شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۴۸Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانی طلا»

روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات روزهای اخیر درباره طلاق توافقی، واکنش های زیادی به دنبال داشته که بیشتر از طرف کسانی است که معتقدند سخت گیری ها، چندان تاثیری در کاهش طلاق ندارد ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۱    
قیمت سکه تمام طرح جدید(سکه امامی) امروز یکشنبه 25 آبان ماه 1399 با کاهش 100 هزار تومانی 12 میلیون و 700 هزار تومان نرخ گذاری شد. به گزارش کاماپرس، قیمت سکه امروز اندکی عقب نشینی کرد و اگر پیشروی قیمت طلا در بازار اتفاق نمی افتاد احتمال سقوط سکه به کف کانال 12 میلیون نیز وجود داشت اما گرانی طلا ...
طلا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی قرار داریم که طلا یکی از بزرگترین افت های یک روزه خود را در چند سال گذشته تجربه کرده است ولی احساسات بازار نسبت به طلا در کوتاه مدت همچنان صعودی باقی مانده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات روزهای اخیر رئیس دستگاه قضا درباره طلاقِ توافقی، واکنش های زیادی به دنبال داشته که بیشتر از طرف کسانی است که معتقدند سخت گیری ها، چندان تاثیری در کاهش طلاق ندارد. از طرف دیگر شماری معتقدند گرانی طلا و سکه و به دنبال آن مطالبه مهریه، یکی از دلایل اصلی رشد طلاق در کشور بوده است ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۰    
در بازار طلای دیروز هر گرم طلای 18 عیار، یک میلیون و 166 هزار تومان بود که تا حوالی ساعت 12 و 30 دقیقه امروز به یک میلیون و 239 هزار تومان رسید. رشد 73 هزار تومانی قیمت طلا در امروز به منزله رشد بیش از شش درصدی قیمت فلز زرد در بازار است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 322 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 15 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار و 200 تومان است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 295 هزار تومان، قیمت دلار 28 هزار و 700 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 300 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 13 میلیون و 500 هزار تومان است. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رفینیتیو متالز ریسرچ پیش بینی کرد در سال میلادی آینده تقاضا برای طلا از سوی صنعت جواهرات و بانکهای مرکزی به میزان چشمگیری کمتر خواهد بود اما سرمایه گذاران با خرید و نگهداری مقادیر زیادی طلا، باعث می شوند قیمتها بالا بمانند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سرمایه گذاران همچنان شکاف تقاضا برای طلا را پر خواهند کرد. صندوقهای ETF طلا امسال 1205 تن طلا خریده اند که سه برابر میزان سال 2019 است و انتظار می رود 1362 تن دیگر در سال 2021 خریداری کنند که بیشترین میزان خرید تاکنون خواهد بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۴۶ سایت دیگر  
م اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 399 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 15 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت دلار 30 هزار و 100 تومان است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 332 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 350 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار تومان است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 332 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 350 هزار تومان و قیمت دلار 29 هزار تومان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اظهار کرد قیمت طلا در بازار داخل تحت تاثیر سه عامل با افزایش روبرو شده است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کشتی آرای با بیان اینکه افزایش تقاضا در بازار طلا و سکه موجب افزایش حباب سکه شده است از حباب یک میلیون و 700 هزار تومانی سکه طرح جدید خبر داد. ...
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 218 هزار تومان، قیمت دلار 27 هزار و 150 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون و 400 هزار تومان است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 218 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13میلیون و 50 هزار تومان و قیمت دلار 26 هزار و 880 تومان است.
