دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 5 آبان ماه برگزار شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در این جلسه خبر داد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی آخرین وضعیت طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: در نشست امروز پیشنهاد شد نشست مشترکی میان کمیسیون و کارشناسان مرتبط با بخش فرهنگی برنامه هفتم توسعه که در حال تدوین است به منظور تبادل تجربه و انتقال نقطه نظرات طرفین برگزار ...
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام مجید نصرایی عضو فراکسیون روحانیت و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در نامه ای خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد که رئیس جمهور در رفتار خود با مجلس یازدهم تجدیدنظر کند ودر پاسخ به شبهاتی در مورد مسائل حیاتی کشور در فضایی آرام در مجلس حضور یابد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور بهترین مکان و مرکز برای پمپاژ فرهنگ دینی، اسلامی و ایرانی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حمایت خیرین از جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت برای ارتقای مؤلفه های سلامت و آگاهی بخشی به جامعه در حوزه سلامت را ارزشمند توصیف کرد و گفت: همراهی رسانه ها با این جشنواره ظرفیت های خیریه بیشتری را به حوزه سلامت سوق می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جایگاه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: ما در کمیسیون فرهنگی به دولت تاکید کرده ایم که برای حفظ هویت دینی و مذهبی و اجتماعی مان باید کانون های فرهنگی و هنری را مورد توجه قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بررسی آخرین وضعیت طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کمیته مربوطه و استماع گزارش دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره جلسه با نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس برای واگذاری بخشی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه چاپ به وزارت صنعت، معدن و تجارت توضیحاتی ارایه کرد.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم رفسنجان گفت: دشمن در عرصه ترور بیولوژیکی نیروهای انقلابی ما خیلی فعال است و نیروهای خوبی را توانسته از ما بگیرد، کارگردانان انقلابی ما باید مواظب باشند و سینمای انقلاب را باید کمک کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز نوبت عصر کمیسیون متبوع خود عنوان کرد: در این جلسه اولویت های پیشنهادی مرکز پژوهش ها برای کمیسیون فرهنکی مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در نشست عصر امروز اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با رئیس مرکز پژوهش های مجلس، رئیس این مرکز اولویت هایی را برای این کمیسیون مطرح کرد که از مهم ترین آنها موضوع جمعیت و فضای مجازی بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز کمیسیون فرهنگی برای بررسی روش های تامین مالی طرح تعالی جمعیت خبر داد و گفت: منتظر ارائه نظرات کمیسیون های تخصصی مانند بهداشت و درمان، اجتماعی و برنامه، بودجه و محاسبات در مورد طرح هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد: تقریبا بررسی های تخصصی و کارشناسی طرح جمعیت و تعالی خانواده به پایان رسید.
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر تعامل و هم افزایی، گفت: با استیضاح رئیس جمهور اتفاق مثبتی در کشور نمی افتد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از پایان کار بررسی و تصویب طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس امیرحسین بانکی پور مدرس دانشگاه و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در برنامه بدون توقف که 28 مهرماه از شبکه سه سیما پخش شد با اشاره به اینکه در جامعه ای زندگی می کنیم که به طور متوسط 30 تا 40 درصد رضایت زناشویی در خانواده ها وجود دارد ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
محسن خلیلی بازیکن و سرپرست سابق پرسپولیس روز گذشته یکی از پیشکسوتان این باشگاه بود که به دیدار اعضای کمیسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس رفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار و گفتار نمایندگان در جامعه تاثیرگذار و فرهنگ ساز است، تأکید کرد که نباید در نظارت، از مرز اخلاق و ادب خارج شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: از ظرفیت فوق العاده کانون های فرهنگی و هنری برای تحقق شعار جهش تولید استفاده کنیم.
برترین ها / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری طرفداری: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: علی کریمی بازیکنی تکنیکی است که اهل حاشیه نیست. علی پروین درباره جلسه پرسپولیسی ها با نمایندگان مجلس اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود. امیدوارم خروجی خوبی هم داشته باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بنای سیاست های تحریمی امروز ترامپ در دولت دموکرات ها گذاشته شد، گفت: در سال های گذشته در قالب برنامه برجام سیاست های اقتصادی به سمت شرطی شدن سوق داده شد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
ظهر امروز 10 نفر از پیشکسوتان و مدیران پرسپولیس با برخی از اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت بودجه ای و ساختاری از کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: کانونها بر مسئله مصرف کالای ایرانی متمرکز شوند
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: منابع مالی صداوسیما نباید به دولت گره بخورد، چون آن وقت دیگر نمی تواند منتقد جدی دولت باشد و اگر نقدی را وارد کند، شاید دولت چتر حمایتی اش را محدود کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۰    
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۵    
ورزش سه: مجلس شورای اسلامی روز شلوغی را سپری کرده و از دقایقی قبل نیز میزبان پیشکسوتان پرسپولیس بوده است. تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس همراه با مدیران باشگاه ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: یکی از طلبکاران باشگاه پرسپولیس با حضور در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات خود از مجلس شورای اسلامی شد. ظهر امروز جلسه ای بین مدیران، پیشکسوتان و اعضا و هواداران باشگاه پرسپولیس و نمایندگان فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات کمیسیون تلفیق برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پشت صحنه واقعیت جامعه این است که ارتباطاتی که به عنوان واقعیت پذیرفتیم تا چه حد خانواده ها را دچار تنش کرده و چه افراد خوب و متعهد که زندگیشان به آتش کشیده شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح افزایش جمعیت مراحل پایانی خود را در کمیسیون طی می کند و به زودی به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.
برترین ها / بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با پیشکسوتان پرسپولیس در خصوص حواشی اخیر این تیم تبادل نظر کردند. اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ساعت 11 امروز (دوشنبه) در جلسه ای با برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در خصوص حواشی اخیر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس دهم یاد آور شد: در داخل کسانی تلاش کردند که هرگونه صدای صلح خواهی، ارتباط منطقی، موضع عزتمندانه ،حکمت و مصلحت با دنیا را مسدود کنند که این ها باید به مردم پاسخگو باشند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: س از اعتراض و تجمع چندباره هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش، مجلس و باشگاه، هفته گذشته کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات باشگاه استقلال برگزار شد و در پایان این نشست قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس یازدهم و عضو ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات لایحه الحاق بخشی از وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صمت خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود عنوان کرد: در جلسه امروز لایحه الحاق بخشی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از سوی اعضا با مخالفت روبرو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون با لایحه الحاق بخشی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به روحیه استعماری،غربی ها فکر می کنند می توانند برای ملت ها در خاورمیانه تعیین تکلیف کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم کاشمر در مجلس با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم. حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: * دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه همراهی مردم در موضوع مقابله با کرونا نیازمند شفاف سازی واقعیت های این حوزه برای آنها است از مسئولین خواست اتفاقات و واقعیت های کرونا را تا آنجا که معذوریت امنیتی و شرعی وجود ندارد به مردم منتقل کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وقتی دولتی به سال هشتم عمر خود می رسد و تدبیری هم برای اداره کشور نداشته باشد به وقت کشی و بهانه تراشی روی می آورد که یکی از آن ها گره زدن امورات کشور به انتخابات یک کشور است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۹    
همایش بسیج طلاب استان خراسان رضوی با حضور حجت الاسلام پژمانفر؛ رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امام رضا(ع) مظهر رأفت و مهربانی در عالم است گفت: رأفت امام رضا(ع) مثال زدنی است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس با هشدار نسبت به کاهش جمعیت، دخترها و پسرها را از پوشیدن لباس های چسبان منع کرده و شلوار تنگ را باعث و بانی ناباروری دانسته است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام شد. بررسی اخبار فرهنگی، لایحه اصلاح بند ( 16 ) ماده (2 ) قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و طرح اصلاح بند (29 ) ماده ( 2 ) قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد در دستور کار روز یکشنبه( 27 مهرماه) هفته آینده کمیسیون ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
جمع بندی و ارائه گزارش طرح جمعیت و تعالی خانواده و همچنین بحث و بررسی پیرامون اولویت های کمیسیون با حضور رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص استفاده ار ظرفیت دورکاری برخی مشاغل گفت که می توان تا رسیدن به شرایط مساعد از این موضوع استفاده کرد البته کارشناسان امر باید این موضوع را بررسی کرده و گزینه های مناسب را برای این امر در نظر بگیرند.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید احمد زرهانی، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، با ارسال نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقا تهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نسبت به ارائه پیشنهادات فرهنگی به مجلس شورای اسلامی اقدام نمودند. ...