دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۴۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ازن»

عصر ایران   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به صعود آلودگی هوا به رتبه چهارم مرگ و میر زودرس گفت: در ایران انتشار آلاینده ازن نسبت به قبل افزایش یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به صعود آلودگی هوا به رتبه چهارم مرگ و میر زودرس گفت: انتشار آلاینده ازن در ایران افزایش یافته است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 82 در شرایط سالم بود. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، شرکت دانش بنیان ازن سازان پاسارگاه با مدیریت دکتر علی بهشتی فعالیت خود را از سال 1393 با حمایت معاونت بسیج علمی استان تهران در شهرستان قدس شروع کرد ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان، راه اندازی سیستم پیشرفته ازن زنی تصفیه خانه شماره یک سنندج، شستشوی مداوم مخازن و آغاز عملیات انتقال آب خام با کیفیت از سد آزاد به تصفیه خانه را مهمترین اقدامات انجام شده برای ارتقای گوارایی و کاهش طعم و بوی آب شرب سنندج عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
دستگاه ازن ژنراتور یکی از تجهیزات بسیار پراهمیت صنعتی است که به منظور پاکسازی و افزایش کیفیت هوا و البته مطبوع سازی هوا از وجود بوهای بد و ناخوشایند مورد استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا بانه از احداث واحد ازن زنی تصفیه خانه آب این شهر با اعتبار بیش از 43 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون در حال اجراست.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای کردستان گفت: در دهه فجر امسال تصفیه خانه فاضلاب کامیاران، تصفیه خانه آب دلبران شهرستان قروه، ازن زنی تصفیه خانه آب شماره یک سنندج و 2 چاه آبرسانی دهگلان با اعتبار 585 میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در حال راه اندازی سیستم کهاب در پمپ بنزین ها هستیم تا بخارات بنزین - که یکی از عوامل اصلی تولید ازن سطح پایین است - مهار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۱    
محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیروز برای افتتاح چندین طرح عمرانی و زیرساختی به کردستان سفر کرد. تحویل کلید سه هزار و 400 واحد مسکونی محرومان و بازسازی شده آسیب دیده از سیلاب همزمان با دهه فجربه صاحبان آن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- سنندج - مراسم آغاز عملیات اجرایی انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه آب سنندج و افتتاح پروژه ازن زنی تصفیه خانه آب شرب سنندج با حضور "محمد باقر نوبخت"معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و بهمن مرادنیا استاندار کردستان برگزار شد.( عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان)
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دشمن خیال می کرد که با تحریم ما را زمین گیر می کند،گفت :طرح های عمرانی دولت با وجود مشکلات مالی متوقف نشده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه عملیات اجرایی سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه آب سنندج و فعالیت واحد ازن زنی تصفیه خانه آب شماره یک این شهر آغاز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دستگاه های تولید ازن برای تصفیه آب بسیار بزرگ هستند، اما محققان آلمانی برای اولین بار موفق به تولید چنین دستگاهی در ابعاد کوچک شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر در همدان از سه محصول جلیقه ضد گلوله کلاس lllA و دستگاه ضدعفونی کننده ازن ساز و گیاهی برای جلوگیری از فرسایش خاک و مصرف کم آب رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین رونمایی از نسل جدید جلیقه ضد گلوله کلاس IIIA ، دستگاه ضدعفونی کننده ازن ساز و آنتی باکتریال و نیز گیاه جلوگیری از فرسایش خاک در همدان رونمایی شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 141 در شرایط ناسالم بود ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۵    
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: مرگ سالانه 30 هزار نفر با احتساب همه سال هایی که آلودگی هوا مانند یک بیماری مزمن در شهرهای بزرگ و صنعتی کشور در فصل زمستان و چند سال اخیر در فصل گرم سال با آلاینده ازن حاکم بوده است، آماری قابل تامل و تکان دهنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۲    
دستگاه کلرزن و ازن ژنراتور همواره به عنوان یکی از محبوبترین و کارآمدترین پکیج تزریق مواد شیمیایی، چه به صورت کلرزن مایع و چه به صورت گازی، مورد استفاده قرار می گیرد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در زمینه تاسیسات آب با اشاره خودکفایی ایران در زمینه ساخت دستگاه ازن ژنراتور گفت: متأسفانه با وجود خودکفایی در این زمینه، فواید گاز اوزون برای برخی از صنایع کشور شناخته شده نیست.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 107، ازن با شاخص 9، دی اکسید نیتروژن با شاخص 105 و منواکسید کربن با شاخص 45 بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۲    
ازن ژنراتور دستگاهی است که از آن برای تولید گاز ازن جهت پاکسازی هوا، ضدعفونی آب و از بین بردن بوهای نامطبوع در محیط استفاده می گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
آلودگی هوای کلان شهرهای مختلف به ویژه تهران، این روزها مثل بسیاری از روزهای دیگر سال، سروصدای زیادی به پا کرده است. محققان کشور برای کمک به رفع این آلودگی، مسئولان را به استفاده از یک مدل ریاضی کاربردی برای پیش بینی مقدار ازن هوا فراخوانده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۴    
آزمون های پنج دوره غیر حضوری آئین نگارش در مکاتبات اداری ، اصول و مبانی ارتباطات ، حفاظت از لایه ازن ، جامعه شناسی و مدیریت دانش سبز به صورت اینترنتی برگزار می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 149 در شرایط سالم بود. در همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 80، ازن با شاخص 10، دی اکسید نیتروژن با شاخص 88 و منواکسید کربن با شاخص 34 بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یک مخترع همدانی دستگاه ویروس کشی ساخته که با تولید گاز ازن ویروس ها از جمله کووید 19 را نابود می کند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: از اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 157 در شرایط ناسالم برای همه گروه ها بود. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای تهران: میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 145 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار ، کودکان وسالمندان بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان از ساخت دستگاه تولید سامانه ضدعفونی با تکنولوژی نانو خبر داد که به گفته او، این نخستین بار است که چنین دستگاهی ساخته می شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بزرگترین سوراخ در لایه ازن طی دهه گذشته بر فراز قطب جنوب کشف شد. این سراخ بخش اعظم قاره قطب جنوب را فرا گرفته و مساحت آن 23 میلیون کیلومتر مربع است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون ساعت 13 امروز بر روی شاخص 134 در شرایط ناسالم بود. در همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 52، ازن با شاخص 9، [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز، جمعه بر روی شاخص 142 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 74، ازن [...]
فودنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۴    
یکی از اساسی ترین اهداف تصفیه آب گندزدائی یا ضدعفونی نمودن آب جهت مناسب نمودن برای شرب است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پایین بودن حجم آلایندگی ازن در شهر مشهد نسبت به استانداردهای جهانی خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مطالعات نشان می دهد افراد مبتلا به پیش دیابت یا دیابت که در مناطق با آلودگی بالای ازن زندگی می کنند در معرض خطر بیشتر ابتلا به بیماری های برگشت ناپذیر با میزان مرگ و میر بالا هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی افراد مبتلا به پیش دیابت یا مبتلا به دیابت که در مناطق آلوده به ازن زندگی می کنند، ممکن است در معرض خطر بیشتری برای بیماری برگشت ناپذیر با میزان مرگ ومیر بالا باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۳    
استفاده از دستگاه ازن ژنراتور خانگی را برای ضد عفونی هوای محیط خانه یا محل کار و همچنین میکروب زدایی وسایل با قابلیت های ویژه و کیفیت بسیار بالا پیشنهاد می کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص 146 در شرایط ناسالم بود. در همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 83، ازن با شاخص 10، [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: تصفیه خانه آب شماره یک سنندج با 80 میلیارد ریال اعتبار به دستگاه ازن زنی مجهز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
محمدی گفت:سامانه ازن زنی تصفیه خانه آب شماره یک سنندج با هدف کاهش حداکثری طعم و بوی آب شرب سنندج وارد مدار شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۶    
شاید به این فکر کنید که با بستن درها و پنجره ها در روزهای آلوده این مشکل حل می شود و دیگر خطری ما را تهدید نمی کند. اما نکته اینجاست که سهل انگاری در چنین مشکلی می تواند نتایج جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 10:30 امروز، پنجشنبه بر روی شاخص 82 در شرایط سالم قرار داشت. در همین مدت غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 39، ازن با شاخص 8، [...]
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ ازون درمانی یک روش بحث برانگیز پزشکی است که از گاز ازن برای مبارزه با بیماری استفاده می کند، اوزون گاز بی رنگی است که از سه اتم اکسیژن تشکیل می شود. اوزون چیست؟ ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
آلودگی هوا معضلی است که در فصول سرد سال اهمیت بیشتری پیدا می کند چرا که همزمان با پدیده وارونگی دما غلظت الاینده ها به ویژه ذرات معلق افزایش پیدا می کند و تنفس را برای شهروندان شهرهای بزرگ کشور دشوارتر می کند ...
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خبراستان:به گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8:30 امروز بر روی شاخص97 در شرایط سالم بود. در همین مدت، غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 66، دی اکسید نیتروژن با شاخص [...]
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز - هشتم آبان- از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 95 در شرایط سالم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون پژوهش و فن آوری واحد یزد گفت: اقدامات علمی و جهادی گوناگونی توسط دانشگاه آزاد یزد برای حفظ سلامت جامعه و ارتقا بهداشت انجام شده است.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۳۰    
در ماه های اخیر، سوراخ لایه ی ازن روی جنوبگان به یکی از اندازه های بزرگ ثبت شده در سال های اخیر رسیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: ساخت دستگاه تب سنج با قابلیت اندازه گیری میزان تب و اکسیژن محلول در خون و دستگاه ضدعفونی کننده با استفاده از گاز ازن و اشعه UV ازجمله اقدامات علمی این دانشگاه علیه کروناست.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون با شاخص 63، ذرات ازن با شاخص 54، دی اکسید نیتروژن با شاخص 81 و منواکسید کربن با شاخص 37 است. ایستگاه گلبرگ سالم ترین هوابر این اساس، ایستگاه های گلبرگ [...]