دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۲:۳۶May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس مرکز ملی فرش»

رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، فرحناز رافع، رییس مرکز ملی فرش ایران در برنامه نمودار به وضعیت تولید و صادرات فرش پرداخت و گفت: صادرات فرش ایران در سال 1400 به لحاظ وزنی 4 هزار و 39 تن بوده و به لحاظ ارزشی حدود 64 میلیون دلار بوده است. ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش دستباف ایران گفت: نخستین آیین تجلیل از نام آوران و مشاهیر در حوزه هنر- صنعت فرش دستباف روز یک شنبه (هجدهم اردیبهشت) در تالار وحدت برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین-محبوبه فکوری؛ فرحناز رافع، رییس مرکز ملی فرش ایران امروز اعلام کرد که هند توانسته به بزرگترین صادرکننده فرش دستباف دنیا تبدیل شود و ایران به رتبه دوم تنزل پیدا کرد. در شرایطی هنوز هم با افتخار آمار صادرات فرش دستباف اعلام می شود که صادرات ایران به یک چهارم هند رسیده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش از پیگیری برای حذف تعهد ارزی برای صادرکنندگان فرش دستباف خبر داد و گفت: در سال 2020 کل صادرات فرش دستباف در جهان بیش از 870 میلیون دلار بوده که 72 میلیون دلار آن از ایران صادر شده و این رقم بیشترین صادرات در جهان بعد از صادرات کشور هند است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از صادرات 64 میلیون دلاری فرش دستباف در سال گذشته و رشد 11 درصدی وزنی آن در سال 1400 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از راه اندازی دبیرخانه بین المللی جشنواره فرش فاخر در استان اصفهان خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۲    
رییس مرکز ملی فرش ایران با صدور پیامی در گذشت زنده یاد استاد بی بدیل و برجسته فرش دستباف را تسلیت گفت
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران با همراهی رئیس سازمان صمت فارس و جمعی دیگر از مسئولان ملی و استانی از شرکت های فرش قشقایی باف با ظرفیت سالیانه 4 هزار متر مربع، اشتغال 400 نفر و بانو بافت ایلات پارس با ظرفیت سالیانه 3 هزار متر مربع و اشتغال 100 نفر در روستای سلطان آباد و شهرک بزرگ صنعتی شیراز بازدید کردند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۰    
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران روز چهارشنبه مورخ 20/11/1400 در جلسه ای با مجید اخشابی خواننده محبوب کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، روز شنبه مورخ 1400/11/09، جلسه ای با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و نماینده دلفان و سلسله از استان لرستان و همچنین نائب رییس فراکسیون توسعه زیرساخت های فرهنگی، سیاحتی و نمایشگاه مجلس با محوریت " نقش مشارکت جوامع محلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: قوانین و مقررات زائد، دست و پای فعالان عرصه فرش دستباف را در کشور بسته است و به همین دلیل امروز این صنعت در تولید ناخالص ملی جایگاه چندانی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران، با بیان اینکه مدیریت جامع جهانی فرش دستباف در دست بافنده های ایرانی است، گفت که تعداد بافندگان فرش دستباف دارای کارت شناسایی را یک میلیون و 500 هزار نفر است و علاوه بر آن 500 هزار نفر بافنده نیز به صورت فصلی فعالیت دارند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۹    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، رییس مرکز ملی فرش ایران امروز چهارشنبه مورخ 1400/10/22 ساعت 21:00 پس از اخبار 20/30 از هنر صنعت فرش دستبافت سخن می گویند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۹    
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش روز چهارشنبه 15 دیماه 1400 در جلسه ای با اعضای استارتاپ چمروش ملاقات کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۲    
در نشست رییس مرکز ملی فرش ایران با تولیدکنندگان و بافندگان خراسان شمالی موضوعاتی مطرح شد که با تحقق آن می توان به روز های بهتر برای بافندگان امیدوار بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: یک میلیون و 700 هزار متر مربع فرش دستباف از ابتدای امسال تا پایان آذرماه در کشور تولید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران در راستای توسعه صنعت فرش خراسان شمالی و شنیدن دغدغه های تولید کنندگان فرش، روز سه شنبه با جمعی از فعالان اقتصادی استان دیدار کرد. (عکس: وحید خادمی)
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران بر لزوم تجمیع برندهای کوچک در بخش تولیدات فرش های دست بافت کشور و تبدیل آنها به برندهای بزرگ تر برای پشتیبانی و عرضه این محصول به بازارهای بین المللی تاکید کرد و گفت: این مرکز برای تحقق این هدفگذاری، تسهیل گری خواهد کرد تا شرایط برای انجام آن محقق شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران نمایش اعزام هیات های تجاری و هنرمندان بافنده فرش های دست بافت خراسان شمالی به نمایشگاه بین المللی اکسپو در دبی که در حال برگزاری است، خبر داد و گفت: در این نمایشگاه تعدادی از فرش های دست بافت استان برای معرفی به دنیا به نمایش گذاشته می شوند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: تمامی قالی بافان مشمول بیمه قالی بافی و دریافت تسهیلات می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: پیگیری ها برای ثبت بین المللی فرش دویدوخ خراسان شمالی انجام شده و این امر بزودی محقق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: هفته فرش در نمایشگاه اکسپو 2020 با حضور یک کنسرسیوم و معرفی هشت برند فرش کشور همراه خواهد بود که تلاش داریم تا در این رویداد فرش دستباف ایران به دوران اوج خود در تجارت جهانی بازگردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران در سفر به خراسان شمالی از اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از تولید و تخصیص بودجه برای بیمه بافندگان خبر داد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت:شناسایی بازار جهانی فرش همراه با ضمانت فروش آن برای تولیدکنندگان استان باید وجود داشته باشد تا آنها با آرامش خاطر کار را دنبال کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه با 30 میلیون تومان برای هر نفر در صنعت فرش می توان اشتغال ایجاد کرد، گفت: این اشتغال دارای زنجیره تولیدی بزرگ و قابلیت صادرات است.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۹    
