سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۰۸Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندار تویسرکان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار تویسرکان گفت: بیمارستان 154 تختخوابه شهید سلیمانی تویسرکان دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از بهره برداری از 60 طرح عمرانی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی این شهرستان در دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از افتتاح و کلنگ زنی 60 پروژه عمرانی در دهه فجر خبر داد و گفت: پروژه بیمارستانی سردار سلیمانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۲    
فرماندار تویسرکان گفت: با راه اندازی سوغات سراها می توانیم محصول گردوی شهرستان که برندی جهانی شده است را با بسته بندی مناسب تر به مردم عرضه کنیم.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۴    
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ 19 مهر ماه سال جاری احسان پیری شهردار تویسرکان به دلایلی نامعلوم از این سمت کنار گذاشته می شود، با پیگیری ها، اعتراض و شکایت او به دیوان اداری و ذکر دلایل قانونی بالاخره از اواسط آذرماه مجدد سکان شهرداری را به دست گرفت. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۸    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: رئیس اداره اوقاف شهرستان تویسرکان گفت: فرماندار تویسرکان یک ماه پیش اعلام کرد که طی یک ماه آینده انتقال آرامستان به طور قطعی تعیین تکلیف خواهد شد که هنوز هم هیچ نظری اعلام نشده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان تویسرکان با حضور فرماندار تویسرکان و مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس همدان در محل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان در خصوص وعده ای که به مردم این شهرستان درباره تعیین تکلیف آرامستان آن هم ظرف یک ماه، داده بود بدعهدی کرد و در این زمینه نیز پاسخگو نیست.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ 23 آذرماه سال جاری فرمانداری تویسرکان نامه ای خطاب به رییس شورای این شهر ارسال می کند مبنی بر بازگشت سه عضو اصلی شورا یعنی فتانه شاهمحمدی، مازیار عبدی و علی اشرف پیری ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۷    
به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ از اوایل تابستان سال جاری زمزمه هایی به گوش رسید که فرمانداری تویسرکان بنا بر آن نهاده تا به دلیل تکمیل شدن ظرفیت آرامستان فعلی این شهر، آرامستان جدید را در حوالی امامزاده ناصر(ع) ایجاد کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار تویسرکان با اشاره به مقاوم سازی 45.5 درصد از مساکن روستایی تویسرکان گفت: از 13 هزار و 820 واحد روستایی 6 هزار و 283 واحد مقاوم سازی شده است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۹    
به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ 19آذر ماه جاری خبری با عنوان “:بازگشت شهردار و 3 عضو اصلی شورای تویسرکان به مدیریت شهری” در این مجموعه خبری منتشر شد که تأییدی بود بر گزارش دیگر عصر همدان. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۳    
فرماندار تویسرکان با اشاره به قطعی بودن انتقال آرامستان به خارج محدوده شهر گفت: کارشناسی طرح جابجایی آرامستان شهر تویسرکان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۷    
فرماندار تویسرکان از اضافه شدن 14 هکتار زمین به شهرک صنعتی فرسفج این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۵    
همدان - حسینی؛ فرماندار تویسرکان از افزایش 14 هکتار به وسعت شهرک صنعتی فرسفج در تویسرکان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۱    
فرماندار تویسرکان از آغاز طرح توسعه فاران شیمی پس از دو سال تلاش مستمر گفت: از عملکرد شورای شهر تویسرکان به ستوه آمدیم، قانون اجازه انحلال شورا را نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان وضعیت کرونای تویسرکان را وضعیتی مطلوب خواند و گفت: تعداد بسترهای در بیمارستان تویسرکان کاهش یافته است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۱    
فرماندار تویسرکان گفت: برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا بسیجیان 57 پایگاه بسیج شهرستان پای کار آمده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار تویسرکان از رشد بیش از 93 درصدی تعهد اشتغالزایی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان به همراه نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت و فرماندار تویسرکان از پروژه هایی چون سد خرمرود، کارخانه کاغذ مهان، محور چهار خطه تویسرکان - کنگاور و بیمارستان شهید سلیمانی این شهرستان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان گفت: عملیات اجرای سد خرم رود با پیش بینی 400 میلیارد تومان اعتبار 40 درصد پیشرفت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از پذیرش بیمار در بیمارستان در حال احداث سردار سلیمانی طبق قول دانشگاه علوم پزشکی در آذرماه امسال خبر داد و گفت: مردم خیر تویسرکان از آغاز شیوع کرونا 10 میلیارد و 500 میلیون تومان به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) در شرایط کرونا کمک کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار تویسرکان گفت: بستن راه های ورودی شهرستان و ممانعت از ورود مسافران بر اساس قانون در حیطه اختیار فرمانداران نیست و برای مدیریت شرایط فعلی همکاری مردم با مسئولان الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۹۸ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان گفت: گروه های شغلی 2 ، 3 و 4 با نظر ستاد ملی کرونا از امروز در شهرستان تویسرکان به مدت یک هفته تعطیل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان با بیان اینکه وضعیت کرونا در تویسرکان مطلوب نیست گفت: بنده از گزارش اکیپ های 16گانه برای مهار کرونا در شهرستان راضی نیستم باید کار را جدی بگیریم چراکه ویروس با کسی شوخی ندارد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، با وجود آنکه هشدارهای مکرر وضعیت فوق پرخطر کرونایی در تویسرکان از سوی ستاد مبارزه با کرونای کشور اعلام شده و متولیان امر بر اعمال شدید محدودیت های کرونایی در تهران و 34 شهرستان در سطح کشور از جمله تویسرکان تاکید دارند و بارها و بارها استاندار همدان بر رعایت پروتکل ها و ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، بیش از پنج ماه است که وضعیت تویسرکان به طور عمده در تمامی هفته ها در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و روز گذشته طبق اعلام آمارهای رسمی این شهرستان 103 هزار نفری جزء شهرهای بحرانی و فوق پرخطر از نظر شیوع کرونا معرفی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۰    
