دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۹:۵۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: متأسفانه در ستاد ملی مقابله با کرونا، افراد اظهارنظر می کنند اما رأی گیری نمی شود بنابراین این طور نیست که افراد متخصص در ستاد کرونا بتوانند نظر خود را با رأی به نتیجه برسانند، رئیس جمهور هرطور که بخواهد جمع بندی می کند!
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح بررسی های جلسه اخیر کمیسیون متبوع خود خبر داد: قرار شد کارگروهی در ذیل کمیسیون فرهنگی برای تحقق شعار سال در حوزه فرهنگ تشکیل شود.
رئیس کمیته ورزش و تربیت بدنی مجلس گفت:از نزدیک با دغدغه ورزشکاران ، مربیان و اهالی ورزش آشنا هستم و بر همین اساس به دنبال برنامه های حمایتی از فدراسیون ها و ورزشکاران در کمیسیون فرهنگی مجلس هستیم
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طبق تصمیم کمیسیون فرهنگی بنا شد تا دستگاه های مرتبط با حوزه کاری کمیسیون هر سه ماه یکبار از عملکردشان در مورد اقدامات شان جهت تحقق شعار سال به کمیسیون ارائه کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل کارگروه فرهنگی برای تحقق شعار سال در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بسیار وخیم شیوع کرونا در ترکیه گفت: عدم سیاست گذاری متناسب در کنترل و لغو پرواز ایران به ترکیه، عاملی موثر و منطقی تر در شروع موج چهارم کرونا است تا کشوری مانند عراق.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با طرح این سؤال که برقراری "تورهای ترکیه" کدام مشکل کشور را حل کرد؟! گفت: اگر قرار است سفر به عتبات عالیات ممنوع باشد چرا تورهای گردشگری به ترکیه و غیره برقرار است؟!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مرکز تحقیقات اسلامی مجلس در حکم شورای نگهبان برای مجلس شورای اسلامی باشد، گفت: در ارتباط با طرح ها و لوایح، علاوه بر کار شکلی روی آنها، محتوا باید ناظر به شرع مقدس اسلام باشد و مرکز تحقیقات اسلامی مجلس باید در این زمینه نقش حداکثری ایفا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بحث و بررسی در حوزه وظایف و ماموریت های کمیسیون در تحقق شعار سال در دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از رسانه ها و سیاسیون در اقدامی هدفمند از قول بنده مطلبی را به منظور القای توهین به جامعه پزشکی نقل کرده اند که اینجانب ضمن تکذیب قاطع روایت مطرح شده، اعلام می کنم که حفظ حرمت جامعه پزشکی را همیشه ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به برنامه های این کمیسیون در سال جدید گفت: از جمله اولویت هایی که کمیسیون اضافه خواهد کرد بعد نظارتی کمیسیون است که باید تقویت شود و برای بعد تقنینی نیز تصمیماتی اتخاذ خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۵    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دخالت نگرش های سیاسی در حوزه فرهنگ سم است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مورد تمهیدات دولت و مجلس برای تهیه مواد غذایی مردم در ماه رمضان گفت: دولت اعلام کرده است که برای ماه مبارک ذخیره های لازم را انجام داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس از بررسی شکایت نمایندگان از وزیر ورزش و جوانان به قوه قضائیه در کمیسیون فرهنگی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۴    
شفقنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضای مجازی را نباید فیلتر کرد، گفت: فضای مجازی ظرفیت بزرگی برای فعالیت کاربران در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است؛ بنابراین باید این ظرفیت را برای کاربران به درستی فراهم کنیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۷    
بررسی اهداف و اولویت های کاری در سال 1400 و همچنین نقش کمیسیون در تحقق شعار سال 1400 در دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر حضور مردم در انتخابات پیش رو کمرنگ باشد دشمنان و رقبا به طمع می افتند که گوی سبقت را در عرصه های مختلف بین المللی از این کشور بربایند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس برداشتن همه تحریم ها به صورت دائمی تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مانعی که باعث رشد تولید ملی می شود و نمی گذارد مشکلات جمهوری اسلامی حل شود، فساد است که باید سه قوه وارد میدان شوند و این مانع را برطرف سازند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰    
فاش نیوز - نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی رویکرد مجلس یازدهم را رفع موانع و مشکلات ایثارگران و عمل به وظیفه نظارتی آن دانست. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، غلامرضا منتظری ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۱    
بیژن نوباوه در سال 1338 در تهران متولد شد. او کارشناسی ارشد رشته هنر، نماینده تهران در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در استان تهران و نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آستان قدس رضوی در ایام کرونا توجه ویژه ای به سلامت زائران داشته و با اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و پیش بینی تمهیدات لازم، امکان انجام زیارت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ سلامت مردم را فراهم کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست با معاونین صدا و سیما به عملکرد رسانه ملی پرداخته و پیگیری قانون اداره صدا و سیما را جزو اولویت های این کمیسیون درسال جاری اعلام کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از پیگیری قانون اداره صدا و سیما در کمیسیون فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی در جلسه کمیسیون با معاونت سیمای سازمان صدا و سیما بر کادرسازی و استفاده از نیروهای ارزشی در معاونت سیمای رسانه ملی تأکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطره ای را از دیدار خود با امام خامنه ای بازگو می کند، این که از ایشان سؤال پرسیده است "در جلسات روی چه موضوعی تأکید کنم؛ سیاست؟ اقتصاد؟ سبک زندگی؟"، پاسخ رهبر انقلاب بسیار تأمل برانگیز است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، از بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی به عنوان یکی از اولویت های مهم دستورکار این کمیسیون در سال 1400 یاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی دوشنبه 16 فروردین ماه، از بخش های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از جمله تحریریه ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اولین و مهمترین قدم برای تحقق شعار سال در بخش فرهنگ و هنر این است که موانع پیش رو به درستی شناسایی شود.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس دهم می گوید: قرائت های رسمی حاکمیت متاسفانه با سبک زندگی مردم متفاوت است و همین فاصله معضلاتی را بوجود آورده است. از یکسو حاکمیت با استفاده از تریبون های در اختیارش تلاش می کنند تا نوعی از روش های زندگی را به مردم دیکته کند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۵    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 15 فروردین 1400 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: هیأت رئیسه مجلس با درخواست قالیباف برای عضویت در کمیسیون فرهنگی مجلس موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیته های تخصصی کمیسیون فرهنگی مجلس به طور جد بر نحوه تخصیص و نیز کم و کیف هزینه کرد اعتبارات فرهنگ در بودجه 1400 نظارت خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بحث و بررسی پیرامون اولویت های فرهنگی در سال 1400 در دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی از مجاهدت های سربازان گمنام قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: باید سازمانی تشکیل شود تا نگرش های موازی و متمایزی که در علم پزشکی وجود دارد و ملت های مختلف از آنها استفاده می کنند، در ایران نیز مورد استفاده قرار گیرد تا انحصارگرایی در طب غربی و رایج شکسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۶    
گروه استان ها- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: گام دوم انقلاب اسلامی به نام جوانان گره خورده است و آنان باید خود را آماده پذیرش مسئولیت های بزرگ کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس امضای سند راهبردی ایران و چین را نمونه ای بارز از برگزیدن سیاست ارتقای جایگاه در نظام بین الملل از سوی چین دانست که منجر پایان دادن به یکجانبه گرایی آمریکا در نظام بین الملل خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجلس شورای اسلامی برای انجام وظایف محوله و استفاده بهینه از ابزار هایی که در اختیار دارد، وظایف خود را به 13 کمیسیون تخصصی تفویض کرده است. البته چند کمیسیون ویژه هم وجود دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها- نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مجلس و قوای مجریه و مقننه باید برای رفع موانع تولید برنامه عملیاتی داشته باشند زیرا وجود برخی نگاه های حاشیه ای مانع اساسی برای تحقق راهبردهای توسعه ای است.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دلیل اجرایی نشدن احکام برنامه های توسعه نبود نگاه بلند مدت به محتوای آن است و قانونگذار هم به جای نگاه ملی، صرفاً شرایط منطقه ای و بومی خود را در برنامه توسعه می بیند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بیانات نوروزی رهبری انقلاب در خصوص چگونگی تحقق شعار جهش تولید، عنوان کرد: مقام معظم رهبری نسبت به اعمال و رفتار کارگزاران در سال گذشته، ذره پروری و از کوتاهی های بخشی از مسئولین نظام نیز چشم پوشی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه هفتم توسعه باید توجه ویژه ای به اقتصاد هنر در تمام عرصه های هنری به ویژه هنرهای نمایشی داشته باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۷    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اولین گام کمیسیون فرهنگی در مجلس یازدهم آسیب شناسی گذشته بود، زیرا با نگاه به گذشته چراغ راه آینده پرفروغ تر می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جدید با رعایت پروتکل های بهداشتی باید از تمام ظرفیت های تولیدی فرهنگی و هنری استفاده کنیم تا شاهد درخشش این عرصه فراتر از مرزهای جغرافیایی کشور باشیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر حذف موانع تولید و ایجاد رونق تولید در کشور گفت: برای این کار لازم است تا قوای سه گانه با هم هماهنگ بوده و سیاست مشترکی را در پیش بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در انتخابات پیش رو همه نگاه ها معطوف به نقش تاثیرگذار مردم است، گفت که قطعا حضور پرشکوه مردم در پرتو انتخاب اصلح به اوج خود خواهد رسید.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیژن نوباوه وطن نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل مختلف خبرنگاران را بررسی و پیگیری می کنم، قول می دهم به عنوان فردی از قشر خبرنگار، در پیگیری دغدغه هایشان از آنها دفاع کنم.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح اهداف طرح مجلس در حوزه فضای مجازی و با بیان اینکه نگاه مجلس در این حوزه نگاه سلبی نیست از آسیب ها؛ بایدها و نبایدهای این عرصه گفت و تاکید کرد: دشمنان در این حوزه به دنبال تخریب ارزش های اخلاقی ما هستند ولی ما هم تماشاگر نخواهیم بود.