دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۰۰Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال زایی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت: تسهیلات اشتغال زایی در سال گذشته به پنج نفر از بهبودیافتگان از اعتیاد پرداخت شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار بانه گفت: بنیاد برکت در راستای تحقق شعار سال، 220 میلیارد ریال تسهیلات بدون بهره به روستاییان این شهرستان پرداخت کرد. اسماعیل رستم پور روز پنجشنبه در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی بانه با محوریت تحقق شعار تولید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اردبیل گفت: طی سال 99 در 3 شهرستان خلخال، کوثر و بیله سوار تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد که در پی آن زمینه اشتغال زایی برای 2 هزار نفر ایجاد گردید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۷    
کارآفرین شهرستان مهدی شهر با دریافت تسهیلات اشتغال زایی ده میلیون تومانی کمیته امداد در سال 95، 15 جوجه شترمرغ خریداری کرد و با مشاوره و حمایت های بعدی کمیته امداد هم اکنون یک مزرعه پرورش شترمرغ سه هزار متری استیجاری در اختیار دارد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نهاوند از پرداخت 13 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این شهرستان خبر داد و گفت: این تسهیلات به افراد شرکت کننده در دوره های فنی و حرفه ای و مهارت آموزشی پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان از پرداخت 7 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به 156 مددجو خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی تسهیلات اشتغال زایی را عامل مهمی در توانمندی مددجویان و حل معضلات آن ها عنوان کرد و گفت: در این راستا، سال گذشته 1150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی جذب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی تسهیلات اشتغال زایی را عامل مهمی در توانمندی مددجویان و حل معضلات آن ها عنوان کرد و گفت: در این راستا، سال گذشته 1150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی جذب شد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای هیئت امنای صندوق با توجه به وضعیت اقتصادی متاثر از شیوع کرونا و تحریم های همه جانبه، با امهال اقساط تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری که از محل اعتبار یک و نیم میلیارد دلاری تخصیص یافته از این صندوق پرداخت شده بود، موافقت کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه قوانین و بخش نامه های بانکی قویترین مانع در رسیدن به تسهیلات اشتغالزایی است، اظهار کرد: پروسه اخذ تسهیلات در این مورد انقدر خسته کننده است که اغلب متقاضی را ناامید و از ادامه کار باز می دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گچساران گفت: هم اکنون 800 نفر از مدد جویان تحت پوشش این نهاد حمایتی در گچساران پشت نوبت برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی گفت: با توانمندسازی اقتصادی محلات و تسهیل فرآیند تشکیل صندوق های خرد محلی، محلات کم برخوردار از یک فرصت طلایی بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی با محوریت اقتصاد مقاومتی پارسال در نقاط مختلف این استان پرداخت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۱    
صبح امروز نشست تخصصی مقام عالی وزارت و معاونین ستادی با مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور برگزار شد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد رودخانه گفت: طی سال گذشته مبلغ 9 میلیارد و 500 هزار تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و افراد جویای کار و کارفرمایان بخش رودخانه شهرستان رودان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
بانوی مددجوی کمیته امداد شهرستان سمنان به مستمری کمیته امداد اکتفا نکرد و با داشتن تحصیلات عالیه و دریافت 150 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی موفق به ثبت و راه اندازی شرکت حسابداری مالی و مالیاتی شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۷    
بانوی مددجوی کمیته امداد شهرستان سمنان به مستمری کمیته امداد اکتفا نکرد و با داشتن تحصیلات عالیه و دریافت 150 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی موفق به ثبت و راه اندازی شرکت حسابداری مالی و مالیاتی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بیژنی از اعطای تسهیلات خود اشتغالی به 48 نفر از زندانیان آزاد شده توسط مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان ها خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جهانگیری از پرداخت 596 فقره تسهیلات اشتغال زایی از سوی بنیاد برکت در شهرستان اندیمشک خبر داد و گفت: بنیاد برکت تاکنون همکاری بسیار خوبی در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در این شهرستان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار قم از از اختصاص 1500میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در بخش های صنعت گردشگری و کشاورزی خبر داد .
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عبداللهی گفت: کمیته امداد به عنوان معین اقتصادی شهرستان خلیل آباد طی دو سال گذشته 200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان در این شهرستان پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در راستای برنامه های توانمند سازی خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند، طی سال گذشته بیش از 150 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد بیش از هشت هزار و 600 فرصت شغلی پرداخت شد که این موفقیت با همکاری و همدلی دستگاه های مختلف محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای سال 1400، به حدود 5 هزار روستایی خراسان جنوبی، تسهیلات اشتغال زایی پرداخت می کند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با هدف گذاری انجام شده و همراهی بانک های عامل تمامی تسهیلات مربوط به اشتغال روستایی، مشاغل خانگی تا پایان سال به صورت کامل جذب و پرداخت خواهد شد.
