جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۰:۱۶Sep 2020 25

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

 
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح های اشتغال زایی شهرستان اردستان آسیب دیدگان کرونا در بخش های رسمی و غیر رسمی کشور حدود 6 میلیون نفر بیان کرد و گفت: تعداد افراد بیکار شده ناشی از این بیماری بطور قاطع حدود یک و نیم میلیون نفر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر کارآفرینی و اشتغال، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به توجه ویژه به طرح های اشتغال زایی روستایی گفت: در این راستا 18.4 میلیارد ریال برای پرداخت به طرح های مشاغل خانگی به بانک های استان بوشهر معرفی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد کرامت رضوی فاز نخست طرح اشتغالزایی در مناطق هدف استان خوزستان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در نشست امروز فرماندار دلگان با مدیرکل فنی و حرفه ای و جمعی از معاونین و مدیران کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بانک کشاورزی، پست بانک، صندوق کارآفرینی امید و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/سمنان مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از اجرایی شدن پنج هزار و 700 طرح اشتغال مددجویی در این استان با هدف توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۶    
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت محلات گفت: ایجاد 100 فرصت شغلی از سوی این نهاد در این شهرستان امسال هدفگذاری شده و اقدامات گسترده ای برای تحقق این مهم آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت گفت: با راه اندازی یک هزار و 730 طرح اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سال جاری، تعداد مشاغل برکت در استان کرمان به 8 هزار و500 شغل می رسد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون به همراه هیاتی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بازدید از طرح های اشتغال زایی سیستان و بلوچستان و شرکت در نشست های تخصصی توسعه ای، به این استان سفر کردند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه - جلسه کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان به ریاست موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و با حضور عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون و معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون برگزار شد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فعالیت های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در روستای گردشگری منزلاب استان سیستان و بلوچستان باعث شده تا نرخ بیکاری در این روستا به صفر برسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس خانه ملت : تکمیل طرح های اشتغالزا موجب رونق اقتصادی در منطقه می شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در اجرای طرح های اشتغال زایی روستایی با پرداخت 254 میلیارد تومان افزون بر 4 هزار و 300 فرصت اشتغال زایی در روستاهای استان بوشهر فراهم شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه از اهتمام و عزم جدی بنیاد این شهرستان در مسیر توسعه و پیشرفت اشتغال و طرح های اشتغال زایی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن عبداللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از جمله این طرح ها می توان به گازرسانی روستایی، عمران شهری و روستایی، احداث و بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی، طرح های اشتغال زایی و فعال سازی واحدهای راکد، مدارس مشارکتی خیّرساز، مسکن محرومان ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۸    
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از طرح باغداری و آژانس تاکسی رانی طرح های اشتغال زایی فرزندان شهدای شهرستان مانه و سملقان بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح های اشتغال زایی روستایی و ابلاغ تسهیلات به بانک ها گفت: برای اجرای این طرح ها اعتبارات لازم ابلاغ شده که تسریع در تکمیل صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در روستاهای استان بوشهر امری ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: با اجرای طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در هفت سال گذشته زمینه اشتغال چهار هزار و 308 نفر ایجادشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از پرداخت 686 میلیارد تومان برای اجرای 13 هزار طرح اشتغال زایی روستایی در استان خبر داد و گفت: امسال 186 میلیارد تومان برای اجرای طرح های اشتغال زایی و تکمیل طرح های نیمه تمام ابلاغ شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار یزد گفت: طرح های اشتغال روستایی که واجد شرایط بوده و در بانک تصویب شده اند، در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر : با اختصاص رقم 670میلیاردی دولت قرار است در قالب طرح کاروزی کمکی به رفع بیکاری فارغ اتتحصیلان دانشگاهی شود. قرار است با این بودجه آموزشهای شغلی به 70 هزار فارغ التحصیلان دانشگاهی داده شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از 700 هزار خانوار در کشور که با طرح های اشتغال زایی و توانمندسازی در دو دهه گذشته خودکفا شده اند، از پوشش این نهاد خارج شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۱    
پرسنل ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک از طرح های اشتغال زایی در شهر جندق بازدید کردند
