شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۵:۱۴Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اوقات فراغت»

راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از بهره مندی 5 هزار و 500 نفر جوان عضو هلال احمر از طرح اوقات فراغت این جمعیت خبر داد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای اجرای طرح اوقات فراغت دانش آموزان و با عنایت به درخواست دانش آموزان عزیز، طبق هماهنگی های بعمل آمده جشنواره های یاوران نماز(طرح تصحیح قرائت نماز دانش آموزان) ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۴    
در نشست ستاد اوقات فراغت شهرستان آرادان از تلاش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در طرح غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تجلیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از برگزاری طرح اوقات فراغت تحت عنوان تابستانه فهما در کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مظاهری بابیان اینکه تابستانه فهمای کانون های مساجد به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک می کند گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری امسال در طرح اوقات فراغت میزبان رواق کتاب هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۳    
ابدالی پور با اشاره به اینکه امسال طرح اوقات فراغت با شعار نشاط و معنویت برگزار می شود، گفت: طرح اوقات فراغت در 200 کانون فرهنگی هنری مساجد استان لرستان برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در جلسه کمیته های طرح اوقات فراغت گفت: مدیران آموزش و پرورش می بایست از تمام ظرفیت ها در جهت غنی سازی اوقات فراغت بهره گیرند. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۹    
به نظر می رسد بعد از چالشی که طرح و نرم افزار "شاد" برای آموزش و پرورش به همراه داشت باید به زودی منتظر موج جدیدی از انتقادها نسبت به این طرح باشیم. انتقادهایی که به دلیل اجرای طرح اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان از طریق این ابزار مطرح و روز به روز هم بیشتر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۶    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طرح اوقات فراغت در بستر فضای مجازی برگزار می شود، گفت: طرح تابستانه فهما در کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان انجام می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به روند اجرایی ساخت 106 پروژه در قالب 453 کلاس درس خوزستان، اظهار کرد: بالغ بر 500 میلیارد ریال برای اجرایی شدن این پروژه ها اختصاص یافته است. 744 پایگاه بالغ بر 80 هزار و 560 دانش آموز خوزستانی را تحت پوشش برنامه های طرح اوقات فراغت قرار می دهند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۷    
به منظور غنی سازی اوقات فراغت کارکنان وظیفه طرح ویژه اوقات فراغت در لشکر 14 امام حسین(علیه السلام)برگزار شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره ورزش و جوانان بندر مرزی آستارا گفت: استقبال کودکان و نوجوانان این شهرستان برای حضور در کلاس های تابستانی طرح اوقات فراغت به دلیل ترس از خطرات ناشی از ابتلا به بیماری کرونا کاهش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دولت آبادی از طرح اوقات فراغت با عنوان تابستانه فهما در سطح کانون های، فرهنگی هنری مساجد استان و با در نظر گرفتن شرایط کرونایی هر منطقه به صورت مجازی و حضوری خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از ایجاد و فعالیت بیش از چهار هزار و 900 کلاس در قالب طرح غنی سازی اوقات فراغت در این استان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط و شیوع ویروس کرونا، بیشتر این کلاسها و فعالیت ها در قالب فضای مجازی برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰    
به همت پایگاه های حوزه بسیج جامعه زنان فضیلت، کلاس های اوقات فراغت بسیج در سطح شهر و روستاهای بیارجمند در حال برگزاری است.
