سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۰۳Oct 2020 20

جدیدترین‌های «قیمت جهانی طلا»

قیمت جهانی طلا در حالی حول 1,900 دلار تثبیت شد که قبل از انتخابات ماه آینده آمریکا سرمایه گذاران منتظرند تا خبری از بسته کمک مالی جدید دولت آمریکا به دست آورند.
در حالی که در آستانه پایان ضرب الاجل تعیین شده برای توافق بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا سرمایه گذاران بازار طلا محتاط تر شده اند و این مسئله سبب کاهش جذابیت خرید فلز زرد شده است، قیمت فلز زرد روز سه شنبه شاهد کاهش بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز قیمت جهانی طلا با 11 دلار افزایش به یک هزار و 912 دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم 24 دلار و 78 سنت است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز قیمت جهانی طلا با 11 دلار افزایش به یک هزار و 912 دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم 24 دلار و 78 سنت است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۴    
در بازار فلزات گران بها همچنان پس از یک اصلاح موقتی مجدد به روند صعودی بازگشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.19 درصد افزایش به 1902 دلار و 97 سنت رسید.
برترین ها / شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 469 هزار تومان، قیمت دلار 31 هزار و 900تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 16 میلیون و 300 تومان و قیمت سکه طرح قدیم 14 میلیون و 700 هزار تومان است. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ بهره واقعی امریکا باعث کاهش قیمت جهانی طلا می شود. پیش بینی ها این است که شش ماه دیگر قیمت جهانی طلا حدود 5 تا 10 درصد کمتر از قیمت کنونی باشد؛ در این صورت شاید بهتر باشد که در این سبد سرمایه گذاری یک مقدار سهم ارز را سبک کنیم ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۰    
افزایش نرخ بهره واقعی امریکا باعث کاهش قیمت جهانی طلا می شود. پیش بینی ها این است که شش ماه دیگر قیمت جهانی طلا حدود 5 تا 10 درصد کمتر از قیمت کنونی باشد؛ در این صورت شاید بهتر باشد که در این سبد سرمایه گذاری یک مقدار سهم ارز را سبک کنیم ...
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر باتوجه به کاهش حدود 30 دلاری قیمت هر اونس طلای جهانی، انتظار کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا داخلی می رفت اما به دلیل افزایش نرخ ارز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که احتمال توافق بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا قبل از انتخابات روز سوم نوامبر کاهش یافته و این مسئله سبب کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، قیمت طلا روز جمعه کاهش داشت.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.08 درصد کاهش به 1907 دلار و 20 سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز با 0.12 درصد افزایش به 1911 دلار و 20 سنت رسید. از ابتدای هفته جاری تاکنون قیمت طلا 1.2 درصد کاهش یافته و پس از دو هفته رشد متوالی در مسیر اولین افت هفتگی قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار همچنان بالاست و مذاکرات بسته محرک مالی جدید در آمریکا به پیشرفت چندانی دست نیافته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد اندکی کاهش بود.
افزایش تقاضا برای معاملات نقدی در روسیه باعث شده است این کشور بیش از گذشته به فکر عرضه روبل دیجیتال بیفتد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: قیمت جهانی طلا، در پی از دست رفتن امیدها به بسته کمک کرونایی آمریکا؛ سقوط کرد. به نقل از سی ان بی سی، قیمت جهانی طلا پس از آن سقوط کرد که وزیر خزانه داری آمریکا، استیون منوچین امیدها را برای بسته کرونایی جدید آمریکا قبل از انتخابات نوامبر، کمرنگ کرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه گفت: در هفته گذشته قیمت جهانی طلا به طور متوسط 30 دلار کاهش داشته و در حال حاضر بهای هر اونس طلا یک هزار و 930 دلار و هر اونس نقره هم 24 دلار 41 سنت است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا به علت افزایش تقاضای سرمایه گذاران، نگرانی در مورد بهبود اقتصادی جهان و بلاتکلیفی در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه آینده افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت جهانی طلا تا نیمروز چهارشنبه یک درصد افزایش یافته و به کانال 1900 بازگشت. اما خارج از روند کوتاه مدت، جریان انتخابات و محرک های مالی، آمار شغل های از دست رفته دائمی چه پیامی برای بازار طلا دارد؟
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز افت 52 هزار تومان را تجربه کرد، اما دلار به 32 هزار تومان نزدیک تر شد؛ قیمت جهانی طلا هم 15 دلار افزایش داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت های جهانی طلا در حالی پایین تر از سطح کلیدی 1,900 دلار برای هر اونس باقی ماند که عدم توافق برای بسته کمک کرونایی جدید آمریکا به تقویت دلار کمک کرده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰    
رئیس کمیته طلا و جواهرات اتاق اصناف ایران گفت: در حال حاضر قیمت طلا در بازار جهانی با وجود شیوع ویروس کرونا و انتخابات پیش روی آمریکا نزولی بوده است، به همین دلیل پیش بینی وضعیت آینده این بازار غیر ممکن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که عدم توافق بر سر یک بسته محرک مالی جدید در آمریکا سبب شده تا ارزش دلار تثبیت شود، قیمت طلا امروز شاهد افزایش اندکی بوده و هنوز نتوانسته از رقم مهم 1900 دلار فراتر برود.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در پی بهبود اندک ارزش دلار کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون رشد 132 واحدی شاخص کل در بازار سینوسی امروز، طوفان بورس هنگ کنگ را تعطیل کرد، نرخ دلار و یورو افزایش یافت، قیمت جهانی طلا با چشم انداز بسته مالی محدود آمریکا افت کرد، قیمت سبد نفتی اوپک؛ 40 دلار و 57 سنت، نفت آمریکا همچنان زیر 40 دلار و شرایط واردات کامیون را در بر دارد.
