دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۵:۴۰Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال زایی»

شهریار نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اشتغال زایی محمد رضا شاهجانی رئیس کمیته امداد شهرستان شهریار جمعه 15 اسفندماه در خطبه های پیش از نماز جمعه برای نمازگزاران با ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد سخنرانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: امسال از محل تسهیلات اشتغال زایی به 12 هزار و 27 پرونده چهار هزار و 444 میلیارد ریال تسهیلات در این استان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
131 مرکز نیکوکاری در استان زنجان افتتاح ودر حال خدمت رسانی به جامعه هدف ونیازمندان می باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اردکان بابیان این که اشتغال، مهم ترین اولویت کمیته امداد برای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش است، گفت: در سال جاری، 140 مورد تسهیلات اشتغال به مبلغ شش میلیارد و 706 میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش در این شهرستان پرداخت شده است.
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، میزان اعتبارات و شرایط پرداخت و دریافت تسهیلات اشتغال زایی را تعیین کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۳    
حسن مولایی یکی از هنرمندان کاربلد و پرتلاش استان اصفهان است. این کارآفرین توانسته است با دریافت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد استان اصفهان کارگاه تولید ملیله را راه اندازی کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بدره از پرداخت بیش از 82 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان و نیازمندان این شهرستان در سال جاری خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار نهاوند گفت: بانک های نهاوند اهتمام لازم را برای پرداخت صددرصدی تسهیلات اشتغال زایی داشته باشند. مراد ناصری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نهاوند اظهار کرد: با وجود تأکیدات صورت گرفته مبنی بر جذب صددرصدی تسهیلات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارآفرین شهر بسطام، با دریافت راهنمایی از کارشناسان واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و دریافت 50 میلیون تومانی تسهیلات اشتغال زایی این نهاد اکنون بزهای فرانسوی را با بازدهی چندین برابر از نژادهای بومی ایرانی پرورش می دهد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه به نقل از ایرنا، فرزاد الماسی در شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگاور، با تشکر از زحمات یک ساله اعضای این شورا و کمک به کاهش آمار بیکاری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های صورت گرفته توسط کارشناس اشتغال حوزه مشارکتهای مردمی و همچنین معاونت های تخصصی اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی در سالجاری بیش از 122 پرونده اشتغال در این شهرستان مورد بررسی و جهت دریافت وام خوداشتغالی به بانک های عامل معرفی گردیده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال تاکنون 14میلیارد 456میلیون تومان تسهیلات به مدد جویان تحت حمایت پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جعفری نیکو گفت: بهزیستی با کمک و همکاری بانک های شهرستان سعی کرده شرایطی برای مددجویان جویای کار فراهم کند که با دریافت تسهیلات اشتغال زایی در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت پنج ساله بتوانند به خودکفایی برسند و از چرخه حمایت خارج شوند.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمود برزگر گفت : اختصاص مبلغ 11 میلیارد و سیصد میلیون ریال وام اشتغال برای 24 پرونده در حوزه های اجتماعی، توانبخشی و پیشگیری در زمینه مشاغل خانگی و خود اشتغالی نمونه ای از اقدامات اداره بهزیستی شهرستان در این راستا بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۵    
فرماندار رازوجرگلان به ارائه 630 فقره تسهیلات به اهالی رازوجرگلان برای ایجاد اشتغال و کاستن از مهاجرت به دیگر شهرها اشاره کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 2400 نفر از مددجویان تحت حمایت پس از کسب مهارت های لازم شغلی و دریافت تسهیلات اشتغال زایی در 10 ماهه سال جاری وارد بازار کار شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: 49 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در 9 ماه نخست سال جاری به یک هزار و 574 زن سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد در استان پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی بوشهر گفت: 42 نفر از صنعتگران روستای جزیره شمالی تسهیلات اشتغال زایی دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۱    
رئیس اداره بهزیستی مه ولات گفت: 12میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای امسال به 28نفر از معلولین پرداخت شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرماندار خرم آباد گفت: 195 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون برای تثبیت و ایجاد سه هزار و 374 فرصت شغلی در این شهرستان پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: در مجموع 245 میلیارد تومان برای محرومیت زدایی از استان ایلام از سوی بنیاد مستضعفان تخصیص یافته که 51 میلیارد تومان در قالب تسهیلات اشتغال زایی و 15 میلیارد تومان نیز با کمک های مومنانه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: چهار هزار و 448 فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به نیازمندان خراسان جنوبی فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق کارآفرینی امید تربت جام گفت: از ابتدای سال 1397 تاکنون 381 فقره تسهیلات اشتغال زایی با مبلغی بیش از 100 میلیارد ریال در تربت جام پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رودسر- مدیرکل کمیته امداد رودسر گفت: امسال هفت میلیارد و 450 میلیون تومان تسهیلات خوداشتغالی و خودکفایی به مددجویان رودسری پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسلامشهر گفت: با اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات به معلولان شهرستان اسلامشهر برای 300 نفر اشتغال ایجاد شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه 275 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به 558 نفر از متقاضیان خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران استان پرداخت شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیمروز گفت: به 45 نفر از هنرمندان خامه دوزی شهر ادیمی با همکاری بنیاد برکت تسهیلات اشتغال زایی 100 میلیون ریالی اعطا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۹    
