سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۱:۴۶Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه کارت خوان»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ورامین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ورامین گفت: روند تجهیز 360 نانوایی در این شهرستان به کارت خوان هوشمند آغاز شده است و اجرای این طرح به جدیت پیگیری می شود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۲    
بانک مرکزی موظف شده است که ظرف یک سال تمام پایانه های دارای کارت خوان را ساماندهی کرده و هر دستگاه کارت خوان در کشور باید شناسه یکتا داشته باشد براین اساس اگر صاحبان دستگاه کارت خوان کد اقتصادی هماهنگ با دستگاه پوز را دریافت نکنند از مدار خدمت خارج خواهند شد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۶۲ سایت دیگر  
کارت خوان نداریم یا کارت خوان خراب است از جمله ترفندهایی برای فرار از مالیات است که امروزه در تعدادی از اصناف پردرآمد مثل مراکز درمانی، دفاتر وکلا و مطب پزشکان تکرار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
پیشوا - ایرنا - فرماندار شهرستان پیشوا گفت: به منظور اجرای طرح جدید عرضه نان، تعدادی از نانوایی های شهرستان پیشوا به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رییس کل دادگستری استان اردبیل تاکید کرد: عدم استفاده از دستگاه کارت خوان به منظور فرار مالیاتی، علاوه بر جریمه ، مجازات حبس، شلاق ، محرومیت از حقوق اجتماعی و انتشار حکم محکومیت قطعی در رسانه ها را در پی دارد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، مهدی خزایی رئیس اتحادیه نانوایان نهاوند گفت: نظر به اینکه نانوایان شهرستان نهاوند به دستگاه کارتخوان مجهز شده و فروش نان توسط این کارتخوانها امکان پذیر می باشد و از این به بعد یارانه براساس فروش نان به نانوایها تعلق می گرد لذا جهت جلوگیری از هر گونه سواستفاده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: از 1301 نانوایی استان، 1200 نانوایی یعنی بیش از 92 درصد به کارت خوان های هوشمند مجهز شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اصفهان گفت: با اجرای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد، تغییری در تقاضای مصرف کنندگان و قیمت نان ایجاد نمی شود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. همچنین شفافیت در خریدوفروش آرد و نان، یکی از مزایای طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد خواهد بود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضا گفت: 43 واحد نانوایی به دستگاه کارت خوان مجهز شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از مجهز شدن یک هزار و 430واحد نانوایی در استان قزوین به دستگاه کارت خوان هوشمند خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار شهرستان دیر گفت: نصب کارت خوان هوشمند در 80 درصد از نانوایی ها شهرستان انجام شده است. به گزارش فکرشهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سمنان : تا پایان امروز بیش از 90 درصد نانوایی های این استان به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۰    
دیروز اولین روز کار با دستگاه کارت خوان ویژه عرضه هوشمند نان در مشهد بود و مثل همه اولین روزها برای بعضی ها گیج کننده و سخت به نظر می رسید و برای برخی دیگر، آغاز یک تجربه خوب بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۷    
گلوگاه (پانا)- در راستای هوشمند سازی یارانه نان در استان مازندران، نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند در نانوایی های شهرستان گلوگاه آغاز شد. امروز با حضور فرماندار شهرستان گلوگاه، اولین دستگاه کارت خوان هوشمند خرید نان در یکی از واحد های خبازی شهرستان نصب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اتحادیه نانوایان خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون 94 درصد نانوایی های استان به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند و مردم نگران افزایش قیمت نباشند، گفت: طی این هفته تمام نانوایی های مشمول طرح به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست‬ اداره‬ کل‬ امور مالیاتی‬ لرستان گفت:در سال گذشته بالغ بر 255 گزارش فرار مالیاتی در سامانه سوت زنی ثبت شده است که بیشتر مربوط به عدم استفاده از دستگاه کارت خوان یا استفاده از حساب بانکی دیگران و بعضاً مشاغل فاقد پرونده مالیاتی بوده که موردبررسی قرارگرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- طرح هوشمندسازی یارانه نان عصر چهارشنبه (31 خرداد 1401) با تحویل دستگاه کارت خوان مخصوص به یک نانوایی بربری در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۵    
تا کنون 94 درصد نانوایی های خراسان جنوبی به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مبارکه گفت: به منظور هوشمندسازی یارانه نان، نصب 110 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های شهرستان مبارکه در دستور کار قرار گرفت. علیرضا حسینی در جلسه ساماندهی نصب کارتخوان های هوشمند اظهار کرد: در راستای هوشمندسازی یارانه نان در کشور ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نانوایان سنتی تهران زمان اجرای طرح نان کارتی در پایتخت را از امروز اعلام کرد و گفت: قرار بر این است از امروز 3200 دستگاه کارت خوان بین نانوایان سنتی تهران که آرد یارانه ای دریافت می کنند توزیع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تا پایان هفته، همه نانوایی های خراسان جنوبی به دستگاه کارت خوان هوشمند مجهز می شوند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران از عدم تغییر قیمت نان بعد حذف آرد یارانه ای خبر داد. *** نصب کارتخوان هوشمند در تمام 9 هزار نانوایی تهران به گزارش صنایع ، بیژن نوروزی مقدم در خصوص نصب کارتخوان هوشمند در نانوایی ها، اظهار داشت: ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی تاکید کرد که با توجه به صحبت های اخیر رئیسی در باب اعتماد مأموران مالیاتی سراسر کشور به اصناف و کسبه، بار دیگر موکدا به ادارات امور مالیاتی یادآور شد تا تعیین مالیات اصناف و کسبه ضمن اعتماد کامل به آنها در رسیدگی به تراکنش های بانکی ازجمله وجوه واریزی به حساب از طریق دستگاه کارت ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. ادارات مالیاتی در رسیدگی به تراکنش های بانکی از جمله وجوه واریزی به حساب از طریق دستگاه کارت خوان باید اصل را بر صحت ادعای مؤدیان بگذارند مگر آن که طبق اسناد و مدارک خلاف ادعای آن ها ثابت شود. ...
