جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۴۳Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرابکاری»

بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در طول تاریخ، ارائه چندین اختراع در حوزه فناوری بحث در مورد اصول اخلاقی در زمینه استفاده و یا حتی وجود آن فناوری را دامن زده است. شاید برخی از ما خوش شانس بوده ایم که شاهد خرابکاری ناشی از باروری موفق گوسفند دالی در دهه قبل نبوده ایم ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سازمان های بین المللی در وین به خبرآنلاین گفت که ایران اقدامات موثر و سازنده ای را درباره خرابکاری در نطنز به آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه داده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۵    
به گزارش مشرق، حسن عابدینی، کارشناس مسائل بین الملل درباره کارنامه کاری بایدن طی توییتی نوشت: ترور شهیدان مسعود علیمحمدی دی 88، مجید شهریاری آذر 89، داریوش رضایی نژاد مرداد90، مصطفی احمدی روشن دی90، خرابکاری صنعتی و ارسال استاکس نت در تاسیسات هسته ای تیر89 ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرورزشی / مجید ابونوری ؛ استقلال برابر فولاد نکونام، قیقاج رفت و سکندری خورد! وقتی استقلال فکری شروع به خرابکاری در خرابکاری کرد، همه چیز را از دست داد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین دهقان، وزیر سابق دفاع در گفتگویی مشروح با خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهار کرد: انفجار نطنز یک خرابکاری صنعتی بود و این موضوعی قطعی است. احتمالاً کسانی که متولی نصب یکسری تجهیزات بودند در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۱    
متن را بررسی کنید و ببینید چند درصد کارشناسان و مدیران ما، بشکلی ناخواسته و نادانسته، همین کار ها را می کنند. کی باید قبول کنیم که نظام بروکراسی اداری کشور، نیازمند تجدید ساختار و باز تعریف ماموریت ها و از همه مهمتر، تغییر در شیوه کار با حساسیت به مسائل فسادستزی، کارآمد و چابک سازی، کوچک سازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
با هم افزایی صورت گرفته میان گروه های جهادی و هیأت های مذهبی با محوریت گروه جهادی نورالرضا و مؤسسه خیریه حضرت رقیه(س)، برای تمام خانواد ه هایی که در بندرعباس خانه های شان تخریب شد، خانه احداث و به صورت کامل تجهیز می شود.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین: براساس گزارش راشاتودی ، توئیتر پیتر زاتکو ( Peiter Zatko )، هکر بدنام و پیمانکار دولتی را برای تقویت بخش امنیتی خود به خدمت گرفت. وی که بیشتر با نام ماج ( Mudge ) (به معنای لجن سبز) شناخته می شود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۱    
شیراز- حدود سه ماه پیش نام خیابان همت شمالی (ایمان شمالی) در شهر شیراز به وکلا تغییر یافت که این موضوع تغییر نام با مخالفت و البته خرابکاری برخی از معترضان همراه شد و حالا باری دیگر در آخرین تغییرات خیابان کوهسار به مرحوم استاد علی اصغر خدادوست رسیده است!
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین دهقان در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت افرادی که مسئول نصب برخی تجهیزات بودند، احتمالا دستکاری هایی انجام داده اند که منجر به انفجار شده است.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۲    
حسین دهقان گفته ما حتماً موشک می سازیم. جمهوری اسلامی در هیچ شرایطی روی توان دفاعی و عناصر قدرت ملی خود با هیچ کس مذاکره نخواهد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی با اشاره به حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد، این حادثه را یک خرابکاری صنعتی عنوان کرد و گفت: کسانی که متولی نصب یک سری تجهیزات بودند، در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی با اشاره به حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد، این حادثه را یک خرابکاری صنعتی عنوان کرد و گفت: کسانی که متولی نصب یک سری تجهیزات بودند، در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴    
به دروغ می گویند دولت قبل قرارداد کرسنت را فسخ کرد تا از ایران شکایت شود؛ تلاش می کنند بگویند زنگنه تصمیم درست را گرفته و دولت بعد خرابکاری کرده در حالی که دولت نهم به دنبال اصلاح قرارداد بود ولی کرسنت، همان قیمتی را می خواست که با زنگنه بسته بود.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۴:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر از اخراج کریس کربز رئیس امنیت سایبری آمریکا خبر داد. وی در این پیام توییتری نوشت: بیانیه اخیر توسط کریس کربز درباره امنیت انتخابات 2020 خیلی غیر دقیق بود و آنجا تقلب و عدم هماهنگی گسترده ای وجود داشت از جمله اینکه افراد مٌرده رای ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴    
گروه استان ها خرابکاری عمدی و قطعی آنتن دهی در بخش بم پشت از توابع شهرستان سراوان که هفته ای دو تا سه روز رخ می دهد حالا به معضل اصلی مردم منطقه تبدیل شده و چشم انتظار چاره جویی جدی برای این موضوع هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۵    
