سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۲۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه اصلاح قانون»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهوری از تقدیم لایحه اصلاح و الحاق موادی به قانون تاسیس دهیاری های خودکفا در روستاهای کشور مصوب 1377 به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور نظام صنفی کشاورزی گفت:وزارت نیرو به دنبال حذف حق آبه های بخش کشاورزی و محیط زیست بوده و به دنبال این است که نگرش جدیدی به نام فروش آب و بازار آب را رواج دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور مجلس با تاکید بر اهمیت اصلاح قانون تقسیمات کشوری، گفت: موانعی پیش روی اصلاح این قانون وجود دارد که مجلس آماده رفع آن است، دولت باید هر چه سریعتر لایحه اصلاح قانون تقسیمات کشوری را به مجلس ارسال کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا سلطانی- روزنامه نگار و کارشناس اقتصاد سیاسی بیش از یک سال از بازگشت ایران به فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF می گذرد. بهمن ماه سال98 درپی معطلی بیش از یک ساله 2لایحه CFT و پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
معاون وزیر راه و شهرسازی ارتقای جایگاه مهندسان و ارایه خدمات تخصصی توسط آن ها را در اولویت سیاستگذاری کلان وزارت راه و شهرسازی برشمرد و از راه اندازی مرکز اسناد و موزه ملی مهندسان ایران و همچنین ارسال لایحه قانون نظام مهندسی و اصلاح مفاد آیین نامه آن به دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اراک گفت: قانون اتاق های بازرگانی قرار است اصلاح شود اما تا دورز گذشته اعضای اتاق و کارشناسان اتاق هیچ مشارکتی در آن نداشته اند، این در حالی است که اتاق بازرگانی خانه اعضا و فعالان اقتصادی است و باید در اصلاح این قانون مشارکت داشته باشند.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افتتاحیه های امروز، نشان دهنده پویایی بخش تعاون در جذب سرمایه های خرد مردمی است و نشان می دهد چقدر در جامعه تاثیرگذار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیشنهاد وزارت کشور درباره لایحه اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و انجام فرآیند نقل و انتقال وسایل نقلیه (خودرو) توسط مراکز تعیین شده از سوی نیروی انتظامی به هیات دولت ارائه شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت پاکستان به منظور پایان دادن به اشتباهات و اشکالات در چاپ و نشر قرآن کریم، اصلاحیه ای در قانون اساسی این کشور برای منطقه اسلام آباد تصویب کرد که به منظور تصویب نهایی به مجلس ملی ارائه خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی به حذف نمادین 4 صفر از پول ملی در اسکناس های یک هزار تومانی، 2 هزار تومانی، 5 هزار تومانی و 10 هزار تومانی اقدام کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در موارد ضروری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، با گذشت بیش از دو سال از خارج شدن آمریکا از برجام که لزوم جایگزینی درآمدهای نفتی با درآمدهای مالیاتی را آشکار می سازد و نیز گذشت یک سال از ارائه پیش نویس لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم به دولت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد گفته لایحه اصلاح مالیات های مستقیم به هیأت دولت آمد اما به دلیل همزمانی با بودجه از دستور کار دولت خارج شد. باید تلاش کنیم تا این موضوع بار دیگر در دستور کار دولت قرار بگیرد. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: لایحه اصلاح مالیات های مستقیم به هیئت دولت آمده اما به دلیل همزمانی با بودجه از دستور کار دولت خارج شد. به گزارش پیام فوری،فرهاد دژپسند ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت تامین برق کشور به صورت پایدار، وزارت نیرو به منظور رفع موانع موجود لایحه اصلاح بند (پ) ماده قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را به هیات دولت ارائه کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در موارد ضروری در این کمیسیون خبر داد.
