سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۳۴Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های عمرانی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا-استاندار همدان گفت: 30 هزار میلیارد تومان اعتبار از محل سرمایه گذاری و اجرای طرح های عمرانی و واحدهای تولیدی در سال جاری برای رشد و توسعه استان جذب شده است.
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: به منظور تأمین کسری بودجه موردنیاز طرح های عمرانی بخش حمل ونقل تأمین 68 هزار میلیارد ریال ازطریق فاینانس داخلی در دستورکار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۴    
کاشان - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: امسال سه میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی ها و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به این شهرستان اختصاص داده شده اما هنوز تخصیص نیافته است که با تحقق این مهم، طرح های عمرانی اردستان تکمیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: امسال 88 میلیارد تومان اعتبار به طرح های عمرانی در این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به اعتبارات تخصیص یافته سال گذشته که 14 میلیارد تومان بود، پنج برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیئت ووشوی مازندران گفت: کمبود منابع مالی و اولویت نداشتن ساخت آن در قالب طرح های عمرانی ورزشی باعث حسرت برای ورزشکاران حرفه ای استان شده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار را برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت متعهد شده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسین اسلامی امروز در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، با تبریک آغاز ولایت امام زمان (عج) اظهار داشت: اعضای جدید شورای شهر قم پس از انتخاب شهردار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با تکمیل طرح های عمرانی بلوارهای 35 متری الغدیر و 45 متری شهید سردار سلیمانی، تردد درون شهری در این شهر تاریخی تسهیل می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بررسی طرح های عمرانی و اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا به مازندران سفر کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۲    
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بررسی طرح های عمرانی و اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا به استان مازندران سفر کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بررسی طرح های عمرانی و اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا به استان مازندران سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور گفت: آمادگی برای فروش ساختمان مجلل سازمان منطقه آزاد اروند وجود دارد تا هزینه آن صرف طرح های عمرانی در منطقه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: امسال 40 میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای طرح های عمرانی شهرستان تخصیص یافته که در مقایسه با اعتبار 16 میلیارد تومانی سال گذشته از افزایش قابل ملاحظه برخوردار است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه پنج شنبه در نشست شورای اداری استان فارس با اشاره به گزارش های ارائه شده از سوی شماری از وزرا و معاون اجرایی رئیس جمهور درباره طرح های مصوب و اقدامات در نظر گرفته شده برای استان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۶    
چابهار - ایرنا - خبرنگاران چابهار از واحدهای تولیدی همچون کارخانه آریاپروفیل، توربافی و صنایع صیادی، قوطی سازی و بسته بندی چای، بسته بندی ادویه و همچنین طرح های عمرانی آبرسانی روستای تیس، بزرگراه چابهار به کنارک و مجموعه درحال احداث شناگاه منطقه آزاد بازدید کردند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
محسن نریمان روز چهارشنبه در نشست بررسی نحوه همکاری سازمان منطقه آزاد ارس با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در تکمیل و اجرای طرح های عمرانی ارس، تکمیل مسیر جلفا _ مرند، قطعات 30 تا 34، شریان اصلی ایواوغلی _گردیان، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی 220 هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: بقاع متبرک ظرفیت مهمی در توسعه گردشگری مذهبی و زیارتی هستند و تکمیل طرح های عمرانی در جوار آن ها اهمیت بسزایی دارد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از تأکیدهای وزیر نفت، موضوع اشتغال و به کارگیری نیروهای بومی هر منطقه در پروژه های توسعه ای و در حال اجرا یا در آستانه بهره برداری است. بر این اساس به تازگی تفاهم نامه ای بین مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
راغب الفت مدیر کل امور روستایی استانداری کردستان گفت: به مناسبت هفته روستا 332 پروژه عمرانی در بخش های راه، مقاوم سازی، بهداشتی، ورزشی و خدمات با اعتبار 182 میلیارد تومان در 127 روستای کردستان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
طرح حمایت از مدافعین حرم و طرح کمک به مشارکت دستگاه های اجرایی به بخش های غیردولتی در اجرای طرح های عمرانی اعلام وصول شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: طرح های عمرانی که در مناطق مختلف شهر در حال اجرا هستند باید بر اساس زمانبندی مشخص شده، تکمیل و بهره برداری شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا - سرپرست فرمانداری خلخال گفت: اجرا و تکمیل پروژه های پیشران ، در اولویت اجرا و تکمیل طرح های عمرانی این شهرستان قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱    
برای کمک به اجرای طرح های عمرانی شهرداری چالدران بیش از 35 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۷    
مقدمه حساب ذخیره ارزی در برنامه های سوم و چهارم با دو وظیفه ‹ثبات بخشی به بودجه در مواقع کاهش درآمدهای نفتی و جلوگیری از آسیب رساندن شوک های نفتی به تعادل اقتصاد کشور› و ‹پس انداز بخشی از درآمد حاصل از نفت برای نسل های آینده با تبدیل درآمدهای نفتی به سرمایه گذاری مولد› ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهور به همراهی تعدادی از اعضای کابینه سیزدهم پنجشنبه (22 مهر) در هفتمین سفر استانی دولت، به فارس سفر می کند. بازدید از طرح های عمرانی و اقتصادی و دیدار با نخبگان استانی از برنامه های سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در استان فارس است. ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۸    
به گزارش راک نیوز ؛ در هفتمین سفر استانی رئیس جمهور این هفته صبح ،شیراز میزبان رئیسی و برخی از اعضای کابینه دولت سیزدهم است. بازدید از برخی طرح های عمرانی و اقتصادی و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
امسال بیش از 110 میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی و اشتغال زایی در چالدران از سوی بنیاد علوی اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۵    
امسال برای اجرای طرح های عمرانی در چالدران بیش از 85 میلیارد تومان اعتبار برنامه ریزی شده است
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۴    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه پایش امور منابع آب گرگان بر کمک امورها در اجرای بهتر طرح های عمرانی در شرکت آب منطقه ای گلستان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۹    
قزوین- در شرایطی که مسئولان از لزوم توسعه اقتصاد روستایی برای ایجاد مهاجرت معکوس سخن می گویند، توسعه اقتصادی روستاهای استان قزوین زیر تیغ تنش آبی در هر دو حوزه تأمین آب شرب و کشاورزی قرار گرفته است.
