سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۰:۳۳Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جابری انصاری»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۱    
جابری انصاری با بیان اینکه رسانه های بیگانه درصدد جا به جایی ارزش ها و ضد ارزش ها هستند، گفت: اگر اهالی فرهنگ و رسانه امروز فعالانه در این عرصه حضور نداشته باشند، رسانه های بیگانه جای شهید و جلاد را با روایت های جعلی عوض می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۴۶    
جابری انصاری با بیان اینکه همه ما مدیون مجاهدت و اهتمام امام خمینی (ره) در جهت پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، گفت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در برابر حفظ و نشر اندیشه های امام خمینی (ره) مسئول هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۸    
جابری انصاری گفت: دشمنان از آشنایی جوانان با اندیشه های ارزشمند امامین انقلاب اسلامی می هراسند و می کوشند که بین امامین انقلاب اسلامی و نسل جوان فاصله بیاندازند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۶    
جابری انصاری گفت: دشمنان همچنان از صفت انقلابی و اسلامی می هراسند و می کوشند بین نسل جوان و آرمان های انقلاب اسلامی فاصله ایجاد کنند که این وظیفه و مسئولیت تاریخی ما است تا با جهاد تبیین و با ترویج اندیشه های امامین نظام مقدس جمهوری اسلامی، توطئه دشمنان را خنثی سازیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۵    
جابری انصاری با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین، گفت: باید از اهتمام سازنده فعالان عرصه جهاد تبیین در خنثی سازی در روشنگری و آگاه سازی جامعه تقدیر شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۴    
جابری انصاری با بیان اینکه چشم پوشی در برابر فعل حرام را بر نمی تابیم، گفت: هنرمندان و اصحاب رسانه به وظایف خود در برابر حجاب و عفاف عمل کنند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۰    
جابری انصاری تشکیل جبهه فرهنگی حمایت از حجاب را یک ضرورت دانست و گفت: مصمم به ایجاد جبهه فرهنگی حجاب در استان البرز هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۲    
جابری انصاری پاسداری از حجاب و عفاف را از مهمترین آرمان های شهدای عملیات غرور آفرین بیت المقدس دانست و گفت: حفظ حجاب همواره از مهمترین ارزش های شهدا بوده است.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین جابری انصاری نوشت: این نوع خبرسازی ها نه تنها هیچ خدمتی به اهداف ملی کشور یا حتی اهداف جناح ها و جریان های سیاسی نمی کند، بلکه با روشن شدن زودرسِ حقیقت از سوی جریان های سیاسی و رسانه ای رقیب و دشمن، به مصداقیت و مرجعیت رسانه های ایران صدمات جبران ناپذیر وارد می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین جابری انصاری معاون سابق وزارت خارجه در رشته توییتی نوشت: با پایان نشست سران عرب در جده، برخی رسانه ها مدعی شدند در سند پایانی نشست نامی از ایران و جزایر سه گانه نیامده است. واقعیت اما متفاوت است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳    
جابری انصاری با تاکید بر اهمیت نقش رسانه ها در جهاد تبیین گفت: به زودی نخستین رسانه ی تخصصی خانواده، زنان و دختران ایران اسلامی در استان البرز مجوز خواهد گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جابری انصاری گفت: برخلاف تبلیغات نابخردانه و ظاهربینانه دنیای غرب گرایان، حجاب نه تنها مایه اسارت و دربند شدن زن نیست بلکه نماد تشخص، متانت، آزادی، وقار و زینت زن است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۲    
سرهنگ عسگری رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان البرز در نشستی با سعید جابری انصاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
جابری انصاری با بیان اینکه در یک جنگ رسانه ای تمام عیار با دشمنان قرار داریم گفت: خبرنگاران به عنوان سربازان جنگ رسانه ای باید حمایت شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری با هدف گسترش بستر اطلاع رسانی خدمات نظام و دولت مردمی سیزدهم، توسعه جبهه رسانه ای در استان البرز امری ضروری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۰    
جابری انصاری با اشاره به تاکید آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز مبنی بر حضور جدی اصحاب رسانه در جهاد تبیین گفت: اهل قلم سربازان جنگ روایت ها هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری همزمان با فرا رسیدن 17 اردیبهشت، سالروز تشکیل بسیج سازندگی پیامی صادر کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سعید جابری انصاری روز شنبه افزود: با توجه به هفته پاسداشت زبان پارسی و اهمیت نگارش و زبان و ادبیات فارسی در فرهنگ ما و لزوم به کارگیری واژه های فارسی و عدم استفاده از واژه های بیگانه به خصوص در مواردی که به لحاظ بصری اهمیت دارد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۰    
جابری انصاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید الداغی، گفت: به رغم تلاش دشمنان در بی هویت ساختن جامعه، غیرت و حراست از ناموس در خون و رگ های ایرانیان، مسلمانان و به ویژه شیعیان جاری است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت بسط و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه با محوریت مساجد گفت: راه اندازی شبکه منسجم مساجد زمینه تقویت و رشد پایگاه قرآنی در سطح محلات است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۶    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت رشد برنامه های مسجد با محوریت فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: هر کانون فرهنگی هنری مسجد یک پایگاه قرآنی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۶    
حسین جابری انصاری معاون سابق عربی-آفریقای وزارت امور خارجه در توییتی نوشت: راشد الغنوشی از رهبران برجسته اخوان المسلمین با اتهام های ساخته و پرداخته سرویس امنیتی تونس بازداشت شد ...
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش البرزفردا ، سعید جابری انصاری روز سه شنبه 29 فروردین اظهار کرد: استان البرز خرداد ماه امسال میزبان جشنواره ملی مد و لباس اقوام و پوشاک عفیفانه است و یکی از بخش های جنبی این جشنواره به هنرمندان عکاس میهمان اختصاص دارد که با ذوق و قریحه هنری خود در ثبت و معرفی لباس [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی به بیان ویژگی های هنر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: هنر انقلاب اسلامی متعهد، مردمی، انسان ساز و اخلاق محور است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست واکاوی آخرین تحولات فلسطین و محور مقاومت عصر امروز(دوشنبه 21 فروردین ماه) با سخنرانی حسین جابری انصاری و مسعود اسداللهی در مؤسسه مطبوعاتی اطلاعات برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۷    
نشست واکاوی آخرین تحولات فلسطین و محور مقاومت با حضور مسعود اسداللهی و حسین جابری انصاری در موسسه اطلاعات برگزار شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سعید جابری انصاری روز شنبه اعلام کرد: با عنایت به نیازهای امروز جامعه مطابق با شرع اسلام و به منظور ارتقا سطح فرهنگ عمومی در حوزه پوشش با بهره مندی از ظرفیت های هنر و نقش نگاره های موجود در پوشش اصیل ایرانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ...
جابری انصاری با اشاره به تازه ترین مواضع مطرح شده از سوی دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون مسیٴله حجاب در جامعه صراحتا بیان کرد که در مسیر تمدن نوین اسلامی بازگشت به کشف حجاب مصداق ارتجاع است و ملت ایران با گفتمان دینی مقابل ارتجاع می ایستد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۸    
جابری انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در چهارمین سلسله نشست های تخصصی پلاکارد با موضوع جنگ شناختی، آفند و پدافند فرهنگی گفت: دشمنان همواره تلاش می کنند تا با تغییر سبک زندگی، رفتار به خواسته های خود برسند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۸    
جابری انصاری با تبریک فرا رسیدن سالروز شکل گیری کانون های فرهنگی هنری مساجد ( 18 اسفند) گفت: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد پیشتاز جریان های اثرگذار اجتماعی هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۲    
جابری انصاری با صدور پیامی میلاد پر برکت حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفدا) و فرا رسیدن هفته سربازان گمنان امام زمان(عج) را تبریک گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
جابری انصاری با اعلام خبر راه یابی طرح های ایرانی اسلامی به کارگروه مد و لباس استان البرز گفت: زیست عفیفانه جامعه با پذیرش عفاف و حجاب به عنوان یک امر الهی ممکن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری با اشاره به اهمیت بزرگداشت نیمه شعبان و اعیاد شعبانیه و ضرورت برنامه ریزی کانون های فرهنگی هنری مساجد به این مناسبت گفت: یکی از دلایل و شاخص های شکل گیری انقلاب اسلامی، تحقق گفتمان مهدوی و انتظار است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جابری انصاری با اعلام خبر میزبانی استان البرز برای برپایی همایش دانشمند فقیه علی بن مهزیار گفت: این فقیه عالی قدر، از یاران نزدیک امام جواد(ع) و امام هادی(ع) است که در زمینه فقه و روایت اسلامی در زمره وکلای امامان شیعه بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۲    
جابری انصاری از موسسات، هنرمندان و طراحان لباس استان البرز دعوت نمود تا طرح های خود را با توجه به محور قرار دادن پوشش عفیفانه در کارگروه مد و لباس استان مطرح نمایند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۷    
جابری انصاری با اشاره به ضرورت جایگاه رسانه و نقش جهاد تبیین به ویژه در ایام الله دهه فجر گفت: رسانه مهمترین ابزار در تبیین انقلاب اسلامی در تحقق گفتمان مهدوی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : در خیمه قذافی (روایت دوستان سرهنگ از رازهای دوران او)، عنوان کتابی است که با ترجمه حسین جابری انصاری ، معاون سابق عربی-آفریقایی وزارت امور خارجه در دوره محمدجواد ظریف، سفیر سابق کشورمان در لیبی و تحلیلگر کشورهای عربی به تازگی راهی بازار شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۷    
پس از استقرار مشروطیت، اعیان اصفهان، میرزا حسن خان جابری انصاری را به وکالت خویش در مجلس برگزیدند اما او نپذیرفت و همان حرفه روزنامه نگاری را ادامه داد زیرا نه می توانست فساد و ظلم دستگاه قاجاری را ببیند و نه می توانست چشم بر خطاهای مشروطه خواهان ببندد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۹    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه عالی و بی نظیر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: تبیین مکتب سلیمانی با محوریت کانون های فهما محقق می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۴    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت حفظ یاد و نام شهید سردار سلیمانی گفت: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در قالب عناوین برنامه هایی همچون وداع ماندگار، لحظه ای خلوت و تئاتر بچه های مسجد یاد و خاطره شهید سلیمانی را گرامی می دارند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سعید جابری انصاری روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه طرح آموزش هنر برای همه از برنامه های دولت خدمتگذار سیزدهم و از تاکیدات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۴    
جابری انصاری در پیامی، درگذشت پدر آقای حمزه لویی، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۰    
جابری انصاری با اشاره به اهمیت ضرورت هم اندیشی نخبگان با محوریت انقلاب اسلامی گفت: جهاد تبیین فرصت رشد باورهای ایمانی و الهی در دل های نوجوانان و جوانان است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سارا معصومی در اعتماد نوشت: در خیمه قذافی؛ روایت دوستان سرهنگ از رازهای دوران او کتابی است که حسین جابری انصاری، دیپلمات کهنه کار و کارشناس ارشد جهان عرب به تازگی ترجمه کرده و توسط موسسه اطلاعات منتشر شده است. ...
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جابری انصاری در جلسه نقد و بررسی کتاب در خیمه قذافی گفت: قذافی نماد فریبنده ترین شعارهاست. چرا که تنها با دادن شعارهای قشنگ اما پوچ و تو خالی موجب تحریک مردم شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷    
جابری انصاری در پیامی، درگذشت پدر مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷    
جابری انصاری در پیامی، در گذشت مادر مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴    
با توجه به نقش شهرستان کرج و استان البرز در دوران هشت سال دفاع مقدس، این بخش جایگاه ویژه ای در طرح کرج پایتخت کتاب کشور دارد.