برترین ها / گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق: دو توییت از عطاالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت اول اصلاحات، خبرساز شد. او در این توییت ها از یک سو از اختلاف خود با احمد بورقانی سخن می گوید و از سوی دیگر به اصلاحات حمله می کند که به سمت رادیکالیسم در حرکت است و ضمن این انتقاد می گوید که منِ مهاجرانی همیشه با رادیکالیسم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از آغاز بررسی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط ماموران نیرو های مسلح در موارد ضروری در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
فرارو: دو توئیت عطالله مهاجرانی وزیر فرهتگ و ارشاد اسلامی در دوران اصلاحات خبرساز شده است. او در این توئیت ها از دلیل استعفای احمد بورقانی معاون مطبوعات وقت وزارت فرهنگ و همچنین مخالفتش با لایحه اصلاح قانون مطبوعات خبر داده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری در هفته آتی،در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی می شود.
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی طرح/لایحه لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری و نشست مشترک کمیسیون با کمیسیون سیاست خارجی دومای فدراسیون روسیه به صورت ویدئو کنفرانس را در برنامه هفته جاری خود قرار داده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی کشور با اشاره به تلاش وزارت جهاد کشاورزی برای سنددار شدن اراضی کشاورزی و استفاده از مزایای آن، از در دستورکار بودن لایحه اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات توسط دولت برای ارائه مجلس خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با عنایت به آسیب شناسی و تجربیات اجرای قانون حفظ کاربری اراضی و باغ ها در دو دهه اخیر، وزارت جهاد کشاورزی لایحه اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها و قانون اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها را به هیات دولت ارائه نموده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کبیری با اشاره به اینکه 94 هزار تعاونی فعال در کشور وجود دارد، گفت: باید تعاونی های موجود تقویت شوند و در این راستا، توسعه شفافیت و نوآوری در این بخش، اصل اساسی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به معطل بودن لایحه اصلاح قانون بخش تعاون طی 9 سال گذشته در مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین تکلیف و تصویب این لایحه می تواند زمینه ساز بهبود وضعیت این بخش مهم اقتصادی در کشور باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قانون مربوط به اصناف قدیمی است و طی سال ها با وجود تحولات گسترده برخی صنوف حذف و برخی دیگر اضافه شده اند، براین اساس هدف اصلی لایحه اصلاح قانون نظام صنفی کشور تدوین یک قانون بروز و جامع است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مرتضی سجادی/ کارشناس بازار سرمایه اخیرا بحث واگذاری باقی مانده سهام شرکت های پالایشی تحت مالکیت دولت به سه بانک ملت، تجارت و صادرات مطرح شده است. طبق ماده 129 لایحه اصلاح قانون تجارت معاملات با اشخاص وابسته نیازمند تایید در مجمع عمومی عادی صاحبان سهام و با سلب حق رای از شخص وابسته ذی نفع صورت می ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
هرچند بهارستانی ها همچنان در موضع دفاع از طرح خود هستند؛ اما کارایی نداشتن این طرح و حتی ادبیات غیر حقوقی آن منتقدان بسیاری داشته و بررسی لایحه اصلاح قانون انتخابات را راهکاری برای اصلاح صحیح قانون انتخابات می دانند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس: احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهار شنبه 10 دی ماه 99) در جلسه علنی اظهار داشت: قوه قضائیه و دولت درخواست بررسی دوفوریتی لایحه اصلاح قانون شوراهای حل اختلاف را از مجلس داشته اند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: لایحه اصلاح قانون تجارت الکترونیکی و تسهیل ارائه خدمات دارویی به روش الکترونیکی در نشست امروز کمیسیون بررسی و کلیات آن رد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مخالفت این کمیسیون با کلیات لایحه اصلاح قانون تجارت الکترونیکی و تسهیل ارائه خدمات داروئی به روش الکترونیکی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: لایحه اصلاح قانون استفاده از خانه های سازمانی نیروهای مسلح در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: در بعضی جاها اختیار رئیس جمهور از اختیار یک شهروند عادی کمتر است... لوایح دوگانه حداقل هایی است که باید باشد... بدون