یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۰۴:۵۰Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دانشکده علوم پزشکی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت:جمعی از خانواده های عشایر سهند به همت کارکنان مرکز بهداشت این شهرستان به صورت رایگان ویزیت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین: سه طرح طرح بهداشتی و درمانی به ارزش 125 میلیارد ریال با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان خمین افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از شناسایی یک مورد ابتلا به بیماری سرخک در این شهرستان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر گفت: باتوجه به شناسایی یک بیمار مبتلا به سرخک در شوشتر مردم هشدارهای لازم را جدی بگیرند. سید علی مرد رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از پیگیری این دانشکده برای جذب پزشک نوروسرجری و فلوشیپ مسمومیت برای این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: آزمایشگاه مرکزی این دانشکده به فناوری های پیشرفته آزمایشگاهی روز دنیا مجهز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین از موافقت اولیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای راه اندازی رشته پزشکی عمومی در این دانشکده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از ضریب اشغال 70 درصدی تخت های بیمارستانی این شهرستان در دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر از بهبود شاخص مرگ و میر کودکان زیر 5 سال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۵    
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین، از راه اندازی رشته کارشناسی ارشد پرستاری با گرایش داخلی جراحی از مهرماه سال تحصیلی جدید در این دانشکده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت:آزمایشگاه مرکزی این دانشکده به فناوری های پیشرفته آزمایشگاهی دنیا مجهز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: مجوز احداث و راه اندازی پد فرود بالگرد در محل بیمارستان حضرت فاطمه (س) میاندوآب تأیید و صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۵    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از 950 مورد حیوان گزیدگی در این شهرستان طی سال گذشته خبر داد و گفت: 95 درصد این تعداد از موارد حیوان گزیدگی ها از طریق سگ و سگ سانان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب از تجهیز بیمارستان عباسی این شهرستان به دستگاه بلادگاز پیشرفته و الکتروشوک جدید خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه، حوزه سلامت را از اولویت های دولت مردمی خواند و گفت: عملیات اجرایی یا تکمیل 12 طرح عمرانی طی دولت سیزدهم در این شهرستان آغاز شد که از جمله آنها می توان به مرکز رفرانس، مرکز جامع سلامت جانبازان و ساختمان تشریح دانشکده پزشکی با 100 درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۰    
دکتر رضا صفری، رئیس دانشکده علوم پزشکی شرق هرمزگان، به همراه دکتر فخار، مدیر گروه بیماری ها و کارشناسان معاونت بیماری ها، از دشت و کمپ پلپلک بازدید کردند و وضعیت ژیت های لاروی را بررسی نمودند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب از راه اندازی دستگاه رادیولوژی تمام دیجیتال پرتابل در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: این دانشکده رتبه 12 کارنامه جوانی جمعیت را در بین 63 دانشگاه و دانشکده کشور کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: پروژه های دانشکده علوم پزشکی تربت جام در دولت ایران قوی و به یاد رئیس جمهور عزیزمان با ایثار بی نظیر و تعهد بی وقفه اش به سلامت مردم تا ابد به یادگار خواهد ماند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۲    
به گزارش میلاد لارستان، محسن سلمان پور رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در سفر به شهرستان جویم، در محل فرمانداری این شهرستان با امام جمعه و فرماندار جویم دیدار کرد....
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۲    
همدان-دانشکده علوم پزشکی شهرستان ملایر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد؛ در این مراسم دکتر مدی نشاط به عنوان رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان ملایر معارفه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با تصویب هیئت رئیسه دانشکده مرکز جامع خدمات سلامت دانشکده واقع در محله جانبازان به نام استاندار شهید دکتر مالک رحمتی نامگذاری شد.
مکران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵    
دکتر رضا صفری؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شرق هرمزگان از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی استقرار کامل این دانشکده با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از افزایش تخت های بیمارستان سینای این شهرستان تا پایان سال 1403 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- در پی شیوع نسبی بیماری تب استخوان شکن دنگی که تاکنون مرگ یک نفر و ابتلای هفت تن از ساکنان مناطق اوز، جویم و لارستان را در پی داشت، رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان لارستان از مردم و شهروندان این مناطق خواست که نگران نباشند و اقدامات لازم بهداشتی و درمانی برای مهار این بیماری انجام ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بعدازظهر نجشنبه 10خرداد؛ مهندس دوستی استاندار هرمزگان به همراه دکتر جلالی فرماندار شهرستان، امام جمعه شهر و شهرستان ، معاونین درمان، بهداشت، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی غرب استان، مشاور رییس دانشگاه ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۲    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: ساختمان مرکز جامع سلامت بخش بیرم به نام شهید آیت الله رئیسی نامگذاری می شود. به گزارش میلاد لارستان، دکتر محسن سلمان پور رئیس دانشکده...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی ملایر گفت: با توجه به علوم پزشکی شدن دانشکده پرستاری ملایر و نیاز به آموزشی شدن بیمارستان های امام حسین(ع) و مهر، پیگیر اجرای اعتباربخشی آموزشی در این بیمارستان ها هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، برای تاسیس مرکز تحقیقات مدیریت سلامت مبتنی بر شواهد(EBM) این دانشکده مجوز صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه اعلام کرد: 37 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های این شهرستان خریداری شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه تجهیزات 13 میلیارد ریالی دیگ بخار برای بیمارستان امیدوار به اوز رسید، گفت: اعتبار این تجهیزات از محل دولتی تامین شده است....
وبدا جام،دکتر محمد محمدی، رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام، به همراه معاونت درمان و مسئول درمانگاه دارالشفاء امام رضا( ع)، در راستای برنامه های نظارتی خود، از بخش دیالیز این مرکز درمانی بازدید به عمل آوردند. ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۷    
این دیدار که با حضور معاونین بهداشت و درمان، فرماندار بندرلنگه، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی غرب استان و جمعی دیگر از مسئولان انجام شد، فرصتی برای قدردانی از زحمات بی وقفه پرستاران و ماماها در راستای حفظ سلامت مادران و نوزادان بود. خبرنگار : مهدیه حاج ملک
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه، گفت: امسال 47 میلیارد تومان برای دو طرح آموزشی و درمانی مراغه تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه خبر داد: از زمان راه اندازی مرکز ناباروری مراغه برای 232 زوج خدمات ارائه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: در سال 1401، مبلغ 225 میلیارد ریال پرداختی ستادی مازاد از محل درآمد اختصاصی این دانشکده به بیمارستان امیدوار اوز بوده و اگر بودجه ای برای محل مشخصی تعیین شود، به هیچ وجه اجازه نداریم آن را در جای دیگری خرج کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: بیش از 2 هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و امحا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: بیش از 2 هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و امحا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: پایگاه خیر ساز اورژانس و فوریت های پزشکی بکتاش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۷    
نصر: رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۵    
به گفته رئیس دانشکده علوم پزشکی چابهار؛ هم اکنون 135 خانه بهداشت، 30 مرکز جامع سلامت و حدود 280 مامور بهداشت برای پیشگیری از بیماری های احتمالی بعد از سیل چابهار پای کارند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی چابهار: اقدامات لازم برای کنترل بیماری مالاریا در پی سیل سیستان و بلوچستان، در نظر گرفته شده است. آب های لوله کشی در حال حاضر در استان سیستان و بلوچستان سالم هستند، اما برای احتیاط کلر برای گندزدایی آب ها بین مردم توزیع می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خوی گفت: با صدور مجوزهای جدید تاسیس، تعداد داروخانه ها در شهرستان خوی به بیش از دو برابر افزایش یافت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۴    
در پی پیگیری های انجام شده طی چندین ماه منتهی به پایان سال 1402 و اعلام موافقت ضمنی وزارت بهداشت در همین راستا، رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان از اختصاص...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: طرح رایگان فلورایدتراپی دندان های 27 هزار و 700 دانش آموز مقطع ابتدایی در مراغه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از تحصیل 55 دانشجوی پزشکی در این دانشکده خبر داد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان با اعلام این خبر گفت: عرضه موادغذایی بصورت دستفروشی و دوره گردی سلامت مصرف کنندگان را به خطر خواهد انداخت و استفاده از این موادغذایی احتمال ابتلا به بیماری های منتقله از آب و غذا را بالا می برد. خبرنگار : مهدیه حاج ملک
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از اهدای کبد یک مرد 60 ساله به یک بیمار 8 ساله خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی چابهار خبر داد که در پی حادثه تروریستی چابهار و راسک 44 مجروح و مصدوم به بیمارستان چابهار اعزام شدند که 29 نفر به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.