تصلا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تصلا – دریافت مالیات از کارت خوان ها باعث کاهش گردش مالی در بازار لوازم خانگی شد. بررسی ها نشان می دهد فروشندگان حتی برای فروش اقلام کوچک صرفا پول نقد از مردم دریافت می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۷    
با اجرای طرح تجهیز نانوایی ها به دستگاه کارت خوان، همۀ نانوا ها توسط شبکه رصد می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان از ورود یک هزار دستگاه کارت خوان توسط بانک سپه برای نانوایی های استان خبر داد و گفت: با توجه به فصل برداشت برخی از محصولات کشاورزی، سهمیه آرد شهرستان هایی که کارگر فصلی دارند افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حدود 95 درصد نانوایی های خراسان جنوبی به دستگاه هوشمند کارت خوان خرید نان مجهز می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه از نصب دستگاه کارتخوان در نانوایی ها برای نظارت بیشتر خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از تجهیز نانوایی این استان به دستگاه کارت خوان هوشمند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از تجهیز نانوایی این استان به دستگاه کارت خوان هوشمند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۷    
گروه استان ها - نخستین نانوایی در استان چهارمحال و بختیاری در راستای طرح توزیع عادلانه یارانه ها و هوشمندسازی یارانه نان، مجهز به دستگاه کارت خوان هوشمند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به زیرساخت های اجرا طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان گفت: هم اکنون بیشتر نانوایی های استان بوشهر برای نصب دستگاه کارت خوان و سامانه در عرضه هوشمندسازی آرد و نان آماده شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها در حالی یک هزار و 670 دستگاه کارت خوان هوشمند وارد استان شده تا در نانوایی ها نصب شوند که خراسان جنوبی با نصب این کارتخوان ها خود را برای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان آماده می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به تجهیز اولین نانوایی در شهرکرد به دستگاه کارت خوان هوشمند، گفت: در این طرح تمام تراکنش های نانواها به صورت یکپارچه قابل رصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در راستای هوشمندسازی یارانه نان در استان چهارمحال و بختیاری نصب دستگاه کارت خوان هوشمند در نانوایی های این استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار کرمانشاه از تجهیز بیش از 600 نانوایی به دستگاه کارت خوان در راستای اجرای طرح هوشمندسازی نان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به تخصیص حداقل دو دستگاه کارت خوان به مجتمع های نانوایی که چند پخته می باشند از طرف بانک سپه، از آغاز روند تحویل دستگاه های پوز به نانوایی ها خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۹    
عابدین پور از نصب 700 دستگاه کارت خوان فروش هوشمند نان در سطح نانوایی های استان گیلان خبر داد و گفت: فرآیند نصب این کارتخوان ها در شهرهای رشت، آستارا و تالش بیش از 90 درصد پیشرفت داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۱    
سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس عملکرد این دستگاه کارخوان تعیین می شود.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان افزود: مردم می توانند با تمام کارت های بانکی بدون محدودیت از نانوایی ها خرید کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مشاور مدیرعامل بانک سپه در امور اجرایی طرح ملی مدیریت یارانه نان گفت: 100 هزار دستگاه کارت خوان برای عرضه به نانوایی ها از سوی بانک سپه آماده شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس از نصب 510 دستگاه کارت خوان در نانوایی های این استان خبر داد و گفت: طرح هوشمند سازی یارانه آرد در استان فارس به عنوان یکی از استان های پیشرو در کشور اجرا می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار آستارا با اشاره به فرا رسیدن موعد کارتی شدن عرضه نان در شهرستان بر لزوم همت بیش از پیش دستگاه های متولی تأکید کرد و گفت: در راستای اجرای مطلوب طرح هوشمندسازی یارانه های نان سنتی، بایستی نانوایی های فاقد پروانه کسب یا آنهایی که دارای پروانه منقضی شده هستند؛ ظرف یک هفته تعیین تکلیف شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عابدین پور از تجهیز نانوایی های گیلان به دستگاه کارت خوان ویژه خرید نان خبر داد و گفت: اجرای طرح فروش هوشمند نان از هفته آینده در گیلان آغاز می شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه تمامی نانوایی ها تا پایان خردادماه باید به دستگاه کارت خوان یارانه مجهز شوند، گفت: در این مرحله به نانوایی های متصل به این سامانه با توجه به میزان فروش روزانه، 15 درصد یارانه از سوی دولت پرداخت می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۰    
مدیرکل غله استان قزوین گفت: 730 دستگاه کارت خوان در نانوایی های استان نصب شده است و سایر نانوایی ها هم به زودی به این دستگاه مجهز می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- استاندار گیلان با بیان اینکه تمامی نانوایی ها تا پایان خردادماه باید به دستگاه کارت خوان یارانه مجهز شوند، گفت: در این مرحله به نانوایی های متصل به این سامانه با توجه به میزان فروش روزانه، 15 درصد یارانه از سوی دولت پرداخت می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی ، آقای علیرضا قربانی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی از پایش کودهای شیمیایی در شهرستان پیرانشهر خبر داد و افزود: به منظور بازدید از انبار ...