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین صادقی در گفتگو با صدای لنجان ؛ در خصوص اهداف سازمان بهزیستی با هدف توانمندسازی مددجویان، اظهار کرد: سازمان بهزیستی باهدف توانمندسازی جامعه هدف خود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با پرداخت 8 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از محل منابع بانکی و صندوق امداد ولایت، 233 شغل در بردسکن ایجاد و یا توسعه یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: براساس بسته تشویقی کمیته امداد، کارفرمایان در ازای بکارگیری هر مددجو 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند که در سال گذشته یکی از شرکت های تولید در استان، با ایجاد اشتغال برای 100 مددجوی تحت حمایت، پنج میلیارد تومان تسهیلات از این نهاد دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
بناب- فرماندار بناب بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی تاکید کرد و گفت: پرداخت به موقع تسهیلات گامی اساسی در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۴    
بیش از 105میلیارد تومان در سال گذشته برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان سرمایه گذاری است
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تا سال 99 بیش از 400 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در روستاهای استان اردبیل پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 11 ماهه سال جاری بیش از 117 میلیارد و 415 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به سه هزار و 314 نیازمند پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: امسال 216میلیارد و 520 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی به ایثارگران استان اختصاص یافته بود که از این میزان 71 میلیارد و 500 میلیون ریال پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی با محوریت اقتصاد مقاومتی امسال در نقاط مختلف این استان پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
با ایجاد فرصت های شغلی جدید برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان با اعتباری بیش از 101 میلیارد تومان تحقق 100 درصدی برنامه های اشتغال این نهاد در سال جهش تولید رقم خورد
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دکتر عنایت اله رحیمی استاندار فارس با اهدای لوح سپاس از اقدامات و عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان فارس ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
نقدینه - در سومین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
شهریار نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اشتغال زایی محمد رضا شاهجانی رئیس کمیته امداد شهرستان شهریار جمعه 15 اسفندماه در خطبه های پیش از نماز جمعه برای نمازگزاران با ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد سخنرانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: امسال از محل تسهیلات اشتغال زایی به 12 هزار و 27 پرونده چهار هزار و 444 میلیارد ریال تسهیلات در این استان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
131 مرکز نیکوکاری در استان زنجان افتتاح ودر حال خدمت رسانی به جامعه هدف ونیازمندان می باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اردکان بابیان این که اشتغال، مهم ترین اولویت کمیته امداد برای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش است، گفت: در سال جاری، 140 مورد تسهیلات اشتغال به مبلغ شش میلیارد و 706 میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش در این شهرستان پرداخت شده است.
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، میزان اعتبارات و شرایط پرداخت و دریافت تسهیلات اشتغال زایی را تعیین کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۳    
حسن مولایی یکی از هنرمندان کاربلد و پرتلاش استان اصفهان است. این کارآفرین توانسته است با دریافت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد استان اصفهان کارگاه تولید ملیله را راه اندازی کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بدره از پرداخت بیش از 82 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان و نیازمندان این شهرستان در سال جاری خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار نهاوند گفت: بانک های نهاوند اهتمام لازم را برای پرداخت صددرصدی تسهیلات اشتغال زایی داشته باشند. مراد ناصری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نهاوند اظهار کرد: با وجود تأکیدات صورت گرفته مبنی بر جذب صددرصدی تسهیلات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارآفرین شهر بسطام، با دریافت راهنمایی از کارشناسان واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و دریافت 50 میلیون تومانی تسهیلات اشتغال زایی این نهاد اکنون بزهای فرانسوی را با بازدهی چندین برابر از نژادهای بومی ایرانی پرورش می دهد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه به نقل از ایرنا، فرزاد الماسی در شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگاور، با تشکر از زحمات یک ساله اعضای این شورا و کمک به کاهش آمار بیکاری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های صورت گرفته توسط کارشناس اشتغال حوزه مشارکتهای مردمی و همچنین معاونت های تخصصی اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی در سالجاری بیش از 122 پرونده اشتغال در این شهرستان مورد بررسی و جهت دریافت وام خوداشتغالی به بانک های عامل معرفی گردیده اند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران گفت : از ابتدای سال تاکنون 14میلیارد 456میلیون تومان تسهیلات به مدد جویان تحت حمایت پرداخت شده است.