چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۰:۰۸Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مفسدان اقتصادی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با برخورد قاطعانه با سارقان موافقیم اما در کنار این برخورد قاطع آیا بهتر نبود با صاحب منصبانی که مفسد اقتصادی بودند با اشد مجازات برخورد شود؟
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- به دنبال مطرح شدن انعکاس اخبار مفاسد اقتصادی کلان در جامعه و انتظار مردم به برخورد قاطع دستگاه قضایی با آنان، مرتضی نجفی قدسی در یادداشتی به خلاء های قانونی این موضوع پرداخته است. او در این نوشتار اینگونه آورده است؛ ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۵۹ سایت دیگر  
سید مرتضی حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از دولت سیزدهم انتظار مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی وجود دارد، گفت: ما انتظاری که از دولت سیزدهم داشتیم علاوه بر تدبیر امور اقتصادی و اداری کشور، مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی و فساد و بیت المال خواری بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تلاش ها و مجاهدت های حجت الاسلام حسین طائب در مدیریت سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با شبکه های نفوذ، جاسوسی و مفسدان اقتصادی را نمی توان نادیده گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۱    
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه در بحث گرانی های اخیر اشکالاتی وجود دارد که دستگاه قضا باید با قدرت ورود پیدا کند، گفت: دستگاه قضا در زیر بار فشارها و مسائل گوناگون از جمله سیاسیون، احزاب، صاحبان قدرت و ثروت، مفسدان اقتصادی و غیره خوب عمل کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه تأکید کرد: مقابله قاطع و همه جانبه قوه قضائیه با فساد به ویژه مفسدان اقتصادی دانه درشت و محتکران کالا های اساسی در شرایط خطیر تاریخی امروز، تولید و ارتقای روح امید و اعتماد در جامعه را سبب شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه تاکید کرد: مقابله قاطع و همه جانبه قوه قضائیه با فساد به ویژه مفسدان اقتصادی دانه درشت و محتکران کالاهای اساسی در شرایط خطیر تاریخی امروز، تولید و ارتقای روح امید و اعتماد در جامعه را سبب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۸    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در دادگستری تهران همکاران ما بر این امر تلاش دارند که رضایت مردم در پاسخگویی به آنها فراهم شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۳    
حوزه / امام جمعه شیبکوه گفت: قوه قضائیه در راستای تحقق عدالت در برخورد مفسدان اقتصادی و برخورد با فساد، مقابله با اشرار، برخورد با چهره های مطرح همانند آقازاده ها و مفسدان دانه درشت اقتصادی، بدون مماشات به خوبی حرکت نموده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام، برخورد با مفسدان اقتصادی را مهمترین مطالبه مردم از دستگاه قضایی دانست و گفت: قوه قضائیه باید در موضوع اخلال در نظام اقتصادی با صراحت برخورد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - امام جمعه موقت آبادان با تاکید بر لزوم برخورد جدی با مفسدان اقتصادی گفت: قوه قضاییه در مسایل اقتصادی با کسی تسامح نکند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۸    
جهانگیری گفت: قوه قضائیه همواره در مسیر اجرای عدالت قدم برداشته و با تیکه بر اقدامات انقلابی در دفاع از حقوق عامه، برقراری امنیت در جامعه و مبارزه با مفسدان اقتصادی در کنار سایر دستگاه ها پیشگام بوده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان _ حجت الاسلام جعفری با اشاره به قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: شعبه ویژه جرائم اقتصادی تقویت شده و با سرعت به پرونده ها رسیدگی می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار حسین رحیمی در مراسم معارفه رئیس جدید پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: امروز جنگ اقتصادی مهم ترین حربه و تهدید دشمن علیه کشور ماست و دشمنان تمام توان خود را در عرصه اقتصادی برای به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی ایران به پای کار آورده اند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: اجازه نخواهیم داد خواب دشمنان در ایجاد نابسامانی در اقتصاد کشور تعبیر شود و برخورد با مفسدان اقتصادی در صدر اولیت های کاری پلیس قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز گفت: : برخی سومدیریت ها سبب شده است که نظارت بر قیمت ها به درستی انجام نشود. مفسدان اقتصادی و دلال ها باید مجازات شوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۲۰    
نماینده ویژه استاندار در مبارزه با کوه خواری و جنگل خواری گفت: با رانت خواران و مفسدان اقتصادی که به انفال و منابع طبیعی تعرض میکنند برخورد قانونی خواهد شد.
