یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۵۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «رییس مرکز ملی فرش»

مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۲    
درگذشت نابهنگام دکتر پرویز اسکندرپور خرمی را که از پژوهندگان و مشتاقان دلسوز به هنرایران زمین به ویژه فرش دستباف بودند و همواره تلاش بر جاری ساختن معرفت اسلامی در جان هنر داشتند را به تمامی اصحاب هنر تسلیت عرض می کنم. برای آن مرحوم علو درجات و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه احدیت خواستارم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: این مرکز با کمک وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی در کمیسیون فرهنگی دولت در حال تدوین آیین نامه ای برای استانداردسازی صنعت فرش است و در این زمینه از حمایت دستگاه قضایی نیز بهره گرفته شده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرفه های مرتبط در سراسر کشور در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرفه های مرتبط در سراسر کشور در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۲    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران ، متن پیام فرح ناز رافع به مناسبت روز ملی صادرات به این شرح است: از مولفه های بارز فرهنگی – اجتماعی ایران، در هم تنیدگی عرصه های گوناگون زندگی مردم با وجوه کاربردی صنایع دستی به ویژه هنر فاخر فرش دستباف می باشد. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، نخستین پایانه صادراتی تخصصی فرش دستباف کشور در استان زنجان با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران ، رییس مرکز ملی فرش ایران ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران اظهار داشت: فرش دستباف برای حضور فعال در بازار جهانی و بازرگانی خارجی نیازمند ایجاد زیر ساخت های توسعه ای است که با راه اندازی پایانه تخصصی فرش دستباف کشور یکی از این زیر ساخت ها مهیا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نخستین پایانه صادراتی فرش دستباف ایران روز سه شنبه با حضور معاون روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سامازن توسعه تجارت ایران، رییس مرکز ملی فرش ایران و مسوولان استان در زنجان افتتاح شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۳    
هفتمین جلسه ستاد عالی راهبری فرش دستباف روز سه شنبه مورخ 1399/07/01 باحضور رییس مرکز ملی فرش ایران و اعضای ستاد برگزار شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶    
کارگروه توسعه صادرات استان البرز به ریاست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و مسئولان استانداری البرز و سایر دستگاه های اجرایی در اتاق بازرگانی استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه زنجیره ارزش فرش دستباف حدود 40 سال به فراموشی سپرده شده است، گفت: 20 درصد از بودجه سامانه کارا (وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) متعلق به فرش دستباف است.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹    
مریم قاسمی تهیه کننده و گوینده برنامه ایراندخت رادیو فرهنگ امروز در آغاز هفته دفاع مقدس با فرحناز رافع رییس مرکز ملی فرش دستبافت ایران گفتگو می شود. گفتنی است در این برنامه روایت های بانوی بسیجی که در 11 سالگی در چنگ ساواک گرفتار می شود و پس از انقلاب با حضور فعال در دفاع مقدس به همراه خانواده اش ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: با وجود تداوم تحریم ها و تاثیرگذاری ویروس کرونا، اما میزان صادرات صنعت فرش دستباف کاهش نیافته، هرچند برخی قوانین سختگیرانه داخلی، دست و پا گیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از برنامه ریزی برای بیمه کردن رایگان یک ساله قالی بافان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۷    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی در نشست مشترک فیروزه ریاست سازمان صمت استان با سرکار خانم فرحناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران توسعه فرش استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۷    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی روز چهارشنبه مورخ 19/06/1399 با رییس مرکز دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از برنامه ریزی برای ایجاد پایانه تخصصی صادراتی و همچنین مرکز ملی فرش در برخی کشورها، برای توسعه صادرات هنر و صنعت فرش دستباف ایرانی خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۷    
فرح ناز رافع درگذشت مجید زرین دلاور، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان همدان را تسلیت گفت.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۷    
مدیر عامل موسسه هنرهای پارسی ایرانیان صبح امروز مورخ 17/06/1399 با رییس مرکز ملی فرش ایران دیدار کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران از تصویب تداوم معافیت مالیاتی تولید کنندگان فرش دستباف در کمیسیون اقتصادی دولت خبرداد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع اعلام کرد با پیگیری های به عمل از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز ملی فرش ایران و تشکل های فعال فرش دستباف در جلسه کمیسیون اقتصادی هیات دولت، معافیت ماده 142 قانون مالیات های مستقیم کارگاه های فرش دستباف به قوت خود باقی ماند. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران به تلاش برای راه اندازی زنجیره کامل تولید مواد اولیه فرش دستباف اشاره کرد و گفت: اکنون 90 درصد نخ ابریشم کشور از چهار کشور وارد می شود، اما به دنبال آن هستیم تا در این زمینه به خودکفایی برسیم.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از تولید 818 هزار و 23 متر مربع فرش دستباف از ابتدای امسال تا پایان تیرماه و رشد 261 درصدی آن در همسنجی با پارسال خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۸    
نشست مشترک رییس مرکز ملی فرش ایران و دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز ریاست جمهوری صبح امروز با محوریت بررسی شیوه های ایجاد انگیزه و ترغیب دانش آموزان به شرکت در رشته کار و دانش فرش دستباف برگزار شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۲:۵۳    
