پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۱۵Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های عمرانی»

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان سمنان گفت: بر اساس ارزیابی ها برای سال جاری، 100 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی و بازسازی عتبات عالیات نیاز است.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: با افزایش اعتبارات ارزش افزوده و حمایت استانداری همه شهرداری ها به سمت پروژه محوری و اجرای طرح های عمرانی حرکت کرده اند.
امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان با گرامیداشت سال پشتیبانی تولید و همچنین سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل و تاسیس نهاد بنیاد مسکن گزارشی از فعالیت های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان را ارائه داد و بیان داشت ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت : تامین اعتبار کلیه طرح های عمرانی تا پایان عمر دولت دوازدهم به اتمام می رسند.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: علی حاجی زاده روز سه شنبه در جمع بندی نشست تعیین مسیریابی محور جدید رابر – کرمان افزود: این نشست با توجه به مطالعات انجام شده با حضور معاون ساخت توسعه، نماینده شهرستان های بافت رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار رابر، مدیر مجتمع مس سرچشمه، مدیر معدن درآلوییه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۰    
اراک - ایرنا - شهردار خنداب گفت: 135 میلیارد ریال بودجه امسال به منظور اجرای طرح های عمرانی و خدماتی این شهر از توابع استان مرکزی مصوب شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: امسال 2 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی و تقویت زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به تشکیل سه قرارگاه محرومیت زدایی، مسکن و طرح های آب و فاضلاب در این استان گفت: در اجرای پروژه های عمرانی حذف بروکراسی اداری باید در دستور کار این قرارگاه ها باشد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۵    
با حضور استاندار اردبیل و مسوولان حوزه عمرانی و آب استان، در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال به تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها طرحهای توسعه منابع آب استان بررسی شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- اصغری، معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: در سال قبل، پنج هزار و 474 فقره طرح عمرانی برق رسانی تهیه و اجرا شد که به نسبت سال 98، رشد 66 درصدی را دربرداشته است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز از تکمیل 364 پروژه مسئولیت اجتماعی در سال 1399 خبر داد و گفت: اعتبار تخصیص داده شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای به ثمر نشستن این پروژه ها افزون بر 2 هزار و 754 میلیارد ریال بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: تکمیل عملیات اجرایی جاده اراک - فرمهین از طرح های عمرانی شاخص و اولویت دار این استان است که در فرصت باقیمانده از فعالیت دولت با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کلینیک ویژه شهرستان سرپل ذهاب بازسازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
برای تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام شهرستان شفت، 50 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
روال ناکارآمد تصویب و اجرای طرح های عمرانی بدون تناسب با ظرفیت های مالی و اجرایی، بخش زیادی از پروژه های راهداری ناتمام را بر شهرستان های مازندران تحمیل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیج در فعالیت ها و اجرای طرح های عمرانی و جهادی با بنیاد علوی بخش دیشموک همکاری می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روال ناکارآمد تصویب و اجرای طرح های عمرانی بدون تناسب با ظرفیت های مالی و اجرایی، بخش زیادی از پروژه های راهداری ناتمام را بر شهرستان جویبار تحمیل کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۰    
بهاءالدینی گفت: فعالیت های بنیاد مسکن برای تأمین مسکن روستاییان ، احداث طرح های عمرانی و توسعه روستا ها بسیار مثبت بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
صیدی با بیان اینکه احداث بلوار 36 متری اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اعلام کرد: این پروژه یکی از کلیدی ترین وتاثیر گذارترین طرح های عمران شهری در راستای کاهش و روانسازی ترافیک است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی امروز گفت : معاون اول رییس جمهوری در پی سفر اخیر به مشهد دستور اختصاص 15 هزار میلیارد ریال اعتبار را برای طرح های عمرانی خراسان رضوی به رییس کل بانک مرکزی و دیگر بانک های عامل صادر کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت مترو تهران با اجرای پویش همسایه سپاس از حدود 500 همسایه ایستگاه های افتتاح شده در اسفندماه 1399 قدردانی و عذرخواهی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 32 درصد زکات جمع آوری شده در استان در سال گذشته، برای اجرای طرح های عمرانی عام المنفعه هزینه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: امضای سند همکاری با چین انحصار تحریم آمریکا را خواهد شکست و در سال