جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۲۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر سه شنبه 23 شهریور، میهمان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بود و به تشریح بخش هایی از برنامه های خود پرداخت ...
تیک   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مدیریت فضای مجازی ما در دست آمریکایی ها و صهیونیست هاست. مجید نصیرایی: * (با اشاره به شکل گیری کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از فضای مجازی ...
برترین ها / ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مدیریت فضای مجازی ما در دست آمریکایی ها و صهیونیست هاست. مجید نصیرایی: * (با اشاره به شکل گیری کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از فضای مجازی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی به رای بالای مجلس به کلیات طرح" تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"اشاره کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رعایت ضوابط و قوانین و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا گفت: از زائران ابا عبدالله الحسین می خواهیم در این رابطه به قانون عمل کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن حمایت از اقدامات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارائه برنامه عملیاتی زمان بندی شده را خواستار شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از اولویت های اصلی وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با هدف بررسی معضلات مربوط به حوزه های میراث فرهنگی، ارشاد اسلامی و ورزش در شهرستان ری حاضر و سپس در بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) حضور یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره وظایف فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت های فرهنگی نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید با دقت خاصی اجرا شود. امیدواریم در دوره جدید، بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات متوازن به جامعه ایثارگری ارائه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۵    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 23 شهریور ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کمیسیون فرهنگی گزارش خود از سرفصل های کاری اش در چهارسال پیش رو را به نمایندگان ارائه کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ری گفت: نمایندگان در بازدید از آثار تاریخی و فرهنگی از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده و نیازهای قانونی و حمایتی مجلس از آثار تاریخی ری قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عمده ای از منابع صندوق توسعه ملی در اختیار صنعت قرار می گیرد و بخش گردشگری بهره کمتری از تسهیلات حمایتی این صندوق می برد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که پلتفرم های همسریابی زیر نظر سازمان و نهاد خاصی همچون صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارتخانه ورزش و جوانان و...نباشد، مجلس نمی تواند نظارت مستقیم بر عملکرد آنان داشته باشد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، حجت الاسلام سید رضا تقوی نماینده مردم تهران در مجلس، رئیس مجمع نمایندگان تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد جایگاه فرهنگ در اندیشه مقام معظم رهبری و رویکرد تحولی در دولت سیزدهم مصاحبه کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در جریان نظارت میدانی از شهرستان ری آسیب ها، نقاط ضعف و قوت را احصاء کردیم و مقرر شد فردا در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نشست جمع بندی نظارت میدانی از این شهرستان برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بهره گیری از ظرفیت های شهرری باعث توسعه فرهنگی، مذهبی و گردشگری می شود و عواید اقتصادی فراوانی برای منطقه به همراه دارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از دیده بان ایران، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم گفت: حتی پیش از انتخابات ریاست جمهوری این بحث زنده ترین بحث بود. این مساله باعث می شود که عده ای بیدار شوند و قضاوت درست خواهند کرد. البته به شکل طبیعی برخی برای دستیابی به منافع میلیاردی خود به این کار ورود نمی کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با اعتبارات موجود امکان ایجاد تحول در حوزه میراث فرهنگی ری وجود ندارد لذا می بایست در برنامه توسعه هفتم حتماً در فصل فرهنگ و گردشگری اعتبارات ویژه ای برای احیای ری باستان صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: شهرستان ری از قابلیت های متنوع و متعددی برخوردار است که کمک به تقویت و احیای آن ها نه تنها توسعه ری را رقم زده که عواید ملی برای کشور به همراه خواهند داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به اولویت ها و چالش های موجود در حوزه فرهنگ، کوشیده ایم با افزایش اعتبارات این حوزه به 3.5 درصد زمینه حل بخشی از مشکلات را فراهم آوریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس امروز از بخش های فرهنگی، ورزشی و آثار تاریخی و میراث فرهنگی شهرری بازدید کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با سلامت نفسی که در آقای قاضی زاده هاشمی وجود دارد، رئیس جدید بنیاد می تواند فساد ستیزی را به معنای اصلی خود انجام دهد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس صبح امروز در جریان نظارت میدانی خود به شهر ری، پس از زیارت امام زاده عبدالله(ع) از اماکن تاریخی و فرهنگی این شهرستان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - شماری از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی، ورزشی و اماکن تاریخی روز دوشنبه وارد شهرری شدند.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۸    
