جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۵۱Oct 2020 23

جدیدترین‌های «لایحه اصلاح قانون»

شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۵    
هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست رئیس جمهور، ضمن بررسی مواد دیگری از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، آن را تصویب کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۶    
کسب و کار نیوز - نرخ مالیات بر عایدی املاک در سال اول و کمتر از آن، در مقایسه با پیش نویس ارائه شده توسط وزارت اقتصاد 2 برابر شد و به 50 درصد افزایش یافت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۴    
براساس اعلام دفتر دبیر هیات دولت، در جلسه امروز ( چهارشنبه ) هیات دولت، فقط موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم تصویب و ادامه بررسی های این لایحه به جلسات آتی دولت موکول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری، ادامه روند بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را در دستورکار خود قرار دادند.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۵    
در حالی که بهمن ماه گذشته، لایحه پیشنهادی اصلاح قانون مالیات های مستقیم از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی به مجلس پیشنهاد شده است، امور خدمات مالیاتی اتاق تهران بعد از بررسی هایی که روی این لایحه و پیشنهادات اصلاحی ان داشته، آن را متناسب با شرایط اقتصادی کشور قلمداد نکرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، ضمن بررسی مواد دیگری از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، آن را به تصویب رساند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵    
جلسه بررسی لایحه اصلاح قانون سخت و زیان آور مشاغل آتش نشانی در دفتر آقای دکتر احمدی رئیس شورای عالی استان ها برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دولت پیش نویس لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را منتشر کرد. این لایحه نشان می دهد در آینده قرار است بر عایدی املاک، خودروهای شخصی، املاک مسکونی، مشاغل، درآمد شرکت ها، درآمدهای اتفاقی و البته مجموع درآمدهای خانوار مالیات بسته شود ...
دولت بدون توجه به موثرترین مالیات در بخش مسکن، انحراف دوم در انتخاب اهرم مالیاتی را رقم زد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهاد اعمال معافیت مالیاتی 50 درصد درآمد شرکت های دانش بنیان در لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم ارائه شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی تازه ترین ها، براساس مصوبه کمیسیون اقتصاد دولت درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، تمامی معافیت های بخش کشاورزی و زیربخش های آن حذف خواهد شد. این مصوبه کمیسیون اکنون در هیات وزیران در حال بررسی و تصویب است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس جزئیات مصوبه کمیسیون اقتصادی دولت برای اصلاح قانون مالیات های مستقیم که در حال بررسی و تصویب در هیأت وزیران است، معافیت مالیاتی هنرمندان، سلبریتی ها و فعالیت های هنری و فرهنگی حذف و برای آن سقف تعیین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس مصوبه کمیسیون اقتصاد دولت درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، مجموع ارزش املاک بالای 75 میلیارد ریال مشمول مالیات خواهد شد. وزارت اقتصاد پیشنهاد داده بود که این مبلغ 50 میلیارد ریال باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
براساس مصوبه کمیسیون اقتصاد دولت درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم که در حال بررسی و تصویب در هیات دولت است، خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس مصوبه کمیسیون اقتصاد دولت درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم که در جلسات هیئت دولت در حال بررسی و تصویب نهایی قرار دارد، نرخ مالیات بر عایدی املاک در سال اول و کمتر از آن، به 50 درصد افزایش یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۲    
ارجاع استفساریه برخورداری بازنشستگان شاغل در مناطق عملیاتی از مزایای قانون جامع ایثارگران به کمیسیون اجتماعی رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه متولیان حل مشکلات مردم نباید آدرس غلط دهند، گفت: آدرس غلط دادن باعث اختلاف درون جامعه و طمع دشمن برای تحریم بیشتر مردم ایران می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی با یک فوریت لایحه الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت لایحه الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک موافقت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت لایحه الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مخالفان دو فوریت لایحه اصلاح قانون صدور چک بر پرداختن دولت به اولویت های کشور و مردم تاکید دارند و موافقان دوفوریت ساماندهی چک های تضمینی را برای ثبات بازار ارز و اقتصاد کشور ضروری می دانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی لایحه الحاق یک تبصره به ماده 14 قانون صدور چک به صورت یک فوریتی موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع ایراد شورای نگهبان ماده واحده لایحه اصلاح قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب را حذف کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع ایراد شورای نگهبان ماده واحده لایحه اصلاح قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب را حذف کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، هفته جاری ضمن بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نشست مشترکی را نیز با اقتصاددانان و اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور برگزار خواهند کرد.