پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۰:۵۸Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایگاه هوایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – خانواده های قربانیان حمله تروریستی یک افسر عربستان سعودی در پایگاه هوایی پنساکولا (Pensacola) در ایالت فلوریدا آمریکا در دسامبر سال 2018 که سه کشته و 8 مجروح برجای گذاشت، علیه ریاض اقامه دعوی کردند.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،شهید مدافع حرم مهدی دهقان یزدلی 31 اردیبهشت 1358 متولد شد. چهار ساله بوده که به فلج اطفال دچار شد دکترها از معالجه او ناامید بودند، اما پدر و مادرش به اهل بیت رسول الله مخصوصا امام رضا(ع) متوسل شدند و شفای او را گرفتند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: مقامات امنیتی عراقی از اصابت سه راکت کاتیوشا به پایگاه هوایی بلد در شمال بغداد خبر دادند. این دومین حمله موشکی ظرف کمتر از یک هفته به محل استقرار نیروهای آمریکایی است. یک پیمانکار ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس: وزارت دفاع روسیه از درباره آماده شدن تروریست های مسلح برای حمله شیمیایی در شمال ادلب و متهم کردن دولت سوریه به دست داشتن در این حمله هشدار داد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه امنیتی عراق تایید کرد که بزرگ ترین پایگاه هوایی این کشور هدف حمله راکتی قرار گرفته بدون آنکه باعث خسارت قابل ذکری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق شنبه شب درباره حمله راکتی به پایگاه هوایی بلد در جنوب استان صلاح الدین این کشور بیانیه ای صادر و اعلام کرد این حمله راکتی خسارت زیادی نداشته است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۳    
خبرنگار المیادین از شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی پایگاه هوایی بلد در صلاح الدین عراق خبر داد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۷    
منابع عراقی شنبه شب از حمله راکتی به پایگاه هوایی "البلد" در استان صلاح الدین عراق که میزبان نظامیان تروریست آمریکایی است خبر دادند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۲    
شفقنا- رسانه امنیتی عراق تایید کرد که بزرگ ترین پایگاه هوایی این کشور هدف حمله راکتی قرار گرفته بدون آن باعث خسارت قابل ذکری شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز ، هسته اطلاع رسانی امنیتی عراق شامگاه امروز (شنبه) با صدور بیانیه ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محل استقرار نیروهای آمریکایی در شمال بغداد هدف سه راکت 107 میلیمتری کاتیوشا قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع امنیتی عراقی شامگاه شنبه از حمله راکتی به دفتر شرکت آمریکایی سالی پورت در نزدیکی پایگاه هوایی البلد در استان صلاح الدین خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
منبعی امنیتی از اصابت 3 راکت به پایگاه هوایی بلد در استان صلاح الدین عراق خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
منابع عراقی از شیده شدن صدای انفجار در پایگاه هوایی بلد استان صلاح الدین عراق خبر دادند که نظامیان آمریکایی از آن استفاده می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۵    
منابع امنیتی عراقی شامگاه شنبه از حمله موشکی به مقر یک شرکت آمریکایی در نزدیکی پایگاه هوایی بلد در استان صلاح الدین خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۲    
منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در اطراف پایگاه هوایی بلد واقع در استان صلاح الدین واقع در شمال عراق خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
منابع عراقی از اصابت چند راکت به یک پایگاه هوایی در جنوب استان صلاح الدین این کشور ، خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری عمان اعلام کرد، ژنرال کنت مک کنزی، فرمانده کل ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا و هیئت همراه او از پایگاه هوایی خصب و پایگاه دریایی مسندم در استان مسندم بازدید کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: رسانه های عراقی از شنیده شدن صدای انفجار در پایگاهی واقع در مرکز عراق که میزبان نظامیان آمریکایی است، خبر دادند. کانال خبری صابرین عراق با اعلام این خبر نوشت که سه عدد راکت 107 میلی متری به مقر سابق شرکت سالی پورتر آمریکا واقع در داخل پایگاه هوایی بلد اصابت کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- برخی منابع خبری عراق شنبه شب از حمله راکتی به پایگاه هوایی بلد در جنوب استان صلاح الدین این کشور خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- برخی منابع خبری عراق شنبه شب از حمله راکتی به پایگاه هوایی بلد در جنوب استان صلاح الدین این کشور خبر دادند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۹    
شفقنا- منابع عراقی از شنیده شدن صدای انفجار در پایگاه هوایی البلد در جنوب استان صلاح الدین عراق خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از دجله نیوز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع عراقی از شیده شدن صدای انفجار در پایگاه هوایی بلد استان صلاح الدین عراق خبر دادند که نظامیان آمریکایی از آن استفاده می کند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۰    
برگزاری مسابقات والیبال در سطح نیروهای مسلح استان همدان
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : اخیرا روزنامه روزنامه نزاویسمایا گازتا به عنوان یکی از معتبرترین جراید کشور روسیه، طی گزارشی از برنامه مسکو برا توسعه پایگاه هوایی الحمیمیم در جنوب شرق لاذقیه واقع در غرب سوریه خیر داده است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر یمنی نوشت: ارتش یمین برای دفاع از عزت و شرف ملت؛ چهار فروند پهپاد یمنی به دقت فرودگاه بین المللی ابها را هدف قرار دادند، به ویژه بخش نظامی فرودگاه را که هواپیماهایشان در جنگ علیه ملت یمن مشارکت داشتند. همچنین یک فروند موشک بالستیک با دقت به پایگاه هوایی ملک خالد اصابت کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰    
طرح نذر خون در پایگاه هوایی بندر عباس انجام شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه روسی از رویت سامانه بسیار پیشرفته ارتش روسیه جهت شناسایی انواع پهپادها و جنگنده های پنهانکار آمریکا در یک پایگاه هوایی در سوریه خبر داد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰    
برگزاری اختتامیه دوره مهارت آموزی روخوانی قرآن کریم سربازان
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت امام هادی(ع) در پایگاه هوایی شهید وطن پور اصفهان تشییع و خاکسپاری شد. پیکر 4 شهید گمنام دیگر نیز همزمان در پادگان های سپاه، نیروی انتظامی و شهر اردستان اصفهان به خاک سپرده شد.
