یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۰۶Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال زایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال با بیان جزئیات مصوبات اولین جلسه شورای عالی اشتغال در سال جدید گفت: ایجاد یک میلیون اشتغال در سال جاری و نیز اختصاص 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در سال 1402 در این نشست تصویب شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل بر برنامه ریزی جهت عملیاتی کردن رشد تولید تأکید کرد و تکمیل واحدهای نیمه تمام، احیای واحدهای راکد و افزایش ظرفیت تولید واحدهای فعال را از برنامه های اساسی استان در حوزه تولید دانست. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام بیان داشت :تاکنون بیش از 4 هزار 425 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مجریان طرحهای اشتغال پرداخت شده است و تاکنون حدود 97 درصد اعتبارات اشتغال زایی این نهاد جذب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۵    
معاون اشتغال کمیته امداد استان سمنان گفت: ایجاد 6 هزار و 262 فرصت شغلی برای مددجویان با پرداخت بیش از 323 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در سال 1401 محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت:1550 خانوار زیر پوشش این نهاد در سال 1401 با بهره مندی از تسهیلات اشتغال زایی به خودکفایی رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نطنز گفت: در سال جاری بالغ بر 240 میلیارد ریال اعتبار اشتغال زایی بین افراد واجد شرایط در نطنز تخصیص یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای سربازان در نظر گرفتند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار و مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان به منظور بررسی تسهیلات اشتغال زایی و حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار، در سالن 4دی فرمانداری برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به کسب و کار های فرهنگی و هنری استان اعطا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۱    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: تسهیلات اشتغال زایی بر مبنای مزیت های منطقه ای در روستاهای مختلف استان قزوین هزینه شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سرایان گفت: برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت شهرستان در سال 1401 بیش از 220 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: اولین دوره مسابقات آزاد مهارت گبه بافی ویژه مددجویان کمیته امداد در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بوشهر آغاز شد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
بانک سپه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۶۵ سایت دیگر  
بانک سپه در سال جاری بیش از 3 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به سربازان وظیفه پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در راستای اشتغال زایی جوانان کشور و با پیگیری های انجام شده با قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، وام اشتغال به سربازان وظیفه ماهر دارای شرایط ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۵    
فکرشهر: مدیر کمیته امداد امام گناوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون این نهاد 344 میلیاردریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش و نیازمندان غیرتحت حمایت با دهک های پایین درآمدی این شهرستان در سال جاری پرداخت کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
احسان عسکری از بانک های عامل خواست تا 28 اسفند تمامی تسهیلات باقیمانده اشتغالزایی را پرداخت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان قزوین گفت: بانک ها همراهی لازم برای پرداخت تسهیلات اشتغال زایی تبصره 16 را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از برگزاری جشن ملی احسان و نیکوکاری در قم خبرداد و گفت: مردم استان های مختلف با استفاده از بستر ویدیو کنفرانس در این جشن شرکت خواهند کرد و رئیس کمیته امداد سخنران اصلی این مراسم خواهد بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدصادق میره ای سرپرست سازمان بهزیستی استان قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، با اشاره به طرح توانمندسازی معلولین اظهار داشت: برخورداری از حمایتهای مختلفی که در قانون تعریف شده و اعتبارات مربوط به توانمندسازی معلولین پیش بینی شده در استان قم هم درحال پیگیری می باشد که یکی از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۵    
جلسه شورای اشتغال کردستان در حالی برگزار شد که آمارهای متناقضی از میزان پرداختی تسهیلات اشتغال زایی در استان اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
امام پناهی از ایجاد بیش از 8 هزار شغل در شهرستان رشت در قالب پرداخت تسهیلات اشتغال زایی خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار پاوه گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها در راستای اعطای تسهیلات اشتغال زایی اهتمام جدی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: برای اشتغال زایی جوانان، تسهیلات 100 میلیون تومانی با سود 4 درصد در نظر گرفته شده است که افراد با داشتن مدرک فنی حرفه ای می توانند این تسهیلات را دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردل گفت: اعتباری بالغ بر 112 میلیارد تومان از محل تبصره 16 به صورت تسهیلات اشتغالزایی در بخش های مختلف کشاورزی، خدماتی، صنعتی در اختیار مردم این شهرستان قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک سپه بیش از 22 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در قالب 25 هزار فقره به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مصوبات شورای عالی اشتغال که به ریاست رئیس جمهور برگزار می شود، لازم الاجراست؛ بنابراین پرداخت تسهیلات باید پیوست اشتغال داشته باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۸    
سرپرست فرمانداری بروجن گفت: تاکنون و از محل اعتبارات بنیاد برکت 500 فقره تسهیلات به ارزش 233 میلیارد ریال پرداخت شده که نقش ارزنده ای در تولید و اشتغال پایدار داشته است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل به تسهیلات اشتغالزایی بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: 233 واحد پنل خورشیدی در راستای ایجاد درامد پایدار برای اقشار کم درامد نصب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: 120 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی در استان اردبیل محقق شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: 130 نفر از معتادان ترک اعتیاد کرده در این استان با دریافت تسهیلات اشتغال زایی به چرخه کسب و کار بازگشتند و 2 کارفرما نیز که بهبود یافتگان را بکارگیری کرده بودند از خدمات بانکی بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سربیشه از پرداخت 181 میلیارد و 530 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی در قالب 258 طرح از ابتدای امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ایلام- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: در سال جاری 752میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی تبصره 16 در ایلام پرداخت شده است.
