جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۰۲Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصفهانی ها»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۲    
اصفهان-کارشناس ارشد روانشناسی بالینی گفت: همه گیری ویروس کرونا به همراه شرایط اقتصادی نامناسب موجود سبب شده تا سلامت روانی مردم اصفهان همگام با بسیاری از مردم کشور در معرض خطر جدی قرار گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
" می دانید حساسیت ها روی اصفهانی ها خیلی زیاد است؛ در کشور ما خوزستانی ها با اصفهانی ها درگیرند، چهارمحالی ها با اصفهانی ها درگیرند ولی هیچ وقت این چهارمحال و خوزستان با ما درگیر نشدند. ما در جلسات گذشته با این ها کنار می آمدیم، حتی چهارمحالی ها گفتند ما کمک به شما می کنیم ولی به اصفهان نه! "
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۸    
گروه استان ها- فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان از تشکیل و ابلاغ برنامه های قرارگاه حافظان سلامت محله به شهرستان های استان در راستای لبیک اصفهانی ها به فراخوان مقام معظم رهبری خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اتخاذ تمهیداتی برای کنترل آلودگی هوا در پنج روز آینده، گفت: شهروندان به ویژه گروه های حساس مانند بیماران قلبی و تنفسی، سالمندان و کودکان از تردد غیرضروری و فعالیت ورزشی در فضای آزاد خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۸    
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: پیرو فرمایشات رهبر انقلاب برای تجمیع ظرفیت ها و امکانات در مقابله با کرونا به منظور کمک به مسؤولان، قرارگاه حافظان سلامت محله در سطح استان فعال خواهد شد و با محوریت مساجد کار خود را پیگیری خواهند کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۳    
پیرو فرمایشات رهبر انقلاب برای تجمیع ظرفیت ها و امکانات در مقابله با کرونا به منظور کمک به مسئولان، قرارگاه حافظان سلامت محله (قرارگاه شهید سلیمانی) با محوریت مساجد در سطح استان فعال خواهند شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
،صبح امروز تفاهم نامه مسئولان استانی در لبیک به فرمان رهبر انقلاب جهت تشکیل 1000 قرارگاه حافظان سلامت محله در استان اصفهان به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: پیرو فرمایشات رهبر انقلاب برای تجمیع ظرفیت ها و امکانات در مقابله با کرونا به منظور کمک به مسؤولان، قرارگاه حافظان سلامت محله با محوریت مساجد در سطح استان فعال خواهند شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۴    
مدیرکل سابق بهزیستی استان گفت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت در این سازمان را نصیب من کرد، در اصفهان کار کردن یک غیر اصفهانی از طرف اصفهانی ها مردانگی می خواهد و از دکتر نصر به خاطر پذیرفتن مسئولیت مدیرکلی بهزیستی استان سپاسگزارم.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / استاندار اصفهان گفت: کاشان پاره جدانشدنی پیکره اصفهان است و اصفهانی ها باید به خود ببالند که چنین دانشگاهی در کاشان دایر است و اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی نقش سلامت جامعه دارد دانشگاه کاشان هم مسؤولیت ها و رسالت های خاص خودش را دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/اصفهان یک مستندساز و محقق در برنامۀ شب زاون گفت: زاون قوکاسیان هزاران فیلم، کتاب و یادداشت نیمه تمام دربارۀ تاریخ سینمای ایران، ادبیات، موسیقی و تئاتر دارد که اگر اصفهانی ها همت نکنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۲    
استاندار اصفهان گفت: کاشان پاره جدانشدنی پیکره اصفهان است و اصفهانی ها باید به خود ببالند که چنین دانشگاهی در کاشان دایر است و اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی نقش سلامت جامعه دارد دانشگاه کاشان هم مسؤولیت ها و رسالت های خاص خودش را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۲    
