یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۳:۴۹Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مأموریت های پلیس»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: تعطیلات نوروز هیچ خللی در مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی ایجاد نمی کند
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور بر کیفی سازی نوع کارکرد و مأموریت های پلیس تأکید کرد و گفت: خدمت به زائران راهیان نور قطعاَ رحمت الهی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دوره بصیرت افزایی نیروهای انتظامی کردستان در حالی آغاز شد که افزایش رضایت مندی مردم سرلوحه برنامه ها و مأموریت های پلیس اعلام شد.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا از ابلاغ دستورات 10گانه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به فرماندهان انتظامی در سراسر کشور خبر داد.
برترین ها / فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا از ابلاغ دستورات 10گانه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به فرماندهان انتظامی در سراسر کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
قالیباف گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد تا در راستای مأموریت های پلیس از این نهاد مهم انتظامی و اجتماعی حمایت کند تا پلیس هم در در حوزه تأمین امنیت و هم در حوزه های اجتماعی بتواند به بهترین شکل ممکن عمل کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۰    
امام جمعه فسا با بیان اینکه به دلیل تنوع مأموریت ها و خدمات رسانی، مردم درون خودشان وابستگی به پلیس احساس می کنند، گفت: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات اخیرشان هوشمندانه از پلیس حمایت کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مأموریت های پلیس در حوزه خدمات انتظامی، مقابله با جرایم، برقراری نظم و امنیت عمومی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کنار پاسداری از ارزش های انقلابی و اسلامی و دفاع از مرزها از شاخصه های کار و نقش فراجاست که در این رابطه نیازمند هدفمندسازی ارتباط پلیس و رسانه هستیم تا فرهنگ قانون محوری و نظم مداری ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
انصافاً پلیس ما مجاهدان فی سبیل الله هستند. پلیس در بین نیرو های مسلح کار بیش تری انجام می دهد. اگر در یک مورد تعللی در مأموریت های پلیس انجام شود و امنیت کشور به خطر بیفتد، آن زمان می فهمید که اهمیت پلیس چقدر است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۱    
سرهنگ کارآگاه دکتر غلامحسین بیابانی / دانشیارگروه کشف جرایم دانشگاه جامع علوم انتظامی امین
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۳۷    
مأموریت های پلیس بر حسب وظیفه قانونی و به عنوان ضابط قضایی و مجری قانون همیشه با مخاطراتی برای جان پلیس همراه است. پلیس همچنان که مقام معظم رهبری از آن به عنوان پلیس مقتدر، مهربان و همراه با رأفت اسلامی نام برده است، همیشه در صحنه های مختلف در خصوص این شاخص ها از خود کارنامه خوبی به جا گذاشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا روحیه و توان ما را در انجام مأموریت های پلیس مضاعف می سازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به استفاده از دست افزارهای الکترونیکی در مأموریت های پلیس 110 کلانتری ها، بر لزوم بهره گیری از نگهبان محله در راستای پیشگیری از جرم تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به استفاده از دست افزارهای الکترونیکی در مأموریت های پلیس 110 کلانتری ها، بر لزوم بهره گیری از نگهبان محله در راستای پیشگیری از جرم تأکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سردار رضایی گفت: حفظ نظم و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی که پایبند به قانون و مقررات نیستند از جمله مأموریت های پلیس در طرح سالم سازی دریا است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: اقدامات ناجا برای هوشمندسازی خدمات و توسعه سامانه های الکترونیکی باعث می شود که مأموریت های پلیس با کمترین تبعات و با بیشترین اثرگذاری انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا انتظامی کشور نظارت بر فعالیت استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی را یکی از اولویت های اصلی در مأموریت های پلیس فتا برشمرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار حسین اشتری در آیین رونمایی سامانه پیامکی 110 و ارتباط از طریق پیام کوتاه با مرکز فوریت های پلیسی 110 (ویدئو کنفرانسی و با حضور فرماندهان انتظامی استان های سراسر کشور)، با اشاره به تنوع ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲    
سرهنگ حسین پور گفت: نخبگان با شناخت و آگاهی از مأموریت های پلیس می توانند اثرگذاری مطلوبی در بهبود خدمت رسانی به جامعه و افزایش رضایتمندی عمومی از عملکرد پلیس ایفا کنند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات پلیس در حوزه هوشمندسازی گفت: با توجه به گستردگی مأموریت های پلیس و تأکیدات فرمانده کل قوا در بحث هوشمندسازی پلیس، گام های خوبی در این راستا طی سال های گذشته برداشته شده است، امروز نیز شاهد به کارگیری بخشی از سامانه ها برای این هدف بودیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه در زمان شیوع بیماری مأموریت های پلیس تغییر کرد، گفت: برخلاف برخی از ادارات و نهادها که تعطیل بودند در زمان اوج بیماری هم پلیس حتی یک ساعت تعطیل نبود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۳    
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: در دیدار فرمانده ناجا با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر لزوم پشتیبانی از مأموریت های پلیس و تأمین تجهیزات تاکید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی به همراه برخی از معاونان با وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نجفی با اشاره به اینکه انضباط ظاهری و معنوی مهمترین اصل در مأموریت های فردی هر پلیس به شمار می رود، گفت: ما باید در زندگی فردی و سازمانی، معنویت، ایمان به خدا و کسب روزی حلال را سرلوحه کار های خود قرار دهیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از بسیج مأموران پلیس تهران برای مدیریت ترافیک و برقراری امنیت هنگام خاموشی های مستمر برق خبر داد و تأکید کرد که خاموشی های شبانه روزی منجر به افزایش مأموریت های پلیس شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، سردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در نشست خبری با اصحاب رسانه به مأموریت های پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با تأکید بر ایجاد تحول، نوآوری و ابتکار عمل در اجرای مأموریت های پلیس، بر لزوم بهره گیری هدفمند از سامانه های هوشمند و فناوری های نوین موجود در ناجا تأکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۰    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مأموریت های پلیس این استان در سال جاری نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما ، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: سال 99 یک سال خاص و ویژه ای بود، دلیل خاص بودنش اول کرونا بود که این مؤلفه در مأموریت های پلیس آگاهی تأثیرگذار بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار کردستان گفت: موفقیت پلیس در تأمین امنیت اجتماعی بدون همکاری و مشارکت مردمی حاصل نمی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار حاجیان گفت: لازم است که طرح اقتدار و مهربانی با عنایت به کلام گوهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی در سطح ناجا عملیاتی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۷    
گروه استان ها فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: در همه مأموریت های پلیس، ضمن انجام رسالت اصلی، کرامت و رضایتمندی مردم نیز در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده ناجا در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شایسته است که در تخصیص منابع مالی، اعتباری و بودجه ای، اهمیت و حساسیت ماموریت های پلیس لحاظ شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی روز چهارشنبه در تشریح این خبر ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری به منادیان علم و اندیشه افزود: اجرای موفق مأموریت های پلیس در گرو مسئله یابی، تحقیق ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه قم یکی از مأموریت های پلیس را فرهنگ سازی و اقناع جامعه نسبت به زشتی بدحجابی و بی عفتی دانست و گفت: فرهنگ سازی در بحث عفاف و حجاب بدون تعامل میان نهادها و دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی، سپاه، صدا و سیما، فرهنگ و ارشاد، بسیج ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 139 هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی و دستگیری 18 محتکر در سه هفته نخست آبان ماه در سراسر کشور خبر داد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۹    
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: پلیس با رویکرد جامعه محوری در جهت برقراری انضباط اجتماعی و امنیت که از دغدغه های بسیار مهم است، شبانه روز تلاش می کند و لازمه تحقق آن وجود نظم و انضباط ظاهری و معنوی در سازمان است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار رحمت اله محمدی در ششمین روز از هفته ناجا افزود: در راستای پشتیبانی بهینه از مأموریت های پلیس راهور ناجا، طی دو سال اخیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۹    
گروه استان ها- اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان با فرمانده انتظامی کردستان دیدار و گفت وگو کردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، درباره دستگیری محتکران هزاران عدد ماسک در روزهای گذشته، اظهار داشت: با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی، اظهار کرد: با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 400 هزار عدد انواع ماسک و دستگیری 18 محتکر طی سه هفته گذشته خبر داد.به گزارش ایسنا سردار محمدرضا مقیمی اظهارکرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، نه تنها وظایف ذاتی و قانونی نیروی انتظامی را با قوت و قدرت دنبال کردیم بلکه به کمک کادر درمانی کشور نیز شتافتیم و باید بگویم مأموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا اظهارکرد: با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سردار محمدرضا حسینی در جریان بازدید از رزمایش سامانه های سیار امدادی یگان های مستقر در شهر تهران گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مأموریت های گسترده و پیچیده ای را از داخل شهر ها تا اقصی نقاط مرز های کشور با هدف ایجاد امنیت پایدار و حاکمیت نظام اسلامی دنبال می کند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجااظهارکرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالا های گمرکی، دخانی و ترانزیتی و نظارت و واپایش انبار ها و محل های دپوی کالا به منظور تشدید برخورد با پدیده شوم قاچاق و در جهت اجرای مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی مبنی بر پیش بینی، پیشگیری ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 130 هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی و دستگیری 8 محتکر طی دو هفته گذشته در سراسر کشور خبرداد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی با تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به تداوم بیشتر شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۵:۱۱    
مهدی مهرانگیز با اشاره به اینکه 85 درصد از کشفیات مواد مخدر توسط پلیس انجام می شود، گفت: در تهران با هماهنگی دادستانی و پلیس، مأموریت های پلیس در برخورد با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر به خوبی صورت می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر افزود: با توجه به تداوم بیشتر شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود ...