یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۰۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: با اجرای طرح های اشتغال زایی و درآمدپایدار، سال گذشته 6 هزار و 300 خانوار زیر پوشش این نهاد در مناطق مختلف استان به خودکفایی رسیده و از چرخه حمایت امداد خارج شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۷:۵۲    
مسئول بیمه های خویش فرمایی و کارفرمایی و اشتغال سازمان بهزیستی کشور به همراه کارشناسان بیمه و اشتغال بهزیستی استان همدان از طرحها و وامهای اشتغالزایی مددجویان اداره بهزیستی شهرستان بهار بازدید کردند.
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۲    
در نشست شورای اشتغال شهرستان زرند با حضور اعضا و بانک های عامل و بنیادهای علوی،برکت، رضوی پیرامون ارائه تسهیلات به طرح های اشتغال زایی ، پیشنهاد کارخانه ی کنسرو سازی چلوگوشت زرندی و نیز تولید سوهان زرندی بصورت تعاونی مطرح شد و دو بنیاد علوی و رضوی آمادگی خود را جهت پرداخت تسهیلات بصورت تعاونی در ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۶    
دکتر مجتبی زاده مشاور وزیر کشور با حضور سرزده در شهرستان لیلان از قلعه بختک و برخی از روستاها از طرح های مردم پایه با محوریت تکام در طرح نظام گردشگری روستایی بازدید نمود.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی باستین شامگاه شنبه در نشست بررسی طرح های اشتغال زایی با بیان اینکه در راستای تکلیف بانک ها به پرداخت تسهیلات و نظارت بر پرداخت و هزینه کرد تسهیلات تکلیفی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از پرداخت 580 میلیارد تومان تسهیلات خرد قرض الحسنه از دی پارسال تاکنون در طرح های اشتغال زایی استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از پرداخت 580 میلیارد تومان تسهیلات خرد قرض الحسنه از دی ماه سال قبل تاکنون در طرح های اشتغال زایی استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از پرداخت 2 هزار و 300 میلیارد تومان به طرح های اشتغال زایی و حمایت از تولید خبر داد و گفت: سال قبل 16 هزار طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر ایجاد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در نشست بررسی شرایط جانمایی بازارچه محصولات مشاغل خانگی با شهردار و اعضای شورای اسلامی بندر بوشهر گفت ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان از برنامه ریزی برای راه اندازی طرح های اشتغال زایی در کانون های مساجد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان از برنامه ریزی برای راه اندازی طرح های اشتغال زایی در کانون های مساجد خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت استان خوزستان گفت: با همت جوانان استان خوزستان یک کارگاه کوچک تولید شمش آلومینیوم از ضایعات که زمینه ساز ایجاد اشتغال برای 5تا6 نفر شده راه اندازی شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ارزیابی و جذب تسهیلگران بنیاد علوی در استان فارس با حضور مدیرعامل موسسه توانمند سازی اقتصادی علوی برگزار شد تا با سنجش این تسهیلگران، پیشبرد طرح های اشتغالزایی سرعت گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۷    
معاون فرماندار همدان گفت: مهاجرت از روستاها به شهر و کم شدن جمعیت روستایی طی چند دهه اخیر باعث گسترش بی رویه جمعیت شهری و کاهش جمعیت تولید کننده روستایی شده است و باید با حمایت از اشتغال روستایی تلاش کرد تا مهاجرت معکوس از شهر به روستا اتفاق بیفتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از 1000 هکتار از زمین های کشاورزی اردبیل به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز شده اند.
فرمانداری شهرستان گلپایگان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۲    
در این جلسه که با حضور مهندس حاجی عرب مجری طرح های بنیاد برکت منطقه غرب استان و ریس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری ها و تسهیل گر بنیاد برکت برگزار گردید مجری طرح ضمن تشریح شرایط و نحوه پرداخت وام به طرح های اشتغال زایی، گزارشی از میزان وام های پرداختی [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از 1000 هکتار از زمین های کشاورزی به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز شده اند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت طرح های اشتغال زایی اشتغال محور بنیاد برکت گفت: 5 طرح اشتغال زایی خرد از جمله نانوایی تمام اتوماتیک، کارواش و قالیشویی، نیروگاه خورشیدی متمرکز و.. با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 58 نفر در شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان محمدجواد ساوری روز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته به منظور حمایت از طرح های اشتغال زایی حوزه صنایع دستی گلستان، مبلغ 326 میلیارد و 210 میلیون ریال تسهیلات به 387 طرح اشتغال زایی صنایع دستی استان پرداخت شد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: اولین پروژه متمرکز حمایتی کاشان پیشتاز شعار سال جهش تولید و مشارکت مردم در قالب بیش از 140 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته 60 درصد طرح های اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد استان اردبیل با بهره مندی از تسهیلات کم بهره عملیاتی و اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به اختصاص یک هزار و 166 میلیارد تومان به طرح های اشتغال زایی استان گفت: تاکنون 450 میلیارد تومان به این طرح ها پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در سال جاری تاکنون با افزایش 164 درصدی طرح های اشتغال زایی 5 هزار و 371 فرصت شغلی مددجویان کمیته امداد استان در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از ابلاغ 900 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به این نهاد خبر داد و گفت: تاکنون 559 میلیارد و 400 میلیون تومان به مددجویان در طرح های اشتغال زایی پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به آغاز پرداخت 2300 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای طرح های اشتغال زایی از ابلاغ 2 هزار و 100 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در حمایت از تولیدکنندگان استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه به طرح های مختلف در حوزه جوانان توجه ویژه ای می شود گفت: در راستای طرح های اشتغال زایی در سال جاری تاکنون 5.5 میلیارد تومان به جوانان استان بوشهر پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیته امداد شهرستان پارس آباد گفت: طرح های اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار برای ایجاد درآمد و بهبود معیشت این خانواده ها حمایت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار یزد با حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اردکان، ضمن گفتگو با فعالین اقتصادی و گردشگری اردکان، از برخی مشکلات آنان مطلع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در بوشهر گفت: از ابتدای امسال تا کنون 750 طرح اشتغال زایی در استان بوشهر راه اندازی شده که یکی از این طرح ها ایجاد اولین کارگاه سکوی چوبی بوده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 680 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد تومان در اورامانات به بهره برداری رسیده است.
