جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۴۲Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه هفته جاری برای پاسخگویی به سئوالات 6 نماینده در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می یابد.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از وضعیت بانک ها و رباخواری در کشور انتقاد کرد و از رئیس جمهور خواست این مسئله را حل کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، کنسرت سالار عقیلی، عصر روز سه شنبه 5 بهمن با حضور محمود شالویی دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی، غلامرضا منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اشاره تبدیل شدن بورس به قتلگاه اموال و آبروی مردم بر سیاه تر شدن زندگی مردم پس ثبت نام خودرو با هدف تنظیم بازار تاکید کرد. *** ظلم خودروسازان به مردم در فرایند ثبت نام خودور ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن انتقاد از سیستم بانکداری کشور معتقد است، عده ای رباخواری را با انواع حلیه های شرعی و قانونی ساماندهی می کنند. *** ساماندهی رباخواری با انواع حلیه های شرعی و قانونی به گزارش صنایع ، حسین میرزایی در حاشیه صحن علنی مجلس ضمن اشاره به سیستم بانکداری کشور، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری کنسرت حرام نیست، اما باید حرمت زمان و مکان حفظ شود،ابراز عقیده کرد: قانون نوشته شده باید برای کل کشور اجرا شود و نباید تفاوتی میان شهرهای استان خراسان رضوی و تهران باشد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه های علمیه کل کشور به اندازه یک دانشگاه در زاهدان هم بودجه نمی گیرند، اگر ردیف های اعتباری کل حوزه های علمیه را باهم جمع بزنیم به اندازه یک بیست و چهارم بودجه دانشگاه تهران است که از دولت می گیرد در صورتی که تعداد طلبه های کشور چندین برابر این دانشگاه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه از ما خواسته کمیته ای را تشکیل دهیم تا همراه با معاونت های سازمان برنامه و بودجه اعتبارات بخش فرهنگ به صورت دقیق تر مورد رسیدگی قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای مشترک از کمیسیون فرهنگی و معاونت برنامه و بودجه برای بررسی اعتبارات فرهنگ و هنر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران درباره طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت علیصدر همدان گفت: غار علیصدر از دارایی های ارزشمند کشور برای جهانگردی است و از این رو کمیسیون فرهنگی مجلس غار علیصدر را مجموعه ای ملی تشخیص داده است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
الف: حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مورد دعوت برخی از حاضرین در اینستاگرام به وزارت ورزش جهت ترویج ازدواج گفت: وزارت ورزش در این مورد دعوتی انجام نداده بود ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مرزبندی و تقسیم بندی های سیاسی باید جای خود را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی مهم ترین مصوبات و طرح های اخیر این کمیسیون را برشمرد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون در شکایات سینمایی وظیفه نظارتی دارد، بیان کرد شاخص نظارت، معیارهایی است که برای تولید یک اثر و انجام یک فعالیت تعریف شده است و همه آنها را خود دستگاه های اجرایی تعریف می کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۱:۲۱    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 3 بهمن ماه 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی راهکارهای اجرایی کردن پیوست فرهنگی در مناطق آزاد در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از قهرمان کشتی آلیش بانوان تجلیل کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: توجه و حمایت از ارتقای فعالیت بانوان در رشته های مختلف ورزشی و فراهم کردن بسترهای مناسب برای فعالیت و حضور آنان در عرصه های قهرمانی ملی و بین المللی یک ضرورت است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ی گلستان، هفته فیلم و عکس گلستان در پردیس سینمایی کاپری آغاز شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سه ماهه ششم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطعا باید تلاش کنیم زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بانوان را در حوزه های مختلف بیش از گذشته فراهم کنیم.
