفی شیروانی را به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات معاونت توسعه مدیریت منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،رحیم سرهنگی در این حکم بر تسریع در ساماندهی املاک و اموال سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه ...
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی امید براتی را به عنوان سرپرست بیمارستان کیش منصوب کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر طراحی رویدادهای جذاب برای گردشگران، گفت: طراحی رویدادهای ویژه در قالب تقویم رویدادها و ایجاد جذابیت برای گردشگران و کیشوندان مورد توجه و در دستور کار جامعه بازاریان و دبیرخانه طرح مرجان قرار گیرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور آشنایی و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی به دیدار آنان رفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به امضای تفاهم نامه مشترک با سازمان شیلات ایران گفت: بر اساس این تفاهم نامه نقشه دریایی برنامه ریزی فضایی دریایی (MSP)، به منظور تعیین کاربری های مختلف دریا و ساحل تهیه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به جان فشانی های شهدا و ایثارگران برای ایجاد امنیت در کشور، گفت: توسعه امروز کیش را مدیون خون های ریخته شده شهدا در جزیره مجنون و جانفشانی های ایثارگان در دفاع مقدس هستیم.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن اشاره بر اهمیت پذیرفتن مسوولیت در هر جایگاه سازمانی که برای هر میزی جوانان این ممکلت به شهادت رسیدند؛ بر تاثیر گذاری تاریخچه سازمانی، هنر تغییر و دست یابی به وضع مطلوب و حفظ منافع ذینفعان و مشارکت در تصمیم گیری ها، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه مدیران منطقه آزاد کیش نباید در برنامه های روتین کاری هضم شوند، اضافه کرد: هضم در برنامه های روتین سبب نابودی انگیزه کارکنان می شود که در همین راستا به دنبال حمایت از مدیران مبتکر خواهیم بود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۱    
در راستای تعامل و همکاری های دو طرفه، معاون بین الملل دانشگاه و معاون آموزشی پردیس بین الملل با مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش به گفتگو نشستند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و پیگیری های معاونت توسعه مدیریت مدارس جزیره برای سال جدید تحصیلی تجهیز و نوسازی می شوند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره بر نظارت فراگیر بر شیوه فعالیت تور اپراتورها که نقش مهم و ارزشمندی را در صنعت گردشگری این منطقه ایفا می کنند بر مشارکت جمعی و ارائه راه کارهای موثر برای برون رفت از شرایط موجود تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : امنیت جانی و مالی کیشوندان، اولویت اول و آخر سازمان منطقه آزاد کیش است و کارگاه آموزشی مدیریت بحران در همین راستا تشکیل شده است.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۴۳    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در حال سپری کردن تابستانی سخت هستیم که همزمانی دلایل مختلف باعث شده این رکود به وجود بیاید و اکنون از این قله سخت عبور کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۱:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت حذف واسطه ها از صنعت گردشگری این جزیره گفت: با تحقق این مهم، تور اپراتورها و چارتر کنندگانی که حلقه اصلی صنعت گردشگری هستند به تعادل خواهند رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین جلسه دبیرخانه توسعه پایدار کیش و هندورابی از تدوین طرح مرجان برای توسعه مشارکت های بخش خصوصی و این سازمان در مسیر توسعه پایدار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز خبرنگار از بخش های مختلف صداوسیمای مرکز کیش بازدید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر نقش ارزشمند خبرنگاران در تصویر سازی تمام وقایع و رویدادهای جامعه؛ تلاشگران عرصه رسانه را راویان حقیقت جوی جامعه معرفی کرد که در حوزه اطلاع رسانی نقش مهم و بی بدیلی را ایفا می کنند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر نقش مهم رسانه ها به ویژه صدا و سیمای مرکز کیش در تحقق حکمرانی و فرهنگ اسلامی در راستای پیشرفت و توسعه منطقه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۵    
کیش- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه نیازمند امید آفرینی در جامعه توسط رسانه ها هستیم، گفت: رسانه ها و خبرنگاران، خط مقدم مقابله با شیطان نا امیدی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۲۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش محلی برای پایه ریزی و تحقق حکمرانی مطلوب اسلامی است و در تحقق این امر، رسانه ها و به ویژه صدا و سیمای کیش نقشی محوری دارند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در هم اندیشی مدیران عامل ادوار گذشته منطقه آزاد کیش بهره گیری از تجارب و دستاوردهای کسب شده در طول سالهای گذشته را زمینه ساز تدوین مدل حکمرانی نوین ایران اسلامی عنوان کرد.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تعیین تکلیف پرواز های چارتر از مبدا و به مقصد کیش تا هفته آینده خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،رحیم سرهنگی در دومین جلسه ستاد جهش سرمایه گذاری و صادرات با اشاره به اجرای طرح لغو پرواز های چارتر در سراسر کشور گفت ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر جایگاه ویژه و استراتژیک جزیره که امن ترین منطقه برای سرمایه گذاری است، گفت: اطلاع رسانی موثر و گسترده در خصوص معرفی بسته های سرمایه گذاری کیش به نحو شایسته انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۰    
کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: رایزنی های لازم برای بهره مندی تورهای این جزیره از پروازهای چارتری در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۵    
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید با اشاره به نقش شرکت های دانش بنیان در توسعه، گفت: تولید محصولات شرکت های دانش بنیان فعال در کیش باید بر اساس نیاز محور و با هدف تامین بخشی از ضرورت های توسعه کشور شکل گیرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی یاسر معاصر را به سمت “مشاور مدیرعامل” منصوب کرد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش؛ در حکم صادر شده از سوی رحیم سرهنگی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به یاسر معاصر آمده است: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور رسیدگی به مشکلات کسبه های فعال در مراکز تجاری و تسهیل شرایط کسب و کار در این منطقه از بازارهای پردیس 12 و عرب ها بازدید کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در مذاکره ای با وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری و تمام طرف های موثر، بهبود وضعیت پروازهای جزیره کیش را پیگیری می کنیم.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۷    
رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در احکام جداگانه ای امیر ترکاشوند و یاسر معاصر را به عنوان مشاورین خود منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش ...