جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۱۵Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از افزایش طرح های اشتغال زایی در استان خبر داد و گفت: امسال برای 21 هزار نفر طرح اشتغال زایی در نقاط مختلف استان برنامه ریزی شد که بر اساس سامانه رصد اشتغال تاکنون 22 هزار فرصت شغلی ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: 580 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره در ایجاد فرصت های شغلی ویژه مددجویان این نهاد در سال جاری پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر سهمیه اشتغال امسال استان را 21 هزار و 400 نفر عنوان کرد و گفت: تاکنون بیش از 27 هزار شغل در سامانه رصد ثبت شده که نشان دهنده افزایش 25 درصدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا از اختصاص اعتبار 24 میلیارد تومانی برای طرح های اشتغال زایی خبر داد و گفت: 15 طرح به مناسبت تأسیس کمیته امداد در آستارا به بهره برداری می رسد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار علی آبادکتول پرداخت تسهیلات تبصره 16 را یک وظیفه ملی بیان کرد و گفت: این تسهیلات دارای شرایط بازپرداخت مناسبی برای ایجاد اشتغال است و و براساس طرح های اشتغال زایی توسط دستگاه های اجرایی و بانک های عامل معرفی می شود و به متقاضیان پرداخت می گردد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی: بنیاد برکت برای اجرای طرح اشتغال زایی فردمحور در مناطق روستایی وام با کارمزد پایین ارائه می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رشت- معاون رئیس جمهور با بیان اینکه طرح های اشتغال زایی ایثارگران با محوریت دانش بنیان مورد حمایت قرار می گیرند، گفت: شناسایی و حمایت از هزار استارت آپ ایثارگر در اولویت بنیاد شهید است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: بعد از نظارت و پایش های صورت گرفته، صحت 84 درصد طرح های اشتغال زایی ثبت شده در سامانه رصد استان تایید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید گیلان از افتتاح چندین طرح خدماتی، کشاورزی و صنعتی در دهه فجر با حمایت این صندوق خبر داد و گفت: بیش از 110 میلیارد تومان تسهیلات در استان گیلان، به 893 طرح پرداخت که باعث ایجاد اشتغال برای بیش از دو هزار و 800 نفر شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۱    
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از پرداخت 145 میلیارد تومان تسهیلات برای اجرا طرح های اشتغال زایی مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: با پرداخت این تسهیلات اشتغال یک هزار و 100 نفر از مددجویان بهزیستی استان بوشهر فراهم شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۱    
بیرجند-مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خراسان جنوبی گفت: 80 درصد روستاهای خراسان جنوبی تحت پوشش طرح های توانمندسازی بنیاد برکت قرار گرفتند و اتفاقات مثبتی در زمینه اشتغال زایی صورت گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری از محل تبصره 16 قانون بودجه 580 میلیارد تومان به طرح های اشتغال زایی این نهاد اختصاص یافت و تاکنون 481 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اعلام خبر گذر این استان از میزان تعهد اشتغالزایی در سال 1401 گفت: نظارت میدانی بر فعالیت ها و طرح های اشتغال زایی در فارس تا آخرین روز سال جاری با جدیت دنبال می شود تا اشتغالزایی موثری در سال 1401 در سطح این استان ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اجرای طرح های اشتغال زایی و خودکفایی اقتصادی خانواده های مددجو باید در اولویت برنامه های کمیته امداد قرار گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۹    
روز چهارشنبه پنجم بهمن ماه کارشناسان دفتر اعتیاد حوزه پیشگیری ستاد بهزیستی استان البرز به شهرستان اشتهارد سفر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: نظارت میدانی بر فعالیت ها و طرح های اشتغال زایی دراستان بوشهر با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر بر تدوین طرح تولیدی برای درآمدزایی و تقویت معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح تأکید کرد: اجرای طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی ویژه فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح یک ضرورت است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ساوری از پرداخت بیش از 247 میلیارد ریال تسهیلات در راستای حمایت از طرح های اشتغال زایی حوزه صنایع دستی گلستان در 9 ماهه سال جاری و افزایش بیش از 260 درصدی اعطای تسهیلات به این بخش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از ایجاد 21 هزار شغل در سال جاری تاکنون در استان خبر داد و گفت: با افزایش طرح های اشتغال زایی نرخ بیکاری در استان از 9 به 7.4 درصد کاهش یافته است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح های اشتغال زایی گفت: تمام توان و ظرفیت خود را برای پیشبرد اهداف اشتغال زایی در گرمی به کار خواهیم بست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: حدود نیمی از مجریان طرح های اشتغال زایی این نهاد را زنان سرپرست خانوار، بانوان و دختران مددجو تشکیل می دهند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور همکاری مشترک در اجرای طرح های اشتغال زایی ایثارگران، تفاهم نامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) منعقد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۳    
اختتامیه نخستین رویداد ملی مدارس آینده، آیین شکرانه هزارمین مشارکت اقتصادی، برگزاری دوره های آموزشیِ طرح های اشتغال زایی و برپایی نمایشگاه بانوان کارآفرین از اقدامات بنیاد برکت در هفته جاری بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، گفت: اشتغال زایی در مناطق محروم و کم برخوردار هدف اصلی بنیاد برکت است که به صورت جدی در سطح استان در حال انجام است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
