چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۳:۱۸Sep 2020 30

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

پانا   ۵ ساعت پیش    
تهران(پانا) – عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به این مطلب که میزان رشد شاخص بورس باید با تورم، رشد اقتصادی و درآمدهای ارزی تناسب داشته باشد می گوید وقتی که همه بخش های تولیدی تعطیل است شاخص رشد 200 تا 500 برابری منطقی به نظر نمی رسد ...
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار تعویق چند ماهه بررسی لایحه توسعه مناطق آزاد تجاری در مجمع تشخیص مصلحت نظام با هدف اصلاح قانون موجود، در مجلس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نباید اجازه طرح تأمین کالاهای اساسی به سرنوشت ارزهای 4200 تومانی برای تأمین مایحتاج ضروری مردم دچار شود و باید دست دلالان را در این باره کوتاه کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 8 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در مجلس طرحی مبنی بر حذف ارز ترجیحی برای برخی کالاها از جمله دارو مطرح است؛ در این طرح قیمت دارو برای مردم تغییر نمی کند اما جلوی قاچاق معکوس دارو گرفته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت حقوقی رئیس جمهور در مورد اظهار نظر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از نیمه دی ماه در کل کشور ساکن و غیر آن باید خانه های خود را در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند. سید احسان خاندوزی در یک برنامه تلویزیونی به موضوع چگونگی اخذ مالیات از خانه های خالی اشاره کرده و گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قطعا انتخاب وزیر صمت برای یکی از مهمترین وزارتخانه های کشور که مدت بسیاری بدون مسئول باقی مانده بود، می تواند بر اوضاع بازار اقتصادی اثر مثبتی داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: برای برندسازی سیب این شهرستان پیش بینی شده است یک کمیسیون اقتصادی با حضور فعالان و تاجران خارجی و داخلی در این شهرستان برگزار شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی سرخس یکی از بهترین نمونه هایی است که می توان تولید، اشتغال و صادرات را با هم همراه کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اژدرکش، رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف تهران گفت: با گران تر شدن روزانه و حتی ساعت به ساعت کالاها در کشور علاوه بر مصرف کنندگان، تولیدکنندگان نیز با مشکلات فراوانی مثل عدم ثبات و کم شدن بازار مصرف روبه رو شده اند که بیشتر متاثر از افزایش نرخ ارز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۲    
پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایجاد فساد و رانت در اقتصاد کشور و نابود تولید داخلی پیامد ارز دولتی است و متاسفانه نتیجه این تصمیم غیرکارشناسی این شرایط ناخوشایند بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص ترخیص برخی کالاها و تحریک تقاضا ابزار نگرانی کرده، که وزیر اقتصاد در برابر مقاومت یک ساله بانک مرکزی برای عدم مجوز به ترخیص کالا با روش بدون انتقال ارز استدلال تازه ای مطرح کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه 70 درصد ارزش بازار سرمایه هنوز جای رشد دارد، گفت: شرایط حاکم در بازار نیازمند برگشت فضای اعتماد است و عضو هیات مدیره سازمان بورس هم تاکید کرد: اتفاق خاصی در بازار روی نداده است که مردم بخواهند نگران باشند.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم کرمان در دیدار با رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، بر افزایش همکاری های اقتصادی مجلس با صندوق نوآوری تاکید کرد و گفت: مجلس و کمیسیون اقتصادی برای همکاری با صندوق نوآوری آمادگی دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: با شروع عملیات اجرایی سامانه ملی املاک و اسکان در مرحله اول 109 هزار واحد خالی شناسایی شده است. همچنین نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: تراز تجاری منفی شده است و سیاست های دولت باعث شده تا صادرکنندگان به دلیل اشباه برخی از صادرکنندگان نامتعهد با مشکل مواجه شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۲:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:گزارش ها نشان می دهد از نظر ارزش بازار, حدود 70 درصد ارزش بازار سرمایه، قیمت سهام کنونی هنوز جای رشد دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۱    
خاندوزی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: واحدهای که به ظاهر کاربری مسکونی دارند ولی از آن استفاده تجاری و اداری می شود، اگر اداره مالیات از این موضوع اطلاع داشته باشد، آن واحدها جزء خانه های خالی محسوب نمی شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا مرحبا در گفت وگو با میزان، در خصوص نوسانات نرخ ارز و راهکار های ایجاد ثبات در این بازار، گفت: متأسفانه نرخ ارز از کنترل خارج شده و به میزانی رسیده که هیچ کس تصور آن را هم نمی کرد. ...