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
راه درمان بدن رنجور و نالان اقتصاد کشور، مبارزه با فساد سیستماتیک است. تا زمانیکه الیگارشهای اقتصادی حاکم بر عرصه هدایت سامانه های اقتصادی کشورند، تنها صدای خرد شدن استخوانهای مردم مستضعف و مظلوم شنیده می شود و از آن سو فربه تر شدن لحظه به لحظه مافیاها و مفسدان اقتصادی عملی عادی و روز افزون خواهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان: برخورد با مفسدان اقتصادی و محتکران و همچنین نظارت بر بازار خواسته مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در نشست رئیس کل دادگستری استان با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای کرمان بر تداوم همکاری دوطرف تاکید شد.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا رئیس دفتر دولت قبل در گفتگویی بیان کرده است که در دولت دوازدهم 25 قلم کالا سوبسید می گرفت، بدون اینکه شوک قیمتی وارد شود این 25 قلم کالا به 7 قلم کالا تقلیل یافت ...
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه درخوزستان و امام جمعه اهواز با انتقاد از نبود برخی نظارت های قوی و مستمر در بازار و لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی از جمله احتکار و گران فروشی به عنوان یک مطالبه عمومی بیان کرد: گرانی هست ولی آنچه نباید باشد و آن را قبول نداریم گران فروشی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۹    
حجت الاسلام موسوی فرد بر برخورد قاطع، بدون ملاحظه و منطبق بر قانون با مفسدان اقتصادی از سوی دستگاه قضایی تاکید کرد و گفت: ما قبول داریم گرانی وجود دارد ولی گرانفروشی را قبول نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان امام جمعه اهواز با اشاره به جسارت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و قبل از آن به قرآن کریم و اخیرا به حریم امام رئوف گفت: اینکه این ها به مقدسات ما توهین کنند مانند درخت میوه ای است که به آن سنگ می زنند و درخت بی ثمر سنگ نمی خورد. معلوم است خیلی سوخته اند و دین دارد کار می کند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۶    
حوزه/ امام جمعه اهواز با اشاره به جسارت به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص)، قرآن کریم و وجود مقدس امام رضا(ع)، گفت: همواره درختی که دارای میوه است را سنگ می زنند اما درخت بی ثمر را کسی کاری ندارد و لذا دشمن درصدد است تا در فیلم "عنکبوت مقدس" دین مبین اسلام را تضعیف کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - خطیب جمعه دماوند گفت: دولت سیزدهم تصمیم جدی دارد که دست مفسدان اقتصادی را قطع کند، باید به دولت کمک کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه در دوره تحول و تعالی مبارزه با مفاسد اقتصادی تشدید و احکام قاطع و سنگینی صادر شده است، گفت: رئیس قوه قضاییه تاکید دارند مبارزه با مفاسد اقتصادی باید با رعایت مر قانون صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه در دوره تحول و تعالی مبارزه با مفاسد اقتصادی تشدید و احکام قاطع و سنگینی صادر شده است، گفت: رئیس قوه قضاییه تاکید دارند مبارزه با مفاسد اقتصادی باید با رعایت مر قانون صورت گیرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در سال 1396 دولت قبل در راستای مبارزه با تحریم و حفظ قدرت خرید مردم و به جهت خرید کالاهای اساسی دلار 4200 تومانی را تصویب کرد ولی همان ابتدا بخشی از اقتصاددان ها با این طرح مخالفت کردند، هدف این طرح چیز دیگری بود اما به دلیل تقاضای زیاد ارز در بازار، انتظاراتی که وجود داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح مشترک مجمع رهروان امر به معروف با فراجا به منظور شناسایی محتکران، قاچاقچیان کالا و مفسدان اقتصادی آغاز شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۱    
معاون هماهنگ کننده مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر کشور از آغاز اجرای طرح مشترک با فراجا به منظور شناسایی محتکران، قاچاقچیان کالا ومفسدان اقتصادی خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: جراحی اقتصادی دولت مثل هر جراحی دیگر دردناک است، اما گاهی روش هایی انتخاب می شود که سیر جراحی را آسان و قابل تحمل تر کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت دهدشت تجار احتکارکننده را پیاده نظام آمریکا و انگلیس دانست و گفت: از قوه قضائیه می خواهیم مفسدان اقتصادی را جریمه اقتصادی کند.
