دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۵۵Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه اصلاح قانون»

شعار سال   ۶ ساعت پیش    
به منظور دستیابی به اهداف توسعه ای کشور در حوزه صنایع دریایی و تغییر پارادایم توسعه صنعتی به سمت توسعه دریا محور، وزارت صنعت، معدن و تجارت لایحه اصلاح قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی را تدوین و به هیئت دولت ارائه نموده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی چند طرح و لایحه و یک سؤال ملی برای طی مراحل قانونی اعلام وصول شد. بر این اساس لایحه الحاق یک تبصره به ماده 5 قانون سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، لایحه موافقتنامه کشور میزبان برای افتتاح شعبه بانک اکو در ایران ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر طحان نظیف در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه روز شنبه شورای نگهبان ارائه کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- قصه تلخ کارفرما و کارگر گویی هیچوقت تمام نمی شود هر چه هست سالیان زیادی است که سهم کارگران، بایگانی شده و لایحه عقیم مانده اصلاح کار و قراردادهای سفید روزگار آنها را سیاه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
چندین شهر بزرگ کلمبیا روز چهارشنبه شاهد برپایی تظاهرات علیه طرح دولت برای اصلاح قوانین مالیاتی بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۸    
نمایندگان مجلس در راستای اصلاحات اقتصادی و عدالت مالیاتی، در اواخر فروردین ماه لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده را به تصویب رساندند که اجرای آن می تواند از یکسو به تأمین کسری بودجه و از سوی دیگر دریافت و بازتوزیع عادلانه منابع و ثروت در جامعه منتهی شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۶    
لایحه اصلاح و الحاق موادی به قانون تاسیس دهیاری های خودکفا در روستاهای کشور مصوب1377 در اواسط اسفند 1399 در مجلس اعلام وصول شد. این لایحه در 18 ماده و چندین تبصره تنظیم شده و بهبود وضعیت دهیاری ها را کانون توجه قرار داده است.
هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه و در اجرای احکام مندرج در بندهای تبصره (5) و بند (ل) تبصره (6) ماده واحده قانون بودجه سال 1400 کل کشور، آیین نامه اجرایی مربوط به انتشار اوراق مالی اسلامی را به تصویب رساند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اصلاحاتی از ماده (یک) لایحه اصلاح قانون توسعه حمل ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت مصوب سال 1386 در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس با ارجاع لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به کمیسیون اقتصادی به منظور بررسی بیشتر موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پیام های سیاسی غنی سازی 60 درصدی/ ارجاع لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به کمیسیون اقتصادی/ 2 تا 6 سال محرومیت از گرفتن چک تضمین شده در صورت جعل/ بررسی مشکلات بورس در جلسه شورای هماهنگی سران قوا و.. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای ضمن وضع احکامی برای چک تضمین شده، مقرر کردند درصورت جعل چک تضمین شده یا استفاده از چک تضمین شده مجعول، محرومیت 2 تا 6 سال از گرفتن چک تضمین شده پیش بینی شود.
اقتصاد ایران: لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور جهت رفع ایراد به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد کلیات لایحه چک را به تصویب رساندند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به کمیسیون اقتصادی به منظور بررسی بیشتر موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمد باقر قالیباف جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و پس از اتمام بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: لازم می دانم از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس که زحمات بسیار زیادی برای بررسی این لایحه انجام دادند و همچنین از دولت تقدیر و تشکر کنم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
بررسی لایحه قانون صدور چک و اصلاحات بعدی آن در دستور کار این هفته جلسات علنی مجلس قرار دارد.
مدیر کل حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق مهمترین اصلاحات قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که دو روز پیش در مجلس تصویب شد را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز پارلمان، کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک را تصویب کردند. سیدکاظم دلخوش، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی در توضیح این لایحه گفت: طبق ماده یک مکرر قانون صدور چک ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرارهای مالیاتی، بدهی گمرکی و قاچاق کالا از مبادی رسمی صرفا نمونه هایی از آسیب های کارت های بازرگانی اجاره ای است، تبعاتی که موجب شد بهارستان نشینان با تصویب لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مُهر باطلی بر رانت و سواستفاده از این کارت ها زده و متخلفان این حوزه را نقره داغ کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیژن عباسی معاون پژوهش و ترویج قانون اساسی معاونت حقوقی رئیس جمهور خبر داد: لایحه اصلاح قانون تاسیس دهیاریها توسط هیات دولت تصویب و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تصویب لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از سالها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات وزیر دفاع به سوال نماینده کرمانشاه/ اصلاح طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری/ تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک/ اصلاح لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق و.. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست امروز پارلمان، ضمن صدور بیانیه ای درباره مذاکرات هسته ای و استماع توضیحات وزیر دفاع درخصوص اعمال فوق العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح، با اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک موافقت کردند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را برای رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، با کلیات لایحه اصلاح برخی از مواد قانون صدور چک موافقت کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶    
طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اصلاح شد، لاوروف با ظریف دیدار کرد، اختیارات وزارت دفاع در بخش بودجه ای را به این وزار تخانه برگردانید، موافقت مجلس با کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۵    
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک مصوب 1355 و اصلاحات بعدی آن تصویب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را برای رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک مصوب 1355 و اصلاحات بعدی آن موافقت کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق را برای رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق را برای رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک مصوب 1355 و اصلاحات بعدی آن موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، با کلیات لایحه اصلاح برخی از مواد قانون صدور چک موافقت کردند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، جلسه علنی امروز(سه شنبه 24 فروردین) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف قوه مقننه و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد. ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بسیار دقیق است، گفت: یکی از معضلات جدی کشور قاچاق کالا و ارز از مبادی غیررسمی است و با اجرای این قانون می توان این معضل را رفع کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدباقر قالیباف پس از اتمام بررسی و اصلاح ایرادات لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای نگهبان در صحن علنی مجلس گفت: این لایحه مربوط به یکی از موضوعات جدی کشور مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز است. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سال گذشته، پیش نویس لایحه اصلاح قانون بانک مرکزی که از آن با عنوان قانون استقلال بانک مرکزی نیز یاد می شود، تدوین شد، پیش نویسی که هنوز اقدامی در جهت آن صورت نگرفته است. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۳۰    
در جلسه دیروز سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از ارسال نامه ای خطاب به معاون پارلمانی روحانی خبر داد که در آن از دولت خواسته شده که هرچه سریع تر لایحه ای برای اصلاح قانون به منظور حفاظت و حمایت از محیط بانان در برابر متجاوزین به طبیعت تنظیم و به مجلس ارسال شود.
هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، با اصلاح اساسنامه بانک سپه موافقت کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۵    
اقتصاد ایران: ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز رفع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح موادی از لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را جهت تامین نظر شورای نگهبان اصلاح و تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست از دولت خواست: لایحه اصلاح قانون حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت محیط زیست و جنگلبانی با اولویت پوشش و لحاظ تمامی مواد قانونی و مفاد قانون به کارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح به قید فوریت به مجلس ارائه شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در نامه ای به معاون پارلمانی دولت در خواست کرد که لایحه اصلاح قانون حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت محیط زیست و جنگل بانی با اولویت پوشش و لحاظ تمامی مواد قانونی و مفاد قانون به کارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح به قید فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس به تصویب لایحه ای که به حفظ یکپارچگی چین منجر شده و مانع از حضور غربگرایان در ساختار حکومتی هنگ کنگ می شود؛ اعتراض کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از سی بی سی نیوز ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حدود 18عنوان لایحه و مقرره در این راستا در حال تدوین است و پیشرفت قابل توجهی داشته است. از جمله این موارد می توان به لایحه جامع وکالت ، لایحه اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی ، لایحه حمایت از خانواده و ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
لایحه اصلاح قانون تأسیس دهیاری های خودکفا تقدیم مجلس شد/ تعیین ضوابط جدید برای ساخت و ساز در روستاها/ درخواست وزارت کشور از مجلس برای تسریع در تصویب لایحه اصلاح قانون تأسیس دهیاری های خودکفا ...