جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۴:۲۴Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زکات»

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: در جنوب استان کرمان طی 9 ماهه سال جاری 11 میلیارد تومان زکات جمع آوری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری گفت: از درس های مهم سیره کربلایی کاظم ساروقی توجه به زکات و مال حلال است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۷    
سید منصور رحیمی گفت: در سال 1399 یک میلیارد و 130میلیون تومان زکات به صورت نقدی و غیر نقدی توسط مردم شهرستان صحنه پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای امسال 228 میلیارد ریال زکات در استان قزوین جمع آوری شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد رشد یافته است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۴    
پرسش: حضرت فاطمه(س) در عرصه نظری و فکری چه آموزه های نورانی را به بشریت عرضه کرده اند؟ پاسخ: در دو بخش قبلی پاسخ به این سوال به خطبه فدکیه حضرت فاطمه(س) و محتوای غنی معارفی و نظری آن اشاره کردیم و به پنج آموزه نورانی حضرت شامل ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای فرعی زکات بخش مرکزی ری به ریاست بخشدار مرکزی ری برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجرایی زکات از جمع آوری 1100 میلیارد تومان زکات از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: بیش از 80 درصد زکات جمع آوری شده طی این مدت صرف امور فقرا و نیازمندان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۳    
گناباد-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر اجرایی شورای زکات گناباد گفت: میزان پرداخت زکات در این شهرستان طی 9 ماهه ابتدای امسال با افزایش 283 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به 14 میلیارد ریال رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل امور اجرایی زکات کشور گفت: در بحث فرهنگ سازی، تبلیغ و ترویج و تبیین فرائض الهی از جمله زکات باید جدیت داشته باشیم و مردم بدانند این خیرات و زکواتی که ادا می کنند، به دست چه کسی می رسد و کجا مصرف می شود.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۹    
حجت الاسلام جعفریان گفت: کشاورزان در انبار غله استان باید اهتمام بیشتری در امر پرداخت زکات داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم استان کرمان در ده ماه گذشته بیش از 45 میلیارد تومان زکات پرداخت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در 9 ماه سال جاری نزدیک به 159 درصد نسبت به سال گذشته در جمع آوری زکات رشد داشتیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: عدد بودجه عمرانی استان هرچه باشد حتماً عدد زکات استان را اگر درست جمع آوری کنیم بیش از این ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اجرایی زکات کشور از جمع آوری بیش از هزار و 100 میلیارد تومان زکات در 10 ماهه سال جاری در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان می گوید: بیش از 73 درصد درآمد زکات جمع آوری شده در استان کرمان صرف امور نیازمندان شده است، زیرا زکات دهندگان کرمانی بیشتر به بحث محرومان نظر دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه کرمان گفت: ظرفیت زکات استان کرمان بسیار زیاد است و دقیق اجرایی و عملیاتی شود، محور توسعه متوازن خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل امور اجرای زکات کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: طی سال جاری یک هزار و 100 میلیارد تومان زکات واجب، مستحب، کفارات و فطریه در کشور جمع آوری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۰    
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: از برنامه سالانه کمیته امداد در حوزه زکات جلوتر هستیم و در استان 159 درصد در جمع آوری زکات رشد داشتیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد مازندران در اولین جلسه کارگروه تخصصی زکات شرق مازندران گفت:همه باید برای کمک به نیازمندان آستین همت بالا بزنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۶    
میزان زکات جمع آوری شده در شهرستان خمینی شهر نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از صددرصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: مردم این شهرستان طی 10 ماهه گذشته 32 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۵    
مردم کاشان در سال جاری 45 میلیارد ریال زکات پرداخت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۵    
خسروانی پور، گفت: وقف یک نوع صدقه است و صدقات از اموری هستند که باعث " تزکیه " می شوند؛ به صدقات واجب زکات گفته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان، مهمترین محل مصرف زکات است، گفت: طی سال جاری 590 میلیارد ریال از این محل به نیازمندان در نقاط مختلف استان کمک شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز دیداری بین حجت الاسلام والمسلمین مرادی و حجت الاسلام والمسلمین ارجمند برگزار شد. مرادی در این جلسه به ظرفیت سازمان و جایگاه آن اشاره و یاد آور شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: مردم استان در سال جاری بیش از 40میلیارد تومان زکات پرداخت کرده اند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۸    
