یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۴۴Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

دانا   ۷ ساعت پیش    
علی محمد اکبری گفت:مجموعه سپاه از سال گذشته اقدام به ایجاد مکان هایی برای اشتغال زایی کرده است و در بحث ایجاد اشتغال پایدار اقدامات خوبی صورت گرفته است و امروز نیز طرح های اشتغال زایی شهرکرد،هفشجان و شهرکیان کلنگ زنی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: بنیاد برکت طی سال 1400 از 250 طرح اشتغال زای خانگی و کارگاهی در مناطق محروم و روستایی شهرستان نیر حمایت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۳    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: دولت از ایجاد طرح های اشتغال زایی و هرگونه توسعه که بتواند به موضوع اشتغال و افزایش درآمد در این شهرستان کمک کند، حمایت می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت: عملکرد بانک های این شهرستان در خصوص پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال زایی و جذب آنها خوب عمل نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۰    
فرماندار میبد: حمایت از طرح های اشتغال زایی در اولویت صندوق کارآفرینی امید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۸    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری خواف گفت: طرح شتاب با هدف شناسایی توانمندی های ایده های برتر در فروردین 1400 کلید خورد و با شرکت 50 متقاضی با پیشنهاد طرح های اشتغال زایی این طرح ادامه پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: ایجاد یک هزار و 300 فرصت شغلی در سال جاری از سوی این نهاد با عنوان طرح سحاب در شهرستان های خمین، محلات، ساوه، زرندیه و اراک هدف گذاری شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس در توئیتی از 280 طرح اشتغال زایی خرد و متوسط، برای 840 نفر در حوزه انتخابیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه با اشاره به طرح های اشتغال زایی این سازمان در سال جاری گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده ایجاد 65 شغل برای تعاون روستایی استان پیش بینی شده اما با اجرای چند طرح اشتغال زایی تعاون روستایی 400 شغل مستقیم را در استان کرمانشاه ایجاد می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نشست رونمایی و معرفی طرح اشتغال زایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد و جمعی از کارشناسان اقتصادی برگزار شد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب ، با حضور دکتر امرایی مدیرمنطقه ای صندوق کارافرینی در فارس، بوشهر و کهگیلویه وبویراحمد، مهندس حاجی پور مدیرکل صندوق کارافرینی استان، معصومی معاون صندوق استان ، سرهنگ دیماز فرمانده نیروی انتظامی، خنجری معاون فرماندار،عارفیان رئیس صندوق کهگیلویه،کریمی مدیر اداره کار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان وفامنین با بیان اینکه نمایندگان مانعی برای اجرای طرح اسکای مال نیستند، گفت: ما هیچ مشکلی برای اجرای طرح ها و به ویژه طرح های اشتغال زایی نداریم و تأکیدمان بر این است که طرح ها باید کارشناسی باشد ...
طرح بسته بندی و فرآوری مواد غذایی و میوه خشک با ایجاد 6 فرصت شغلی و صرف اعتباری معادل 5 میلیارد ریال در آسارا با همت صندوق کارآفرینی امید البرز در هفته دولت همزمان با طرح های کشوری بصورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد نظرآباد گفت: راهبر شغلی نظرآبادی ضمن آموزش و مهارت آموزی بافت فرش برای 70 مددجوی زن سرپرست خانوار ایجاد اشتغال کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۷:۰۲    
مشهد- بسیاری از طرح های اقتصادی نیازمند بسترهایی مانند زمین برای پیاده سازی ایده ها است که گرانی آن خود به کابوسی برای سرمایه داران در استان خراسان رضوی تبدیل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان البرز با اهدای لوح سپاس از تلاش های رئیس و کارکنان شعبه هشتگرد بانک پارسیان در راه اندازی طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تقدیر کرد ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه معرفی طرح های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز برای ارائه تسهیلات از سوی بنیاد برکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، این نشست مهم با حضور مهندس خشایار خوش آرا مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز، مهندس میرصادقی تسهیلگر حوزه دانش بنیان بنیاد برکت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۲    
شیراز- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان فارس گفت: بیش از هزار و 380 شغل ویژه روستائیان در استان فارس با اعتباری بالغ بر 266 میلیارد ریال طی شش سال ایجاد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- آخوندزاده، مدیر صندوق کارآفرینی امید منطقه 2 کشور گفت: بحث تقویت تولید داخلی و حمایت از راه اندازی و اجرای واحدهای اشتغال زا به عنوان مبحث اصلی و جدی در حوزه تقویت اقتصاد استان مورد توجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۷    
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: در سال جاری حمایت و ارایه تسهیلات به 350 کارگاه خرد و زودبازده و مشاغل خانگی در روستاهای هدف شهرستان مشگین شهر با میزان اشتغال زایی یک هزار نفری در دستور کار قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۳    
کرج- صبوری، مجری طرح های اشتغالزایی بنیادبرکت از انعقاد تفاهم نامه ای سه جانبه میان میراث فرهنگی، شتاب دهنده مشکات و مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد در راستای حمایت از صنایع دستی البرز خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی بنیاد برکت به هشت صنعتگر لرستانی پرداخت شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: در آئینی به مناسبت عید غدیر روز پنجشنبه و با حضور امام جمعه خورموج و مسئولان دشتی مرکز اشتغال زایی کسب کار مددجویان و معلولان بهزیستی در دشتی افتتاح شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