عصر دیروز حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و همچنین حجت الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران، با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۳    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 21 شهریور 1400 برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حسین جلالی عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: درامرفضای مجازی اگرتولید محتوا نشود یا برای افرادی که اقدام به تولیدمحتوا میکنند، سهمی درنظرگرفته نشود، زنجیره ناقصی خواهیم داشت. برخی کارشناسان نیز خردمندی و شهامت را دو بال خیزش انقلابی در فرهنگ معرفی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از استماع گزارش رئیس کمیته ملی المپیک از مسابقات المپیک 2020 توکیو و طرح دغدغه های اعضای کمیسیون فرهنگی با رئیس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی ورزشکاران به مسابقات المپیک توکیو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد که کاهش تعداد مدال های المپیک توکیو نسبت به دوره های قبل المپیک به دللایلی مختلفی از حمله ضعف در عملکرد فدراسیون ها و عدم توجه به ورزش های پایه همچون دو و میدانی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست تبیینی و خبری طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و فعالان این طرح و کارشناسان عرصه رسانه و فضای مجازی و خبرنگاران در خبرگزاری حوزه به صورت حضوری محدود و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردید.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی ابعاد، پیامدها و اثار پیوستن ایران به کنوانسیون برن از منظر سیاستگذاری فرهنگی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ نشست تبیینی و خبری طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و فعالان این طرح در خبرگزاری حوزه برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۳    
شفقنا- نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به شهرری، گفت: یکی از اولویت های سفر ما به شهرری، بازدید از اماکن فرهنگی و دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر و قلم است؛ نشستی با ورزشکاران پیش بینی شده است و همچنین دیداری با علما و بزرگانی که در شهرری حضور دارند، خواهیم داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است اگر چه دولت رئیسی در ابتدا کار خود را به خوبی آغاز کرده ولی باید در امتداد مسیر هم اینگونه عمل کند تا به موفقیت برسد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشکیل نخستین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی هفته دوم مهرماه خواهد بود، گفت: هنوز لیست اعضای این کمیسیون تکمیل نشده است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر غلامرضا منتظری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد بررسی تاثیر فرهنگی نوشت افزارهای خارجی به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
ظرفیت ها و مشکلات فرهنگی و هنری شهرستان ری در نشست مشترک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان ری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بررسی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
درخواست مقتدایی از فرمانده ناجا برای رفع مشکلات تعویض پلاک، وزیر فرهنگ به کمیسیون فرهنگی مجلس می رود، بررسی اصلاح روند رسیدگی به لایحه بودجه، وزرای نفت و راه و رئیس سازمان انرژی اتمی به کمیسیون اصل 90 می روند برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۰    
بیژن نوباوه وطن در گفت وگو با میزان، با اشاره به تفکیک وزارت ورزش و جوانان و تاکید بر اولویت های مغفول مانده جوانان در کشور اظهار داشت: معتقدم ضربات اقتصادی کشور ابتدا به جوانان اصابت می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه اغلب مشکلات فرهنگی امروز کشور ریشه در دوران دولت سازندگی دارد، گفت: یکی از حوزه های مهم فرهنگ که جزو وظایف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است حوزه فرهنگ عمومی است که گستره بزرگی از سبک زندگی، فضای مجازی، معماری شهری ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دعوت از وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت هم اندیشی و استماع برنامه های وزارتخانه در دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به روش های نوین برای شکل گیری ازدواج، گفت: اصل ضرورت پلتفرم هایی چون همدم که البته باید خانواده محور پیش برود و جدا از فضای خانواده نباشد، مهم است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس پیرامون انتخاب اعضا کمیسیون ویژه طرح صیانت از فضای مجازی گفت: خبر پخش شده خبر نادرستی است و مخالفان طرح نیز در این کمیسیون وجود دارند و ثانیا همه کمیسیون ها هنوز افراد را انتخاب نکرده اند و این گونه داوری و قضاوت صحیح نیست و ثالثا توزیع افراد در بین کمیسیون ها توسط هیئت ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه پیوستن به FATF یعنی شفاف سازی مالی و اطلاعاتی ایجاد کردن برای دشمنان، گفت: ما معتقدیم هیچ گونه عوایدی از پیوستن به FATF نصیب کشور نخواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران در نشست این کمیسیون خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد راستینه در گفت وگو با میزان، با اشاره به لزوم واکسیناسیون پیش از بازگشایی مدارس کشور بیان داشت: آنچه مهم و بسیار حائز اهمیت است، این است که در وهله اول سلامت دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد. ...
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
انتخاب: نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به تهیه طوماری با یک میلیون امضا توسط کاربران فضای مجازی در مخالفت با طرح ضداینترنت مجلس، تصریح کرد: بحث اصلی این است که آیا ما قانون می خواهیم یا نمی خواهیم؟ این سوال کلیدی است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مشخص شدن اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس برای عضویت در کمیسیون مشترک برای بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۴    
فاش نیوز- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، رویکرد دولت سیزدهم را رفع محرومیت از جامعه ایثارگری و کشور عنوان کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رویکرد کلی دولت سیزدهم ...