اصفهان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مردم با مراجعه به سازمان ها باید پروتکل های بهداشتی را به عنوان یک فرهنگ رعایت کنند و کارمندان هم نکات بهداشتی را مدنظر قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دومین روز از رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان با برتری دو تیم شهید شاملی کازرون و سنگ آهن بافق یزد در تهران پیگیری شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: یک شنبه شب مصرف گاز طبیعی استان به 65 میلیون مترمکعب رسید، در حالی که در اوج سرمای زمستان سال گذشته مصرف گاز اصفهان به 74 میلیون مترمکعب رسیده بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم اشتادسازه مشهد در نخستین بازی لیگ هندبال بانوان موفق به شکست سپاهان اصفهان شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آمار شیوع فشار خون در استان اصفهان در افرادی بالای 18 سال در سال 95، 25 درصد است؛ اکنون آمار بیشتر از 25 درصد شده است؛ این درحالی است که حدود 900 هزار نفر از اصفهانی ها مبتلا به بیماری فشار خون هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵    
حسنا مرادی هر چه به نیمه دوم دهه1340 نزدیک تر می شد، نویسندگان بالقوه و بالفعل بیشتری دست به قلم می شدند و قصه می ساختند. خیلی از نویسندگان کهنه کار دیگر فعالیت های اجتماعی و سیاسی را کنار گذاشته و بر داستان نویسی تمرکز کرده بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهانی ها در مسابقات کشوری ووشو که به شکل مجازی برگزار شد، چندین مقام کسب کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه سالانه 10 هزار و 220 تن انواع آبزی و ماهی گرمابی در این استان پرورش می یابد، گفت: سرانه مصرف ماهی در اصفهان نصف سرانه جهان است. با توجه به تنوع محصول و قیمت انواع آبزی می توان مصرف غذاهای دریایی را در سبد خانواده گنجاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها تا چند روز آینده سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در شهر اصفهان برگزار می شود و این درحالی است که مردم این شهر از این اتفاق مهم بی خبرند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های استان اصفهان گفت: در دومین جشنواره بحار کتاب؛ انوار دانایی تاکنون بیش از 52 هزار جلد کتاب به کتابخانه های استان اصفهان اهدا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱    
تیم هندبال سپاهان توانست مقابل تیم هندبال هوانیروز قم در لیگ برتر پیروز شود.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
بانک ورزش - نخستین شکست اصفهانی ها در لیگ برتر هندبال رقم خورد. به گزارش بانک ورزش، سومین روز از مرحله اول لیگ برتر هندبال کشور امروز در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی تهران آغاز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۰    
تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ بیستم با قرعه عجیبی برابر اصفهانی ها روبرو شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دربی اصفهانی ها امروز در نقش جهان برگزار می شود و پس از این دیدار نیز شاگردان رضایی برابر شاگردان نکونام صف آرایی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/اصفهان سه گانه زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و شست و شوی دست ها، تنها شرط بازگشایی مشاغل پرخطر در دوران کرونا بود، اما این روزها بسیاری از شهروندان نقش حیاتی این نکات در پیشگیری از ابتلا به ویروس مرگبار کرونا را به دست فراموشی سپرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۶    
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قرار است فردا در دیداری تدارکاتی به مصاف سپاهان برود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار اصفهان از کاهش درصد استفاده از ماسک توسط اصفهانی ها خبر داد و گفت: 37 درصد اصفهانی ها ماسک می زنند و به همین علت تعداد مبتلایان و بستری شدگان بیماری کووید 19 در استان روند افزایشی پیدا کرده است.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
آی اسپورت - مهدی مهدی پور، هافبک دفاعی سابق تراکتور و ذوب آهن که دو هفته قبل قراردادش را با اصفهانی ها فسخ کرده بود، طی نشست دوباره با مدیران استقلال به توافق دست یافت و به عنوان خرید ششم استقلال قراردادش را به امضا رساند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ورزش سه: هافبک دفاعی فصل گذشته ذوب آهن بعد از توافق با مدیران استقلال، قراردادش را با آبی پوشان به عنوان ششمین خرید این تیم به امضا رساند. مهدی مهدی پور، هافبک دفاعی سابق تراکتور و ذوب آهن که دو هفته قبل قراردادش را با اصفهانی ها فسخ کرده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت فزاینده تخم مرغ به ویژه در ماه های اخیر