دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۱۴Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت برق منطقه ای»

مشاور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای تهران گفت: تامین برق پایدار برای مترو پرند نیازمند زیر ساخت لازم است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۷:۴۸    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: حماسه هشت سال دفاع مقدس یادآور حادثه ای عظیم و به بار نشستن نتایجی عظیم تر در سیر انقلاب ملت ایران است و هیچ گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سعید محسنی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای اصفهان در اولین نمایشگاه انرژی های نو و تجدیدپذیر اصفهان با اشاره به اینکه شرکت فولادمبارکه به عنوان بزرگ ترین مشترک صنعتی کشور نقش بسزایی در مدیریت بار و مصرف هم در سطح استان اصفهان و هم در سطح کشور داشته است ...
گیل ابراز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت برق منطقه ای گیلان در جشنواره شهید رجایی برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست شد؛
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته در راستای تامین اعتبار لازم برای تامین برق متروی پرند گفت: برای زمستان امسال برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و ذخیره سازی سوخت انجام شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۹    
فرماندار تکاب و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان غربی در بازدید از کارخانه آسفالت جاده شاهین دژ دستورات لازم برای تامین برق پایدار این واحد را صادر کردند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به برنامه ریزی برای تأمین برق پایدار متروی پرند، گفت: افزایش ذخیره سوختی نیروگاه ها در حال انجام است و برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران گفت: افزایش ذخیره سوختی نیروگاه ها در حال انجام است و برای تامین برق زمستان امسال شرایط بهتری داریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱    
رقابت 361 نفر از متسابقان هفدهمین جشنواره قرآنی فرزندان کارکنان وزارت نیرو روز گذشته 28 شهریورماه با برگزاری مراسم افتتاحیه به میزبانی شرکت برق منطقه ای تهران آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان، علی رغم بارش شدید باران در استان، در حال حاضر شبکه های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۵    
مرحله کشوری هفدهمین جشنواره قرآن و نماز، ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان وزارت نیرو از صبح امروز سه شنبه 28 شهریور در سالن برق منطقه ای تهران به میزبانی شرکت برق منطقه ای تهران آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۸    
اسامی داوران هفدهمین جشنواره قرآن و نماز، ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان وزارت نیرو که به میزبانی شرکت برق منطقه ای تهران برگزار می شود، اعلام شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فارس_ معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای فارس از اجرای طرح توسعه پست انتقال برق شهر صدرا شیراز خبر داد و اظهار داشت: این طرح با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و بر اساس برنامه زمانبندی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس، پساوند مدیر امور تدارکات و قراردادهای برق منطقه ای فارس ادامه داد: کمیسیون مناقصات در شرکت برق منطقه ای فارس با رعایت همه الزامات قراردادها و مناقصات و بهره گیری از ظرفیت های قانونی برنامه های خود را به پیش می برد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآن و عترت دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو از برگزاری مرحله کشوری و اختتامیه هفدهمین جشنواره قرآن و نماز، ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان وزارت نیرو به میزبانی شرکت برق منطقه ای تهران خبر داد.
هشتمین جلسه شورای اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و ضمن ارائه چند گزارش، درخواست های برخی دستگاههای اجرایی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳    
شرکت برق منطقه ای آذربایجان در نظر دارد مناقصه خرید کابل 1600 آلومینیومی و مفصل و سرکابل و سایر متعلقات خط کابلی 132 کیلوولت تک مداره گلستان-خاقانی را به صورت مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذار نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان گفت: 120 هزار مشترک هرمزگانی در طرح پاداش صرفه جویی برق بستانکار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر با بیان اینکه بیش از 70 درصد برنامه های وزارت نیرو برای عبور از پیک بارمصرفی تابستان، تشویقی بود، تاکید کرد که این برنامه ها اثرگذاری مناسبی داشته است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی فنی و برآورد بار شرکت برق منطقه ای یزد از ارائه نتایج طرح چگالی بار شهر یزد و شهرهای هم جوار در این شرکت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، اکبر مهرابی هدف از اجرای این طرح را انجام مطالعات چگالی بار در سطح شهرهای یزد، شاهدیه ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۴    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به هزینه 139 میلیارد ریالی برای ساخت پست 230 کیلوولت غرب رشت، گفت: مراحل ساخت پست 230 کیلوولت غرب رشت از سال 1398 آغاز و تاکنون 90 درصد پیشرفت داشته و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
