شنبه ۰۴ بهمنساعت ۲۰:۱۸Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لاستیک کامیون»

برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: در شرایطی که رانندگان کامیون و وسایل حمل ونقل عمومی سنگین با مشکل کمبود لاستیک و گرانی آن دست و پنجه نرم می کنند، دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون داران کشور دلایل این وضعیت را تشریح کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم، محمد اسلامی با بیان این که ظرفیت حمل ونقل جاده ای کشور سالانه یک میلیون تن کالاست، اظهار کرد: سال گذشته 580 هزار تن کالا با کامیون و 47 میلیون تن از طریق ریل جابه جا شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد اسلامی با بیان این که ظرفیت حمل ونقل جاده ای کشور سالانه یک میلیون تن کالاست، اظهار کرد: سال گذشته 580 هزار تن کالا با کامیون و 47 میلیون تن از طریق ریل جابه جا شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴    
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در تولید کامیون و اتوبوس کاهلی مفرطی صورت گرفته است، گفت: با ورود دستگاه های امنیتی، بازار لاستیک کامیون ساماندهی شد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با ورود دستگاه های امنیتی، بازار لاستیک کامیون ساماندهی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در تولید کامیون و اتوبوس کاهلی مفرطی صورت گرفته است، گفت: با ورود دستگاه های امنیتی، بازار لاستیک کامیون ساماندهی شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
پس از آنکه ستاد تنظیم بازار در جلسه 20 آبان ماه، قیمت گذاری لاستیک سبک را به تولیدکنندگان واگذار کرد، در جلسه روز گذشته خود نیز در اقدامی عجیب باواگذاری نرخ گذاری لاستیک سنگیم هم موافقت کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و آپاراتی اصفهان گفت: قیمت لاستیک کامیون هنوز افزایش نداشته است ولی بر اساس اعلام کارخانه های تولید کننده، لاستیک خودروهای سواری از 50 تا 65 درصد افزایش قیمت داشته است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۵    
خبرمهم: دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون داران کشور اعلام کرد که اگر یک کامیون کشنده 18 چرخ بخواهد پنج جفت لاستیک مورد نیاز خود را در طول یک سال تامین کند باید بین 30 تا 40 میلیون تومان بسته به چینی، کره ای یا فرانسوی بودن لاستیک پرداخت کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: گزارشی درباره افزایش بسیار زیاد قیمت روغن موتور و لاستیک کامیون هم بازتاب زیادی داشت. در این گزارش آمده است: با توجه به افزایش قیمت روغن موتور در حالی که در اردیبهشت هم افزایش 60 درصدی داشته، هزینه سالانه تعویض روغن موتور یک کامیون 18 میلیون و هزینه لاستیک آن 90 میلیون خواهد بود ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیر کانون کامیونداران دبیر کانون کامیونداران با اشاره به افزایش قیمت روغن موتور و لاستیک کامیون گفت: هزینه سالانه تعویض روغن کامیون 18 میلیون و لاستیک های آن 90میلیون تومان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مشکل عمده کامیون داران مالی است، گفت: دولت باید علاوه بر افزایش سهمیه سوخت کامیون داران،در جهت تامین تجهیزات مورد نیازشان منجمله لاستیک کمک کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فقط در یک فقره بالغ بر 100 کانتینر لاستیک کامیون به دلیل تامین نشدن ارز حدود یک سال است در گمرک خاک می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رانندگان وسائل نقلیه سنگین مازندران برای دریافت لاستیک با نرخ مصوب دولتی به شهرستان های رامسر ، محمودآباد و نکا مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تامین ارز مورد نیاز لاستیک کامیون های سنگین خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴    
یک راننده کامیون تصویری از پنچر شدن لاستیک خودروی خود منتشر کرد که به گفته او توسط قاچاقیان بار صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان یزد از کشف 14 حلقه لاستیک کامیون قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک بین کامیونداران این استان تاکنون حدود 82 هزار حلقه لاستیک توزیع شده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۴    
قطع شدن تخصیص ارز دولتی به واردات لاستیک کامیون در کنار توزیع نامناسب این کالا موجب افزایش قیمت های سرسام آور در بازار لاستیک کامیون شده است. به گزارش کاماپرس ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت لاستیک کامیون سربه فلک کشیده و بازار آن وضعیت نابسامانی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۷:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت جزئیات برنامه این وزارت خانه برای راه اندازی خط تولید لاستیک اتوبوس، کامیون، کشنده و خودروی شاسی بلند را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کانون کامیون داران استان اصفهان با بیان اینکه امروز یک کامیون دار حتی در خواب و رویا دیگر نمی تواند تصور خرید کامیون سه میلیاردی کند، گفت: علاوه بر آن اکنون شاهد افزایش سرسام آور قیمت قطعات خودروهای سنگین و همچنین لاستیک کامیون هستیم.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از جریمه میلیاردی و ضبط کالای متهم این پرونده قاچاق لاستیک کامیون خبر داد. به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد: براتعلی صالحی مدیرکل تعزیرات گفت ...