انا لله و انا الیه راجعون همکار گرامی جناب آقای علی رحیمی مدیر محترم حراست مرکز ملی فرش ایران درگذشت برادر گرامیتان موجب تأسف و تأثر گردید، همکاران مرکز ملی فرش ایران به جنابعالی تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان برای آن فقید سعید رحمت واسعه و برای جنابعالی و بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی، رییس سازمان صمت استان، امام جمعه، نماینده مردمی تکاب در مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: باتوجه به ثبت جهانی نشان فرش دست باف افشار تکاب، به زودی خانه خلاق فرش در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر در کشور در صنعت قالی بافی فعالیت دارند گفت: اقتصاد و معیشت هشت میلیون نفر به تولید، فروش و صادرات فرش دست باف وابسته است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- گواهی ثبت جهانی فرش دستباف افشار تکاب براساس معاهده لیسبون در سازمان جهانی مالکیت فکری(WIPO) با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و مسوولان استانی و محلی در این شهرستان رونمایی شد. عکاس: امیر خالق نژاد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سند ثبت جهانی فرش دست باف افشار تکاب در جنوب آذربایجان غربی با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و جمعی از مسوولان استانی و محلی و فعالان این حوزه طی آیینی رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از ثبت جهانی منطقه جغرافیایی فرش تکاب بر اساس معاهده لیسبون در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) خبر داد که پنجشنبه هفته جاری رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران از بافت و تولید یک میلیون و 700 هزار متر مربع فرش دستباف از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فرش ایران، رویکرد اصلی برگزاری هفته فرش در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با شعار گره همدلی برای صلح جهانی را معرفی و برنامه های طراحی شده به این منظور را اعلام کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه اکوسیستم دیجیتال فرش دستباف بستر و محیطی دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی های وب و موبایل است که تمامی نقش آفرینان هنر/صنعت فرش دستباف از طریق آن می توانند کلیه کسب و کار خود را به صورت دیجیتال انجام...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به منظور اشتغالزایی پایدار وحمایت از کارآفرینان و کارجویان روستایی با اولویت زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست چند منطقه روستایی در شهرستان اندیمشک با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و مشاور اجرایی استاندار بازدید به عمل آمد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران بیان کرد: ثبت ملی و جهانی نشان جغرافیایی مناطق گوناگون فرش دستباف ایران بر اساس معاهده لیسبون یکی از فعالیت های شایسته مرکز ملی فرش ایران برای دفاع از حقوق مالکیت فکری پدید آورندگان این آثار هنری بی بدیل می باشد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس مرکز ملی فرش ایران، گفت: از امروز بیشتر پیگیر موضوع توسعه تجارت و اشتغال و حمایت از فرش دستباف ایرانی می شوم.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی دکتر شهبازی "مدیرکل دفتر تامین و سرمایه گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت" با رییس مرکز ملی فرش ایران روز شنبه مورخ 1400/8/22با موضوع اهدای تسهیلات به تولید کنندگان فرش دستباف در سالن جلسات مرکز ملی فرش ایران برگزار ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، فرح نار رافع " رییس مرکز ملی فرش ایران" از ثبت نشانه بین المللی فرش افشار تکاب در سازمان جهانی مالکیت فکری (wipo) خبر داد و گفت:به دنبال ثبت نشانه جغرافیایی 30 منطقه فرش دستباف با اضافه شدن دو منطقه کلاردشت و جوشقان (اصفهان) تعداد مناطق نشانه جغرافیایی ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۷    
شرکت مدافعان صنعت فرش نوین در دیدار با رییس مرکز ملی فرش ایران به ارائه شرح مختصری از اهم اقدامات صورت گرفته در خصوص ارتقاء و بهره وری این هنر- صنعت پرداخت.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: تسهیلات خرید فرش دستبافت پس از طی مراحل آزمایشی، به همه کارمندان پرداخت می شود.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۴    
فرح ناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران از انجام اقدمات لازم برای تعیین روز ملی فرش ایران در تقویم سالانه کشور خبر داد و گفت: از زمان برنامه چهارم توسعه تا کنون، فقط 7 میلیارد تومان تسهیلات در این حوزه برای دو میلیون قالیباف در ن...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران بی توجهی اداره اصلاح نژاد وزارت جهاد کشاورزی درخصوص پشم گوسفندان را آژیر خطری برای صنعت فرش ایران بر شمرد و گفت: : مرکز ملی فرش پروژه مسئولیت اجتماعی را در دستور کار خود قرارداده است که مربوط به ارسال دارهای قالی به مناطق محروم می شود که در جهت کارآفرینی موثر ،صورت می گیرد.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه در صنعت فرش ایران به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای 8 میلیون نفر اشتغالزایی می شود از پیشبرد 12 برنامه کلان در قالب 40 پروژه تا پایان سال 1400 در مرکز ملی فرش ایران خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۸    
رییس مرکز ملی فرش ایران و مدیر عامل اتحادیه سراسری فرش دستباف سراسری تعاونی های فرش دستباف کشور در گفتگوی ویژه خبری حضور دارند
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش گفت: با هدف تثبیت اشتغال و جلوگیری از ریزش نیروی کار هنر صنعت-فرش دستباف، نشستی پیرامون تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اسلامی تشکیل شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرح ناز رافع، رییس مرکز ملی فرش از چند کارگاه قالی بافی از توابع شهر بابل بازدید کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۲    
فرح ناز رافع رئیس مرکز ملی فرش ایران، طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت