شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۸:۳۶Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات اعتباری»

بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نزدیک به دو برابر شده که بعد از بخش خدمات بیشترین سهم از تسهیلات ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۳    
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نزدیک به دو برابر شده که بعد از بخش خدمات بیشترین سهم از تسهیلات بانکی را به خود اختصاص داده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نزدیک به دو برابر شده که بعد از بخش خدمات بیشترین سهم از تسهیلات بانکی را به خود اختصاص داده است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت و معدن در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نزدیک به دو برابر شده که بعد از بخش خدمات بیشترین سهم از تسهیلات بانکی را به خود اختصاص داده است. ...
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۵    
طبق اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، امکان ثبت اختیاری صدور، دریافت و انتقال چک از طریق نرم افزار های آپ و 724 و همچنین از طریق درگاه های نوین بانک ها و موسسات اعتباری (اینترنت بانک و همراه بانک) فراهم گردیده است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
شعب کشیک بانک پارسیان در استان های تهران و البرز در روز های سه شنبه 29 تیر لغایت یکشنبه 3 مردادماه، مشخص شدند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۲    
می متالز - دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی مطابق مصوبه دولت از سه شنبه، 29 تیرماه تا یکشنبه، 3 مردادماه تعطیل هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۱    
جی پلاس؛ جمشیدی دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان: گفت: بانک های شهرستان های کشور تعطیل نیستند و در حال تصمیم گیری درباره نحوه ارتباط بانک های شهرستان ها با شعب مرکزی در تهران هستیم. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۶۰ سایت دیگر  
به گفته دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، بانک های شهرستان های کشور تعطیل نیستند. نائب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز از تعطیلی سازمان بورس خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۴    
دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: بانک های شهرستان های کشور تعطیل نیستند و در حال تصمیم گیری درباره تعطیلی شعب تهران هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۶    
دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: بانک های شهرستان های کشور تعطیل نیستند و در حال تصمیم گیری درباره تعطیلی شعب تهران هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: در صورتی که شرایط لازم با هماهنگی بانک مرکزی فراهم شود بانک های تهران و البرز تعطیل خواهند شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 250میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با تاکید براینکه قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در اردیبهشت ماه 94 با هدف خروج بانک ها و موسسات اعتباری از بنگاهداری در مجلس تصویب شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین / بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی ضمن اعلام نتیجه هشتمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال1400، از برگزاری حراج جدید اوراق در تاریخ 29تیرماه خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: هر کشوری که موفق به کنترل تورم شده از بانک مرکزی مستقلی برخوردار بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد چشمگیر شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با اشاره به اینکه نظارت قوی بر جلوگیری از خلق نقدینگی بدون هماهنگی با بانک مرکزی باید توسط دولت جدید دنبال شود، انجام هدفگذاری ها را به شرط تحقق موثر دانست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 20 تیر 1400 قیمت سهام تمام نمادهای بانکی گروه بانک ها و موسسات اعتباری افزایش یافت.
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
با عنایت به الزام بانک مرکزی ج.ا.ا طی بخشنامه شماره 96/165650 در تاریخ 1396/05/30، هر یک از بانک ها و موسسات اعتباری مجاز به افتتاح و نگهداری بیش از یک حساب سپرده انفرادی و یک حساب مشترک سپرده قرض الحسنه پس انداز ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بنابراین پنج شنبه 17 تیرماه دفتر مرکزی و همه شعب بانک آینده تعطیل خواهد بود. ► در همراه بانک تجارت فقط از رمز یکبار مصرف استفاده کنید تغییر ساعات کار بانک آینده در استان تهران ◄
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با تعداد 136 میلیون و 122 هزار و 379 کارت، بیشترین صدور کارت برداشت در میان بانک ها و موسسات اعتباری کشور را داشته است.
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساعات حضور کارکنان در کلیه بانک ها و موسسات اعتباری در استان تهران از روز شنبه مورخ 19 تیر ماه 1400 تا اطلاع ثانوی، 6.30 بامداد و ساعت پذیرش مشتریان 7 بامداد الی 13.30 خواهد بود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر صرفه جویی در مصرف برق و اعلام کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، ساعت کار شعب بانک پارسیان در استان تهران از روز شنبه 19 تیرماه 1400 تا اطلاع ثانوی از 7:00 صبح لغایت 13:00 خواهد بود ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
از روز شنبه تا اطلاع ثانوی، ساعت ارائه خدمات حضوری بانک های استان تهران 7 صبح تا 13:30 خواهد بود.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام تلفنی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اصرار استانداری تهران از روز شنبه 19 تیر تا اطلاع ثانوی ساعات حضور کارکنان در کلیه بانک ها و موسسات اعتباری در استان تهران تغییر خواهد کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه ای به رییس سازمان صداوسیما، ضمن انتقاد از روند نقد عملکرد نظام بانکی در برنامه های مختلف، بر لزوم همه جانبه نگری و صداقت تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدرضا جمشیدی دبیرکل کانون بانک ها وموسسات اعتباری ساعت حضور کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری در استان تهران و همچنین ساعت پذیرش مشتریان را به شرح زیر اعلام کرد: ...
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طبق اعلام شفاهی بانک مرکزی به بانک ها از روز شنبه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری بانک ها 6:30 الی 13:30 خواهد بود. محمد رضا جمشیدی دبیرکل کانون بانک ها وموسسات اعتباری با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت ...
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: این تصمیم که در پی مصوبه هیئت وزیران مبنی بر تعطیلی کلیه دستگاه های اجرایی در روزهای پنج شنبه تا پایان مرداد و بر اساس اعلام کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اتخاذ شده است موجب تعطیلی کلیه شعب و واحدهای ستادی بانک پارسیان به استناد مصوبه مذکور از امروز پنج شنبه 17 تیرماه لغایت ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تعطیلی روزهای پنج شنبه بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از امروز تا پایان مرداد خبر داد.
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۷۵ سایت دیگر  
مصوبه هیات وزیران مبنی بر"تعطیلی کلیه ادارات، سازمانهای دولتی، بانکها و سایر نهادهای عمومی در روزهای پنجشنبه تا پایان مرداد ماه 1400" توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن ملی لیزینگ ایران ضمن بیان اینکه در قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده سود تسهیلات شرکت های لیزینگی از این مالیات معاف شده اند، درباره نرخ سود این تسهیلات و چگونگی دریافت آن نیز توضیحاتی ارائه کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی معتقد است که انحلال و دولتی کردن بانک های خصوصی برگشت به عقب است و خسارات بیشتری را به اقتصاد تحمیل می کند.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بانک پارسیان و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اندازه فونت تفاهم نامه همکاری های مشترک فی مابین بانک پارسیان و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی به امضا رسید . ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز شنبه 12 تیرماه قیمت سهام اغلب نمادهای گروه های فراورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای و بانک ها و موسسات اعتباری کاهش یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 350میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 350میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۴    
کارمندان بانکها و موسسات اعتباری همچنان در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار نگرفته اند.
افراد حقیقی در بورس امروز 460میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام فولاد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 40میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وتجارت بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد چشمگیر شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.