کارشناس آموزشگاه های آزاد هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری کلاس های آموزشی طرح اوقات فراغت در آموزشگاه های آزاد هنری این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۲    
مجید خوبی زاده گفت: امسال طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانی با شعار تابستانه فهما در سطح کانون های مساجد جنوب کرمان اجرا می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۷    
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سرخه به عنوان دستگاه برتر در طرح اوقات فراغت انتخاب و در مراسمی تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح اوقات فراغت از 10 تیر تا 5 شهریور ماه امسال در سطح استان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۳    
دانش آموزان به جای حضور در کلاس های تابستانی اوقات فراغت، در پیام رسان شاد از محتوا های آموزشی متنوعی که برایشان تدارک دیده شده استفاده می کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰    
تهران (پانا) - محمد حسین لونی، مدیر آموزش و پرورش منطقه چهار در نشست ستاد اوقات فراغت، اجرای بهترین برنامه مجازی را برای دانش آموزان و خانواده ها فرصتی مغتنم قلمداد کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۴    
جهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول با حضور هدایتی کتولی فرماندار شهرستا ن و دیگر اعضاء در فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آباد کتول : هدایتی کتولی فرماندار با تأکید به اجرای طرح اوقات فراغت با محوریت مهارت آموزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: 126 پایگاه آماده اجرای طرح اوقات فراغت مجازی در استان بوشهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت: 12هزار تشکل و موسسه قرآنی در کشور برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان فعالیت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۱    
حسن بهرامی گفت: از آنجایی که در فصل تابستان قرار داریم بنابراین طبق روال سال های گذشته می بایست طرح اوقات فراغت تابستانی را در کانون برگزار کنیم بر همین اساس آئین افتتاح طرح اوقات فراغت تابستانه فهما را برگزار کردیم.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: 126 پایگاه آماده اجرای طرح اوقات فراغت در استان بوشهر است. مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: 126 پایگاه آماده اجرای طرح اوقات فراغت در استان بوشهر است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
این پست 24 بار بازدید شده محبوبه رجب نسب در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: در تابستان به دلیل تعطیلی مدارس، اوج گرایش به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و ما همواره در این فصل طرح اوقات فراغت در تمامی مراکز فرهنگی داریم. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان خواستار صدور مجوز برای برگزاری طرح اوقات فراغت شد و گفت: انتظار داریم با تصویب مصوبه ای اجازه برگزاری جلسات حضوری محدود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صادر شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان از آغاز بکار طرح اوقات فراغت تابستان 99 با شعار هر دانش آموز یک مهارت در قالب 760پایگاه خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
افتتاحیه طرح اوقات فراغت سال 1399 با شعار" هر دانش آموز یک مهارت " همزمان درسراسر استان به صورت مجازی برگزار گردید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ابدالی پور گفت: مراسم افتتاحیه اوقاف فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان فردا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قنبری نیکدل گفت: 44 پایگاه شهری و روستایی در شهرستان گرمسار مجری برنامه های اوقات فراغت می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: در طرح اوقات فراغت تابستان 99 بیش از 230 پایگاه اوقات فراغت به صورت مجازی در استان بوشهر فعالیت می کنند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان ایلام از اجرای طرح اوقات فراغت در 307 کانون فرهنگی هنری مساجد ایلام به صورت مجازی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه در حال حاضر 24 هزار نفر از جوانان و نوجوانان ایلامی عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد هستند، گفت: برنامه های اوقت فراغت کانون های مساجد با سه محور فرهنگ، هنر و نوآوری در تابستان سال جاری برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تهران گفت: برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد تهران از 10 تیرماه آغاز شده و تا 10 شهریورماه ادامه خواهد داشت و 1300 مسجد تهران مجری آن خواهند بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۶    
نشست بررسی فعالیت های طرح اوقات فراغت شهرستان آرادان در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۴۷    
از 30 نفر از فعالین طرح اوقات فراغت و ستاد ساماندهی جوانان سال 98 گرمسار قدردانی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۴    
جلسه اوقات فراغت با حضور اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان در راستای تقویت برگزاری کلاس های طرح اوقات فراغت در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) یانچشمه برگزار شد.
در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود از تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری برنامه های اوقات فراغت تجلیل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار موفق به کسب رتبه اول در بین دستگاه های مجری در طرح اوقات فراغت سال 98 شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۴    
ابدالی پور با اشاره به اینکه طرح اوقات فراغت کانون های مساجد استان در بستر فضای مجازی ارائه می شود، گفت: اوقات فراغت فرصتی برای جذب جوانان به مساجد و ارتقای فکر، اندیشه و فرهنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی از آغاز ثبت نام دوره های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی هنری استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۱    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان از آغاز ثبت نام دوره های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی هنری استان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست تکریم دهه کرامت و برنامه ریزی طرح اوقات فراغت با حضور رئیس و کارشناسان فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از آغاز به کار مراکز فرهنگی- هنری استان همدان با رعایت کامل پروتکل بهداشتی خبر داد و گفت: ثبت نام دوره های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون ها از پنجم تیرماه آغاز شده و کارگاه ها از 15 تیرماه دایر خواهند بود.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رجب نسب از آغاز ثبت نام دوره های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی هنری استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان از آغاز ثبت نام دوره های تابستانی و اجرای طرح اوقات فراغت کانون در تمامی مراکز فرهنگی هنری استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۳    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پروش گلستان از برگزاری طرح اوقات فراغت دانش آموزی امسال به صورت غیر حضوری خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ...