سه شنبه ۰۹ آذرساعت ۱۱:۵۷Nov 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضرغامی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتی با اشاره به همایش فعالان گردشگری ایران و عراق تاکید کرد که راهبرد اولویت همسایگان، مبنای برنامه ریزی و اقدام است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توسعه گردشگری زیر مجموعه وزارت میراث فرهنگی را امضا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۳    
یک فعال حوزه میراث فرهنگی گفت: از بدو ورود آقای ضرغامی در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، صاحب نظران میراث فرهنگی همواره درخواست تشکیل یک اتاق فکر تخصصی را داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سیدعزت الله ضرغامی از دیدار با علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت اصلاحات خبر داد و از کشف شبکه ای معارض با گردشگری ایران در آن مقطع زمانی سخن گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد خزانه دار جامعه هتلداران کشور و رئیس جامعه هتلداران یزد با بیان این که مشکلات صنعت گردشگری را باید گفت وگوی دولت و بخش خصوصی حل و فصل کند، اظهار کرد: امروز بهترین راه حل برای رفع مشکلات صنعت گردشگری، گفتمان دولت و بخش خصوصی است که اتفاقا وزیر امروز در این حوزه، اهل گفتمان و چالش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتی تاکید کرد که جزایر ما و ساکنان آن از بستر و ظرفیت بسیار بالایی برای رونق گردشگری دریایی برخوردار هستند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با سفر به استان هرمزگان در توئیتی حس و حال این سفر را شرح داده. عزت الله ضرغامی در توییتر نوشت: امروز به هرمز رفتم. با بناهای تاریخی و طبیعت دل انگیز. ولی مردم هرمز از همه دیدنی ترند. فعلا تا بعد!
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ضرغامی در حاشیه بازدید از جزیره هرمز گفت: زیرساخت های گردشگری دریایی باید فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بازدید از قلعه پرتغالی های جزیره هرمز که هم اکنون به دلیل اجرای عملیات مرمت در بخشی از این قلعه، تعطیل است، دستور داد که با توجه به مطالبات مردمی، این محل بازگشایی شود و گردشگران بتوانند با رعایت پروتکل ها و قواعد مرمت از این محل بازدید کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ضرغامی با اذعان به اینکه گردشگری دریایی در کشور بسیار ضعیف است، گفت: زیرساخت های گردشگری دریایی باید فراهم شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ضرغامی با تاکید بر اینکه گردشگری دریایی در خلیج فارس و به خصوص جزیره هرمز باید تقویت شود گفت: با تکیه بر گردشگری دریایی می توان مسائل اقتصادی و اشتغال مردم ساحل نشین را تامین کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹    
مهندس سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی از غار نمکی جزیره هرمز بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۷    
مهندس سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر به جزیره هرمز، با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای این جزیره ادای احترام کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر به جزیره هرمز از ساحل سرخ این جزیره بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مجتمع گردشگری ماجرا در جزیره هرمز بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بدو ورود به جزیره هرمز از بازارچه صنایع دستی اسکله این جزیره بازدید کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ضرغامی با تاکید بر اینکه هرمزگان باید پذیرای گردشگری دریایی از سراسر دنیا باشد، گفت: کشتی های تفریحی و گردشگری باید در دریا فعال باشد و مردم برای تفریح از همه جای کشور به هرمزگان سفر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ظهر امروز وارد بندرعباس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیش از ظهر امروز پنجشنبه 4 آذرماه 1400 با استقبال علی رئوفی معاون سیاسی امنیتی استاندار و عزیزالله کناری زاده فرماندار بندرعباس وارد استان هرمزگان شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نشست هم اندیشی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اساتید و پیشکسوتان معماری گفت: میراث فرهنگی شناسنامه کشور است و شما بزرگان و اساتید، سرمایه بزرگ ما هستید.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی 90 روز پس از استقرار در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با گروهی از پیشکسوتان میراث فرهنگی دیدار کرد و از حال وخیم آثار تاریخی و اصلاح ساختار بودجه میراث فرهنگی سخن گفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: در فضای مجازی همه افرادی که درباره تخریب یک اثر به ما اطلاع می دهند جزو سربازان افتخاری میراث فرهنگی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر میراث فرهنگی گفت: در دوره مدیریت مهندس ضرغامی در این وزارت، گفتمان جدیدی مبنی بر تغییر، تحول، توسعه و نوآوری به وجود آمده است و از برگزاری چنین نشست هایی مؤلفه های این گفتمان را جستجو می کنیم.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو: عزت الله ضرغامی وزیر گردشگری و میراث فرهنگی که از ابتدای وزارتش با شعار "زدن زیر میز" کارش را آغاز کرد و گاهی سخنانش جنجالی می شود روز گذشته شرط عجیبی برای دیدار با سرمایه گذاران بخش خصوصی مطرح کرد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گردشگری بیماری است که نیاز به شوک دارد و اگر درمان شود کشور را نجات می دهد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۹    
