جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۳May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت بهداشت»

سلام نو   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
لاری، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ابتدا باید واکسیناسیون 8 میلیون جمعیت در اولویت انجام شود. به واکسیناسیون دانشجویان به صورت واضح و شفاف به پرداخته نشده است و آن ها جز قشر جوان هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۴    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مرگ و میر ناشی از کرونا را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۶    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: سیما سادات لاری درباره زمان ایمنی بخشی واکسن نیز گفت: بلافاصله بعد از تزریق دوز اول واکسن کرونا، ایمنی حاصل نمی شود؛ بلکه دو هفته بعد از تزریق دُز دوم فرد ایمن می شود. باز هم در این افراد هم کسانی بودند که مبتلا شدند و در عین حال در این صورت می توانند ناقل هم باشند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تا آخر هفته قرار است 2 محموله واکسن یکی از چین و یکی از سبد کووکس (واکسن آسترازنیکا) به دستمان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت غزه تصریح کرد، اکثریت قربانیان تجاوزگری مستمر صهیونیست ها زنان و کودکان هستند، زیرا عمدا منازل شهروندان و محله های مسکونی پرجمعیت هدف قرار گرفته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۷    
سیماسادات لاری - سخنگوی وزارت بهداشت با حضور در ایسنا به سوالات خبرنگاران در رابطه با واکسیناسیون کووید 19 در کشور پاسخ داد. لاری در این نشست از علت تاخیر در روند واکسیناسیون گفت و از ورود 10 میلیلون دز واکسن کرونا تاپایان خردادماه خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون روند تزریق واکسن کرونا در کشور، تولید واکسن ایرانی کرونا، تخلفات حوزه واکسن و... در عین حال بر اهمیت افزایش سرعت واکسیناسیون تاکید کرد و گفت: جلوگیری از هر یک مرگ با تزریق واکسن برای ما اهمیت بالایی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۱    
ایسنا نوشت : سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره وضعیت اخذ جرایم متخلفان کرونا و محل واریز این جرایم به ایسنا گفت: سال گذشته تنها 2 میلیون از محل این جرایم به وزارت بهداشت داده شد ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز بیست و یکم اردیبهشت ماه اعلام کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از مهر؛ دکتر سیماسادات لاری – سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا درایران را تا امروز بیست و یکم اردیبهشت ماه اعلام کرد و گفت ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۸    
شفقنا- اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه امروز(سه شنبه) گفت: شمار شهدا از زمان تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه تا این لحظه به 26 شهید رسیده که 9 نفر از آنها کودک و زن بودند. ...
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حدود دو هفته بعد از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، زمان لازم است تا افراد حفاظت و ایمنی لازم را در برابر خطر ابتلا به بیماری داشته باشند و بنابراین از سالمندانی که واکسن زده اند می خواهیم همچنان ماسک زده و فاصله گذاری فیزیکی را رعایت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز بیست و یکم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت گفت: میانگین مرگ ناشی از خودکشی در ایران 6 نفر به ازای هر 100 هزار نفر است و در سال دوم شیوع کرونا این آمار رشد بیشتری داشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: سیماسادات لاری درباره آخرین وضعیت کشور در مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: در حال حاضر مقایسه آمار هفته قبل نسبت به هفته ماقبل بیماری در کشور، کاهش 16.5 درصدی بستری، کاهش 14 درصدی فوتی ها و کاهش 26 درصدی موارد سرپایی را نشان می دهد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، پوشش بیمه ای داروهای مرتبط با این بیماری، شروط وزارت بهداشت برای بازگشایی مشاغل گروه دو، نگرانی از تجمعات عید فطر در برخی مناطق کشور، افزایش سرعت واکسیناسیون از تیر ماه، پیشنهاداتی برای چگونگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و .. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: اگر آموزش نباشد سلامت هم نخواهد بود و به دنبال آموزش دادن، تاب آوری و سلامت روان نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۴    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خانواده بنیان مهمی است که اگر سلامت آن حفظ شود، سلامت جامعه نیز تامین خواهد شد. شرایط کرونا سبب چالش های زیادی در حوزه خانواده شده است و خانواده ها دچار مشکلات و تنش های متعددی هستند
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 75 هزار و 261 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۳    
مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 75 هزار و 261 نفر رسید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۰    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز بیستم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت صبح امروز ضمن بازدید از خبرگزاری ایسنا، در توضیح آخرین وضعیت کووید-19 در کشور گفت: هنوز موج چهارم این بیماری را به صورت کامل پشت سر نگذاشتیم، اما در بیشتر استان ها قله موج را رد کرده ایم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از روند نزولی موارد بستری ناشی از کرونا در کشور خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۴    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به کاهش 26 درصدی مبتلایان کرونا در کشور اسامی 5 لستان دارای بیشترین موارد مرگ و میر ناشی از کرونا را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه فاز دوم واکسیناسیون کرونا تا تیرماه به اتمام می رسد، از احتمال آغاز واکسیناسیون کرونای بیماران خاص و مبتلا به سرطان از اواخر خرداد خبر داد.