های آینده شاهد گشایش های اقتصادی در کشور خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره طرح های عمرانی دانشگاه تربت حیدریه گفت: هم اینک 4 طرح عمرانی و زیربنایی در این دانشگاه در دست اجراست که برای تکمیل آنها به 130 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: این کمیسیون به منظور بازدید از طرح های عمرانی استان بوشهر و طرح های توسعه ای نفت در منطقه پارس جنوبی فردا (یکشنبه، 22 فروردین ماه) به بوشهر سفری خواهند داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خواستار تسریع در روند اجرای طرح های عمرانی کشور طی ماههای پایانی عمر دولت دوازدهم شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امیری، گفت: 60 میلیارد تومان اعتبار در قالب 780 پروژه عمرانی به روستاهای لرستان اختصاص یافت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات میان دوره مجلس گچساران و باشت با فرافکنی و اظهارات غیرمسئولانه و غیر کارشناسی در جهت کاهش فشارهای رسانه ای و دستیابی به مقاصد سیاسی صورت گرفته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حدود 15هزار میلیارد ریال اعتبار به عنوان فاینانس داخلی به طرح های عمرانی خراسان رضوی اختصاص خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از طرح های عمرانی بندرانزلی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استفاده از ظرفیت ماده 56 برای تسریع در اجرایی شدن طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد دستور ویژه داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با انتشار جداول بودجه ای طرح های عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد از لیست جداول قانون بودجه کشور (به صورت مستند)، حقیقت بسیاری از حرف ها عیان شد که مهدی روشنفکر به عنوان عضو کمیسیون تلفیق از مسائل بودجه ای اطلاع چندانی ندارد و با اینکه عضو کمیسیون تلفیق بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی کشور به ایرنا گفت: با وجود درگیری کشور با شدیدترین تحریم ها و بحران کرونا، طرح های عمرانی هر چند دچار مشکل شدند اما اجرای آن ها نه تنها متوقف نشد، بلکه طرح های مهمی نیز گشایش یافت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از مراحل پایانی بازسازی استخر 22 بهمن یزد بازدید کرد. مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ، رادپور مسئول گروه طرح های عمرانی و چند تن از ناظران و مهندسین این اداره کل ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۱    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه و هیات همراه در سفر یک روزه به سرپل ذهاب از طرح های عمرانی در دست اقدام این شهرستان بازید کرد.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران، 171 پروژه مسئولیت اجتماعی در استان خوزستان در سال 99 تکمیل و تحویل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی پدافند کالبدی را مجموعه اقدامات مهندسی مستقیم و غیرمستقیم موثر بر طرح های عمرانی کشور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد بر ضرورت تشکیل سمن خیرین ورزشی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: با راه اندازی سمن خیرین ورزشی با توجه به محدود بودن اعتبارات با استفاده از ظرفیت خیرین می توان گام های موثری در زمینه های تکمیل طرح های عمرانی ورزشی برداشت.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) ” غلام رضا تاج گردون ” نماینده سابق گچساران و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تایید کرد؛ افزایش بودجه طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد در مجلس ،”است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات احداث 120 چشمه سرویس بهداشتی و حمام با مشارکت بنیاد علوی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق محروم شادگان آغاز شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از صدور تعداد 188 مجوز برداشت موقت مصالح برای طرح های عمرانی در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - معاون وزارت آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تکمیل طرح های نیمه تمام را از جمله اولویت های این نهاد در سال 1400 هجری شمسی ذکر کرد و گفت: طولانی شدن زمان اجرای پروژه ها سبب هدر رفت منابع مالی در کشور می شود.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۷    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) بعد از گذشت بیش از بیست روز از اعلام تصویب نهایی بودجه سالجاری در مجلس بالاخره جداول بودجه رونمایی شد و به دولت ابلاغ شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کیش - سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر آمادگی این سازمان برای افتتاح چند طرح عمرانی، اقتصادی و فرهنگی با حضور رییس جمهور تاکید کرد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت شاهی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار راهبردنیوز با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای رسالت اجتماعی خود و مطابق با سیاست ها و برنامه های محرومیت زدایی در سطح کشور، مناطقی را به عنوان جامعه هدف انتخاب کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۴۶    
روند اجرای طرح های عمرانی در بخش دیلمان با حضور مسوولان شهرستان سیاهکل بررسی شد.