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دو کارگر نزدیک درب ورودی شرکت بودند که تایر به سرعت به سمت آن ها آمد و توانستند خود را کنار بکشند تا از برخورد جلوگیری کنند، اما فرصت این را نداشتند که به همکار خود هشدار دهند. در نتیجه تایر با کارگر سوم که در نزدیکی یک تریلی ایستاده بود، برخورد وحشتناکی کرد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل- فرمانده انتظامی استان از کشف 39 حلقه لاستیک کامیون احتکار شده در منزل مسکونی به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات ماموران کلانتری 15 "حافظ" اردبیل خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق لاستیک خارجی به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ری گفت: سوزاندن پسماندهای صنعتی توسط عوامل برخی صنایع مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد، سوزاندان لاستیک کامیون های سنگین و کابل های برق عمده ترین مشکل محیط زیست بخش فشافویه این شهرستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان راهداری در واکنش به اظهارات دبیر کانون کامیون داران، گفت: کمبودی برای تامین لاستیک خودروهای سنگین نداریم و موجودی کشور 410 هزار حلقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری اعلام کرد:برای کاهش مراجعات حضوری رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای ، حواله لاستیک این ناوگان به صورت غیر حضوری و اینترنتی صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تحولات بازار مرغ، سامانه جدید بارشی در راه و خرید اینترنتی "عرصه" مسکن مهر از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تنها گفت: حدود 4 میلیون حلقه لاستیک با ارز دولتی برای کاهش التهابات بازار تایر وارد کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - فرمانده انتظامی استان قم از کشف 6 میلیارد و 640 میلیون ریال لاستیک کامیون قاچاق در قم خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰    
رئیس انجمن تولید کنندگان تایر با گلایه از اینکه حدود 3 ماه هست که بانک مرکزی ارزی به کارخانه های تایرسازی اختصاص نداده است،گفت: برای نوسازی خطوط تولید تنها 50 میلیون دلار برای تمام تولیدکنندگان تایر کافی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولید کنندگان تایر با گلایه از اینکه حدود 3 ماه هست که بانک مرکزی ارزی به کارخانه های تایرسازی اختصاص نداده است،گفت: برای نوسازی خطوط تولید تنها 50 میلیون دلار برای تمام تولیدکنندگان تایر کافی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه فکوریان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون مراکز غیرمجاز جمع آوری پسماند و زباله در روستاهای بخش مرکزی از جمله اشرف آباد، غنی آباد و تقی آباد مشکلات فراوانی برای مردم محلی ایجاد کرده است که به زودی با این مراکز برخورد جدی صورت خواهد گرفت. ...
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف 350 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد. سرهنگ "عزیز الهیاری" اظهار داشت: ماموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اردبیل برای تولید لاستیک کامیون و اتوبوس روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد. این فاز از کارخانه آرتاویل تایر ظرفیت تولید سالانه 300 هزار حلقه لاستیک کامیون و اتوبوس را دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۶    
اردبیل - با بهره برداری از طرح توسعه کارخانه کارخانه تولید لاستیک، 33 درصد لاستیک مورد نیاز ناوگان داخلی کشور در اردبیل تولید خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اردبیل برای تولید لاستیک کامیون و اتوبوس روز چهارشنبه با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حسن نیا گفت: تامین لاستیک کامیون داران بر عهده وزارت صمت است که امیدواریم در این زمینه همکاری بیشتری با کامیون داران و سازمان راهداری داشته باشد. تاریخ انتشار: 08:30 - 02 دی 1398 - کد خبر: 579129
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۹    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر مکاتبه ای با وزارت صمت برای رفع مشکل توزیع لاستیک کامیون و مینی بوس انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر برای تولید لاستیک کامیون و اتوبوس آماده افتتاح است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صمت: ماه آینده نخستین واحد تولید لاستیک کامیون با ظرفیت تامین 25 درصد نیاز داخلی به بهره برداری می رسد.
زریوار خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک بین کامیونداران تاکنون 57 هزار حلقه لاستیک در این استان توزیع شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سیدعبدالرحمن حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد لاستیک به نرخ دولتی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت تامین و در نوبت های مختلف در اختیار رانندگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان قرار گرفته است. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن تایرسازان از اختصاص ارز دولتی به واردات بی رویه لاستیک کامیون انتقاد کرد؛ اما اتهام احتکار لاستیک از سوی تولیدکنندگان را وارد ندانست. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۱    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
تیتر برتر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو انجمن تایرسازان از اختصاص ارز دولتی به واردات بی رویه لاستیک کامیون انتقاد کرد؛ اما اتهام احتکار لاستیک از سوی تولیدکنندگان را وارد ندانست. به گزارش تیتربرتر ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
کریمی گفت: ثبت سفارش اشتباه باعث پر شدن انبار ها از لاستیک های غیر ضروری شده است.