چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۲:۴۱Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های عمرانی»

عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونین، مدیران ستادی و همچنین تعدادی از مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها و رؤسای بیمارستان ها با محوریت افتتاح طرح های سلامت محور گیلان در هفته دولت برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
ارومیه – ایرنا – فرماندار چالدران گفت: امسال در فاز اول 835 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در این شهرستان مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: تمامی پروژه های در حال اجرای این شهر به تابلوی روزشمار مجهز می شوند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: زین العابدین قراچورلوی امروز در ادامه اجرای طرح “شهروند پرسشگر، مدیر پاسخگو” با حضور در سامانه ارتباط مردمی 137 ، پاسخگوی مستقیم درخواست شهروندان در قالب تماس های تلفنی بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار کبودراهنگ گفت: بیش از 102 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در این شهرستان در کمیته برنامه ریزی مصوب شده است.
مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، از پروژه های عمرانی دانشگاه لرستان، بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۴    
سمنان- هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه بیش از 80 درصد اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان جذب شده است، گفت: برخی دستگاه ها 100 درصد اعتبارات را جذب کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰    
قزوین – امام جمعه قزوین گفت: اجرای طرح های عمرانی و توسعه ای در شهر باید با نگاه علمی باشد و اجازه ندهیم مردم با بی احتیاطی و غفلت از باران و سیل آسیب ببینند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از تصویب اعتبارات برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی آذرشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اشنویه گفت:817 میلیارد ریال از منابع مختلف برای اجرای طرح های عمرانی و توسعه ای این شهرستان تصویب و اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته 117 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت:70 درصد از طرح های عمرانی شهرداری اردبیل فعال می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رعایت زمان بندی اجرای طرح های عمرانی استان گفت: مطالبه جدی ما کیفیت فنی طرحهاست و در این موضوع دقت نباید فدای سرعت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
میرنظامی گفت: بهره برداری از تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی از جمله مهمترین اقدامات شورای اسلامی شهر اراک در یک سال گذشته بوده است.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گام خبرنماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: همزمان با اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی باید پیوست فرهنگی آن ها نیز تدوین شود.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۴:۵۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تکمیل طرح های فاضلاب خوزستان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح های عمرانی دولت تبدیل شده و در این راستا اعتبارات مناسبی برای تکمیل این طرح ها اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تکمیل طرح های فاضلاب خوزستان با محوریت فاضلاب اهواز به اولویت طرح های عمرانی دولت تبدیل شده و در این راستا اعتبارات مناسبی برای تکمیل این طرح ها اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی گفت: 95 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رییس جمهور به این دانشگاه ابلاغ شد که این میزان اعتبار برای ساخت طرح های عمرانی و آموزشی هزینه می شود.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۸    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق جلسه ای با حضور محمدرضا برکت رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت ارشاد,احسان عابدی مدیر کل ارشاد استان یزد ...
رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام فرهنگی گفت: پروژه تالار مرکزی کرمان در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، محمدرضا برکت رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و معاونین وی از پروژه های تالار مرکزی یزد، تالار هنر، تالار فرهنگ، سالن نمایش شرف الدین علی ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی از اختصاص 330 میلیارد تومان از محل سفر رئیس جمهور و استانداری برای اجرای طرح های عمرانی در مناطق عشایری استان خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گفت: هم اکنون با همت مهندسان، کارگران و استادکاران ایرانی، سه پروژه بزرگ که جزو پیچیده ترین طرح های عمرانی جهان اسلام محسوب می شوند، در حرم مطهر سالار شهیدان در حال اجراست.