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۸۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور از کشور های دوست و شریک تجاری ایران خواست به تعهدات حقوقی و اخلاقی خود عمل کنند تا افکار عمومی در ایران نسبت به آینده روابط با این کشور ها بدبین نشود. ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: لایحه اصلاح قانون چگونگی احداث هشت منطقه آزاد تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته که یکی از این مناطق، قصرشیرین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق تعاون گفت: خانواده بزرگ تعاون با لایحه اصلاح قانون بخش تعاون که در تضاد آشکار با روح تعاون و خلاف منویات مقام معظم رهبری بوده، مخالف است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به این فکر کنید که زندانی شدن امثال نرگس محمدی و محکومیت های شدید آنها، چه تصویری از نظام اسلامی در جهان ایجاد می کند؟
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- تهیه و تدوین محتوای لایحه جدید ارائه شده به مجلس شورای اسلامی در تضاد آشکار با روح تعاون است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
هیئت وزیران با توجه به خلأ موجود در قانون توسعه حمل ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، لایحه اصلاح قانون یادشده را تصویب کرد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
در جلسه هیأت وزیران که صبح روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزارت نیرو و بورس انرژی موظف شدند زیرساخت های لازم را برای تأمین برق سایر مشترکان (از جمله مشترکان تجاری بالای 5 مگاوات) از طریق قراردادهای دو جانبه یا روش های متداول بورس انرژی فراهم نمایند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از ارجاع دوباره لایحه اصلاح قانون جامع امور گمرکی به مجلس خبر داد و گفت: این قانون در مجلس گذشته در صف بررسی قرار گرفت ولی نوبت رسیدگی نیافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
یک عضو حقوقدان شورای نگهبان از برطرف شدن ایراد شکلی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اتاق تعاون با تشریح اشکالات لایحه اصلاح قانون بخش تعاون، گفت: مشکلات تعاونی ها بیش از آنکه به ضعف قوانین مرتبط باشد به ضعف های اجرایی و بعضاً نگرشی مرتبط است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در دستورکار امروز کمیسیون بود که براساس این طرح تامین نیازهای کالاهای اساسی و اجناس ضروری مورد نیاز کشور از طریق بخش تعاون انجام می گیرد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین نشست راهبرد ایرانی در پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع با موضوع بررسی لایحه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نگران ریزش های بورسی نباشند و سهام شرکت ها در بورس دوباره روند صعودی پیدا می کند.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت کشور با توجه به گذشت 43 سال از تصویب قانون ثبت احوال و در نتیجه عدم انطباق قانون فعلی با اقتضائات زمان، لایحه اصلاح قانون ثبت احوال را به کمیسیون لوایح هیئت دولت ارائه نموده است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی تصویب شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تورم بالا در اقتصاد کشور و کاهش ارزش پول ملی باعث شد در مردادماه 1398 لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به مجلس ارسال و در بهمن ماه آن سال نیز این لایحه در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب اسلامی کار با انتقاد از بررسی لایحه اصلاح قانون انتخابات در مجلس اظهار کرد: مجلس یازدهم درحال افتادن در مسیر اشتباهی است که هم خود و هم مردم را دچار هزینه های فراوان خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا ارجمندی گفت: وزارت میراث فرهنگی پیشنهادهای خود را به دبیرخانه کمیسیون اقتصادی هیئت دولت برای درج در لایحه اصلاح قانون مالیات ها مستقیم ارائه کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از رای ندادن کمیسیون بودجه مجلس به لایحه اصلاح قانون مربوط به زنان سرپرست خانوار خبر داد.
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از رای ندادن کمیسیون بودجه مجلس به لایحه اصلاح قانون مربوط به زنان سرپرست خانوار خبر داد. ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 24 شهریور 1399 - 15:55 آخرین ویرایش:دوشنبه 24 شهریور 1399 - 16:18 ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان بر لایحه حذف چهار صفر از نظام پولی و لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور در جلسه کمیسیون خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز کمیسیون خبر داد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سیف الله ابوترابی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: قانون ثبت احوال از سال ها پیش تغییر نکرده و این قانون پیش از دستاوردها و الکترونیکی شدن بر سازمان حاکم بود و بنابراین متناسب با تغییرات روز، این قانون باید اصلاح شود. وی در پاسخ به اینکه تا کنون چه تعداد از هموطنان کارت هوشمند [...]
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.