استانها / چهارمحال و بختیاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به اعضای شورای اسلامی استان پیشنهاد کرد در هر شهرستان متناسب با پتانسیل همان منطقه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناوه گفت: همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر، 2 طرح از طرح های اشتغال زایی این اداره که در کارگروه اشتغال شهرستان مصوب شده بودند، به بهره برداری رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۰    
فرماندار نقده به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری از طرح های اشتغالزایی مددجویان و توانخواهان بهزیستی نقده بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار سیب و سوران گفت: 43 طرح از طرح های اشتغال زایی کمیته امداد با اعتباری به مبلغ 64 میلیارد و 500 میلیون ریال در ایام دهه مبارکه فجر در شهرستان به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۲    
علی غلامشاهی مجری طرح های اشتغال زایی در شهرستان میناب از اعطای تسهیلات اشتغال زایی به هزار و 200 نفر در شهرستان میناب خبر داد و گفت: قریب به 100 میلیارد تومان تسهیلات در این راستا اعطا شد.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت دهه مبارک فجر طرح های مختلف اشتغال زایی در شهرستان زابل به بهره برداری رسید.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از خودکفایی اقتصادی 3 هزار خانوار مددجوی این نهاد خبر داد و گفت: در این راستا 6.4 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره بانکی پرداخت شد. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کاشان ضمن اشاره به تحقق 102 درصدی ایجاد اشتغال در کاشان، گفت: 171 میلیارد تومان تسهیلات ویژه طرح های اشتغال زایی تخصیص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کاشان ضمن اشاره به تحقق 102 درصدی ایجاد اشتغال در کاشان، گفت: 171 میلیارد تومان تسهیلات ویژه طرح های اشتغال زایی تخصیص یافت.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: دهه فجر امسال، اجرای طرح های اشتغال زایی به تعداد هفت هزار و 100 طرح با اعتباری بالغ بر 650 میلیارد تومان انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر، مراکزی با عنوان مراکز ماده 16 راه اندازی شده است تا به صورت رایگان اقدام به پذیرش معتادان متجاهر کند و پس از درمان آن ها با اجرای طرح های اشتغال زایی زمینه بازگشت این معتادان را به آغوش خانواده و جامعه فراهم کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر 1197 نفر زن سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال زایی از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره مند هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام از عملکرد برخی دستگاه های اجرایی استان در خصوص عدم نظارت دقیق در اجرای طرح های اشتغال زایی، گفت: دستگاه های اجرایی باید نسبت به روزرسانی طرح های اشتغال زایی و تسهیلات ارائه شده و راستی آزمایی آنها ظرف یک هفته اقدام کنند و زاویه انحراف باید به صفر برسد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مدیرکل کمیته امداد خوزستان پیش از ظهر امروز چهارشنبه در این مراسم با اشاره به اینکه مددجویان کمیته امداد با اجرای طرح های اشتغال زایی و دریافت تسهیلات در عرصه اقتصادی خودکفا می شوند ...
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
بازدید از طرح های اشتغال زایی در بخش پادنا علیا در این بازدید طرح های واگذار شده اراضی ملی در پلاک شهید حسینی، طرح گردشگری دنگزلو و طرح دامپروری با حضور فرماندار و روسای ادارات مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 10 هزار فرصت شغلی با پرداخت 9 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای مددجویان این نهاد حمایتی طی سال جاری ایجاد شد و مددجویان از این طریق و به خودکفایی رسیدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور در جلسه شورای عالی اشتغال گفت: تعریف طرح های اشتغال زایی برای استان های دارای نرخ بالای بیکاری الزامی است و حل مسأله اشتغال صرفاً منوط به اعتبارات و بودجه نیست.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، رضا البرزی با اشاره به اینکه مددجویان کمیته امداد با اجرای طرح های اشتغال زایی و دریافت تسهیلات از بانک های عامل از سوی این نهاد حمایتی در عرصه اقتصادی خودکفا می شوند، گفت: طی 9 ماه سال جاری 23 میلیارد و 160 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به 3 هزار و 583 نفر اعطا شده است. ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، سعید خدایاری با اشاره به فعالیت های بنیاد برکت در استان فارس گفت: هدف گذاری امسال بنیاد برکت در استان فارس اجرای طرح های اشتغال زایی در 16 شهرستان این استان با ارائه 3 هزار و 800 طرح بوده که تا به امروز یک هزار و 900 طرح به مرحله اجرایی و عملیاتی شدن رسیده ...