صدیقی گفت: در 9 ماهه سال جاری بیش از 3 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی در تکاب پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۱    
رضایی گفت: از ابتدای امسال 5 میلیارد و 525 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در پلدشت برای اجرای 124 طرح اشتغال پایدار مددجویی پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صمت سمنان بابیان اینکه تسهیلات رونق تولید به 386 واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است، گفت: هدف از پرداخت این تسهیلات اشتغال زایی و بهبود وضعیت تولید است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از راه اندازی 18 اقامتگاه بوم گردی با پرداخت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد و مشاوره های شغلی این نهاد حمایتی در استان سمنان خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت جام با اشاره به سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به این شهرستان، گفت: در سفر آقای بختیاری به این منطقه طرح تولید مبلمان، فیزیوتراپی و پهباد سمپاش با اختصاص بیش از 400 میلیون تومان تسهیلات به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: در 9 ماهه امسال 28 میلیارد و 230 میلیون تومان برای 248 طرح با اشتعالزایی 424 نفر در شهرستان در قالب طرح های اشتغال پایداری روستایی، فراگیر و مشاغل خانگی پرداخت شده است.
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سعید معادی معاون استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در جلسه هم اندیشی با واحدهای برتر بانک از طریق ویدئو کنفرانس اظهار داشت: ارکان اجرایی بانک توسعه تعاون به واسطه ایفای نقش فعال در طرح های ملی، اعطای تسهیلات اشتغال زایی و خدمات تخصصی به تعاون گران و تولیدکنندگان ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ادریس دینارزهی گفت: 250 نفر در دلگان با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی، شاغل شدند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و بانک دی با حضور مدیران عامل بانک دی و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به امضا رسید. توافق نامه همکاری صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و بانک دی در راستای عملیاتی شدن مفاد تبصره یک بند الف ماده 52 قانون الحاق برخی موارد به قانون تنظیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: صندوق کارآفرینی امید علیرغم درخواست های مکرر رویه خود را در ارائه تسهیلات به مددجویان تغییر نداده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نسبت به انتشار آگهی های جعلی اخذ تسهیلات اشتغال زایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: 2 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در این استان امسال با دریافت تسهیلات اشتغال زایی صاحب شغل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت:94 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی امسال به مددجویان استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با بیان اینکه مهارت افزایی مهمترین رکن اشتغال است، گفت: بانک ها بر اساس پیوست ارائه شده فنی و حرفه ای از این پس وام اشتغال زایی می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سمنان با بیان اینکه 75 درصد تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد سمنان جذب روستاها شده است، گفت: این طرح ها، اشتغال خوبی در روستاها ایجاد کرده است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی، افزایش سهم مؤثر در توسعه اشتغال را از دغدغه های اصلی این بانک عنوان کرد. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 13 هزار و 519 فقره پرونده برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی در این استان تشکیل و به بانک های عامل معرفی شد که اشتغال پیش بینی شده در این پرونده ها 16 هزار و 582 نفر با نیاز تسهیلاتی یک هزار و 467 میلیارد ریال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اجرای 2هزار و 550 طرح اشتغال زایی روستایی و عشایری در استان بوشهر گفت: برای اجرای این طرح ها 281میلیارد تومان تسهیلات کم بهره پرداخت شده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس کمیته امداد گفت: از سال 73 تا 97، بیش از 750 هزار خانوار با دریافت تسهیلات اشتغال زایی و توانمندسازی از پوشش حمایتی کمیته امداد خارج شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت:دستگاه های مرتبط اعطای تسهیلات اشتغال زایی به معتادین بهبود یافته را تسهیل کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند– محمد قربانی : مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت: حدود 400میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در 11شهرستان استان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با توجه به اینکه تولیدکنندگان صنایع دستی در مناطق محروم و روستایی نمی توانند ضمانت نامه بانکی برای اخذ تسهیلات بانکی تامین کنند اعطای تسهیلات اشتغال زایی روستایی به آنها سخت است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی گناباد از افزایش صددرصدی تسهیلات اشتغال زایی این اداره طی سال جاری خبر داد.