پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۳۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت جهانی طلا»

خبرگزاری تابناک   ۱ ساعت پیش    
امروز مطالبی همچون شاخص کل در پایان سال 99 به سطح 1.5 میلیون واحد خواهد رسید؟ + فیلم، مقاومت دلار بازارساز در مرز 25 هزار تومانی/ نرخ دلار عمده فروشی بیش از یک درصد گران شد، افت قابل توجه این نماد در بهمن ماه، قیمت جهانی طلا افت کرد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
در حالی سوددهی اوراق خزانه داری امریکا به نزدیکی بالاترین رقم یک سال گذشته رسیده و سبب کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، قیمت فلز زرد امروز کاهش داشت، هرچند تضعیف دلار و تعهد فدرال رزرو مبنی بر تداوم سیاست انبساطی مانع از افت بیشتر شد.
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
این پیمانه تیتر هایی همچون بالا و پایین شدن قیمت سکه در کانال 11 میلیون تومانی، واکنش عجیب ایلان ماسک به منتقدان مواضعش درباره بیت کوین، سبزپوشی یکپارچه بورس های غربی، سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری فیس بوک در حوزه خبر ...
ایبنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز پنجشنبه 7 اسفند تحت تاثیر رشد سود اوراق قرضه آمریکا افت کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
قیمت طلا با کاهش ارزش دلار و اظهارات رییس بانک مرکزی فدرال رزرو افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1808 دلار و 15 سنت رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ سود سهام عدالت در پرتفوی سهامداران قرار می گیرد، سهام آسیایی افت کرد، صعود دلار در معاملات جهانی، قیمت جهانی طلا تقویت شد، قیمت نفت خام افت کرد ...
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه، در حالی بالا رفت که اظهارات رییس فدرال رزرو باعث شد ارزش دلار افت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال تضعیف دلار و عقب نشینی اوراق قرضه دولت آمریکا قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود و به بالاترین رقم یک هفته گذشته رسید. به نظر می رسد نگرانی ها از رشد نرخ تورم سبب تقویت بیشتر جذابیت بازار طلا شده است.
قیمت جهانی طلا در معاملات روز سه شنبه، با افت سود اوراق قرضه آمریکا به رشد خود ادامه داد و به بالاترین سطح در 1 هفته اخیر رسید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار، از پایین ترین رکورد هفت ماه اخیر که روز جمعه به آن سقوط کرده بود، اندکی فاصله گرفت و افزایش یافت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۰    
قیمت سکه هم اکنون 69 هزار تومان کاهش به 11 میلیون و 98 هزار تومان رسد و دلار به نرخ 24 هزار و 234 تومان می رسد؛ اما قیمت جهانی طلا رشد 13 دلاری داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تاثیر افت ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس رشد کرد.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تاثیر افت ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس رشد کرد. به گزارش روند بازار طلا به نقل از مهر ، قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تأثیر افت ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس رشد کرد. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، تحت تاثیر افت ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس رشد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.03 درصد رشد به 1784 دلار و 82 سنت رسید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در هفته پیش رو می تواند تا 1750 دلار در هر انس کاهش یابد. تهران – اقتصادبرتر – 3 اسفند 99 به گزارش #اقتصادبرتر ، علی حیدری کارشناس اقتصادی و ارز گفت: هفته گذشته دوشنبه با تعطیلات سال جدید چین و روز ریاست جمهوری ایالات متحده شروع شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات روز جمعه تحت تأثیر افت ارزش دلار از سقوط به پایین ترین سطح 7 ماهه بازگشت، اما به علت رشد سود اوراق قرضه آمریکا بدترین هفته از ابتدا ی سال تا کنون به ثبت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.48 درصد افزایش به 1784 دلار و 25 سنت رسید. قیمت فلز زرد در هفته ای که گذشت شاهد حدود 2.4 درصد کاهش بود.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قیمت نفت در معاملات امروز به کمترین رقم در 7ماه گذشته رسید، زیرا سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا افزایش یافت و سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در طلا دور کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز جمعه یکم اسفند 1399، تحت تاثیر افزایش سود اوراق قرضه آمریکا افت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قیمت جهانی طلا در معاملات امروز پنجشنبه30 بهمن 1399، اندکی از سقوط سنگین دیشب خود را جبران کرد؛ به نحوی که شب گذشته تحت تاثیر افزایش سود اوراق قرضه آمریکا و تقویت دلار قیمت طلا سقوط کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز پنجشنبه30 بهمن 1399، اندکی از سقوط سنگین دیشب خود را جبران کرد؛ به نحوی که شب گذشته تحت تاثیر افزایش سود اوراق قرضه آمریکا و تقویت دلار قیمت طلا سقوط کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی به علت تقویت سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا و ارزش دلار به 1877.25 دلار کاهش یافت.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت هر اونس طلا امروز با 0.21 درصد کاهش به 1790 دلار و 63 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه آوریل نیز با 0.49 درصد کاهش به 1790 دلار و 20 سنت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تاثیر افزایش قیمت دلار و رشد سود اوراق قرضه آمریکا به پایین ترین سطح در 2 هفته گذشته رسید.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
اکنون که به نظر می رسد معاملات طلا محدوده قیمت پایینتری پیدا کرده است، بدبینی زیر پوست بازار خزیده است.