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: به طور کلی میزان عمل به پروتکل های بهداشتی در کلیه استان ها با حد مطلوب فاصله زیادی دارد و با توجه به ورود سویه های جدید ویروس از جمله هندی و آفریقای جنوبی به کشور، لزوم رعایت بیشتر و جدی تر پروتکل های بهداشتی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۶:۱۸    
آخرین اخبار از استخدام نیروهای وزارت بهداشت سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین اخبار از وضعیت استخدام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت توضیحاتی درباره زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در کشور ارائه داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین اخبار از وضعیت استخدام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت توضیحاتی درباره زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در کشور ارائه داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۰    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۹    
سیما سادات لاری سخنگو و و معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت در گفت وگویی تفصیلی به سوالات خبرنگاران حوزه سلامت پاسخ داد.سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین اخبار از وضعیت استخدام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت توضیحاتی درباره زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در کشور ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین اخبار از وضعیت استخدام نیروهای شرکتی وزارت بهداشت توضیحاتی درباره زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در کشور ارائه داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز شانزدهم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز شانزدهم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه سال گذشته کنکور با فاصله گذاری اجتماعی به بهترین شکل ممکن برگزار شد اظهار داشت: در شرایط حاد کرونایی ممکن است کنکور به تعویق بیفتد، اما فعلا تصمیم بر این است که کنکور سراسری 1400 در زمان مقرر برگزار شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۸    
یاسر مختاری با ورود یک میلیون دوز واکسن سینوفارم چینی از سوی جمعیت هلال احمر تا امروز سه میلیون و 95 هزار و 800 دوز واکسن کرونا وارد کشور شده است و توسط وزارت بهداشت در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی برای تلقیح به گروه های دارای اولویت گذاشته شده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۵    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به برگزاری حضوری امتحانات نهایی گفت: گرچه این امتحانات در پایه های تحصیلی آینده دانش آموزان موثر است، اما سلامت دانش آموزان و خانواده های آنها بسیار مهم تر است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۵    
اظهارات اخیر سخنگوی وزارت بهداشت حکایت از آن دارد که برگزاری کنکور سراسری 1400 در موعد مقرر بستگی به وضعیت شیوع کرونا خواهد داشت. با توجه به تجربه ای که از سرعت و شدت خیز چهارم کرونا در کشور داریم تعویق کنکور سراسری امسال چندان غیرمحتمل نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه سال گذشته کنکور با فاصله گذاری اجتماعی به بهترین شکل ممکن برگزار شد اظهار داشت: در شرایط حاد کرونایی ممکن است کنکور به تعویق بیفتد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 14 اردیبهشت ماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 20 هزار و 150 بیمار مورد جدید ابتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۴    
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین اطلاعات از وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران و آخرین آمار تزریق واکسن در کشور را اعلام کرد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، با آغاز زمزمه های کشف و تولید واکسنی علیه کرونا در جهان، در کشورمان نیز تلاش برای ثبت سفارش واکسن ها از خارج از کشور و البته اقدام جهت تولید داخلی آن ها از سوی شرکت های ایرانی مختلف و در پلتفرم های متعدد آغاز شد ...
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۲:۰۱   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درباره نحوه اطلاع رسانی زمان واکسیناسیون گروه های در اولویت تزریق واکسن کرونا توضیح داد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرمهم: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مردم روزه دار و مومنان توصیه کرد که در شرایط شیوع ویروس کرونا، شب های قدر را تا حد امکان در منزل بمانند و مراسم را با استفاده از فضای مجازی و تلویزیون برگزار کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن آخرین آمار مبتلایان، جان باختگان و بستری های ناشی از ویروس کرونا را برای امروز 13 اردیبهشت اعلام کرد.