شیخ غالب ربابعه امام جماعت دربار پادشاهی اردن و نزدیک به پادشاه این کشور به سرعت بهای اظهارات اخیرش در رسانه های این کشور را پرداخت کرد و استعفایش بلافاصله از سوی دربار پادشاهی پذیرفته شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۴    
پرسش: حضرت فاطمه(س) در عرصه نظری و فکری چه آموزه های نورانی را به بشریت عرضه کرده اند؟ پاسخ: در بخش نخست پاسخ به این سوال به خطبه فدکیه حضرت فاطمه(س) و محتوای غنی معارفی و نظری آن اشاره کردیم و به سه آموزه نورانی حضرت شامل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه و رئیس شورای زکات چالدران از پیش بینی جمع اوری بیش از 10 میلیارد ریال زکات در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه و رئیس شورای زکات چالدران از پیش بینی جمع اوری بیش از 10 میلیارد ریال زکات در این شهرستان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای زکات استان خراسان شمالی با بیان اینکه استان خراسان شمالی دارای 797 روستاست که 549 روستا ظرفیت پرداخت زکات را دارند، گفت: از 549 روستای دارای ظرفیت پرداخت زکات، امسال 350 روستا زکات پرداخت کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خراسان شمالی - الهی راد با اشاره به افزایش 62 درصدی میزان پرداخت زکات در خراسان شمالی، گفت: در استان 194 روحانی مبلغ زکات فعالیت می کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۴    
شفقنا- القدس العربی نوشت: به نظر می رسد شیخ غالب ربابعه امام جماعت دربار پادشاهی اردن و نزدیک به پادشاه این کشور به سرعت بهای اظهارات اخیرش در رسانه های این کشور را پرداخت کرده است زیرا استعفایش بلافاصله از سوی دربار پادشاهی پذیرفته شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۷    
مرکزی_رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو گفت: زکات مردم شهرستان اراک (منطقه دو) به بیش از 3 میلیارد تومان رسید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیخ غالب الربابعة، امام جماعت و خطیب اردنی در امان که اخیراً در سخنانی نسبت به برخی موضوعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اردن انتقاد کرده و از دولت خواسته بود اغنیا و متمولان را به پرداخت زکات مجبور کند، از سمت خود استعفا داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه به فعالیت هزار و 600 شورای زکات در استان مازندران اشاره کرد و گفت: اگر هر کدام از این شوراها 10 میلیون تومان زکات جمع آوری کنند سال آینده می توانیم هزار و 600 جهیزیه به نوعروسان مددجوی امداد اهدا نمائیم.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۲    
فرماندار یزد در شورای زکات شهرستان یزد طی سخنانی فعالیت دستگاههای دولتی را در تجمیع کمکهای خیرین زکات واجب و مستحب و حمایت از مستمندان عامل توانمند شدن نیازمندان دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷    
آیت الله دری نجف آبادی گفت: ترویج فرهنگ زکات و تبیین بیش از پیش آن در جامعه وظیفه همگانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان، گفت: مردم نیکوکار گیلان، طی 10 ماه نخست امسال بیش از 27 میلیارد تومان زکات پرداخت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۰    
از ابتدای امسال تا کنون بیش از 11 میلیارد ریال زکات در جرقویه سفلی جمع آوری و این منطقه رتبه دوم در استان را در این زمینه به خود اختصاص دهد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اجرایی زکات در کمیته امداد در گردهمایی ائمه جمعه در استان مرکزی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار استان مرکزی برگزار شد گفت: فرهنگ سازی و تبلیغ در فریضه الهی زکات بسیار مهم و از اولویت ها و راهبرهای اساسی کمیته امداد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با توجه به افزایش 2 برابری پرداخت زکات در سالجاری نسبت به سال گذشته این شهرستان، ضرورت دارد ضمن تشویق پرداخت کنندگان زکات به نحو شایسته از آنان قدردانی شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه شورای زکات با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، بخشداران و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول زکات شهرستان سیرجان گفت: برخی کشاورزان پسته کار سیرجانی امسال بیش از 4 تن پسته به ارزش 5 میلیارد ریال زکات مستحبی خود را به ستاد زکات پسته پرداخت کردند و عشایر این شهرستان نیز 200 راس گوسفند به مبلغ 3 میلیارد ریال به عنوان زکات اختصاص دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول شورای زکات شهرستان ری گفت: جمع درآمد زکات شهرستان ری در 9ماهه سال جاری یک میلیارد و 419 میلیون تومان بوده که نسبت به سال گذشته افزایش دو برابری داشته است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام حمینی (ره) خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، از افزایش 95 درصدی پرداخت زکات در خراسان جنوبی خبر داد. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴    
ازابتدای سال امسال تا کنون جمع آوری زکات دراستان کرمان 155درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ازتدوین برنامه پنج ساله زکات خبرداد وگفت : هدف ازتشکیل این جلسه، تبیین سیاست ها وراهبردها جهت افزایش وترویج فرهنگ زکات برای سال 1400است .
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای زکات زابل با حضور جمعی از مسئولان در سالن همایش سپهبد شهید قاسم سلیمانی مصلی المهدی(عج) این شهرستان برگزار شد.