سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۳۷Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور خارجه امارات»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- ناصر کنعانی، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای ایران که برای شرکت در نشست روسای دپارتمان های اطلاع رسانی و سخنگویان کشورهای عضو بریکس در روسیه به سر می برد، در حاشیه این برنامه با همتای اماراتی خود، افرا الخاملی ...
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در گفتگوی تلفنی شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات متحده عربی پیرامون موضوعات مورد علاقه طرفین و آخرین تحولات غزه رایزنی نمود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگوی تلفنی با شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات متحده عربی پیرامون موضوعات مورد علاقه طرفین و آخرین تحولات غزه رایزنی کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ عبدالله بن زاید در گفت وگوی تلفنی با فیصل المقداد، روابط دوجانبه میان دوکشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت امور خارجه امارات حمله شب گذشته جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح و به خاک و خون کشیدن آوارگان فلسطینی را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه امارات متحده عربی امروز (دوشنبه) جنایت رژیم صهیونیستی در رفح را محکوم و بر ضرورت پایبندی رژیم صهیونیستی به حکم دیوان بین المللی دادگستری تأکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی ضمن حضور در آئین بزرگداشت بین المللی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه شهید کشورمان و ادای احترام به پیکر مطهر دکتر رئیسی رئیس جمهور شهید و دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه شهید و قرائت فاتحه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات متحده عربی ضمن حضور در آئین بزرگداشت بین المللی شهدای خدمت و ادای احترام به پیکر مطهر آیت الله رئیسی و شهید امیرعبداللهیان با علی باقری دیدار و گفتگو کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۶    
عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، به مقام شهدای خدمت، ادای احترام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۶    
به گزارش ایران اکونومیست، عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات عربی متحده عصر چهارشنبه برای شرکت در مراسم ادای احترام به مقام شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و همراهان آن ها، وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۱    
عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات برای حضور در مراسم یادبود رئیس جمهور شهید و همراهانش وارد تهران شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، عصر امروز برای شرکت در مراسم ادای احترام به مقام شهدای خدمت، وارد تهران شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات برای ادای احترام به شهدای خدمت ایران، وارد تهران شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات برای شرکت در مراسم بزرگداشت شهیدان خدمت وارد تهران شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۴    
تسلیت عمیق و همدردی برادرانه خود را به دولت جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران در پی وفات دکتر رئیسی رئیس جمهور ایران و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ابراز می دارم. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان در رای الیوم نوشت: بنیامین نتانیاهو با این سه کشور با رویکرد ارباب رعیتی برخورد می کند که گویی هیچ حاکمیت و قدرتی از خود ندارند و این همان تفسیر ما از بیانیه خشمگینانه شیخ عبدالله بن زاید وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در روز گذشته است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شیخ عبدالله بن زاید بن سلطان آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی بامداد روز شنبه اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که در آن از این کشور برای مشارکت در یک اداره مدنی غزه دعوت شده بود، رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
علیرضا بیکدلی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با خلیفه شاهین ، وزیر مشاور در امور خارجه امارات عربی متحده ملاقات و درباره تقویت همکاری های کنسولی 2 کشور گفت وگو و تبادل نظر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، دهمین نشست کمیسیون مشترک کنسولی جمهوری اسلامی ایران و امارات متحده عربی به ریاست علیرضا بیکدلی معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه و خالد عبدالله بالهول قائم مقام وزارت امور خارجه امارات در ابوظبی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه امارات امروز (چهارشنبه) در بیانیه ای یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به گذرگاه مرزی رفح و اشغال آن را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی درجریان دیدار با وزیر امورخارجه امارات در ابوظبی آخرین تحولات منطقه به ویژه بحران وخیم انسانی در نوار غزه را مورد بررسی قرار داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۲    
