دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۰۸Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دانشکده علوم پزشکی»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان ساوه گفت: عملیات احداث بیمارستان 250 تختخوابی ساوه با جدیت در حال اجرا است و طبق برنامه ریزی در سال آینده بخش نخست این مجموعه درمانی تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: 4 واحد تهیه و توزیع مواد غذایی در مراغه پلمپ شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: مهارت آموزی ویژه برای کارشناسان اورژانس در حوزه امدادی و بهره گیری از تجهیزات ضرورت دارد که بر این اساس ایجاد دانشکده فوریت های پزشکی متمرکز در زرندیه در دستور کار است تا بتوان با استفاده از ظرفیت اساتید مجرب در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی خدمات آموزشی ...
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از راه اندازی دستگاه دیالیز و (R/O) در ICU کرونا بیمارستان قائم(عج) شهرستان اسدآباد خبر داد.
رهیاب   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 25 بیمار جدید در محدوده این دانشکده در 24 ساعت گذشته خبر داد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به کم بودن توان دولت در تزریق بودجه گفت: اگر پروژه بیمارستان جدید ساوه با همین شیوه ادامه یابد 10 سال برای ساخت آن زمان نیاز است.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به سبب کسب رتبه در مسیر توانمندسازی نیروی انسانی از طریق آموزش، تقدیر کرد.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در 24 ساعت گذشته، 25 مورد جدید از ابتلای افراد به کرونا در جنوب غرب خوزستان به ثبت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین از تست سریع کرونا برای 462 نفر در طرح شهید سلیمانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: خیران سلامت در سال جاری 2میلیارد و 500 میلیون ریال به حوزه بهداشت و درمان این شهرستان کمک کردند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان نسبت به وقوع موج چهارم کرونایی هشدار داد. به گزارش میلاد لارستان، دکتر بهزاد رضایی با انتشار ویدئویی کوتاه با بیان اینکه آمار مراجعات سرپایی نشان دهنده...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۰    
صبح امروز امام جمعه محترم اروندکنار با رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۲    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:دیروز 12 بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شدند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 15 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا و ترخیص 5 نفر از بیمارستان آیت الله طالقانی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به ترخیص 5 بیمار کرونایی از بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان گفت: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان 40 نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۴    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد: در 24 ساعت گذشته 15 مورد جدید مثبت در جنوب غرب خوزستان شناسایی شدند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نسبت به عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی هشدار داد و گفت: در روزهای اخیر وضعیت بیماری از حالت ثابت به صعودی تغییر پیدا کرده است و احتمال وقوع پیک سهمگین بیماری در بهمن ماه و اسفندماه وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش شمار مبتلایان سرپایی به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۰    
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:یک دستگاه سونوگرافی پیشرفته با سه پروپ خطی، قلبی و کانوکس در بیمارستان مهر مادر نصب و راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۹    
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 80 درصد از اعتبارات 244 میلیاردی این دانشکده در سال جاری معادل 197 میلیارد ریال جذب شده است .
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با تشریح آمار مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان از شناسایی 7 بیمار جدید مبتلا به این ویروس خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان گفت: دانشگاه های شهر اوز با داشتن فضا و ظرفیت های آزمایشگاهی گسترده نقش محوری در توسعه کشور ایفا می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با اشاره گفت: با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی شاهد کاهش چشمگیر آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: علی رغم وضعیت زرد در شهرستان اسفراین، شاهد افزایش بستری ها به علت شیوع کرونا هستیم.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
حمید رضا پور یوسف در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه پیگیری ها به منظور ایجاد کمپ مرکز ماده 16 از سال قبل در دستور کار بهزیستی بوده است اظهار کرد: از طرف فرماندار، دادستان، رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان تربت جام و شواری هماهنگی استان با توجه به ظرفیت شهرستان تربت جام تفاهم نامه ای امضا شد ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت:طبق مصوبه ستاد کرونا، رنگ قرمز به معنای بسیار پرخطر، نارنجی به مثابه پرخطر، زرد مساوی با خطر متوسط و آبی نماد کم خطر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: دکتر ابوالفضل مظفری رئیس دانشکده علوم پزشکی استان قم که از پزشکان مطرح و فوق تخصص بیماری های ریوی است در ایام فاطمیه دوم باحضور دراین شهرستان، به بیماران ریوی، دارای مشکلات تنفسی، مبتلایان به ویروس کرونا و غیر کرونایی خدمات رایگان ارایه می دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی سیستان و بلوچستان: استان ما به دلیل همسایگی با پاکستان و افغانستان دروازه سلامت ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان: مراقب نباشیم گذر از پیک زمستانه کرونا سخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دیروز 7 بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 8 بیمار کرونایی و ترخیص 4 نفر از بیمارستان آیت الله طالقانی شهرستان در 24 ساعت گذشته خبرداد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۴:۰۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در سخنانی اظهار داشت: با توجه به انجام پروازهای بین المللی و خارجی در فرودگاه لارستان و نیز با توجه به تایید ورود ویروس انگلیسی به...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۲    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 12 بیمار مبتلا کرونایی و بستری 7 نفر در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه استعداد ابتلا به عفونت های تنفسی در کسانی که در مناطق صنعتی زندگی می کنند بیشتر است، گفت: سیستم ایمنی بدن این افراد مشغول مبارزه با آلاینده ها می شود و از مبارزه با ویروس مغفول می ماند و این افراد بیشتر مستعد ابتلا به عفونت های تنفسی ویروسی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به افزایشی شدن ابتلای بیماران به کرونا در جنوب غرب خوزستان، گفت: 12 ابتلای جدید به کرونا در شهرستان های خرمشهر، آبادان و شادگان ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین از شناسایی بیماران جدید کرونایی در غربالگری محلات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از جذب نیروی انسانی و تخصیص سهمیه استخدامی به دانشکده علوم پزشکی سراب خبرداد
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 12 مورد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به پزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از وبدا , دکتر مهدی مصری، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، یک دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس به منظور درمان بیماران کرونایی که نیازمند این دستگاه بودند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۰    
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از کشف و امحای 2 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به روند نزولی ابتلا به ویروس کرونا گفت: دیروز 6 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان شناسایی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: ساخت بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان تازه تاسیس زبرخان در دستور کار قرار دارد، ولی زمین آن هنوز بلاتکلیف است و تا زمانی که این موضوع مشخص نشود نمی توان ردیف اعتبار دریافت کرد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ، با اشاره به تائید مشاهده نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی در کشور در هفته گذشته، گفت: تاکنون کرونای انگلیسی تنها در تهران مشاهده شده و تست افراد در تماس با این فرد مبتلا به این ویروس جهش یافته جدید نیز مثبت نشده است بنابراین فعلا نباید از ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: مجوز استخدام 315 نفر اخذ شده است و آزمون استخدامی این نیرو ها در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: 315 سهمیه استخدامی برای دانشکده علوم پزشکی نیشابور گرفته شد که آزمون آن در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: براساس گزارش اپلیکیشن "ماسک"؛ وضعیت "نارنجی" شهرستان اسدآباد به وضعیت "آبی" تغییر یافت
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اهواز گفت: مابقی شهرهای استان خوزستان از جمله اهواز در وضعیت آبی قرار گرفته اند.؛
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: این مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در طول یک ماه گذشته در بازدید از 4 هزار و 500 واحد صنفی، خدماتی و عرضه مواد غذایی کشف شده است. اصغر تنومند افزود: مواد غذایی کشف شده شامل انواع کیک، کلوچه، سوسیس، کالباس، آبلیمو، رب، [...]
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۵    
در تامین نیازمندی های دانشکده، خرید از اصناف محلی و تولیدات بومی منطقه، در اولویت است به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی 5 بیمار جدید کرونایی و ترخیص 2 بیمار پس از بهبودی از بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان خبرداد.