شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۴:۰۹Aug 2020 8

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی و آبخیزداری»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر از اجرای طرح های حوزه آبخیز شهرستان در سد کلان، طجر علوی و گلپرآباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: برای نخستین بار در این شهرستان شعبه ویژه دعاوی منابع طبیعی در دادگستری به منظور بررسی سریع پرونده ها دایر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا گفت: امسال با تلاش یگان حفاظت این اداره از 49 هکتار اراضی ملی رفع تصرف و برای حفاظت از جنگل ها چند کوره، تخریب و 550 کیلوگرم زغال توقیف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناباد گفت: 227 هزار و 98 هکتار از اراضی شهرستان گناباد تحت تاثیر فرسایش بادی است و 127 هزار و 313 هکتار از اراضی نیز از کانون های بحرانی فرسایش بادی به حساب می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایذه گفت: با تلاش های نیروهای امدادی و بومیان منطقه، شعله های آتش کوه منگشت خاموش شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند _رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نهبندان گفت: احداث بیش از 300 سازه آبخیزداری مانع وقوع سیل های مخرب در این شهرستان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش سوزی در ارتفاعات کوه منگشت در شهرستان ایذه به صورت کامل مهار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات اعلام کرد: عملیات آبخیزداری که با هدف کنترل سیل و رسوب در حوزه های آبخیز سدهای لار و لتیان به مرحله اجرا درآمده بود به اتمام رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 354 هکتار از اراضی ملی این شهرستان از سال 92 تاکنون از دست افراد سود جو رفع تصرف شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی گفت در سال جاری عملیات کشت گیاهان دارویی آنغوزه به مساحت 200 هکتار از مراتع شهرستان میامی در حوزه مرتع کال تاغی اجرا خواهد شد . وی ابراز داشت: این اقدام در راستای سیاست های بهبود و اصلاح و توسعه پوشش گیاهی در مراتع قشلاقی شهرستان می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: عملیات آبخیزداری احداث چهار بند خاکی با سرریز سنگ و ملات، دارای ظرفیت آبگیری به میزان 110 هزار مترمکعب سیلاب، در حوزه کوه زر این شهرستان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- صادقی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرایان از تولید 30 هزار تن علوفه خشک به ارزش 600 میلیارد ریال در مراتع شهرستان سرایان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت از رفع تصرف اراضی روستای طزرجان شهرستان تفت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: مراتع روستای کونیک ابهر برای دومین بار طی امسال طعمه آتش شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: برای نخستین بار در آذربایجان غربی در قابل طرح سنددار کردن منابع طبیعی، بیش از یک هزار هکتار از جنگل های این شهرستان سنددار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کازرون گفت: عملیات اجرایی طرح آبخیزداری شهرستان کازرون با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیضا گفت: پس از دریافت گزارش های مردمی و با پیگیری های انجام شده قاچاقچیان چوب درختان جنگلی در شهرستان بیضا شناسایی و دستگیر شدند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۲    
بازدید ریاست محترم و کارشناسان جنگل کاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بابل؛بابلسر؛فریدونکنار از طرح زراعت چوب مرکز شهید ستاری بابلسر و از فرماندهی و پرسنل مرکز که در امر کاشت و نگهداری نهال زحمات زیادی کشیدند در مورخه 99/5/12 تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر با بیان اینکه مراتع روستای کونیک بار دیگر طعمه آتش شد از اطفای حریق در مراتع این روستا خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف در این خصوص از کنترل بالغ بر 200 هزار مترمکعب رسوب در عملیات آبخیزداری این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/اصفهان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کاشان گفت: از مجموع 600 پروانه فعالیت بهره برداران مراتع شهرستان، 480 پروانه با نصب هولوگرام مغناطیسی ساماندهی شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت: عملیات بیابان زدایی در قالب نهالکاری، آبیاری و مراقبت در سطح 250 هکتار از راضی بیابانی بخش امیرآباد پایان یافت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی شهر از اجرای پروژه آبخیزداری در بالادست شهمیرزاد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال از اعتبارات صندوق توسعه ملی 98 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: 385 هکتار از اراضی ملی در شهرستان مورد تخریب و تصرف قرار گرفته که برای پرونده قضایی تشکیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرخمیر، از آبگیری سازه های آبخیزداری شهرستان به حجم 1000000 متر مکعب در اولین بارش تابستانه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: با اجرای شش طرح آبخیزداری با هزینه 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه بستر مناسبی برای جهش تولید در بخش کشاورزی و منابع طبیعی این شهرستان ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۵    
فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب گفت: ساختمان اداری اداره منابع طبیعی وآبخیزداری با اعتبار یک میلیارد تومانی در مراحل پایانی تکمیل خود قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمیرم گفت: چهار و نیم هکتار از مراتع ذخیره جنگلی داغ باش طعمه آتش شد که با کمک نیروهای امدادی و مردمی بامداد امروز مهار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت: به منظور کاهش اثرات سیلاب در منطقه کوه زر عملیات احداث چهاربند خاکی با سرریز سنگ و ملات در حوزه آبخیز کوه زر آغاز شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت: یک تن چوب تاغ از متخلفان عرصه های طبیعی در شهرستان میامی کشف و ضبط شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۴    
ابراهیم رحمانی در گفتگو با خبرنگار کردپرس بیان کرد: تثبیت مالکیت دولت و به ثبت رساندن جنگلهای سردشت در اداره ثبت اسناد اقدام مثبتی است که در راستای حفاظت از عرصه های ملی و جنگلی سردشت انجام گرفته است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۹    
قوچان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قوچان از آتش سوزی در اراضی طبیعی این شهرستان در روز گذشته یازدهم مرداد ماه خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تغییر تعرفه برق مصرفی سایت منطقه ویژه اقتصادی کاشان، همکاری و مساعدت در تامین آب مورد نیاز دوران بهره برداری از طریق پساب شهرستان کاشان و واگذاری انشعاب آب جهت مصارف شرب و بهداشتی از جمله درخواست های مطرح شده در این نشست بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمیرم از مهار آتش در مراتع ذخیره گاه جنگلی منطقه داغباشی در جنوب این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز از رفع تصرف از 45 قطعه از اراضی ملی پلاک سفیدان جدید خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری روانسر گفت: این شهرستان دارای 6 سامانه و محدوده برداشت سقز است که به طور میانگین 500 کیلوگرم شیره سقز از آنها برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: 102 هکتار از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان برای اجرای هشت طرح صنعتی به بخش خصوصی واگذار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران انتظامی مریوان با هماهنگی مراجع قضایی و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نسبت به رفع تصرف سه هزار و 436 متر مربع اراضی ملی اقدام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا جلوی نشانه گذاری یک اصله درخت کهنسال به قدمت 500 سال در این شهرستان را گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۳    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 543 هکتار از جنگل ها و مراتع مناطق مختلف این شهرستان در آتش سوزی های امسال دچار آسیب جدی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه با مدیریت حوزه علمیه خواهران خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان از برگزاری جلسه هم اندیشی در راستای انجام تعاملات و همکاری های بیشتر فی مابین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان ، بخشداری...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش سوزی در کوه گردک در بخش سوسن این شهرستان به صورت کامل مهار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: 10 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش هشت میلیارد ریال امسال تاکنون از مراتع این شهرستان برداشت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش در ارتفاعات گردک بخش سوسن شعله ور شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نی ریز گفت: 40 هکتار از اراضی جنگلی شهرستان در منطقه بشر و هفتویه نی ریز، با پوشش خوب گیاهی و جانوری در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: واگذاری غیرمجاز حق تعلیف دام توسط فرد دارای پروانه چرا به به فردی که پروانه ندارد مرتع های این شهرستان را به مخاطره می اندازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باغملک از مهار آتش سوزی در ارتفاعات مال آقا این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باغملک گفت: جنگل های بلوط در ارتفاعات مال آقا این شهرستان آتش گرفتند و عملیات مهار حریق در حال اطفا است.