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بسیاری از افرادی که طرح ارائه دادند و یا بدون ارائه طرح برای فعالیت اقتصادی خود وام گرفتند و شکست خوردند، کسانی بودند که اولین تجربه خود را محک می زدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت : این بنیاد با اعطای 200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا 540 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد کرده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتی با تاکید بر اینکه دستگاه قضا از طرح های اقتصادی حمایت می کند، گفت: با افرادی که بخواهند موانعی برای اجرای طرح های اشتغالزا ایجاد کنند برخورد می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار دلفان گفت: 750 طرح اشتغال زایی از سوی بنیاد برکت در روستاهای این شهرستان اجرا می شود. حشمت بهمنی روز گذشته در کمیته توسعه اشتغال روستایی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: اجرای طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی با عنوان طرح های سحاب و آسمان از سوی بنیاد برکت ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عادل اصغرپور روز دوشنبه در کمیته توسعه اشتغال روستایی و کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: اجرای طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی با عنوان طرح های سحاب و آسمان از سوی بنیاد برکت موجب می شود تا مناطق روستایی و محروم به توسعه پایدار برسند. وی با اشاره به سند تدبیر و [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیر کمیته امداد اماد امام خمینی (ره) دیر استان بوشهر گفت: امسال 90 میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی مددجویان زیر پوشش این نهاد اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایزدخواه با اشاره به اینکه مشکل اشتغال؛ تأمین منابع مالی نیست، گفت: باید اشتغال را از زنجیره های کسب و کار آغاز کنیم. به گزارش خبرگزاری شبستان، روح الله ایزدخواه شب گذشته (سه شنبه 31 تیر) در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۴    
بازگشایی و آغاز به کار یکی از طرح های اشتغال زایی یکی از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای طرح های اشتغال زایی گفت: اعضا نخبگان بانکی استان بوشهر راهکارهای لازم برای تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و رونق تولید در استان بوشهر را شناسایی و عملیاتی کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح های اشتغال زایی در توانمندسازی روستائیان و رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: درحال حاضر 530 جهادگر در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان، با کمیته امداد همکاری دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه بردسکن گفت: اگر چه بنیاد برکت کمتر از یکسال شده است فعالیت خودش را در شهرستان بردسکن آغاز کرده است، ولی خوشبختانه در همین مدت کوتاه توانسته طرح های اشتغال زایی خوبی را در سطح روستا ها اجرا کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی بنیاد برکت کشور گفت: امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بنیاد برکت کشور همچون سال گذشته با اجرای طرح ها و پروژه های اشتغال زایی و تولیدی در مناطق محروم سطح کشور 180 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۵:۴۹    
خبرماکو: فرماندار چالدران گفت: سهم این شهرستان از طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در استان 40 میلیارد ریال است که برای اجرای طرح های اشتغال پایدار به صورت تسهیلات در اختیار صاحبان طرح قرار می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲    
فرماندار یزد گفت: دستگاه های اجرایی برای دریافت اعتبارات اشتغال زایی، طرح های مشخص ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: بنیاد برکت تسهیلاتی به مبلغ 500 میلیون تا سه میلیارد تومان برای دهیاری های بخش مرکزی شهرستان بافق در حوزه اشتغال پایدار روستایی به ویژه مناطق محروم پرداخت می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کامبیز محمدی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار ویژه سقز اظهار داشت: در سال 98 بیش از 64 میلیارد ریال تسهیلات به علاقه مندان ایجاد شغل در واحدهای کوچک مقیاس در 17 روستای سقز پرداخت و از این تسهیلات استفاده کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
موسی نژاد گفت :بیش از 85 درصد طرح های اشتغال زایی کمیته امداد استان ایلام طرح های اشتغال پایدار هستند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳    
شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان چهارمحال و بختیاری از طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی حوزویان شهرستان بروجن بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اجتماع محور بنیاد برکت خراسان رضوی گفت: بنیاد برکت در 13 روستای شهرستان بردسکن طرح های اشتغال زایی اجرا کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بردسکن گفت: تاکنون از مجموع 348 طرح اشتغال زایی اجرا شده تنها 42 درصد آن مورد نظارت دستگاه های اجرایی قرار گرفته است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
اجرای طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستایی، علاوه بر توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و ارتقای سطح زندگی و معیشت، مهاجرت معکوس و رونق تولید را در این مناطق به دنبال داشته است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: این صندوق از ابتدای امسال تا الان پنج میلیارد و 560 میلیون ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال زایی به متقاضیان در روستاهای این استان پرداخت کرده است. ...