پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۱۹Oct 2020 22

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال زایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: نظام بانکی روند پرداخت تسهیلات حوزه اشتغال زا را سرعت دهد زیرا در شرایط کنونی تولید و اشتغال از اولویت های مهم کشور و بویژه این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲    
از ابتدای سال تا کنون 31 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی اردستان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان گفت: مبلغ 80 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: هزار و 300 مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از ابتدای سال جاری تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۱    
مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی از تحت پوشش بودن 52 زن سرپرست خانوار و بهره مندی از تسهیلات اشتغال زایی بنیاد برکت خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت احیای مشاغل خانگی، گفت: در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان مشکلی نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۲    
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلات و موانع پیش روی پرداخت تسهیلات بانکی در جهت اشتغالزایی در پلدختر رفع می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در سه سال و نیم گذشته بانک سپه 410 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 18 هزار و 600 میلیارد ریال به اقشار کم درآمد پرداخت کرده است. این تسهیلات برای حمایت در قالب تسهیلات اشتغال زایی به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۲    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی باید بیشتر دقت کنند گفت: در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی مواردی انحراف وجود دارد و همین امر سبب وضعیت فعلی و نرخ بالای بیکاری در استان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت از ایجاد 150 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: این بانک برای حمایت اقشار کم درآمد جامعه 410 هزار فقره تسهیلات در قالب تسهیلات اشتغال زایی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به منظور تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با هدف ارتقای تولید و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و حمایت بخش خصوصی مبنای کار قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۷    
سمنان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با بیان اینکه دو هزار و 810 فرصت شغلی توسط تسهیلات اشتغال زایی برای روستائیان و عشایر استان فراهم شده است، گفت: روند ارائه تسهیلات با هدف اشتغال روستایی و عشایری ادامه دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرحیم کارآفرین روستای نردین منطقه کالپوش شهرستان میامی در دل محرومیت ها آستین همت را بالا زده و با دریافت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد با راه اندازی کارگاه کابینت و دکورسازی هفت فرصت شغلی ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۰    
گروه استان ها-رئیس کمیته امداد کشور از مکاتبه و قول مساعدت معاون اول رئیس جمهور در خصوص افزایش 6 هزار و 200 میلیاردتومان تسهیلات اشتغال زایی از محل تبصره 16 خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه جلسه اجرای قرار داد عاملیت طرح های اشتغال زایی جوانان باصندوق کارآفرینی امید با حضور حسن عزیزی مدیر کل و مهدی قناد معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، زنگنه مدیر عامل و براتی معاون صندوق کارآفرینی امید استان و ملایی کارشناس این اداره کل و مرکی کارشناس صندوق برگزار شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: صندوق کارآفرینی امید از سال 97 تاکنون، 135 میلیارد و 754 میلیون تومان تسهیلات برای ایجاد کسب و کار در روستاهای سیستان و بلوچستان پرداخت کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رحیمی گفت: طی 6 ماهه اول امسال 54 طرح اشتغالزایی با اعتباری افزون بر 23 میلیارد و 300 میلیون ریال برای مددجویان کمیته امداد شهرستان دزفول ایجاد شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای حمایت از تولید و اشتغال زایی، در چهار ماهه اول سال جاری بیش از 133 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار سال، این بانک از فروردین تا پایان تیر ماه سال جاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر از پرداخت 180 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی و کارآفرینی خبر داد و گفت: در پرداخت این اعتبارات بیش از 10 هزار و 900 فرصت شغلی در شهرها و روستاهای استان بوشهر فراهم شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۶    
در ادامه برنامه هفتگی ملاقات استاندار کرمان با قشرهای مختلف، محمدجواد فدائی صبح امروز ششم مهرماه با 9 نفر از مراجعان دیدار کرد . همچنین استاندار کرمان از طریق سامانه ی 111 پاسخگوی 13 نفر از مردم استان بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با تأکید بر لزوم ایجاد اشتغال برای مددجویان گفت: از محل بند ب تبصره 16 تاکنون 73 میلیارد تومان تسهیلات به کارآفرینان مشمول کمیته امداد پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی بندرعباس از اعطای تسهیلات اشتغال روستایی به 730 متقاضی در روستاهای شهرستان بندرعباس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که 151 طرح در جویبار از محل اعتبارات اشتغال روستایی به میزان 108 میلیارد و 390 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه از معرفی تعداد 306 نفر از مددجویان بهزیستی متقاضی تسهیلات اشتغالزایی در 6 ماهه نخست سال جاری با اعتبار حدود 140 میلیارد ریال خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان/ قلم- فرماندار شهرستان اسدآباد از پرداخت 1 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به زنان سرپرست خانوار مددجوی نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، حسین افشاری با بیان اینکه تا کنون 62 درصد از تعهد اشتغال سالجاری دستگاه های اجرایی در شهرستان همدان محقق شده است افزود: در این راستا 3 هزار و 897 مورد اشتغال ثبت شده در سامانه داریم که منجر به بیمه اجباری برای 2 هزارو 276 نفر شده است. ...