مدیر سازمان بسیج ورزشکاران سپاه سلمان گفت: مردم به حق مطالب گر هستند و فتنه گری و اغتشاش کار مردم نبوده و نیست بلکه این خرابکاری ها کار دشمنان اسلام و انقلاب است.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مرمت غیراصولی یک مجسمه در نمای ساختمانی قرن بیستمی در اسپانیا خبرساز شد. به گزارش ایرنا به نقل از آسوشیتدپرس، خرابکاری در حوزه ترمیم آثار تاریخی کشور اسپانیا که در سالهای اخیر بارها تیتر رسانه ها شده بود، بار دیگر خبرساز شد. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۶    
باید بدانید که حملات انتحاری یا کامیکازه تاریخچه ای بسیار طولانی تر داشته و اولین موارد شناخته شده آن به دوران جنگ جهانی دوم و هواپیماهای کامیکازه ژاپنی باز می گردد که خود را به ناوها و کشتی های جنگی آمریکایی می کوبیدند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز می نویسد بعد از انفجار نطنز که آشکارا یک عملیات خرابکاری بود، ایران به آژانس اطلاع داد که در نظر دارد سه زنجیره از سانتریفیوژهای پیشرفته در نطنز راه اندازی کند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دیوید ایگناتیوس ، خبرنگار مشهور و ستون نویس روزنامه واشنگتن پست در گزارشی مختصر به شرح آنچه جدال های پشت پرده برای مهار خطر دونالد ترامپ خوانده پرداخته است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۱    
به گزارش کرد پرس به نقل از العربی الجدید، حزب دمکرات کردستان همچنین پ.ک.ک را به ترور شخصیت های کرد و ارعاب و نشر اکاذیب متهم و اعلام کرد: این حزب تلاش می کند نهادهای رسمی اقلیم کردستان را تحریک و به درگیری با خود بکشاند و با دولت و پارلمان اقلیم کردستان از زمان تأسیس آنها، دشمنی کرده است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۴۰    
برخی اخبار منتشره نشان می دهد که بیش از 1500 نظامی اعزامی از طرف اردوغان در طول هفته های گذشته وارد نخجوان شده و دولت ترکیه بدنبال راه انداختن جنگ قومیتی و تشکیل دولت عثمانی جدید در حال خرابکاری است و سرنگونی بالگرد روس بعد از سوخو 24 در سوریه در این راستا است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کاریکاتور منتشر شده در فضای مجازی پس از شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این کاریکاتور اثری از مورتن مورلند کاریکاتوریست نشریه تایمز است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز-*عطیه میرزا امیری : گاهی پدر و مادرها، از اینکه کودک پرجنب وجوش و خرابکاری دارند، کلافه می شوند. والدین نمی دانند که کودکان دلشان می خواهد همه چیز را کشف کنند و برای همین مدام در حال بازی و شیطنت هستند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- مسعود کریمی : اُردر ترس در واقع همان سفارش خرید و فروشی است که می تواند مسیر معاملاتی بازار را تغییر دهد. پشت این سفارش ها معمولا سهامداران بزرگی هستند که بعضا با هدف دستکاری در بازار و با استراتژی کسب سود قرار می گیرند ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدارا: فعال سیاسی اصولگرا گفت: نمایندگان مجلس به جای اینکه چرتکه دست بگیرند و سن کاندیداها را بررسی و محدودیت ایجاد کنند روشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیدا کنند مثلا آرای پستی که در آمریکا انجام شد و یا آرای الکترونیکی را بررسی و روش های حضور مردم را در انتخابات را آسان کنند به خصوص در ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مساله تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 بدون شک از معجزات الهی بود، گفت: در دنیا بی سابقه بود که کشوری اینگونه لانه جاسوسی و محل طراحی خرابکاری های ابر قدرت وقت جهان را تسخیر و اینگونه آن ها را تحقیر کند و در مقابل آن ها هیچ غلطی هم نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شب هفتم آوریل 1979 قرار بود که یک گروه کماندویی اسرائیلی به کارخانه دریایی سین سورمر در فرانسه وارد شوند و در گنبدی که قرار بود راکتور عراق را در خود جای دهد، خرابکاری کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی کوشا گفت: اهل قلم قلم هایشان را به کار گیرند و زشتی ها و خرابکاری هایی را که به نام اسلام و پیامبر(ص) موجب بدبینی شده است به جهانیان معرفی کنند تا دیگران آنها را به حساب رهبر جهان اسلام یعنی نبی اکرم نگذارند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
با این حال عمویی در گفت گوی خود تاکید کرده است که نمی توانم درباره اینکه کشوری در این قضیه نقش داشت یا نه به صورت قطعی اظهارنظر کنم .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ما نامه ای در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تهیه کردیم و به صورت محرمانه برای سران قوا و دستگاه های مرتبط مثل شورای عالی امنیت ملی ارسال کردیم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: 13 آبان روز تحقیر آمریکا توسط نیروهای انقلاب است. به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت ...
