چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۰۸:۲۲Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت جهانی طلا»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا پس از ثبت بالاترین رقم 6 ماه گذشته در معاملات روز گذشته، امروز ثبات داشت و 2016.22 دلار معامله شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در بازار امروز قیمت سکه امامی در یک قدمی کانال 29 میلیون تومان معامله شد. قیمت طلای جهانی اوج گرفت و قیمت دلار هم در یک دامنه خاص معامله شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.52 درصد افزایش به 2011 دلار و 32 سنت رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۲    
امروز چهارم ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا به 2002 دلار رسید که برهمین اساس، سکه طرح جدید در بازار داخلی با نرخ 28 میلیون و 950 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز 2 میلیون و 447 هزار تومان داد و ستد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۲    
صورتجلسه نشست هفته گذشته فدرال رزرو آمریکا نشان داد که این نهاد بزرگ اقتصادی، دستکم تا پایان سال جاری میلادی قصد افزایش نرخ بهره بانکی را نداشته که این موضوع می تواند به سود بازار طلا تمام شود.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا تا بیش از 2000 دلار افزایش یافته و دومین افزایش هفتگی پیاپی را رقم زده است. احتمال توقف روند افزایش نرخ بهره ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بازار سکه و طلا یک هفته کاهش قیمت ها را پشت سر گذاشت که به گفته یک فعال بازار طلا کاهش نرخ ارز و افت تقاضا دلیل اصلی آن بود.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.10 درصد افزایش به 1994 دلار و 27 سنت رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۰    
ویدیو/امروز اول آذر ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا دوباره به بالای 2 هزار دلار رسید، اما بر خلاف این موضوع، با توجه به روند کاهشی نرخ دلار در بازار داخل، سیر نزولی قیمت طلا و سکه همچنان ادامه داشت.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.07 درصد کاهش به 1996 دلار و 87 سنت رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با کاهش ارزش دلار و سوددهی اوراق قرضه خزانه داری آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز، سه شنبه با حمایت ضعیف تر دلار آمریکا و بازدهی خزانه داری افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران منتظر صورتجلسه آخرین نشست فدرال رزرو در مورد چشم انداز نرخ بهره هستند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱    
به دنبال گزارش مثبت هفتگی ایالات متحده، قیمت طلا می تواند به مرز 2000 دلار برسد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
ویدیو/امروز 27 آبان ماه 1402؛ با توجه به روند کاهشی قیمت جهانی طلا و نرخ دلار در داخل، قیمت طلا و سکه نیز با ثبات همراه بود.
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: باوجود افزایش یکباره قیمت اونس جهانی طلا از روز چهارشنبه، قیمت سکه و طلا در بازار داخلی با مدیریت بانک مرکزی در بازار ارز، ثابت ماند و اکنون قیمت طلا در بازار هیچ حبابی ندارد و واقعی است.
هر اونس طلا امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته 1980 دلار و 82 سنت معامله می شود.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد فلزات گرانبها در بانک استاندارد چارترد اظهار کرد: تعداد بانک های مرکزی که به دنبال افزایش طلا در پنج سال آینده هستند، افزایش می یابد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.18 درصد افزایش به 1984 دلار و 55 سنت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر در مورد وضعیت بازار طلا در هفته آینده گفت: این هفته در مجموع بازار آرام و باثبات بود که همانطور که اشاره شد علت آن کم نوسان بودن قیمت طلا و سکه بود که عامل اصلی آن قیمت جهانی طلا و قیمت ارز بود ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال بازار طلا با اشاره به اینکه کاهش نرخ ارز، افزایش انس قیمت جهانی را خنثی کرد و باعث شد بازار سکه و طلا نوسان اندک افزایشی داشته باشد پیش بینی کرد قیمت ها تغییر چندانی نداشته باشد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو/امروز 24 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا به 1972 دلار رسید و با توجه به کاهش نرخ ارز در بازار داخل، افزایش قیمت طلای جهانی نتوانست نوسان زیادی در نرخ طلا و سکه ایجاد کند.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.07 درصد افزایش به 1965 دلار و 68 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.12 درصد کاهش به 1944 دلار و 62 سنت رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۰    
ویدیو/امروز 22 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا تقریبا بدون تغییر بود و به 1937 دلار رسید. برهمین اساس شاهد ثبات و آرامش در بازار های طلا، سکه و ارز داخل کشور نیز هستیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۳    
امروز 20 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا با کاهش 50 دلاری نسبت به هفته گذشته به 1938 دلار رسید و بر همین اساس قیمت انواع طلا و سکه در بازار داخل نیز با تغییراتی همراه شد و هر گرم طلای 18 عبار به 2 میلیون و 433 هزار تومان کاهش یافت.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
پالادیوم به پایین ترین رقم پنج سال اخیر و به زیر 1000 دلار در هر اونس رسید و به عقب نشینی ناشی از انتظارات مازاد به دلیل ...