فرماندار قائمشهر از بانک های عامل که در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به موقع اقدام کردند تشکر کرد، گفت: از بانک های که در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کوتاهی کردند می خواهیم تا در حد توان قبل از پایان سال جاری نسبت به این امر اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در 2 بخش خوداشتغالی و کارفرمایی به منظور تثبیت و توسعه اشتغال در استان پرداخت می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان مانه وسملقان گفت: از ابتدای امسال بالغ بر 100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از طریق دستگاه های اجرایی (کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد، وام مشاغل خانگی) و وام تبصره 18 به متقاضیان پرداخت شده است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
واعظی همچنین افزود: تاکنون دو هزار و چهار طرح اشتغالزایی مشاغل خانگی به بانک های استان معرفی شده که هزار و 35 مورد آن به مبلغ 30 میلیارد تومان پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از یک هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در 2 بخش خوداشتغالی و کارفرمایی به منظور تثبیت و توسعه اشتغال در استان پرداخت می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آستارا در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: باید توان و ابتکار عمل جوانان در حوزه های مدیریتی دستگاه های اجرایی بکار گرفته شود تا خدمات رسانی دولت با تحرک بیشتر پیش برود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
56 تشکل بزرگ جامعه ایثارگری در نامه ای سرگشاده از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستند تا در فرصت زمانی باقیمانده در جریان بررسی بودجه سال 1402 در مجلس شورای اسلامی، اقدامات لازم را برای گنجاندن احکام مربوط به تسهیلات اشتغال زایی ایثارگران انجام دهند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حسن خیریانپور در جلسه بررسی عملکرد اعطای تسهیلات بند ب تبصره 16 بانکهای استان، اظهار کرد: فرمانداران و مدیران ادارات شهرستانهای استان باید نسبت به بررسی عملکرد بانک های مازندران برای اعطای تسهیلات تکلیفی اشتغال اقدام جدی تری صورت دهند ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: تاکنون 96 درصد تعهد دستگاه های اجرایی استان برای اشتغال زایی با همکاری بانک های استان محقق شد.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با پرداخت و توزیع عادلانه تسهیلات گام های مهمی در راستای رشد و گسترش طرح های مشاغل خانگی و خود اشتغالی فراگیر ملی به جامعه هدف سازمان های حمایتی برداشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس کمیته امداد از خودکفایی بیش از 700 هزار خانواده زیر پوشش کمیته امداد خبرداد و گفت: برای رفع مشکل اشتغال در کشور ظرفیت های فراوانی وجود دارد که یکی از این ظرفیت ها تسهیلات اشتغال زایی است و اگر همه ظرفیت ها بسیج شوند و در کنار هم قرار گیرند مشکل اشتغال کشور رفع می شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال که به ریاست زرگر سرپرست فرمانداری آوج و با حضورصوفی بخشدار مرکزی، کریمی معاون اجتماعی اداره کار و رفاه اجتماعی استان و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد سرپرست فرمانداری آوج بیان داشت ...
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به اجرای سیاست پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در قالب تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 گفت: در قالب اجرای این طرح بیش از دو هزار و 450 طرح با 48 هزار میلیارد ریال در کمیته استانی مورد بررسی و تایید قرار گرفت.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی شهرستان زنجان گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در حوزه صنایع دستی در افزایش ماندگاری جوانان در روستاها، جلوگیری از مهاجرت به شهرها، مهاجرت معکوس و بازگشت روستاییان، توسعه صنایع دستی روستایی و ارتقای درآمد روستائیان موثر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت 353 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تا کنون این نهاد حمایتی 359 میلیارد و نهصد و پانزده میلیون تومان وام اشتغال زایی در راستای خودکفایی مددجویان استان پرداخت شد.