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: گزارشی به ما رسیده مبنی بر اینکه معاون حقوقی رئیس جمهور پیگیر موضوع ترخیص کالا از مناطق آزاد هستند که این موضوع نگران کننده است زیرا منجر به تحریک تقاضای ارز می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۵    
پورابراهیمی که ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم را برعهده دارد، در تاریخ 5 شهریور درخصوص حکم مدیرعاملی شرکت معدنی گهر زمین ، نامه ای به سرپرست وزارت صمت می زند تا در زمان سرپرستی وی هیچ حکم جدیدی صادر نشود و عزل و نصبی صورت نگیرد!
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مهدی طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نبود مشکل قانونی برای اختصاص یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه می گوید مشکل اینجاست که ممکن است اجرای این قانون در شرایط فعلی منجر به تورم فزاینده در کشور شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، وضع عوارض گوناگون بر بیمه شخص ثالث را دلیل گرانی این بیمه نامه دانست و گفت: متاسفانه نظارتی بر نحوه مصرف این عوارض نیست و تعادلی میان منابع و مصارف وجود ندارد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۷    
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات مسکن با حضور برخی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس حضور یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نظری دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس از تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی با محوریت وضعیت شستا خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علیرضا رزم حسینی گزینه مناسبی برای تصدی وزارت صمت است، گفت: ایشان از همرزمان سردار سلیمانی و از یادگاران دفاع مقدس است و برنامه های مثبت و خوبی برای تحول در مناطق و استانهای محروم دارد.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رادیو فرهنگ در برنامه نقد امروز با دعوت از دکتر مسلم خانی کارشناس عالی کسب و کار و دکتر مجتبی ناهید دکتری کارآفرینی سازمانی به موضوع کار آفرینی در کشور و موانع آن می پردازد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی می گوید هجمه هایی که علیه مجلس وجود دارد تاثیری در فعالیت و تلاش وکلای ملت ندارد و ما برای رفع مشکلات مردم تمام توان خود را به کار خواهیم بست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۵    
کرمان - ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موقوفات هلال احمر یکی از نمونه های بارز اعتماد مردم و خیران به جمعیت هلال احمر است، گفت: اعتماد مردم به این مجموعه باید تقویت و اوج بگیرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خواستار ورود نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد برای تأمین تلفن همراه دانش آموزان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات کارخانه پلی اکریل اصفهان با حضور مدیر خبرگزاری فارس اصفهان و حضور تلفنی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بررسی شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه اعتماد به مدیرمسئولی الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم و کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس یازدهم روز گذشته در گزارش اقتصادی خود با عنوان خط فقر 10 میلیونی و افزایش فاصله طبقاتی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب طرح اصلاح نرخ ارز مبنای حقوق ورودی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب طرح اصلاح نرخ ارز مبنای حقوق ورودی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳    
((اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ))دکتر خاندوزی و مهندس توانگر نمایندگان تهران، دکتر بحرینی نماینده محترم مشهد، دکتر طغیانی نماینده اصفهان٬ دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده سرخس و فریمان ضمن بازدید از مجموعه گمرک دوغارون با مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد و دکتر رحیمی نماینده مردم شهرستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست قالیباف رئیس قوه مقننه و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، درباره حذف ارز 4200 تومانی دارو گفت: در منطقی بودن حذف ارز 4200 تومانی دارو و تک نرخی شدن ارز واردات دارو شکی وجود ندارد و قطعا باید به این سمت حرکت کنیم.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
هشدارنیوز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستور کار این جلسه به شرح زیر است: - سخنرانی امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۶:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در رابطه با معرفی "وزیر پیشنهادی صمت" گفت: رزم حسینی نمی تواند معجزه کند و در این شرایط توقعی از او نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات اقشار خاص در تصمیم گیری ها باید لحاظ شود گفت: برخی از ناشنوایان و نابینایان استان کرمان از آموزش محروم هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
طی نامه ای رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یک درخواست عجیبی از دولت در باب عزل و نصب هایی در استان کرمان داشته است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سهامداران نگران ریزش های اخیر شاخص و قیمت ها نباشند؛ چون بهای سهام شرکت ها دوباره صعودی خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم با بیان این که فروش سهام عدالت منطقی نیست گفت: به دارندگان سهام عدالت توصیه می کنم عجله ای برای فروش سهام عدالت خود نداشته باشند و تا بهبود وضعیت بازار شکیبایی کنند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری کلیات طرح اصلاح نرخ ارز مبنای حقوق ورودی را بررسی می کند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۲    
دکتر حجت اله هاشم بیگی، دبیر کمیسیون اقتصادی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیات همراه در روز چهارشنبه دوم مهرماه از مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور_ چابهار بازدید کرد