رضا بردستانی در آفتاب یزد: خبرهایی منتشر شده است که حکایت از اتمام بررسی ردیف های بودجه در کارگروه های مربوطه دارد؛ خبری که اول بار آن را ضرغامی رسانه ای کرد و حالا سیدمسعود میرکاظمی گفته که 15 آذر این بودجه راهی مجلس می شود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست مشترک حجت الاسلام والمسلمین خاموشی و سیدعزت الله ضرغامی به میزبانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه گردشگری مغفول مانده و نیاز به تحول دارد، گفت: انتظار می رود در زمان وزارت مهندس ضرغامی تحول بنیادی در این وزاتخانه انجام شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر: وزیر میراث فرهنگی از جمع بندی بودجه 1401 در سازمان برنامه و بودجه طی روز جاری خبر داد. عزت الله ضرغامی امروز در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه امروز بودجه سال 1401 در سازمان برنامه و بودجه جمع بندی می شود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در توییتر نوشت: امروز میهمان اتاق بازرگانی بودم.بیشتر شنیدم تا بگویم. در پاسخ به پیشنهاد"فقه گردشگری"گفتم مبانی دینی این حوزه را جمع آوری کرده و به آن مسلطم! ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی از جمع بندی لایحه بودجه سال 1401 و فرصت سازمان برنامه و بودجه برای دفاع از اعتبارات زیرساخت های گردشگری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۷    
نشست هیات نمایندگان اتاق ایران صبح یک شنبه 30 آبان 1400، با حضور مهندس عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و هیات رئیسه و اعضای اتاق ایران در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: گردشگری بیماری است که نیاز به شوک دارد و باید زیرساخت های لازم آن ایجاد شود. اگر این بیمار بیدار شود می تواند کشور را نجات دهد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ در این جلسه آقایان عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی و اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور دارند. این نخستین جلسه شورای عالی مناطق آزاد در دولت سیزدهم است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
امیر ارجمند روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بازدید از پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه خواستار سامان دهی محوطه و اطراف گنبد و برج و باروی ارگ شد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ در این جلسه آقایان عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی و اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور دارند. این نخستین جلسه شورای عالی مناطق آزاد در دولت سیزدهم است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتی تاکید کرد که مزیت های گردشگری و ظرفیت های اقامتی بقعه های متبرکه کشور خوب است و باید توسعه یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه مدیر ترسو که از کار اجرایی بترسد به درد وزارت میراث فرهنگی نمی خورد، گفت: از نگهداری گنبد سلطانیه توسط مسئولان استانی راضی نیستم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر از رودهن، وحید ضرغامی قائم مقام و مدیرکل سیاست گذاری و نظارت راهبردی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سیدعزت الله ضرغامی پنجشنبه در آیین رونمایی از این کتاب گفت:با توجه به اینکه زنجان به عنوان شهر جهانی ملیله ثبت شده است، هنر ظریف ملیله زنجان باید در مسیر توسعه و اشتغال زایی مورد استفاده قرار گیرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۵    
رئیس جمهور در زنجان در حال بیان مطالبات مردم است و مدیران و برخی از اعضای کابینه در حال گوش دادن. وقتی خطاب به وزیر راه و شهرسازی (رستم قاسمی) بحث مشکل جاده را بیان می کند، وزیر بشکلی پسرخاله وار دست در جیب جلو ضرغامی نموده و خودکار او را بر می دارد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سیدعزت الله ضرغامی شامگاه پنجشنبه در بازدید از 30 نوع بسته بندی محصولات صنایع دستی استان زنجان از قبیل ملیله کاری، چاروق دوزی، گیوه بافی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا، سیدعزت الله ضرغامی پس از دیدار از رختشویخانه زنجان در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: 100 سال پیش، در شهر زنجان رختشویخانه ای دائر کردند که در عین زیبایی و معماری تحسین برانگیز خدمت بزرگی به مردم شهر بود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دهمین سفر رییس جمهوری به این استان به عنوان نماینده دولت به شهرستان سلطانیه سفر کرد و سپس در برنامه های مختلف شهر زنجان حضور یافت. بر این اساس سیدعزت الله ضرغامی سفر خود را از ابهر آغاز کرد و با حضور در محل اجرای پروژه گردشگری پاسارگاد [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۸    
در این فیلم برداشتن خودکار رستم قاسمی از جیب ضرغامی در جلسه شورای اداری استان زنجان را مشاهده می نمایید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سیدعزت الله ضرغامی با قدردانی از عوامل تولید این سریال تلویزیونی گفت: استفاده از فضای تاریخی و فرهنگ قدیمی می تواند در معرفی ظرفیت های گردشگری استان زنجان بسیار تاثیرگذار باشد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید عزت الله ضرغامی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان زنجان که به ریاست رئیس جمهوری برگزار شد، افزود: استان زنجان نمونه ای کامل از ظرفیت ها و افتخارات ما در میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است. وی با بیان اینکه استان زنجان نمونه کامل از ظرفیت ها [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ضرغامی از اختصاص یک هزار و 300 میلیارد تومان وام در حوزه گردشگری خبر داد و گفت: بخشی از این تسهیلات در اختیار استان زنجان قرار می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا عزت الله ضرغامی شامگاه پنجشنبه در جریان بازدید از مراحل مرمت اولین بوتیک هتل زنجان افزود:بوتیک هتل زنجان که تلفیقی خلاقانه از علم ، فرهنگ و هنر است، با مساحت 600 مترمربع، تمام نمادهای طراحی و معماری ایرانی اسلامی را به زیبایی هرچه تمام تر در دل خود جای داده است ...