برنامه جریان خاورمیانه Mid EastStream) )در شبکه پرس تی وی به حمله نیروهای مردمی یمن با موشک بالستیک جدید خود به پایگاه هوایی خالد عربستان اختصاص دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: برخی رسانه های روسی از توسعه و تجهیز پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه از سوی روسیه برای استقرار بمب افکن های راهبردی در این کشور خبر دادند. وبگاه راشا نیوز به نقل ار روزنامه نزاویسیمیا گزت نوشت که روسیه در حال توسعه پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه است تا بتواند بمب افکن راهبردی خود را در آنجا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراق از ورود کارکنان جدید شرکت های امنیتی آمریکایی به پایگاه هوایی عین الأسد در غرب الأنبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۰    
یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن، فرودگاه بین المللی اب ها و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط عربستان را با سه فروند پهپاد قاصف 2k هدف قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن از موفقیت آمیز بودن حمله یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع حساس نظامی فرودگاه بین المللی ابها و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن طی روز های اخیر ضربات مهلکی را بر پیکره متجاوزان سعودی وارد آورده اند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع حساس نظامی در فرودگاه بین المللی ابها و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان را هدف قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از هدف قرار گرفتن تاسیسات نظامی در فرودگاه ابها و پایگاه هوایی ملک خالد خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: ارتش یمن از عملیات پهپادی موفق خود به مواضع نظامی عربستان سعودی در جنوب غربی این کشور خبر داد. سرتیپ یحیی سریع جمعه شب در حساب توییتری خود با اعلام این خبر نوشت: به لطف خداوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۵    
یگان موشکی ارتش و کمیته های و مردی یمن پایگاه هوایی ملک خالد را در منطقه خمیس مشیط در جنوب عربستان با موشک بالستیک هدف قرار داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۷:۱۹    
ارتش یمن پایگاه هوایی ملک خالد عربستان را هدف قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان با صدور بیانیه ای مشترک، حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به پایگاه هوایی عربستان در جنوب این کشور را که در پی افزایش حملات هوائی ائتلاف سعودی صورت گرفت، محکوم کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۰:۵۵    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن از حمله یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۰:۵۰    
ایرنا: سخنگوی نیروهای مسلح یمن پنجشنبه شب از حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به پایگاه هوایی عربستان در جنوب این کشور در واکنش به افزایش حملات هوائی ائتلاف سعودی به خاک یمن خبر داد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۹    
شفقنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله به یک پایگاه هوایی واقع در جنوب غرب عربستان با استفاده از موشک بالستیک خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، سرتیپ یحیی سریع ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند، نیرو های مرزبانی عربستان سعودی، یک غیرنظامی یمنی را در استان صعده واقع شمال غرب این کشور کشتند. به نقل از المسیره یمن، این شهروند غیر نظامی یمنی در شهرستان مرزی منبه استان صعده کشته شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ارتش یمن اعلام کرد که پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی را با موشک جدید هدف قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط عربستان را با یک فروند موشک بالستیک هدف قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن از هدف قراردادن پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی با استفاده از یک فروند موشک بالستیک خبر دادند.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزارت دفاع روسیه عصر چهارشنبه اعلام کرد، نیروهای این کشور حمله راکتی به پایگاه نظامی حمیمیم در استان لاذقیه سوریه را دفاع کرده اند. سرلشکر واچسلاو سیتنیک ...