سفره اصفهانی ها را از سبد این محصول مفید غذایی خالی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های وزارت بهداشت ، فقط 37 درصد اصفهانی ها از ماسک استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- قیمت فزاینده تخم مرغ به ویژه در ماه های اخیر سفره اصفهانی ها را از سبد غذایی تخم مرغ خالی کرده است و وعده های مسئولان در ارتباط با سامان یافتن بازار تخم مرغ هنوز عملیاتی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تیم والیبال سپاهان در شرایطی برای برگزاری بازی هفته هفتم راهی قزوین شد که در هفته ششم با بازیکنان کرونایی شهرداری ورامین روبرو شده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۷    
نایب رئیس اسبق هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: اصفهان با وجود پتانسیل بالایی که دارد خیلی وقت است جایگاه پایتختی فوتبال کشور را از دست داده و در چهار سال گذشته عملکرد مناسبی از هیئت فوتبال برای احیای این جایگاه مشاهده نشده است چرا که رئیس این هیئت مدیری از جنس فوتبال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: گاهی تصمیماتی با پیشنهاد اعضای ستاد گرفته می شود که در ادامه مشخص شده درست نبوده است بنابراین باید تمام جنبه ها را در نظر گرفت و اگر این جنبه ها دیده نشود تصمیمات یک بعدی خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: 15 درصد خون های اهدایی در کشور به تهرانی ها، هشت درصد به مردم استان فارس و هفت درصد هم اختصاص به اصفهانی ها دارد و در مجموع 30 درصد از کل خون های اهدایی در کشور مربوط به این سه استان است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
5 بازیکن تیم والیبال شهرداری ورامین به ویروس کرونا مبتلا شدند. به گزارش روزانه نیوز ، تیم والیبال شهرداری ورامین در هفته ششم لیگ برتر باشگاه های کشور امروز باید مقابل سپاهان اصفهان قرار بگیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی بنا به گزارش مسوولان وزارت بهداشت و درمان در این استان بدتر از سایر نقاط کشور است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۶    
نصف جهان: سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اصفهان با تاکید براینکه مصوبه اجرا نشده ای از ستاد مقابله با کرونا استان نداریم، گفت: شاید رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم بوده، ولی آنچه ابلاغ شده به خصوص توسط دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی رعایت شده است. ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دوومیدانی تیم سپاهان اصفهان در پایان لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور به عنوان قهرمانی دست یافت. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،در پایان هفته سوم لیگ دوومیدانی که به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران جریان داشت، تیم سپاهان اصفهان موفق شد در سکوی نخست قرار بگیرد. ...
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تیم دانشگاه آزاد تبریز در پایان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری به مقام قهرمانی دست یافت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان بر بکارگیری راهکارهای پیشگیرانه و تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در آستانه فصل سرما و بروز آلودگی هوا و گره خوردن این مقوله با کرونا تاکید کرد ...
مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: از ابتدای محرم تا پایان محرم بیش از 13 هزار و 500 نفر جهت نذر خون به مراکز انتقال خون استان اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد 11 هزار نفر موفق به ادای نذر خون شده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان بر به کارگیری راهکارهای پیشگیرانه و تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در آستانه فصل سرما و بروز آلودگی هوا و گره خوردن این مقوله با کرونا تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۷    
این روز ها اکثر تیم های لیگ برتری بسکتبال قبل از شروع تمرینات تست کرونا را انجام می دهند و حالا پس از آویژه صنعت پارسا نوبت به اصفهانی ها و بندری ها رسیده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ" حسین تُرکیان" از دستگیری یک سارق منزل و کشف 11 فقره سرقت وجوه نقد، طلاجات و دلار با ارزش 6 میلیارد ریال از منازل مردم خبر داد.