رعایت روح لوایح، دیگر رئیس جمهور خیلی کاره ای نیست ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی فرهادی در مصاحبه با برنامه "نقشه راه "رادیو گفت وگو در رابطه با اصلاح قانون تعزیرات اظهار کرد: باتوجه به وضعیت جرایم نقدی تعزیرات و وضعیت التهاب اقتصادی که پیش آمده برخی به خاطر سبک بودن این جرایم سواستفاده می کنند که ب همین خاطر لازم بوده که قوانین به روز شده و پیگیری های بیشتر نیز صورت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی و اصلاح تبصره های ماده 8 قانون بیمه شخص ثالث در چارچوب لایحه به مجلس ارائه شده و در دستور کار قرارگرفته است، درعین حال بیمه گران نگران تصمیمات آینده در خصوص این رشته بیمه اجباری با ضریب خسارت بالا هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور از ارسال لایحه اصلاح تبصره (5) الحاقی به ماده واحده قانون سرباز قهرمان- مصوب 1391- خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با یک لایحه دیگر دولت مخالفت کرد؛ حتی با لایحه ای که از سوی شورای نگهبان با ایراد مواجه شده و کمیسیون اقتصادی مجلس درصدد رفع ابهام این شوراست. بازوی تحقیقاتی مجلس می گوید: مجلس نباید این لایحه را تصویب کند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تقویت حوزه تعاون از بررسی لایحه اصلاح قانون تعاون در این کمیسیون خبر داد و گفت: کمیته تخصصی بررسی این لایحه در کمیسیون اقتصادی تشکیل شده و امیدواریم در تعامل با بخش خصوصی تعاون ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
هیات وزیران لایحه اصلاح قانون سرباز قهرمان، موضوع امکان جذب و استخدام قهرمانان پارالمپیک در دستگاه های اجرایی به صورت پیمانی را به تصویب رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
بررسی طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه و لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی در دستورکار جلسات علنی هفته آینده نمایندگان قرار دارد.
متأسفانه شاهد آن هستیم که انحصارطلبان و صاحبان رانت ناشی از حق الوکاله های میلیاردی منافع خود را در معرض خطر دیده و فضای مسموم رسانه ای جهت فشار به شورای محترم نگهبان در این زمینه ایجاد نموده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عمرانی با اشاره به احصاء نواقص قانونی مبارزه با مواد مخدر گفت: در لایحه ای که در این زمینه به مجلس ارسال شده، بیشتر به بنیان های مالی قاچاقچیان اشاره شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد سرابی- خبرنگار قوانین تصویب شده در مجلس، اختیارات شورا ها را محدود و بودجه دولت، سهم شهرداری ها را کم کرده است. بعد از کاستن نقش شورا ها برای تعیین عوارض در لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده اکنون دولت در بودجه ای که برای سال آینده به مجلس ارائه کرده سهم اندکی به شهرداری ها داده که ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر اصفهان گفت: نمایندگان مجلس با کدام یک از اعضای شوراهای شهر مشورت کرده اند و به این جمع بندی رسیده اند که به لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده رای مثبت دهند؟
احمد آتش هوش، رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت قضایی و مقرراتی اتاق ایران در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران از ادامه روند بررسی لایحه اصلاح قانون تجارت می گوید ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۱    
شورای نگهبان، لایحه اصلاح قانون انتخابات مجلس را در 29 مورد مغایر با قانون اساسی و در 7 مورد با شرع مقدس اسلام مغایر دانست و آن را برای رفع ایرادات به مجلس بازگرداند. ...
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی کوتاه، نسبت به تخریب فضای کسب و کار از ناحیه اصلاح قوانین تولید و کسب وکار هشدار داد.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ارسلان قاسمی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون، از منتفی شدن موضوع حذف معافیت مالیاتی بخش کشاورزی در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد. پیش از این فعالان بخش خصوصی از ضرورت منتفی شدن حذف حمایت مالیاتی در این بخش سخن گفته بودند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تدوین طرح تحول بازار خودرو، طرح تولید و توسعه زنجیره فولاد فولاد، طرح جهش تولید دانش بنیان و بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشور را از جمله دستاوردهای کمیسیون متبوعش طی ماه های گذشته برشمرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس از بررسی جزئیات لایحه اصلاح قانون چک در این کمیسیون خبر داد.