صمت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی بیگدلی رئیس مجمع ملی صنعت مسکن و ساختمان گفت: بانک ها باید بدانند که پرداخت تسهیلات به بخش صنعت ساخت و ساز دلال بازی را از بین می برد و جان تازه ای به کار آفرینی کشور می بخشد همچنین گروه های شغلی را فعال کرده و صنایع زیر مجوعه را سر پا نگه می دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: حذف ارز 4200 تومانی انحصار در بخش های مختلف را شکسته و همکاری دستگاه قضا از فعالیت رانت خواران و مفسدان اقتصادی جلوگیری به عمل آمده است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از برخورد جدی و مقتدرانه پلیس با محتکران و مفسدان اقتصادی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت: محتکران و مفسدان اقتصادی پیاده نظام دشمنان هستند.
رشت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف 257 تن برنج احتکار شده در خمام، گفت: متهم 34 ساله به مرجع قضایی معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سردار عزیزاله ملکی فعالیت اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالی و حرکت رو به جلوی کشور عنوان و اظهار کرد ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: انقلاب اسلامی ایران را شاید بتوان مهم ترین پدیده و حادثه سیاسی قرن دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه برخورد سخت با مفسدان می تواند بازار را کنترل کند گفت: نظارت های خوبی در استان صورت گرفته است اما اگر در همین استان تولیدکننده یا فروشنده ای گرانفروشی و احتکار می کنند به مردم معرفی شود، جلوی کار را خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران، گفت: از دولت محترم انتظار می رود که گفت وگوی با مردم، نظارت بر قیمت ها و پرداخت یارانه ها مستمر و به دقت انجام شود که مردم به ویژه طبقات نیازمند و آسیب پذیر کمترین فشار را متحمل شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: کار بزرگ اقتصادی دولت باید تبیین شود زیرا که دولت در مبارزه با مفسدان اقتصادی کار بزرگی انجام داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان، از کشف یک باند فساد اقتصادی سازمان یافته مخل در ارزاق عمومی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر تا چند وقت پیش در میان اخبار اطلاعاتی درباره برگزاری جلسات دادگاه مفسدان اقتصادی و احکام صادره مرتبط با آنان و جزای نقدی و رد مال های سنگین دیده می شد، این روز ها به دلیل تغییر شرایط اقتصادی کشور و مشکلاتی که وجود دارد و وقوع تخلافاتی که از سوی برخی از تولیدکنندگان و اصناف رخ می دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۲    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: اجرای طرح مردمی سازی، توزیع عادلانه یارانه ها و اصلاح ارز ترجیحی، دست مفسدان اقتصادی و چپاولگران بیت المال را از سفره مردم کوتاه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: ارز ترجیحی به هدررفت سرمایه های کشور و گرانی کالا ها منجر شد و به جای رسیدن به مردم و جامعه به جیب افراد خاص میرفت.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه آبادان : اصلاحات اقتصادی رییس جمهور دست رانت خواران و مفسدان اقتصادی را کوتاه می کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار هلیلان گفت:حذف ارز دولتی باعث کوتاه کردن دست مفسدان اقتصادی از سفره مردم و جلوگیری از چپاول بیت المال و توزیع عادلانه منابع است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با محتکرین و مفسدان اقتصادی برخورد جدی می شودو 100 گشت مشترک دستگاه های اجرایی روزانه بر بازار استان نظارت می کنند .