اظهارات کینه توزانه مقامات فدرال رزرو آمریکا باعث شده است که قیمت طلا به پایین ترین سطح خود در سه هفته اخیر برسد و قیمت هر اونس با 0.94 درصد کاهش به 1940.20 دلار برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا به علت تمرکز بازار بر سخنرانی رئیس بانک مرکزی آمریکا در معاملات امروز کاهش یافت.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.09 درصد کاهش به 1967 دلار و 76 سنت رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۸:۵۲    
قیمت طلا به دلیل کاهش بازدهی ارزش دلار و اوراق قرضه خزانه داری، پس از ارائه گزارش داده های مرتبط با مشاغل در ایالات متحده آمریکا و تقویت انتظارات برای عدم افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو، افزایش یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی 5 دلار و 27 سنت کاهش یافت و به 1987.38 دلار در هر اونس رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو/امروز 15 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا با تغیرات اندک به 1987 دلار رسید. سکه طرح جدید در بازار داخلی نیز با نرخ 29 میلیون و 200 هزار تومان داد و ستد شد.
قیمت طلا همچنان به پایین تر از 2000 دلار ادامه می دهد و به پایین ترین سطح خود از سال 1985 رسیده است زیرا گزارش بازار کار ایالات متحده و تقویت دلار باعث کاهش قیمت ها شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.44 درصد کاهش به 1983 دلار و 87 سنت رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۸:۱۸    
امروز 13 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا به 1993 دلار رسید. سکه طرح جدید با قیمت 29 میلیون و 350 هزار تومان داد و ستد شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال تقویت احتمال عدم افزایش نرخ بهره آمریکا در ماه دسامبر که ارزش دلار و سوددهی اوراق قرضه این کشور را کاهش داد، قیمت طلا افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.35 درصد افزایش به 1992 دلار و 65 سنت رسید.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا به دنبال انتشار گزارش بازار اشتغال آمریکا افزایش یافته است. این گزارش نشان می دهد رشد اشتغال در آمریکا در ماه اکتبر ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی با افزایش 405 هزار تومانی همراه شد و دوباره از مرز 30 میلیون گذشت، اما نتوانست بازدهی بهتر از 1.3 درصد داشته باشد. طلا 18 عیار در حالی 1.6 درصد گران شد که قیمت جهانی طلا نزدیک 15 دلار عقب نشینی کرده
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.01 درصد افزایش به 1986 دلار و 3 سنت رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۰    
ویدیو/امروز 10 آبان ماه 1402؛ قیمت جهانی طلا به 1982 دلار رسید. حباب سکه نیز 4 میلیون و 900 هزار تومان بود که نشان دهنده تناسب و تعادل عرضه و تقاضا در بازار طلا و سکه است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۴۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:قیمت هر اونس طلا امروز با 0.36 درصد کاهش به 1976 دلار و 67 سنت رسید.به گزارش بازار، طلا ماه نوامبر را با کاهش قیمت آغاز کرد. سرمایه گذاران منتظر نتیجه تصمیم گیری سیاستگذاران آمریکا در اجلاس فدرال رزرو هستند که قرار است امروز برگزار شود ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمدکشتی آرای عضو سابق اتحادیه طلا و و جواهر تهران درباره آخرین وضعیت بازار طلا اطهار داشت: با توجه به تحولات سیاسی جهانی و منطقه در 15 روز گذشته قیمت جهانی طلا سیر صعودی به خود گرفته و همراه با نوساناتی بوده است ...