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین در نشست کارگروه بسیج سازندگی استان، با اشاره به هزینه های بالا برای اجرای طرح ها و پروژه های محرومیت زدایی در مناطق دورافتاده و صعب العبور، حضور بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، برای اجرای طرح های عمرانی در این مناطق را ارزشمند و منشأ خیر و برکت دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۱    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری قصرشیرین اعتبار اجرای طرح های عمرانی این شهرستان در سال جاری را 247 میلیارد و 120میلیون ریال اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان گیلانغرب از اختصاص 68 میلیارد تومان اعتبار به طرح های عمرانی گیلانغرب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری از اختصاص 60 میلیارد تومان اعتبار به این نهاد در سفر استانی رییس جمهور خبر داد و گفت: این میزان اعتبار هزینه تکمیل طرح های عمرانی این اداره کل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت:تاکید مقامات ارشد استان در تمامی جلسات به دستگاه های اجرایی در اجرای پروژه های عمرانی اولویت با مشاوران و پیمانکاران بومی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سه دهه بعد از کوچ اجباری تعداد زیادی از همسایگان دیواربه دیوار امام رضا(ع) به بهانه اجرای طرح های عمرانی و توسعه ای در حریم حرم، حالا مدیران وزارت راه و شهرسازی به اشتباه سیاست های سلبی آن روزها که باعث خدشه وارد شدن به هویت بخش ارزشمندی از شهر مشهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - معاون استاندار سمنان گفت: 13 هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح های جدید و تکمیل طرح های نیمه تمام زیربنایی شهرستان های شاهرود و میامی با همکاری کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر ی آذربایجان غربی از اختصاص 330 میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی درمناطق عشایری استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- فرماندار ویژه دزفول گفت: 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت برای تکمیل طرح های عمرانی دزفول اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: 74 میلیارد و 553 میلیون تومان برای اجرا و تکمیل 88 پروژه عمرانی در این شهرستان اختصاص یافت.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی خواست که در محل طرح های عمرانی روزشمار نصب شود تا مردم بر روند اجرای این پروژه ها نظارت کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی خواست که در محل طرح های عمرانی روزشمار نصب شود تا مردم بر روند اجرای این پروژه ها نظارت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با همکاری سپاه استان و جهاد کشاورزی در اجرای فعالیت های عمرانی، خدمات زیرساختی و عمرانی در روستاها سرعت می گیرد که آبرسانی در کشاورزی و شرب یکی از این اقدامات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲    
با امضای تفاهم نامه میان جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی استان زمینه اجرای طرح های عمرانی کشاورزی بویژه آبرسانی و اجرای نهضت انتقال آب با لوله مهیا شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه معاون وزیر گردشگری و میراث فرهنگی به شهرستان بهار سفر کردند و از طرح های عمرانی و شهرک صنایع غذایی بهار بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با بهره گیری از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای طرح های عمرانی عملیات توسعه روستاهای استان قزوین شتاب می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۶    
استاندار قم از طرح های نهضت ملی مسکن و تقاطع غیرهمسطح روستای ورجان بازدید کرد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۵    
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تداوم جذب اعتبارات تخصیصی سفر ریاست جمهوری، روند اجرای طرح های عمرانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام استان تسریع خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به گشایش هایی که نتایج آن ها به زودی برای مردم ملموس خواهد بود، از انضباط مالی طرح های مختلف عمرانی، سفر های استانی و تلاش دولت برای از بین بردن مشکلات اقتصادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۰    
استاندار مرکزی در جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان و بازدید از طرح های عمرانی این دانشگاه از خیرین که در احداث خوابگاه دانشجویی و ساختمان اداری مشارکت کردند تقدیر کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محمد دهقان سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان یزد با بیان اینکه تامین مسائل زیرساختی در شهرک ها و نواحی صنعتی از وظایف شرکت شهرک ها و نواحی صنعتی است اظهار کرد ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: علیرضا اقبالیان امروز در ادامه اجرای طرح “شهروند پرسشگر، مدیر پاسخگو” با حضور در سامانه ارتباط مردمی 137 ، پاسخگوی مستقیم درخواست شهروندان در قالب تماس های تلفنی بود. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از فرصت هفته دولت برای تبیین گفتمان دولت مردمی، ایران قوی و تشریح اقدامات و دستاوردهای سال نخست فعالیت دولت سیزدهم تاکید کرد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر اهواز، اقدامات شهرداری برای محرومیت زدایی در مناطق حاشیه ای اهواز را بی سابقه دانست و گفت: وعده شهردار و مدیریت شهری اهواز در افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام و رها شده این شهر در حال تحقق است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معابر روستاهای دشت آزادگان به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران، با صرف اعتبار 30 میلیارد ریالی بهسازی و آسفالت شد.