باشگاه خبرنگاران جوان: چهارمین هفته شهریور 99 با افزایش چشمگیر نرخ ارز و سکه آغاز شد به طوری که روند افزایش قیمت در روز های بعدی ادامه داشت و نرخ دلار و یور وارد کانال قیمتی جدیدی شدند همچنین قیمت طلا و سکه نیز همسو با بازار ارز دستخوش تغییرات شدید قیمتی شدند به طوری که سکه به کانال 13 میلیون ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان به تاثیر افت بورس بر گرانی طلا پرداختند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۷۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون پیتر شیف هشدار داد؛ حباب سهام آمریکا ترکید، هزینه بحران کرونا تا سال 2021 می تواند به 12 تریلیون دلار برسد، روسیه صادرات گاز به چین را افزایش داد، بازار کار کره جنوبی برای ششمین ماه متوالی افت کرد و حبوبات صدرنشین افزایش قیمت در خرداد را در بر دارد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در بازار آزاد قیمت طلای 18 عیار هرگرم یک میلیون و 117 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت دلار 24 هزار و 950 تومان است. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز 15 شهریورماه در اولین روز معاملاتی هفته بازارهای ارز و طلا افزایشی بودند و قیمت دلار و سکه نیز گران تر شد. به گزارش کاماپرس، شاید بعد از پست اینستاگرامی رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر تشدید اقدامات این بانک برای متعادل سازی بازار ارز و اخباری که از تزریق سنگین ارز به سامانه نیما منتشر شده بود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱    
پای خرید و فروش طلا هم مدتی است به بازار های مجازی باز شده؛ کافی است عبارت خرید طلا به صورت اینترنتی را در مرورگر خود جست وجو کنید تا از تعداد سایت های پیشنهادی متوجه شوید که این نوع خرید و فروش، طرفداران کمی ندارد. حالا اما گرانی طلا خرید و فروش های اینترنتی و خیابانی را تشدید کرده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۵    
آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 12 شهریور چقدر بود؟ آیا از اخبار رسمی می توان برای این بازار سیگنال هایی مشاهده کرد؟
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.29 درصد افزایش به 1970 دلار و 58 سنت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد زیرزمینی پدیده ای که سالهاست سایه اش بر سر اقتصاد رسمی کشور سنگینی می کند و دولت عزم و اراده ای در شفاف سازی فعالیت های آن ندارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
در نتیجه اقدام اخیر وارن بافت میلیاردر آمریکایی مبنی بر فروش سهام های خود در کمپانی گلدمن ساکس و خارج کردن سرمایه خود از بانک های امریکایی و سرمایه گذاری در بازار طلا قیمت این فلز گران بها به سرعت رو به افزایش است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 100 هزار تومان، قیمت دلار 23 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 400 هزار تومان است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 100 هزار تومان، قیمت دلار 23 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 400 هزار تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۶    
اصفهان- مشکلات مالی بر آرامش زندگی کارگران خط انداخته است؛ گرانی های بی رویه در میدان یکه تازی کرونا در حالی رخ می دهد که بسیاری معتقدند با گرانی طلا و دلار بقیه کالاها هم سیر صعودی قیمت را تجربه می کنند و ما دچار اغمای اقتصادی شده ایم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت همواره طی دوره های تورم بالا افزایش می یابد در حالی که از طلا برای مقابله با تورم بالا استفاده می شود. این بدان معناست که افزایش قیمت نفت همواره با افزایش قیمت طلا همراه بوده است حتی اگر مستقیماً بر هم تاثیرگذار نباشند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۰۳    
قزوین- اگرچه عوامل متعددی در کنترل قیمت مسکن نقش دارند اما این طور که به نظر می رسد تورم، افزایش قیمت کالاهای اساسی و گرانی طلا و دلار کمر همت بسته تا شرایط زندگی را برای اقشار مختلف مردم به خصوص کم درآمدترها دشوار کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بازار مالی در سومین هفته خود هم تلاطم های جدی را پشت سر گذاشت. فراز و فرودهایی که همه را شگفت زده و در برخی موارد نگران می کرد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان به دلایل اصلی گرانی طلا پرداختند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۲    
