یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۷:۰۱Aug 2020 9

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

 
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۱    
پرسنل ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک از طرح های اشتغال زایی در شهر جندق بازدید کردند
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بسیاری از افرادی که طرح ارائه دادند و یا بدون ارائه طرح برای فعالیت اقتصادی خود وام گرفتند و شکست خوردند، کسانی بودند که اولین تجربه خود را محک می زدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت : این بنیاد با اعطای 200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا 540 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد کرده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتی با تاکید بر اینکه دستگاه قضا از طرح های اقتصادی حمایت می کند، گفت: با افرادی که بخواهند موانعی برای اجرای طرح های اشتغالزا ایجاد کنند برخورد می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار دلفان گفت: 750 طرح اشتغال زایی از سوی بنیاد برکت در روستاهای این شهرستان اجرا می شود. حشمت بهمنی روز گذشته در کمیته توسعه اشتغال روستایی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: اجرای طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی با عنوان طرح های سحاب و آسمان از سوی بنیاد برکت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عادل اصغرپور روز دوشنبه در کمیته توسعه اشتغال روستایی و کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: اجرای طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی با عنوان طرح های سحاب و آسمان از سوی بنیاد برکت موجب می شود تا مناطق روستایی و محروم به توسعه پایدار برسند. وی با اشاره به سند تدبیر و [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیر کمیته امداد اماد امام خمینی (ره) دیر استان بوشهر گفت: امسال 90 میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی مددجویان زیر پوشش این نهاد اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایزدخواه با اشاره به اینکه مشکل اشتغال؛ تأمین منابع مالی نیست، گفت: باید اشتغال را از زنجیره های کسب و کار آغاز کنیم. به گزارش خبرگزاری شبستان، روح الله ایزدخواه شب گذشته (سه شنبه 31 تیر) در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: به مناسبت هفته بهزیستی مینا شهابی از طرح های اشتغال زایی مددجویان بهزیستی دیدن کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای طرح های اشتغال زایی گفت: اعضا نخبگان بانکی استان بوشهر راهکارهای لازم برای تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و رونق تولید در استان بوشهر را شناسایی و عملیاتی کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح های اشتغال زایی در توانمندسازی روستائیان و رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: درحال حاضر 530 جهادگر در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان، با کمیته امداد همکاری دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه بردسکن گفت: اگر چه بنیاد برکت کمتر از یکسال شده است فعالیت خودش را در شهرستان بردسکن آغاز کرده است، ولی خوشبختانه در همین مدت کوتاه توانسته طرح های اشتغال زایی خوبی را در سطح روستا ها اجرا کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی بنیاد برکت کشور گفت: امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بنیاد برکت کشور همچون سال گذشته با اجرای طرح ها و پروژه های اشتغال زایی و تولیدی در مناطق محروم سطح کشور 180 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۵:۴۹    
خبرماکو: فرماندار چالدران گفت: سهم این شهرستان از طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در استان 40 میلیارد ریال است که برای اجرای طرح های اشتغال پایدار به صورت تسهیلات در اختیار صاحبان طرح قرار می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲    
فرماندار یزد گفت: دستگاه های اجرایی برای دریافت اعتبارات اشتغال زایی، طرح های مشخص ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: بنیاد برکت تسهیلاتی به مبلغ 500 میلیون تا سه میلیارد تومان برای دهیاری های بخش مرکزی شهرستان بافق در حوزه اشتغال پایدار روستایی به ویژه مناطق محروم پرداخت می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کامبیز محمدی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار ویژه سقز اظهار داشت: در سال 98 بیش از 64 میلیارد ریال تسهیلات به علاقه مندان ایجاد شغل در واحدهای کوچک مقیاس در 17 روستای سقز پرداخت و از این تسهیلات استفاده کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
موسی نژاد گفت :بیش از 85 درصد طرح های اشتغال زایی کمیته امداد استان ایلام طرح های اشتغال پایدار هستند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳    
شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان چهارمحال و بختیاری از طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی حوزویان شهرستان بروجن بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اجتماع محور بنیاد برکت خراسان رضوی گفت: بنیاد برکت در 13 روستای شهرستان بردسکن طرح های اشتغال زایی اجرا کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بردسکن گفت: تاکنون از مجموع 348 طرح اشتغال زایی اجرا شده تنها 42 درصد آن مورد نظارت دستگاه های اجرایی قرار گرفته است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
اجرای طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستایی، علاوه بر توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و ارتقای سطح زندگی و معیشت، مهاجرت معکوس و رونق تولید را در این مناطق به دنبال داشته است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: این صندوق از ابتدای امسال تا الان پنج میلیارد و 560 میلیون ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال زایی به متقاضیان در روستاهای این استان پرداخت کرده است. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 162 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای اجرای طرح های اشتغال زایی مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند متقاضی اختصاص یافته است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از اجرای 1318 طرح توانمندسازی اقتصادی، اشتغال زایی، زیربنایی و عمرانی در استان اصفهان خبر داد. امیرحسین مدنی که به منظور از بازدید از طرح های اشتغال زایی و عمرانی بنیاد برکت به استان اصفهان سفر کرده است ...
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 162 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای اجرای طرح های اشتغال زایی مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند متقاضی اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سبزوار گفت: طرح راهبران شغلی با هدف توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت و پایدارسازی اشتغال مددجویان در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح های اشتغال زایی ویژه مددجویان گفت: امسال 2 هزار و 500 طرح اشتغال زایی برای مددجویان امداد استان بوشهر پیش بینی شده که 500 طرح مربوط به صنایع دستی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت: ایجاد 482 فرصت شغلی از سوی این نهاد در قالب طرح سحاب مناطق روستایی این شهرستان امسال تکلیف شده و اقدامات گسترده ای برای تحقق این برنامه آغاز شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم اکنون چهار درصد کل طرح های اشتغال این نهاد را صنایع دستی تشکیل داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با تخصیص اعتبار به طرح های اشتغال زایی در مناطق حاشیه شهری می توان طرح های بازآفرینی شهری را اجرایی کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از راه اندازی 10 هزار و 500 شغل جدید در استان خراسان جنوبی خبر داد. امیرحسین مدنی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغال زایی و پروژه های عمرانی برکت در شهرستان نهبندان با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاهی اجتماعی استان بوشهر از اجرای طرح های اشتغال زایی خبر داد و گفت: در این راستا 290 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی در استان بوشهر پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گچساران - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح های اشتغال زایی در استان ابتدا در هفت روستای بالای 330 خانوار در گچساران اجرایی می شود، گفت: در مجموع چهار هزار طرح اشتغالزا در روستاهای این استان توسط بنیاد برکت اجرایی می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره): کمیته امداد پارسال از 10 هزار فرصت شغلی آسیب دیده از سیل حمایت کرد. به گزارش خبرگزاری آریا، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به ایجاد 175 هزار فرصت شغلی در سال 98 افزود ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد برکت در سال های گذشته در استان طرح های زیادی اجرا کرده است، و اعلام آمادگی کرده است بین 200 تا 500 میلیارد ریال در طرح های اشتغال زایی کشاورزی، صنعتی، صنایع دستی در گچساران سرمایه گذاری خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری 256 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در استان بوشهر پرداخت شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - خلاصه تحولات بازار کار در سال 98 حاکی از این است که با کاهش نرخ مشارکت،26هزار نفر به جمعیت فعال 15ساله افزوده شده است و این مسئله گویای این موضوع است که جوانان از یافتن شغل مأیوس شده از بازار کار خارج شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مجری طرح های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت در چهارمحال و بختیاری گفت: این بنیاد تاکنون یک هزار و 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در این استان پرداخت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در بوشهر تک رقمی شد گفت: نرخ بیکاری استان بوشهر سال گذشته به 9.9 درصد رسید که با اجرای طرح آمارگیری نیروی کار برای افزایش طرح های اشتغال زایی برنامه ریزی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بیارجمند از اجرای 170 طرح اشتغال زایی ویژه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: توانمند سازی مددجویان هدف و محور اصلی این طرح ها است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قنبر موسی نژاد عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار در قالب تسهیلات قرض الحسنه اشتغال تبصره 16 قانون بودجه کشور و اعتبارات اشتغال پایدار عشایر و روستاییان با همکاری بانک های عامل استان اجرا شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۴    
مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: طرح های اشتغال زایی این بنیاد علاوه بر ایجاد فرصت های کسب وکار در مناطق محروم، رونق تولید را نیز به دنبال داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) گفت: خسارت طرح های اشتغال زایی تحت حمایت کمیته امداد به نسبت طرح های اشتغال زایی و کسب و کار کشور بسیار کمتر بوده است به این دلیل که بخش زیادی از طرح های اشتغال زایی امداد در مناطق محروم و روستایی از کرونا آسیب زیادی ندیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: طرح های اشتغال زایی این بنیاد علاوه بر ایجاد فرصت های کسب وکار در مناطق محروم، رونق تولید را نیز به دنبال داشته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت با اشاره به اعتبار 80 میلیارد ریالی در نظر گرفته شده برای اجرای طرح های اشتغال زایی دانش بنیان در سال جاری گفت: 1100 شغل در حوزه دانش بنیان ایجاد می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۴    
طرح های اشتغال زایی در روستاهای استان بوشهر بر اساس ظرفیت های تولیدی اجراء می شود که در همین راستا سال گذشته برای اجرای 3 هزار 450 طرح اشتغال زایی روستایی 254 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شد.