فرهیختگان: محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس به همراه قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از پروژه های عمرانی و طرح توسعه حرم مطهر رضوی بازدید کرد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛امام جمعه یاسوج در خطبه های نماز این شهر گفت: تاخیر در روند تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی و طرح های اقتصادی سبب فرسایشی شدن و افزایش هزینه تمام شده می شود ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز گفت: وزارت نفت بالاترین اعتبار اجرای پروژه های مسئولیت های اجتماعی را به استان بوشهر اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۷    
وزیر نفت در جم گفت: بیش از 360 طرح عمرانی و رفاهی برای استان بوشهر تعریف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر وزیر راه و شهرسازی در سفر به جنوب استان بوشهر ازروستای شیرینو در شهرستان کنگان بازدید کرد و نسبت به ساخت درمانگاه این روستا تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی برخی طرح های در دست اجرا در استان بوشهر به این استان سفر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور روستایی و شورا های استانداری سمنان: 58 طرح عمرانی و خدماتی به ارزش 424 میلیارد و 158 میلیون ریال در روستا های استان سمنان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت گفت: این قرارگاه در راستای مردم یاری و محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار این شهرستان با هزینه بالغ بر30 میلیارد ریال طرح های عمرانی طی امسال اجرا کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۸    
شهروندان یاسوجی با اشاره به تصویب طرح های عمرانی و توسعه ای در سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشتند: سفر آیت الله رئیسی گره گشای مشکلات در کهگیلویه و بویراحمد است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حمید سیفی روز سه شنبه در نشست با بخشدار و مسئولان شهر گل تپه کبودراهنگ اظهار داشت: اغلب این طرح های عمرانی در سال های گذشته راکد بود و یا پیشرفت فیزیکی بسیار کندی داشتند که با پیگیری های صورت گرفته توانستیم نسبت به جذب اعتبار مورد نیاز برای ساخت آن ها اقدام کنیم ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
این زمین لرزه تلفات جانی نداشت اما خسارت های مالی زیادی وارد کرده است که می توان از آن به عنوان فرصتی برای تامین اعتبار و تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام شهرستان استفاده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۰    
چابهار- ایرنا - مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به چابهار از وضعیت حاشیه نشینان، بندر شهیدبهشتی، طرح های عمرانی در دست اجرا، فرآوری آبزیان، تولیدی ها و کارگاه ها، نوار ساحلی، ظرفیت تجاری و اقتصادی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی گفت: 9 هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار از محل ارزش افزوده و آلایندگی در راستای اجرای طرح های عمرانی و هزینه های جاری از ابتدای برنامه پنجم توسعه به دهیاری های این استان تخصیص یافت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای فارس با محور اعلام کردن سومین حرم اهل بیت(ع) در طرح های عمرانی و برنامه های فرهنگی و هنری افزود: توجه به مقوله مهم سومین حرم اهل بیت(ع) از جنبه های مختلف به ویژه گردشگری زیارت، موجب رونق اقتصاد شهری می شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۶    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:عملیات اجرایی طرح های عمرانی و زیرساختی جهت آماده سازی شهرک صنعتی دارویی بیضا بر اساس برنامه زمان بندی شده درحال انجام است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو صبح امروز وارد خوزستان شد که پیگیری مشکلات آب و فاضلاب استان و بازدید از طرح های عمرانی از مهم ترین اهداف این سفر یک روزه اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان هدف اصلی دیوان محاسبات را پیگیری تخلفات اجرایی در امور مختلف بیان کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: چادرملو با اعتباری به مبلغ دو میلیارد دلار، طرح های عمرانی و توسعه در زمینه های گوناگون را در برنامه های اجرایی خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست شهرداری مهریز با بیان اینکه شهروندان بابت عوارض، مالیات و تخلفات ساخت و ساز 50 میلیارد ریال به این مجموعه بدهی دارند گفت: همکاری در پرداخت بدهی ها نقش مهمی در اجرای طرح های عمرانی و فرهنگی دارد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۷    
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که درصورت اختصاص به موقع اعتبارات مالی،بسیاری از طرح های عمرانی استان تا دوسال آتی بهره برداری می شوند.