معاملات آتی طلا و نقره روند باثبات و اندکی افزایشی در پیش گرفتند. مشاهده نمودارهای روزانه هر دو فلز و احتمال افزایش قیمت در آینده، خریدهای فنی را در بازار فلزات گرانبها به دنبال داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با گمانه زنی ها در مورد بسته کمک مالی کوچکتر و محدودتر آمریکا تقاضا برای طلا افت کرد تا قیمت جهانی آن از بالاترین سطح 3 هفته ای خود پایین بیاید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار تا حدودی ترمیم شده و سرمایه گذاران همچنان امیدوار به نهایی شدن بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا هستند، قیمت طلا امروز شاهد کاهش بود.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش اندک ارزش دلار، قیمت طلا 4.15 دلار کاهش یافت و به 1926.25 دلار در هر اونس رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت فعلی طلا کاذب است و با توجه به کاهش قیمت جهانی طلا و زمزمه کاهش قیمت دلار، پیش بینی می شود قیمت طلا از فردا روند نزولی را آغاز کند.
آرتان پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷    
رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا بر تمامی بازارهای جخخانی از جمله طلا تاثیر مستقیی خواهد داشت که در این تحلیل به این موضوع خواهیم پرداخت. در کمتر از یک ماه به انتخابات سال 2020 آمریکا، تنش های سیاسی در این کشور در حال افزایش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار اندکی تقویت شده و مذاکرات بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا با اختلاف مواجه شده است، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود.
معاملات آتی طلا و نقره روز گذشته روند صعودی در پیش گرفت، روندی که با امید به تصویب بسته دوم محرک مالی شرایط شیوع کووید – 19 در ایالات متحده و ایده افزایش تقاضای فلزات گرانبها و نیز افت شاخص دلار آمریکا به پیش می رود.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۵    
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه به افزایش قیمت جهانی طلا و همچنین نرخ ارز شاهد افزایش قیمت سکه و طلا بودیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۰    
به گزارش پارسینه ؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت هر اونس طلای جهانی با 31 دلار افزایش به یک هزار و 931 دلار رسید. قیمت هر اونس نقره هم 25 دلار و 22 سنت است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت هر اونس طلای جهانی با 31 دلار افزایش به یک هزار و 931 دلار رسید. قیمت هر اونس نقره هم 25 دلار و 22 سنت است ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با ضعیف شدن دلار در پی مذاکرات دوباره برای محرک های ایالات متحده، طلا بیش از یک درصد جهش کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاران دیشب در پایان معاملات هفتگی بازارهای جهان، با افت دلار و از سرگیری مذاکرات برای بسته کمک مالی آمریکا، با هدف فرار از تورم به سوی طلا هجوم آوردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار به نزدیکی پایین ترین رقم 3 هفته گذشته رسیده و احتمال ارائه بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد افزایش حدودا 2 درصدی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال تضعیف ارزش دلار و افزایش خوش بینی ها پس از اعلام ترامپ مبنی بر از سرگیری مذاکرات مربوط به بسته مالی جدید مقابله با کرونا، قیمت طلا روز جمعه شاهد افزایش یک درصدی بود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز در بازارهای جهانی تضعیف ارزش دلار قیمت طلای جهانی را به بیش از 1893دلار در هر اونس افزایش داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون نوزدهمین حراج اوراق بدهی دولت خریدار نداشت، تصمیم ترامپ برای توقف مذاکره با کنگره وال استریت را منفی کرد، ثبات قیمت دلار در آخرین روز هفته، حرکت رو به جلوی دلار در معاملات خارجی، کسری تجاری آمریکا به بالاترین میزان در چهارده سال گذشته رسید ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۷    
افزایش بدهی های دولتی امریکا باعث شد تا قیمت طلا در بازار جهانی افزایش پیدا کند. سوال این است که ارتباط سطح بدهی امریکا با قیمت طلا چیست و چگونه می توان این ارتباط را توجیه کرد؟
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: قیمت جهانی طلا با 18 دلار کاهش به یک هزار و 888 دلار رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز، چهارشنبه پس از این که ترامپ مذاکرات با دموکرات ها بر سر بسته حمایتی جدید آمریکا را متوقف کرد، با سقوط همراه شد و به پایین ترین سطح در یک هفته اخیر خود رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آینده قیمت طلا چه خواهد بود؟ از آنجا که قیمت جهانی طلا در بسیاری شاخص های اقتصادی تعیین کننده است، پاسخ به این سئوال نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از آنکه ترامپ مذاکرات بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا را متوقف کرد و سبب تقویت ارزش دلار شد، قیمت طلا روز چهارشنبه با نوسانی اندک در نزدیکی پایین ترین رقم یک هفته اخیر که دیروز به ثبت رسیده بود در نوسان بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قیمت جهانی طلا پس از ترخیص دونالد ترامپ از بیمارستان با وجود تداوم روند درمان کرونای او، افت کرد. به گزارش سی ان بی سی، امروز، سه شنبه، پس از ترخیص دونالد ترامپ از بیمارستان با وجود تداوم روند درمان کرونای او ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.20 درصد کاهش به 1909 دلار و 63 سنت رسید.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که سرمایه گذاران در جستجوی خبرهایی دقیق تر در مورد وضعیت جسمانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پس از ابتلای وی به ویروس کرونا هستند، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد اندکی کاهش بود.