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
احد قویدل فرد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اعلام این خبر گفت : به ازای هر فقره مبلغ 1500 میلیون ریال از محل پست بانک به عنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی به متقاضیان پرداخت می گردد و در مجموع مبلغ 37500 میلیون ریال در قالب اعطای 25 فقره تسهیلات به متقاضیان می باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از پرداخت 346 میلیارد و 350 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی درقالب هزار و 478 طرح از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۲    
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: درصدد هستیم که امسال بیش از 22 میلیارد تومان را در حوزه تسهیلات اشتغال زایی برای کوهدشت جذب کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: درصدد هستیم که امسال بیش از 22 میلیارد تومان را در حوزه تسهیلات اشتغال زایی برای کوهدشت جذب کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرکرد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 44 هنرمند صنایع دستی این شهرستان از تسهیلات اشتغال زایی مشاغل خانگی بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی خرمشهر گفت: برای اشتغال معلولان تحت پوشش اداره بهزیستی این شهرستان، تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان پرداخت شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار، رفاه و تأمین اجتماعی پالایش طرح های اشتغال را الزامی دانست و گفت: بانک ها از منابع بازپرداختی برای پرداخت تسهیلات اشتغال زایی استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۱    
گروه استان ها- معاون وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی با حضور در استان خراسان شمالی گفت: متاسفانه تسهیلات اشتغال زایی در حوزه گردشگری صرف ایجاد تفرج گاه شده که ما با این موضوع مخالف هستیم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
احداث اردوگاه گردشگری موگرمون لنده یکی از 9پروژه مصوب شده جهش تولید اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد است، که از محل تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری این اداره کل 32میلیارد ریال تسهیلات به این پروژه اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رودسر- رئیس بهزیستی رودسر گفت: از ابتدای امسال تاکنون 4 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالی به افراد تحت پوشش این سازمان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 20 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از کسب رتبه برتر کشوری در سه سال متوالی برای پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حدود 40 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی امسال از سوی سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی پرداخت شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیله سوار- فرماندار بیله سوار گفت: از سال 97 تاکنون برای 866 نفر با اعتبار 55 میلیارد تومان از طریق تسهیلات اشتغال زایی دولت در شهرستان بیله سوار اشتغالزایی انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از پرداخت 686 میلیارد تومان برای اجرای 13 هزار طرح اشتغال زایی روستایی در استان خبر داد و گفت: امسال 186 میلیارد تومان برای اجرای طرح های اشتغال زایی و تکمیل طرح های نیمه تمام ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۹    
گروه استان ها- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی محرومان و نیازمندان را مهم ترین مأموریت این نهاد عنوان کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) امسال با اعطای 62 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی، 200 هزار شغل در سطح کشور ایجاد می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس کمیته امداد کشور بابیان اینکه سال گذشته 175 هزار و 900 اشتغال ایجاد شد، گفت: دولت برای سال 99 سه هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال منظور کرد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، گفت:سه هزار و 31 طرح از طریق ظرفیت این تسهیلات برای مددجویان اجرایی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی سلماس از پرداخت 9 میلیارد و 950 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان این اداره خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، 511 طرح اشتغال زایی برای مددجویان این اداره اجرایی شده است. به گزارش خبرنگار مهر، مصیب حیدری دوشنبه شب در گفتگو با خبرنگاران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شادگان برلزوم پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از سوی بانک های شادگان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 320 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد پس از کسب مهارت های لازم شغلی و دریافت تسهیلات اشتغال زایی در چهار ماه امسال صاحب شغل شدند.