چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۱۳Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دانشکده علوم پزشکی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۷    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: تزریق واکسن در اسدآباد هفت درصد بالاتر از میانگین استان همدان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: براساس دستورالعمل وزارت بهداشت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای کادر درمان در این شهرستان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان اسفراین از تزریق حدود 120 هزار دز واکسن کرونا به مردم در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از تزریق دز نخست واکسن به 88 درصد مردم خبر داد و گفت: میزان واکسیناسیون دز دوم به 42 درصد رسیده است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۴    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به اینکه در منطقه پروژه هایی قرار دارد که توسط خیرین شروع شده اما متاسفانه از سمت دولت حمایت صورت نگرفته و به...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از راه اندازی نخستین مرکز جامع توانبخشی دولتی استان همدان آینده نزدیک در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: تاکنون 78هزار و 163 دُز اول واکسن کرونا به شهروندان اسفراینی تزریق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از آغاز واکسیناسیون خانه به خانه در این شهرستان خبر داد.
ساوه نار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در حاشیه کلنگ ساخت این مرکز گفت : خدمات سرپایی برای یک شهر مهم است و هم اورژانس پیش بیمارستانی و هم اورژانس بیمارستانی و در کنار این ها خدمات تخصصی ویژه ای که امروز توسعه پیدا کرده و با توجه به رشد جمعیت روز افزون در ساوه و زرندیه بعنوان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: طرح ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کاریزنو کلالی تربت جام در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از تلاش برای جلوگیری از وقوع پیک بعدی در این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: کمبود و محدودیت منابع مالی مهمترین چالش پیش روی نظام سلامت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساوه- رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: مرکز قلب بیمارستان مدرس ساوه در 4 طبقه احداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱    
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 88هزار و 929 دُز واکسن کرونا شامل 60 هزار و 394 دُز در نوبت اول و 28 هزار و 535 دُز در نوبت دوم تاکنون برای گروه های هدف در این شهرستان تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تا امروز حدود 62 درصد از جمعیت این شهرستان حداقل یک دز از واکسن کرونا را دریافت کرده اند و در حال حاضر افراد بالای 12 سال نیز می توانند با مراجعه به مراکز تجمیعی و یا نزدیک ترین خانه بهداشت محل خود واکسن کرونا را دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از تزریق 61 هزار و 877 دز واکسن کرونا در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: در حال حاضر 30 درصد از تست های کرونای انجام شده در این شهرستان مثبت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از راه اندازی سردخانه بیمارستان امام رضا (ع) در چند ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از اختصاص 4 میلیارد تومان اعتبار از وزارت بهداشت به منظور خرید تجهیزات در بخش ICU بیمارستان اسدآباد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از واکسینه شدن 70 درصد مردم این شهرستان خبر داد و گفت: اکنون 202 دز واکسن برای تزریق در نوبت دوم نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۳    
مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: آخرین رنگ بندی شهرستان های کشور امروز، از طریق نرم افزار ماسک اعلام و از سوم مهرماه اعمال می شود، که در این نقشه وضعیت مراغه از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از برداشته شدن محدودیت و شرط سنی واکسیناسیون در ساوه و زرندیه خبر داد و گفت: در مورد واکسیناسیون کرونا دیگر محدودیتی نداریم و از امروز تمام افراد بالای 15 سال می توانند پس از ثبت نام در سامانه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از آمار بالای بیماران سرپایی با وجود کاهش تعداد بیماران در این شهر، ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: نخستین بیمار مبتلا به قارچ سیاه امروز در شهرستان نیشابور شناسایی و اقدامات درمانی لازم انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: اولین مورد ابتلا به قارچ سیاه در نیشابور شناسایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: واحد سیار با هدف تسریع در روند واکسیناسیون کرونا و دسترسی گروه های هدف به واکسن راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت:27 میلیارد تومان برای تامین تجهیزات درمانی بیمارستان های مراغه تخصیص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: در حال حاضر 30 درصد از تست های کرونای انجام شده در این شهرستان مثبت است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ دکتر ایرج صالحی، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد بااشاره به همت و تلاش صادقانه و مسئولانه مدافعان سلامت و همراهان مخلص از کسب دو موفقیت در خبر داد و اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: برای مقابله با پیک های احتمالی بعدی کرونا ویروس دانشکده علوم پزشکی بهبهان آماده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۸    
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 40 درصد از جمعیت این شهرستان دربرابر بیماری کووید 19 واکسینه شدند و نسبت به میانگین کشوری، واکسیناسیون در خمین از سرعت مناسبی برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: تاکنون 131 هزار و 155 دُز واکسن کرونا در مراکز تجمیعی این شهرستان به گروه های هدف و شهروندان تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۵    
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: احداث بیمارستان 350 تختخوابی مراغه طی جلسه ای که در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، مورد موافقت قرار گرفت و طرح آن پس از بحث و بررسی از بین سه طرح پیشنهادی، پذیرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: شش تا هشت هفته دیگر تا موج ششم وقت داریم که در این مدت باید شهروندان نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۳    
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 60 هزار و 254 دُز واکسن در قالب برنامه واکسیناسیون کرونا تاکنون برای جامعه هدف مشمول این شهرستان تزریق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: من نارنجی شدن نیشابور را قبول ندارم و شب گذشته اعتراضم را به نرم افزار ماسک اعلام کردم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۱    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: 33 درصد از تست های کرونای انجام شده در اسفراین مثبت هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: در روستا های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی نیشابور واکسیناسیون در درب خانه ها انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۷    
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از بستری 68 بیمار در بخش کرونای بیمارستان خبر داد و گفت: آمار فوتی در بین دریافت کنندگان واکسن کرونا در این شهرستان صفر بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت:آمار فوت بین دریافت کنندگان واکسن کرونا دراین شهرستان صِفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با راه اندازی 2 مرکز تجمیعی واکسیناسیون جدید، ظرفیت واکسینه کردن شهروندان مقابل کرونا از سه به 10 هزار نفر در روز افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهدشاتی درمانی مراغه گفت: تاکنون 36.3 از جمعیت بالای 18 سال این شهرستان علیه کرونا واکسینه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جان باختن 9 نفر براثر نقص فنی بیمارستان ولیعصر بهبهان را تکذیب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه این شهرستان به دلایلی همواره جزو نقاط پرخطر شیوع کروناویروس در فارس بوده است، تاکید کرد که علیرغم عبور از نقطه اوج موج پنجم، همچنان شرایط شکننده و پرخطر بر لارستان حاکمیت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: براساس آمارها 93.5 درصد فوتی ها مربوط به افرادی است که هیچ واکسنی دریافت نکرده اند و تنها 4 مورد فوتی در میان واکسینه شده های کامل داشتیم که 3 مورد آنها بیماری زمینه ای داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۷    
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از خرید دستگاه آم آرآی و سی تی اسکن برای بیمارستان های مراغه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به زودی چهارمین دستگاه سی تی اسکن و دومین دستگاه ام آر آی در این شهرستان نصب و راه اندازی و به این ترتیب انجام آزمایش های تصویربرداری پزشکی در شهرستان تسهیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تربت جام - رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام از تحویل 16 هزار و 500 دوز واکسن کووید 19 به دانشکده علوم پزشکی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: دریافت کنندگان واکسن نوبت اول و دوم حتماً همچنان ماسک خود را بزنند و در رعایت پروتکل های بهداشتی رعایت لازم را داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 52 هزار و 415 دُز واکسن تاکنون برای جامعه هدف مشمول واکسیناسیون کرونا در این شهرستان تزریق شده است.