رییس مرکز ملی فرش ایران بر اصلاح ساختار آموزشی در هنرستان های کار و دانش رشته فرش در بخش دانشی و مهارتی بر اساس نیازهای بخش خصوصی و واحد های تولیدی و تجاری تأکید کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران بر اصلاح ساختار آموزشی در هنرستان های کار و دانش رشته فرش در بخش دانشی و مهارتی بر اساس نیازهای بخش خصوصی و واحد های تولیدی و تجاری تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: حمایت تسهیلاتی از واحدهای تولیدی جهت ایجاد اشتغال برای 6 هزار نفر در مجموع به مبلغ 58 میلیارد و 146 میلیون تومان تا پایان سال 1398 انجام شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۱    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران،فرح ناز رافع گفت: تلاش برای دست یافتن به حقیقت و بیان و بروز آن به منظور آگاهی بخشیدن از آن چه که می بایست در مسیر تعالی و پیشرفت جامعه به کاربسته شود، هنر خبرنگاران متعهد، وظیفه شناس و دلسوز است . ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران ثبت جهانی نشانه جغرافیایی فرش دستباف برای 14 منطقه را مهم ترین اقدامات دولت دانست. *** ثبت جهانی فرش دستباف به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرح ناز رافع در خصوص ثبت جهانی نشانه جغرافیایی فرش دستباف، اظهار داشت: ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۲:۳۱    
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: امکان صدور مجوزهای تولیدی فرش دستباف از طریق سامانه بهین یاب از این هفته برای تولیدکنندگان و متقاضیان راه اندازی کارگاه های تولیدی فراهم می شود.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران پرداخت 30 تا 50 درصد از هزینه های مشارکت و حضور صادرکنندگان فرش دستباف در نمایشگاه های خارج از کشور را از اهم اقدامات در حوزه توسعه صادرات دانست که در دولت تدبیر و امید محقق شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرح ناز رافع افزود: تسهیل در ایجاد کسب وکارهای تولیدی، ساده سازی و ساماندهی فرآیند صدور مجوز واحدهای تولیدی یکی از اولویت های مهم در رابطه با تحقق جهش تولید است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: امکان صدور مجوزهای تولیدی فرش دستباف از طریق سامانه بهین یاب از این هفته برای تولیدکنندگان و متقاضیان راه اندازی کارگاه های تولیدی فراهم می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران، از آغاز ثبت نام بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف خبر داد. *** آغاز ثبت نام بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرح ناز رافع در خصوص آغاز ثبت نام بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف، اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از تخصیص اعتبار جهت راه اندازی کارگاههای ریسندگی و رنگرزی در سیستان خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه رییس مرکز ملی فرش ایران از فروشگاه مرکزی شرکت سهامی فرش ایران دیدن کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از هدف گذاری صادرات 150 میلیون دلاری فرش دستباف در سال 99 خبر داد. *** هدفگذاری صادرات به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرحناز رافع در بیست و پنجمین جلسه کمیته کارشناسی عالی توسعه صادرات غیرنفتی با حضور رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران و تشکل های بخش خصوصی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران بر اهمیت توجه به جزئیات در ثبت برند و ثبت جهانی فرش دستباف ایرانی تاکید کرد. *** توجه به جزئیات در برندسازی و ثبت جهانی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران بر اهمیت توجه به تولیدات، نقشه ها و مناطق جغرافیایی در ثبت برند و ثبت جهانی فرش دستباف ایرانی تاکید کرد و گفت: ظرف سه دوره پنج ساله نشان جغرافیایی استانها به ثبت خواهد رسید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از بیمه شدن اکثر بافندگان فرش تا دو ماه آینده خبر داد. *** بیمه بافندگان فرش به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرناز رافع با اعلام این مطلب، اظهار داشت: از میان یک میلیون و 200 هزار بافنده فرش، تنها 220 هزار نفر دارای بیمه هستند. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کارگروه فرش دستباف استان ایلام با حضور معاون توسع روستایی و مناطق محروم و عشایری ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس، رییس مرکز ملی فرش ایران سازمان ها و نهادها و تشکل های فرش دست باف برگزار شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۷    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، خانم رافع در این جلسه اوضاع فرش ایلام را اسفناک توصیف کرد ولی در عین حال، نوید داد: فرش ایلام تا کمتر از یک دهه آینده به خاطر نوع بافت آن و دقت و ظرافتش به عنوان فرشی نامی در جهان شناخته خواهد شد. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۲    
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران در سفر دو روزه به استان ایلام به همراه فرماندار آبدانان از کارگاه قالی بافی زرین دست دیدن کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران در سفر دو روزه به استان ایلام از کارگاه قالی بافی جهان بافت بازدید کرد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- رییس ملی فرش دستباف ایران به همراه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و استاندار ایلام و رئیس سازمان صمت، از چند کارگاه قالی بافی در شهرستان بدره بازدید نمودند. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تالار فرش موزه پرستیژلند مجموعه ای بی نظیر و ارزشمند از فرش ایرانی، بافته دست هنرمند اصفهانی، استاد فیض الله صفدرزاده حقیقی است که در این بخش نگهداری می شود.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۲    
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران در سفر یک روزه به استان اصفهان از کارگاه رنگرزی سنتی و طراحی نقشه فرش در شهرک صنعتی المهدی اصفهان دیدن به عمل آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۰    
اصفهان- ایرنا- مرحله دوم کارگاه تولیدی فرش دستباف روز چهارشنبه در سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مرکز ملی فرش ایران به استان اصفهان در شهر هرند افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از رونمایی سامانه بهین یاب برای صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری در حوزه هنر صنعت فرش دستباف در ماه آینده خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۵    
رییس مرکز ملی فرش ایران با حضور در اتحادیه صنف تولیدکنندگان و بافندگان استان زنجان از موزه و نمایشگاه دایمی فرش دستباف زنجان بازدید کرد.