شفقنا- یائیر لاپید ، رهبر اپوزیسیون اسرائیل امروز پنجشنبه در ابوظبی طی دیدار با عبدالله بن زاید ، وزیر امور خارجه امارات بر اهمیت بازگرداندن اسرای اسرائیلی تاکید کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست از خبرگزاری اخبار بین المللی آسیا، سوبرامانیام جایشنکار ، وزیر امور خارجه هند امروز با ریم ابراهیم الهاشمی وزیر امور خارجه امارات در امور همکاری های بین المللی دیدار و در مورد اوضاع منطقه ای و جهانی تبادل نظر کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشار یک ویدئوی قدیمی از عبدالله بن زاید، وزیر امور خارجه امارات درباره دیدگاه وی از مسلمانان ساکن اروپا درست همزمان با خیزش دانشجویان علیه جنایات رژیم صهیونیستی با جنجال گسترده ای در شبکه های اجتماعی مواجه شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و امارات درباره تحولات منطقه به صورت تلفنی رایزنی و گفت وگو کردند. به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات روز پنجشنبه به صورت تلفنی با یکدیگر رایزنی کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امورخارجه امارات پنجشنبه شب در تماس تلفنی با حسین امیر عبداللهیان همتای ایرانی خود درخصوص آخرین تحولات منطقه با یکدیگر گفت وگو کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از آی 24، امارات متحده عربی روابط سیاسی خود با رژیم صهیونیستی را متوقف کرد. در این ارتباط گفته شده است در پی بمباران امدادگران بین المللی در غزه توسط رژیم صهیونیستی، وزارت امور خارجه امارات با فراخواندن امیر هایک سفیر اسرائیل در مورد این حادثه ابراز ناراحتی کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه امارات امروز جمعه گفت که این کشور مشتاق است تا به تلاش های خود برای یافتن یک راه حل مسالمت آمیز برای درگیری روسیه و اوکراین ادامه دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار وزرای خارجه قزاقستان و امارات متحده عربی بر افزایش همکاری های تجاری به سطح 1 میلیارد دلار توافق شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۲    
گزیده اخبار اقتصادی امارات متحده عربی- دبی در هفته اول آذرماه 1402 مندرج در روزنامه ها و سایر رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. امضای 5 تفاهمنامه در یازدهمین نشست کمیته عالی مشترک امارات و بحرین خبرگزاری wam ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۹    
تهران- ایرنا- رتنو مارسودی وزیر امور خارجه اندونزی و عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در اولین نشست کمیسیون مشترک بین دو کشور در خصوص رسیدگی به وضعیت بشردوستانه در غزه تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر قرقیزستان در چارچوب یک سفر کاری به ابوظبی با وزیر انرژی و زیرساخت - نماینده ویژه وزارت امور خارجه امارات متحده عربی دیدار و گفت و گو کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در خصوص آخرین تحولات فلسطین در غزه گفتگو و تبادل نظر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی خود، درباره تحولات منطقه و تشدید تنش بین رژیم صهیونیستی و فلسطین و پیامد های آن گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۵:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شامگاه چهارشنبه در تماس تلفنی با عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در خصوص آخرین تحولات فلسطین و جنایات جنگی اشغالگران صهیونیست علیه مردم فلسطین در غزه گفتگو و تبادل نظر کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه چهارشنبه در تماس تلفنی با عبدالله بن زائد آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در خصوص آخرین تحولات فلسطین و جنایات جنگی اشغالگران صهیونیست علیه مردم فلسطین در غزه گفت و گو و تبادل نظر کرد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱    
وزیر امورخارجه امارات در نیویورک با امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه امارات عربی متحده در دیدار با امیرعبداللهیان در نیویورک از تمایل خود برای سفر به ایران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: لازم است مقدمات سفر رئیس امارات به ایران را نیز فراهم کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات به موضع گیری درباره توافق آبراهام پرداخت و گفت: امضای پیمان آبراهام، گامی مهم در جهت دستیابی به صلح در خاورمیانه و افزایش ثبات و امنیت برای مردم منطقه است!
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رضا عامری سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی روز چهارشنبه 25 مرداد ماه با حضور در کاخ الوطن ابوظبی ضمن دیدار با شیخ محمد بن زاید آل نهیان رئیس دولت امارات عربی متحده استوارنامه خود را تقدیم وی کرد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزارت امور خارجه امارات دوشنبه شب در بیانیه ای حمله تروریستی به حرم شاه چراغ در شهر شیراز را محکوم کرد. در این بیانیه آمد: امارات مخالفت تمام اشکال خشونت و تروریسم است که با هدف بی ثبات کردن امنیت و ثبات انجام می شود و مغایر با ارزش ها و اصول انسانی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه امارات گزارش اخیر یک نشریه آمریکایی درباره اقدام این کشور در ارسال سلاح و مهمات به طرف های درگیر در سودان را قاطعانه رد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عبری گزارش داد که وزیر امور خارجه تل آویو از دیدار یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی با عبدالله بن زائد وزیر امور خارجه امارات ابراز ناخرسندی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه صهیونیستی "جروزلم پست" سه شنبه شب نوشت که دیدار "یائیر لاپید" نخست وزیر پیشین و رهبر اپوزیسیون اسراییل با عبدالله بن زاید وزیر امورخارجه امارات خشم "ایلی کوهن" وزیر امورخارجه تل آویو را برانگیخته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یائیر لاپید نخست وزیر سابق رژیم اسرائیل روز سه شنبه با عبدالله بن زاید وزیر امور خارجه امارات در ایتالیا دیدار و با او درباره همکاری راهبردی دوجانبه گفت وگو کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه امارات امروز یکشنبه از شهروندان اماراتی خواست تا به منظور حفظ سلامت خود، به تصمیم دولت برای ممنوعیت سفر به لبنان پایبند باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه امارات هم به مانند کشورهای عربستان، کویت، قطر و بحرین از شهروندان خود خواست که به ممنوعیت سفر به لبنان پایبند باشند.