باقری گفت: برای نظارت میدانی پایش طرح های اشتغال زایی پنج مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی اعلام آمادگی کردند که از این تعداد تاکنون سه مرکز برای پایش و نظارت بر طرحهای اشتغال با صندوق کارآفرینی امید استان قرارداد منعقد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد استان بوشهر از تصویب 650 میلیارد تومان برای اجرا طرح های اشتغال زایی مددجویان استان خبر داد و گفت: تاکنون 482 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان استان بوشهر پرداخت شده است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال زایی کمیته امداد گفت: ما اشتغال افراد نیازمند را یک مسیر برای توانمندسازی می دانیم. هدف کمیته ی امداد این است که نیازمند از حالت نیازمندی و فقر خارج شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر توجه به صدور مجوزهای کسب و کار در بخش های مختلف، گفت: پرداخت تسهیلات در بخش های تعیین شده برای توسعه مشاغل و طرح های اشتغال زایی تسریع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه طرح های اشتغال زایی برای خودکفایی مددجویان در دستور کار است، گفت: مددجویان کمیته امداد تسهیلات دریافت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از ایجاد 22 هزار فرصت شغلی در 9 ماه امسال در استان خبر داد و گفت: طرح های اشتغال زایی در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتقاد بر این که مجلس برای حل مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری آمادگی دارد، گفت: نمایندگان مجلس از هر گونه اراده، برنامه منسجم و ارائه طرح های اشتغال زایی حمایت کرده و با دستگاه های متولی همکاری های لازم را به عمل می آورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل- شایقی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل گفت: امسال برای اجرای طرح اشتغال زایی در استان 252 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته ایم.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت گفت: بیش از سه هزار و 100 طرح اشتغال زایی اجتماع محور در استان بوشهر اجرا شده است. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۱    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حمایت ویژه دولت و مجلس از موضوع اشتغال و مسکن محرومان، گفت: حمایت جدی و ویژه از طرح های اشتغال زایی در روستاها انجام می شود و تمام دستگاه ها باید در این راستا همکاری داشته باشند.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۳    
مسعود سعادتی، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بنابر گفته مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از ابلاغ یک هزار و 446 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای اجرا طرح های اشتغال زایی در استان خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به همین علت همواره نقش برجسته ای در طرح های اشتغال زایی و کاهش نرخ بیکاری بخصوص در بخش روستایی داشته است. ضمن اینکه بانک پارسیان در راستای عمل به بندهای تبصره 16 قانون بودجه 1401 و همگامی باسیاست های دولت تسهیلات مختلفی در بخش های ازدواج، فرزند آوری، اشتغال زایی و غیره به متقاضیان پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نظارت میدانی بر فعالیت ها و طرح های اشتغال زایی در آذربایجان شرقی خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۵    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از چندین خانه مددجویان و همچنین طرح های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به جذب یک میلیارد تومان اعتبار با تلاش نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۷    
بنیاد برکت از طرح های اشتغال زایی در شهرستان کهک حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به تفاهم نامه ای که بنیاد شهید با صندوق توسعه ملی منعقد کرده، از کارآفرینان حمایت می کنیم و اجازه نمی دهیم طرح های اشتغال زایی به خاطر نداشتن تسهیلات روی زمین بمانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اجرا طرح های اشتغال زایی در بخش های مختلف کارآفرینی گفت: در سال جاری تاکنون 23 هزار فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۵    
مدیر طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت 90 میلیارد ریال در توانمند سازی و 250 هزار میلیارد در طرح اشتغال زایی اجتماع محور سرمایه گذاری کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در روزهای اخیر در یکی از جلسات مجلس، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی انتقاداتی از عملکرد دولت در حوزه اشتغال مطرح کرد که مربوط به عدم تحقق بودجه مصوب برای طرح های اشتغال زایی است. با اینکه عملکرد دولت سیزدهم در سال جاری تاکنون در تبصره 18 قانون بودجه [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت: از سال گذشته تاکنون از طریق صندوق های این نهاد زمینه اشتغال 2771 نفر با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان فراهم شده است. همچنین از محل تفاهمنامه طرح های اشتغال زایی با کمیته امداد در سال گذشته 506 نفر مشغول به کار شده اند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از جذب 110 درصدی تسهیلات تبصره 18 در سال گذشته استان خبر داد و گفت: در این راستا امسال 2 هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال زایی در استان بوشهر اختصاص یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست دولت سیزدهم در اجرای برنامه های اشتغال زایی صرفا به پول پاشی ختم نمی شود بلکه تسهیلات اشتغال باید به دست کارآفرینان واقعی رسیده و سپس بر اجرای طرح های اشتغال زایی نیز نظارت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به توسعه برنامه های مهارت آموزی بر اساس طرح های اشتغال زایی گفت: در این راستا مهارت آموزی در 200 رشته بر اساس ظرفیت های صنعتی، تولیدی و سرمایه گذاری در استان تدوین و اجرایی شده است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر دیشموک ، معاون اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ره بازدیدی از طرح های اشتغال زایی استان داشتند. دکتر نیازی طی این سفر دیداری با رئیس پارک علم و فناوری استان و ریاست دانشگاه یاسوج داشتند. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان هرمزگان از برگزاری رویداد گنج با هدف شناسایی و حمایت از طرح های اشتغال زایی گروه های جهادی در هرمزگان خبرداد.