با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه عکسی به مناسبت آغاز هفته فیلم و عکس گلستان در نگارخانه پردیس سینمایی کاپری گشایش یافت.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵    
نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت در همه امور به جز مباحث امنیت ملی باید وجود داشته باشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۷    
مجید نصیرایی – سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات معلم ها در خصوص طرح رتبه بندی گفت: ایرادات طرح رتبه بندی معلمان سوم بهمن در کمیسیون مربوطه در مجلس بررسی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دبیرخانه طرح کلان و معماری ساختار فرهنگ و رسانه کشور که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، کمیسیون فرهنگی مجلس و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به منظور ارائه طرح بازسازی ساختار فرهنگ و رسانه تشکیل شده ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند افزود: 95 درصد مدارس دنیا در این مدت باز بودند اما ما 100 درصد مدارس را تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فرهنگ در لایحه بودجه 1401 دچار کاهش مضاعف شده است، گفت: با این نوع بودجه ریزی فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه بازسازی انقلابی در ساختار فرهنگی کشور نه تنها تحقق پیدا نمی کند بلکه منجر به هیچ اقدام و گامی هم در خصوص اجرای آن نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری ها و شوراها باید الگوهای موفق را شناسایی کنند و برنامه تکریم از این الگوها را در تمامی محلات در شهرها و روستاها در دستورکار خود قرار دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی به جمله اخیر پوتین در مباحث پیرامون اوکراین و ناتو و عدم اعتماد به آمریکایی ها اشاره کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به افزایش مبلغ وام ازدواج گفت: پیشنهاد شده برای دختران زیر 23 سال و پسران زیر 25 سال، وام ازدواج به 250 میلیون تومان افزایش و برای سایرین به 150 میلیون تومان افزایش پیدا کند.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت هنرمندان متعهد شهرستان در برنامه های فرهنگی هنری استفاده شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه دریافتی های دستگاه های مختلف ما ناهماهنگ و غیر عادلانه است، گفت: سال گذشته اولین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شد اما امسال باید تلاش کنیم تا مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان عملیاتی شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اینکه این قوانین - قوانین در زمینه فضای مجازی - در مجلس تصویب نشده، محاکم، دادستانی ها به عنوان مدعی العموم در برخورد با این پدیده در بسیاری از جاها دچار خلاء قانونی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعتبارات فرهنگی بودجه 1401 در مقایسه با 1400 با کاهش 6 دهم درصدی به 1.6 درصد از مجموع بودجه عمومی کاهش یافته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۵    
منتظری گفت: نظارت بر حوزه های فرهنگی خارج از کشور از وظایف کمیسیون فرهنگی مجلس است که سفر اخیر به اکسپو امارات در همین راستا انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: روحانیت یک تشکل قوی که بتوانند اعلام موضع کنند یا از بعضی برنامه ها حمایت داشته باشند، نیاز دارد و با توجه به وجود 6 حوزه علمیه خواهران و برادران در رفسنجان این تشکل فرهنگی قوی می تواند در شهرستان منشأ اثر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۳    
گرگان - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان مشعل دار فعالیت های فرهنگی و یک منطقه شاخص در معرفی چهره های سرشناس بخش های قرآنی، شعر، ادبیات داستانی، موسیقی و نمایش است که در هر حوزه چهره های نام آشنایی مانند استاد محمدرضا لطفی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سهم کمتر از 2 درصدی فرهنگ از بودجه عمومی کشور گفت: باید به فرهنگ توجه ویژه شود و مدیر فرهنگی برای کار خود نباید دغدغه منابع مالی داشته باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰    
سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا گفت:احداث مرکز جامع گفتار درمانی و تقویت اورژانس از برنامه های توسعه ای بیمارستان آل جلیل است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح روز دوشنبه 27 ام دی ماه ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص مهم ترین اقدام مجلس یازدهم در حوزه قرآنی گفت: مجلس از جذب حافظان قرآن در آموزش و پرورش حمایت کرده است و طی تفاهم نامه ای با این نهاد مقرر شد که شرایط جذب تمامی حافظان قرآن در آموزش و پرورش فراهم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها_سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اتحاد حول محور امام و خوب فهمیدن و خوب عمل کردن به رهنمودهای مقام معظم رهبری راه نجات و عبور از مشکلات است و ولایتمداری را باید در عمل نشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۲۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی تاکید کرد؛ مجلس انقلابی با همه توان به حمایت از شرکت های دانش بنیان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۱    
شهرکرد- ایرنا- رییس کمیته ورزش و تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به مدل روشنی در واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس نزدیک شده است و پیش بینی می شود این 2 باشگاه را در قالب تشکیل تعاونی واگذار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای گفت: می توانیم از ظرفیت فعالان حوزه مجازی در استان های مختلف برای هرچه بهتر کردن نمایشگاه مجازی کتاب تهران استفاده کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۰    
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان انار بازدید کردند.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت کامل و قاطع خود را از بیانات امام جمعه رفسنجان در خصوص غیرت دینی اعلام می کنم. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به کاهش تراز عملیاتی بودجه 1401 و تاثیر آن بر کاهش نرخ تورم، گفت: مردم به خوبی می دانند که کاهش 17 الی 18 درصدی تورم در طول یکسال نویدبخش این است که ما به سمت یک ثبات و پایداری در تنظیم قیمت ها پیش می رویم.