فرماندار تویسرکان گفت: مرحله جدید آسفالت ریزی در مناطق مختلف شهر تویسرکان آغاز شده است و تا 10 روز آینده به پایان می رسد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، با حضور نماینده و فرماندار تویسرکان جلسه انسجام بخشی آب و آبفای تویسرکان در شرکت آب و فاضلاب استان همدان برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۷    
بعد از تعطیلی چند نانوایی در شهرک نیروی انتظامی تویسرکان و گلایه شهروندان در این زمینه، خبرنگار فارس موضوع را مورد پیگیری قرار داد که فرماندار تویسرکان با تشکیل فوری جلسه این مشکل را حل کرد، البته تأکید بر عدم تکرار این مسئله از موضوعاتی است که باید جدی گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲    
فرماندار تویسرکان گفت: 80 درصد مردم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۶    
فرماندار تویسرکان با انتقاد از فراوانی ساخت و ساز بدون برنامه در شهرستان گفت: چرا نباید پیگیر طرح جامع و تفضیلی شهر باشیم؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۸    
فرماندار تویسرکان بر ضرورت تشدید نظارت اتحادیه ها بر صنوف تویسرکان در جهت مقابله با ویروس کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۷    
فرماندار تویسرکان با بیان اینکه اختلاف بین اعضای شورای شهر ضمن ایجاد مشکل برای فرماندار و مدیران دستگاه های عامل روند خدمات دهی شهرداری را کند کرده بود گفت: اکنون شورای شهر فعالیت خود را از سر گرفته است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان با اشاره به اینکه اکنون وضعیت کرونایی تویسرکان مطلوب نیست؛ اما حاد هم نیست، از تشکیل 16 اکیپ برای کنترل ویروس کرونا در شهرستان تویسرکان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، اوایل شهریور ماه سال جاری سید سعید شاهرخی استاندار همدان گفته بود که؛ با وجود تغییر وضعیت اغلب شهرستان ها اما همچنین شهرستان تویسرکان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد که باید چرایی تداوم این وضعیت در این شهرستان توسط اعضای کمیته اجتماعی و بهداشت درمان آنالیز و کانون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از اعطای مورد 517 وام ازدواج به جوانان تویسرکان با اعتبار 28 میلیارد و 500 میلیون تومان در 6 ماهه امسال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان گفت: با راه اندازی مجدد کشتارگاه مرغ تویسرکان 120 کارگر بیکار شده دوباره مشغول به کار شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان ؛ هنوز چند روزی نیست شواری شهر تویسرکان با تغییر و تحولاتی که زیر نظر فرماندار تویسرکان مدیریت شد، پس از یکی دو ماه وقفه و با اما و اگرهای بسیار و گلایه مندی تعدادی دیگر از اعضای اصلی شورا به روی مردم بازگشایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان سهمیه اشتغال امسال تویسرکان را یک هزار و 530 شغل دانست و گفت: 72 درصد از تعهد اشتغال زایی در شهرستان تویسرکان محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۰    
فرماندار تویسرکان گفت :تویسرکان سابقه درخشانی در کبدی دارد و کبدی کاران این شهرستان افتخارات زیادی را برای استان به ارمغان آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از بازگشایی 132 مدرسه در تویسرکان خبر داد و گفت: از امروز بیش از 13 هزار دانش آموز با رعایت همه پروتکل ها و نظارت کامل دستگاه های متولی بر اجرای آن سر کلاس درس حاضر شدند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، ششم شهریور سال جاری یکی از همشهریان تویسرکانی در پیامی به خبرنگار این پایگاه خبری، از کمبود گاز مایع در این شهرستان و به مضیقه افتادن برخی از عشایر خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۴    
فرماندار تویسرکان گفت: همزمان 560 واحد بهسازی و بازسازی شده روستایی با 86 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۷    
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، به مناسبت هفته دولت بر آن شدیم به طور خلاصه به ذکر عنوان برخی از پروژه های افتتاح شده در این هفته بپرداریم. به گفته سیدرسیول حسینی فرماندار تویسرکان در هفته دولت سال جاری 42 پروژه با اعتبار 130 میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۵    
فرماندار تویسرکان از افتتاح و کلنگ زنی 42 پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: کشتارگاه مرغ طلایی تویسرکان از یک ماه آینده در سطح شهرستان آغاز به کار خواهد کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷    
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، بیست و نهم مرداد ماه سال جاری ترانس برق فرستنده اشتران به سرقت می رود و بدین ترتیب با این سرقت به دلیل عدم سیگنال رسانی، تمامی شبکه های تلویزیونی و رادیویی منطقه خرمرود که در حدود 15 روستا را در دل خود جای داده ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: پاسگاه محیط بانی ضامن آهو منطقه حفاطت شده خانگرمز تویسرکان توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست کشور در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۷    
فرماندار تویسرکان گفت: همزمان با دومین روز از هفته دولت 5 طرح منابع طبیعی و کشاورزی شهرستان به بهره برداری رسید.