اقتصاد ایران: قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه شنبه، در حالی با امید به بازگشت اقتصاد جهان رشد کرد که قیمت نقره و پلاتین برای سومین روز متوالی جهش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز با 0.33 درصد افزایش به 1824 دلار و 90 سنت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، در حالی افت کرد که سود اوراق قرضه آمریکا به بالاترین سطح 11 ماهه جهش کرد و باعث شد ارزش دلار تقویت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که به دنبال افزایش امیدها به تصویب بسته محرک مالی دولت آمریکا ارزش دلار در برابر ارزهای رقیب تضعیف شده است، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد اندکی افزایش بود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: در هفته گذشته پس از یک روند صعودی ، در روزهای پایانی هفته کاهش یافت. درخصوص قیمت های این هفته گفتگوی رکنا با علی حیدری، کارشناس اقتصاد را بخوانید: ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر اظهار داشت: امروز قیمت جهانی طلا کاهش داشته اما قیمت ارز با افزایش مواجه بوده که این موضوع در معاملات اولیه صبح باعث افزایش قیمت طلا و سکه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۹    
امروز مطالبی همچون بورس امروز شنبه 25 بهمن 99، چرا دلار دوباره گران شد؟، تحلیل نماد فملی، ادامه روند چگونه خواهد بود؟، نوسان بیش از 20 درصد در این نماد، قیمت نفت جهش کرد، تداوم افت قیمت جهانی طلا با تقویت دلار، آیا روند صعودی بورس ادامه دار است؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
به دنبال تقویت ارزش دلار و در حالی که با تقویت احتمال احیای تقاضا برای خرید خودرو قیمت پلاتین در مسیر بیشترین رشد هفتگی از ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۶:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات روز جمعه، تحت تأثیر تثبیت ارزش دلار به افت خود ادامه داد با این حال موفق شد به رشد هفتگی دست پیدا کند.
معاملات آتی طلا روز گذشته در ایالات متحده روند نزولی در پیش گرفت و در سطحی نزدیک به پایین ترین سطح قیمت معاملات روز بسته شد. همزمان قیمت آتی نقره هم روند کاهشی خود را حفظ کرد.
روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۵۵ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، در تشریح وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلای داخلی، اظهار کرد: سه عامل تاثیرگذار در صعودی شدن قیمت سکه و طلا در هفته ای که گذشت در این بازار مشهود بود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۲    
به گزارش پارسینه ، محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: امروز قیمت هر اونس طلا به یک هزار و 843 دلار رسید. بهای جهانی طلا به طور متوسط در طول هفته جاری 27 دلار افزایش قیمت داشت. قیمت هر اونس نقره به 27 دلار 20 سنت رسید ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۶    
به گزارش پارسینه ، محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: امروز قیمت هر اونس طلا به یک هزار و 843 دلار رسید. بهای جهانی طلا به طور متوسط در طول هفته جاری 27 دلار افزایش قیمت داشت. قیمت هر اونس نقره به 27 دلار 20 سنت رسید ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای به تشریح روند بازار در یک هفته گذشته پرداخت و گفت: قیمت جهانی طلا این هفته سیر نزولی داشت...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات روز پنج شنبه در حالی افت کرد که داده های ضعیف تورم آمریکا تمایل به خرید آن را کاهش داد، هرچند افت ارزش دلار و کاهش سود اوراق قرضه آمریکا افت قیمت طلا را محدود کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز ارزش دلار به پایین ترین سطح خود در بیش از یک هفته اخیر رسید که افت ارزش دلار باعث افزایش قیمت جهانی طلا شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تأثیر افت ارزش دلار آمریکا و امید سرمایه گذاران به تصویب بسته کمک مالی این کشور، به رشد خود ادامه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۷    
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تأثیر افت ارزش دلار آمریکا و امید سرمایه گذاران به تصویب بسته کمک مالی این کشور، به رشد خود ادامه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد رشد به 1842 دلار و 41 سنت رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که دلار تضعیف شده و این احتمال تقویت شده که تصویب یک بسته محرک مالی بزرگ در آمریکا موجب احیای بزرگترین اقتصاد جهان خواهد شد، قیمت طلا روز سه شنبه شاهد افزایش بود و به بالاترین رقم در طی حدود یک هفته گذشته رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قیمت جهانی طلا در معاملات روز سه شنبه در حالی تقویت شد که افت دلار و چشم انداز تصویب یک بسته بزرگ مالی عظیم در آمریکا میل به خرید طلا را بالا برده است.