اولین و بزرگ ترین صندوق قرض الحسنه اشتغال کشور با هدف حمایت و ایجاد شغل برای جوانان توسط ستاد اجرایی فرمان امام افتتاح شد. محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به تلاش 2ساله برای راه اندازی این صندوق گفت: هدف ما از ایجاد این صندوق، تسهیل مسیر اجرای طرح های اشتغال زایی توسط خود مردم است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- توسعه طرح های اشتغال زایی یکی از برنامه های تدوین شده امسال است که در این راستا افزایش مهارت آموزی بر اساس ظرفیت های مناطق شهری و روستایی استان بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک آینده با هدف حمایت از تولید، اشتغال و کارآفرینی، به مددجویان و کارفرمایان طرح های اشتغال زایی سازمان بهزیستی کل کشور، تسهیلات اعطا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۳    
اردبیل _ ایرنا _ معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مقاومت بانک های این استان در پرداخت آسان تسهیلات بانکی موجب شده به برغم افزایش سقف تسهیلات بانکی میزان تسهیلات پرداختی به متقاضیان طرح های اشتغال زایی کمتر از سهم تعیین شده سالانه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد برکت از اجرای طرح های اشتغال زایی در 12 هزار روستای کشور خبر داد و گفت: در سال جاری 270 هزار شغل ایجاد خواهیم کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از 3 کارگاه تولیدی مجریان طرح های اشتغال زایی کمیته امداد استان تهران در شهرستان ملارد بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، امیرحسین مدنی در نشست خبری امروز با اشاره به اینکه 800 بنگاه برای مشاغل خرد و کلان ایجاد شده است، گفت: در حال حاضر 118 هزار طرح اشتغال زایی در کشور اجرا شده و تا پایان سال تعداد این طرح ها به 180 هزار می رسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در راستای توسعه طرح های اشتغال زایی بر اساس ظرفیت های مناطق مختلف استان بوشهر ضمن افزایش مهارت آموزی در شهرها و روستاها، اجرای طرح های کارآفرینی دریایی و گردشگری ساحلی تدوین شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵    
رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان سیروان از اجرای طرح های اشتغال زایی در این شهرستان برای خانواده های مددجو و نیازمند از محل جمع آوری زکات احشام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۲    
ایسنا/قم وبینار آموزشی آشنایی مدل راه اندازی کسب وکار خانگی وبینار با همکاری دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان قم روز شنبه 22 خرداد ماه به صورت برخط در سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی (امجد) برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام گفت: 40 درصد از طرح های اشتغال زایی این بنیاد به زنان و دختران اختصاص دارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون کمیته امداد گفت: امسال 3 هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسکن و 10 هزار میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان در نظر گرفته شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۲    
اصفهان- ایرنا - معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: 18 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت پارسال به طرح های اشتغال زایی جوانان این استان پرداخت شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اردبیل گفت: طی سال 99 در 3 شهرستان خلخال، کوثر و بیله سوار تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد که در پی آن زمینه اشتغال زایی برای 2 هزار نفر ایجاد گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۸    
معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برنامه کمیته امداد در سال 1400، ایجاد 6500 شغل مستقیم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نرخ بیکاری این استان بر اساس آمار بانک مرکزی را 9.3 درصد دانست و گفت: امسال 66 میلیارد تومان برای اجرا طرح های اشتغال زایی روستایی در استان بوشهر مصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت امسال دو هزار و 300 طرح اشتغال زایی خانگی و کوچک در هرمزگان اجرا می کند.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۸    
آقای تأملی در جلسه اشتغال شهرستان گفت ایجاد امکان اشتغال برای فارغ التحصیلان و بانوان تحصیل کرده مهمترین چالش در حوزه اشتغال اردستان است باید از طریق توسعه رشته های مهارتی متناسب با ظرفیت های منطقه ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۹    
مرصاد نیوز: رئیس کمیته امداد بخش حمیل گفت: ایجاد اشتغال پایدار، مولد و بازاریابی مناسب و درآمدزا از اهداف اصلی نظارت بر طرح های اشتغال زایی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مجری استانی طرح های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت از ایجاد 200 فرصت شغلی در دو بخش مرکزی و ششطراز خلیل آباد در جنوب غربی خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: این بنیاد با اعطای 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در سال گذشته 750 فرصت شغلی در استان ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از پرداخت بیش از 147 میلیارد ریال تسهیلات در راستای جبران خسارات سیل و شیوع کرونا و حمایت از طرح های اشتغال زایی حوزه صنایع دستی استان در سال 1399 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: عدم استقبال مددجویان این استان از طرح های اشتغال زایی و مقاومت آنان در این زمینه یکی از موانع پیش روی این نهاد در اجرای برنامه های توانمندسازی است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۳    
به گزارش آفتاب ایلام ،قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: ایجاد اشتغال از طریق طرح راهبری شغلی یکی از برنامه های کمیته امداد در این حوزه است و نیمی از طرح های اشتغال زایی که امسال برای مددجویان و نیازمندان ایجاد می شود از این طریق خواهد بود و برای تحقق این هدف ما باید ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵    
دیداردبیر کل ومعاون اجرایی قرارگاه جهادی مهررسانان شرق هرمزگان بافرمانده سپاه هرمز به گزارش خبرنگار صبح مکراندیمه کار دبیر کل وجهانگیرحاجی زاده معاون اجرایی قرارگاه جهادی مهررسانان شرق هرمزگان بافرمانده سپاه هرمز دیدارکردند دراین دیدار در خصوص طرح های اشتغال زایی درجزیره هرمزبحث و تبادل نظر شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت، اجرای طرح های اشتغال زایی در روستاها را از برنامه های اولویت دار فرمانداری، در راستای تحقق شعار سال 1400 دانست.