احمد وفادار رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر در گفت وگو با خبرنگار نبض بازار در خصوص نوسانات فیمت طلا و سکه اظهار داشت: تاوقتی مبادلات انجام شده در بازار طلا و سکه بر پایه ریال و تومان انجام نشود، نمیتوان انتظار داشت که دولت بتواند کنترلی بر نوسانات بازار طلا، سکه و جواهر داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سومین هفته تیر 99 با رشد جهشی شاخص کل بورس همراه بود و افزایش نرخ ارز در بازار بر قیمت طلا و سکه تأثیر گذاشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- در کنار گرانی طلا و سکه و خانه و ارز، افزایش ناگهانی و یکباره قیمت ادوات کشاورزی و ماشین آلات صنعتی این حوزه سبب شد تا یک نگرانی دیگر به کلکسیون مشکلات و مسائل و دغدغه های کشاورزی استان سمنان افزوده شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز 15 تیرماه هم زمان با افزایش قیمت دلار در کانال 21 هزار تومانی، قیمت سکه و طلا نیز به موازات آن در حال افزایش است. این در حالی است که قیمت سکه امروز به 10 میلیون و 600 هزار تومان رسید و قیمت هر گرم طلای 18 عیار در آستانه یک میلیون تومان قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
سرمایه گذاران غربی که در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به سمت خرید طلا هجوم آورده اند، نه تنها افت تقاضای فیزیکی برای طلا از سوی خریداران سنتی در چین و هند را جبران کرده اند بلکه باعث شده اند قیمت این فلز ارزشمند به بالاترین رکورد در هشت سال گذشته صعود کند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت ارز و عدم نظارت دولت موجب گرانی طلا و سکه در بازار شده است و از سویی وابسته بودن این بازار به سیاست های دولت نمی توان قیمت طلا و سکه را پیش بینی کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون حال بورس خوب است، کدام یک از معاملات امروز بورس ابطال شد؟ چند میلیون نفر در عرضه اولیه امروز شرکت کردند؟ عرضه مسکن در بورس امری پیچیده است، طلای سیاه گران شد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی غلامی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به نوسانات قیمت طلا در بازار گفت: همزمان با افزایش قیمت دلار، شاهد تورم قیمت در بازار هستیم. ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
طبق پیش بینی کارشناسان، بهای جهانی طلا در روزها و هفته های آتی بیشتر و بالاتر از آنچه اکنون هست، می رود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۷    
رئیس اتحادیه طلافروشان زنجان گفت: نرخ گذاری دلالان و مسائل سیاسی موجب گرانی طلا شده است که به نظر می رسد این افزایش ادامه دار باشد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۹    
تهران ( پانا) – نرخ اونس در بازار جهانی متاثر از اخبارو رویدادهای مثبت و منفی و امیدواری ها به کنترل یا شیوع بیشتر کرونا در جهان با نوسا نهای افزایشی و کاهشی رو به رواست اما آنگونه که بازرس اتحادیه طلا و جواهر زنجان می گوید نرخ دلار مهمترین عامل در تعیین قیمت سکه و طلا در بازار داخلی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: داد و ستد ها در بازار افزایش یافته است که عاملی در گرانی طلا به شمار می رود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود بازار سرمایه هفته آینده با رشد منطقی همراه با سود قابل قبول شرکت ها رو به رو شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (دوشنبه) با رشد 65 هزار تومانی قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به رقم هفت میلیون و 420 هزار تومان به فروش رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
آخرین هفته اردیبهشت با افزایش چشمگیر نرخ ارز و سکه همراه بود اما در مقابل شاخص بورس رشد سابق خود را تجربه نکرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۱    
تهران (پانا) – - بازرس اتحادیه طلا و جواهر زنجان با بیان اینکه فروش طلای دست دوم عامل اصلی تعطیلی کارگاه های تولید طلاست، می گوید گرانی طلا و سکه رکود این صنعت را عمیق تر می کند و با روند افزایشی نرخ ارز و انس جهانی به نظر نمی رسد که بازار به این زودی ها روند کاهشی به خود گیرد. ...