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - نخستین تلاش ناسا برای نمونه برداری از یک سیارک، قدری سطح آن را به هم ریخت. دانشمندان می گویند این بهترین خرابکاری ای است که تاکنون دیده اند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۷۰ سایت دیگر  
تنها از عمر مفید دولت 8 ماه بیشتر باقی نمانده است اما وزیر تازه از راه رسیده در سرش رویایی را می پروراند که روحانی پس از 8 سال نتوانست اجرایی کند. بهتر است این کار ها به دولت بعدی واگذار شود و جناب وزیر فعلا کمی عقب افتادگی و خرابکاری اسلاف خود را سامان دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – "حکمت حاجی اف" دستیار رییس جمهوری آذربایجان به تازگی خرابکاری های اخیر نشریه فرانسوی "شارلی ابدو" علیه مسلمانان و اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: حدود چهار ماه از بامداد روزی که خبر انفجاری بزرگ در تاسیسات هسته ای نطنز آمد گذشته و حالا باز هم توجه مقامات مربوط به برنامه هسته ای ایران به موضوع نطنز و احیای مرکز مونتاژ سانتریفیوژ که در انفجار 12 تیر امسال تخریب شد، جلب شده است. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - همزمان با تبدیل شدن اعتراضات علیه حکومت الکساندر لوکاشنکو به یک اعتصاب عمومی، روز چهارشنبه هفتم آبان وزیر کشور بلاروس هشدار داد که نیروهای امنیتی علیه افرادی که در خرابکاری و حملات تروریستی شرکت کنند از گلوله های واقعی استفاده خواهد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۷    
تصاویر ماهواره ای تازه ای منتشر کرد که نشان می دهد که ایران ساخت و ساز در تأسیسات هسته ای نطنز را آغاز کرده است. این تصاویر در حالی آشکار شد که آژانس هسته ای سازمان ملل متحده اذعان کرد تهران در حال ساخت یک کارخانه مونتاژ سانتریفیوژ پیشرفته زیرزمینی است که آخرین آن در حمله خرابکاری گزارش شده در ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۵    
امروز مطالبی همچون کاهش فروش بنزین سوپر در کشور / خرابکاری نطنز این تاسیسات را به دل کوه منتقل کرد / دلیل اصلی عدم اجرای اصلاح ساختار بودجه / شارژ گوشی با انرژی موجود در هوا ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۰    
نمی خواهند در قرنطینه باشند و یا اینکه کسب و کارهایشان بخوابد. به همین دلیل در اعتراض به قوانین دولتی در این رابطه به خیابان ها آمده اند و اعتراض می کنند، اعتراضی که اکنون به خشونت و خرابکاری تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بررسی تصاویر و اظهارات فرماندهان امنیتی عراق در دور جدید تظاهرات در عراق، بیانگر تکرار سناریوی خرابکاری سال گذشته با هدف منحرف ساختن اعتراضات و ایجاد هرج و مرج در این کشور است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
اسماعیل سلطنت پور خبرنگار کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین است. مهم ترین سازمانی که غریب آبادی در آن مسئولیت نمایندگی ایران را عهده دار است ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
هشت روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خرابکاری در روند رأی گیری و درگیری میان هواداران کاندیداها کماکان ادامه داشته و دموکرات ها تصاحب سنا را در سر دارند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت استرالیا در بیانیه ای با اشاره به خدمات جامعه مسلمان به این کشور، خرابکاری در مسجدی در شهر سیدنی را شدیداً محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – هشت روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خرابکاری در روند رأی گیری و درگیری میان هواداران کاندیداها کماکان ادامه داشته و دموکرات ها تصاحب سنا را در سر دارند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرایط امروز کشور به سبب تنگ تر شدن حلقه ی محدودیت ها و تحریم های ظالمانه و همه جانبه دشمن و تمرکز آنها بر جمهوری اسلامی ایران جهت خرابکاری و صدمه وارد کردن به زیرساخت های کشور و تلاش برای ایجاد آشوب در داخل کشور شرایط ویژه ای را برای ما رقم زده است ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
شرایط امروز کشور به سبب تنگ تر شدن حلقه ی محدودیت ها و تحریم های ظالمانه و همه جانبه دشمن و تمرکز آنها بر جمهوری اسلامی ایران جهت خرابکاری و صدمه وارد کردن به زیرساخت های کشور و تلاش برای ایجاد آشوب در داخل کشور شرایط ویژه ای را برای ما رقم زده است ...
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰    
تشکری، دبیر کمیته پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در پیامی فرارسیدن هفته ی پدافند غیرعامل را تبریک گفت.