پروژه اتصالات 230 کیلوولت غرب رشت در دهه فجر سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد. مطالب مرتبط شهریور 19, 1402 شهریور 18, 1402 شهریور 13, 1402 ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس با اشاره به خطرات فرونشست زمین برای تاسیسات و تجهیزات برق در استان و جنوب کشور یاد آور شد : طرح مقاوم سازی تجهیزات صنعت برق در برابر خطر فرونشست زمین تدوین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس با اشاره به خطرات فرونشست زمین برای تاسیسات و تجهیزات برق در استان و جنوب کشور، گفت: طرح مقاوم سازی تجهیزات صنعت برق در برابر خطر فرونشست زمین تدوین می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مهندس محمد حبیب آگهی معاون برنامه ریزی شرکت برق منطقه ای فارس، مهندس سیاوش چترسیماب مدیر دفتر خدمات مشترکین شرکت، دکتر محمد جواد عسگری نماینده شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر خدمات مشترکان فوق توزیع و مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای تهران گفت: برق پایدار برای مشترکان صنعتی و اجرایی کشور با راهکارهای مدیریت مصرف انجام شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عرض ارادت کودک کار به محضر امام حسین (علیه السلام) که توسط دوربین مداربسته شرکت برق منطقه ای اصفهان شکار شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
لحظه ی عرض ارادت کودک کار به محضر امام حسین (علیه السلام) و شکار آن توسط دوربین مداربسته شرکت برق منطقه ای اصفهان را، ببینید. منبع: بیسیمچی مدیا
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه نظارت بر تعمیرات پست شرکت برق منطقه ای یزد از پایان طرح تعمیرات اساسی ترانسفورماتور 400.63 کیلوولت مستعمل آنسالدو در انبار مرکزی این شرکت خبر داد. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - شبنم قجاوند: شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور در نمایشگاه هفته دولت استان در اهواز، آخرین دستاوردها و پروژه های خود را به نمایش گذاشته است. نمایشگاه هفته دولت خوزستان باهدف ارائه دستاوردهای دستگاه های اجرایی و عملکرد دولت سیزدهم در استان، در محل نمایشگاه دائمی اهواز برپاشده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت برق منطقه ای باختر بیش از نیمی از طرح های هدفگذاری شده در دولت سیزدهم را محقق کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر گفت: این شرکت بیش از نیمی از طرح های هدفگذاری شده در چهار ساله دولت سیزدهم را محقق کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۶    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر با بیان اینکه سالانه حدود 3700 مگاوات تبادل انرژی را انجام می دهد، گفت: در این بخش رتبه یک کشور را به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر گفت: این شرکت به سبب موقعیت جغرافیایی، بالاترین تبادل برق در کشور را دارد و سالانه تقریبا حدود 37 میلیارد کیلووات ساعت تبادل انرژی در این منطقه صورت می گیرد که در این خصوص رتبه یک را به خود اختصاص داده ایم.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت برق منطقه ای زنجان مصطفی تیموری ،مجری طرح های مخابراتی و فیبر نوری این شرکت با اعلام این خبر گفت : مناطق شرقی تحت کنترل حوزه شرکت در حومه شهر آبیک از لحاظ ارتباطات مخابراتی و سنجش و پایش برای این شرکت و همچنین برای شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین نقطه کور مخابراتی ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه انرژی و تامین نیازهای ضروری شورای پدافند غیرعامل استان گیلان در شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد. مطالب مرتبط شهریور 14, 1402 شهریور 13, 1402 شهریور 12, 1402 ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۰    
با تلاش شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان، دکل آسیب دیده خط 400 کیلوولت سفیدآبه-ادیمی سیستان که بر اثر طوفان شدید سقوط کرده بود با دکل جدید جایگزین شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان دیدار و درباره نحوه همکاری این دو دستگاه با وی گفت و گو کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین- خراسان رضوی- در این مراسم که حجت الاسلام درویشیان رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور،آقای نظری استاندار خراسان رضوی ، مهندس محمودی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۸    
سامانه جامع مکانیزه نگهداری و تعمیرات در شرکت برق منطقه ای یزد رونمایی شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، ابوالفضل اسدی در آیین رونمایی از سامانه مذکور گفت: ایده اجراشده در شرکت برق منطقه ای یزد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت برق منطقه ای خوزستان جزئیات رشد مصرف شبکه برق استان در مردادماه سال جاری را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۲:۲۷    
بهره برداری از 607 طرح صنعت برق در خراسان آغاز شد # مشهد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 21/11/83 607 طرح صنعت برق خراسان همزمان با آغاز عملیات اجرایی نیروگاه گازی در نیروگاه توس مشهد عصر روز چهارشنبه با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای یزد از تکمیل و آماده افتتاح شدن 14 طرح احداث یا توسعه ای این شرکت با مجموع سرمایه گذاری 1436 میلیارد تومان خبر داد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پروژه های احداث و توسعه شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی با حضور یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی و حجت الاسلام درویشیان، رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح های ساخت و توسعه شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی، با حضور استاندار خراسان رضوی و نماینده ویژه رئیس جمهور در مشهد افتتاح شد.