شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۵۹Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون فرهنگی مجلس»

ایسنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فواید حذف ارز 4200 تومانی از لایحه بودجه 1400 تاکید کرد: این موضوع نشانه مثبتی مبنی بر پایداری سیاستهای اقتصادی کشور بوده و به بهبود فضای کسب و کار کمک می کند، چرا که توزیع ارز 4200 تومانی توسط دولت در سال های گذشته سیاستی غلط و فسادزا بوده است.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امسال نمایشگاه مجازی کتاب مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و جلوه ای از عدالت فرهنگی نشان داده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا تقوی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نمی توانیم بگوییم به دلیل مخاطرات بیماری کرونا از کتاب دور شده و با کتاب و کتابخوانی فاصله بگیریم ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت تخلف از قانون دارد، گفت: پرونده تخلفات وی روی میز کمیسیون اصل 90 است.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تحریم آستان قدس به معنای تحریم دلباختگان مضجع نورانی امام هشتم است، گفت: تحریم آستان قدس یعنی تحریم کل مسلمانان جهان از پاکستان تا واشنگتن دی سی.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران گفت: طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در حال تصویب است و مراحل نهایی آن در حال طی شدن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اقدامات غیرقانونی آمریکا در قبال کشور ما از تحریم غذا و دارو تا ترور سردار سلیمانی، تاکید کرد: سردمداران آمریکا بویی از انسانیت و حقوق بشر نبرده ند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: قبل از توسعه یافتگی در حال پیر شدن جمعیت هستیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت: رئیس مرکز تحقیقات اسلامی قم امروز برای ارائه گزارشی از فعالیت های این مرکز در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسئولان مرکز پژوهش های اسلامی قم با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس گزارشی از فعالیت های این مجموعه در بخش های مختلف به نمایندگان ارائه کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های دولت در تنظیم بازار سرمایه تاکید کرد: دلالان با روابط ناسالم و با رانت اطلاعاتی و حقوقی ها که به حق خود قانع نبودند، خون حقیقی ها را در شیشه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های دولت در تنظیم بازار سرمایه تاکید کرد: دلالان با روابط ناسالم و با رانت اطلاعاتی و حقوقی ها که به حق خود قانع نبودند، خون حقیقی ها را در شیشه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش خواست که فعلا در این شرایط از بازگشایی مدارس سخن نگوید و بگذارد کادر درمانی کشور نفسی تازه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هنرمندان با مشکلات عدیده ای همچون بیمه، مسکن، امنیت شغلی و... روبرو بودند و امروزه کرونا مزید بر تمام دلایل شده است، کمیسیون فرهنگی مجلس بدون شک پیگیر مطالبات هنرمندان خواهد بود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین میرزایی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران نفس تازه ای به ناشران، مولفان و کسانی که در حوزه کتاب و کتابخوانی فعالیت می کنند داده شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: سردار سلیمانی با صلابت برخاسته از ایمان پا به عرصه و میدان مقاومت گذاشت و مقاومت سردار نه تنها ایران بلکه کشورهای منطقه را پر از امنیت و آرامش کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه ذوالقدر، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در سال 1398 اعلام کرده بود که طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده با در نظر گرفتن اعطای تسهیلات مالی به زوج ها برای تشویق فرزندآوری در مجلس در حال بررسی می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بورس گفت که برای وضعیت فعلی بورس باید هر چه سریعتر وزیر اقتصاد تدبیری بیندیشد.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند، بلکه باید مزایای بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به طور گسترده از طریق دستگاه های اجرایی و سازمان های مرتبط معرفی شود.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از گروه قطعه سازی کروز گفت: کروز باور ما می توانیم را به فعلیت رسانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهره گیری از مکارم اخلاقی و رفتاری مکتب حضرت زهرا(س)در تنظیم و تبیین مبانی مرتبط با خانواده، تاکید کرد: در ابعاد مختلف زندگی حضرت زهرا(س)تأمل کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات کنونی کشور در عرصه های سیاسی، اقصادی و اجتماعی نیازمند فرهنگسازی صحیح است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و نماینده تهران، پیگیری و تکمیل طرح های کلیدی را از مهمترین اولویت های مجلس یازدهم برشمرد و گفت: در همین راستا کمیسیون فرهنگی طرح جمعیت و تعالی خانواده را تهیه کرده است که مورد تصویب کلی مجلس قرار گرفته و در شرف ارسال به شورای نگهبان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه هفته جاری برای پاسخگویی به سئوالات 10 نماینده در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس جمهور قانون امر به معروف و نهی از منکر را نمی پذیرد اما حقوق شهروندی را که از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه شده است می پذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۳    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: 99 درصد طرح "جمعیت و تعالی خانواده"پیش رفته و همین هفته به شورای نگهبان تحویل داده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳    
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: مطالبه جدی از کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی این است که اجازه ندهد هیچ طرحی بدون پیوست فرهنگی در مجلس تصویب و تبدیل به قانون شود و تمامی قوانین مصوب پیوست فرهنگی داشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از طرح نمایندگان مبنی بر لزوم ضور نماینده ای از پیام رسان های خارجی در کشور خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اعتبارات ضعیف بخش فرهنگ در لایحه بودجه 1400 گفت: در حال حاضر اتفاق نظر خوبی در کمیسیون تلفیق برای ارتقای بودجه این بخش در لایحه وجود دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۵    
سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با میزان، با اشاره به حضور برخی افراد در انتخابات فدراسیون فوتبال و مشکلات طلب ویلموتس گفت: کسانی که در پرونده ویلموتس متهم بوده و دخیل هستند صلاحیت واقعی حضور دوباره در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارند. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بزرگ ترین مشکل در فضای مجازی را هویت مخدوش عنوان کرد و افزود: دوگانگی موجود در جامعه به فضای مجازی نیز منتقل شده است که بخشی از آن به فرهنگ ایرانی و بخش دیگر به سیاست های چهار دهه گذشته کشور برمی گردد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اگر می خواهیم همانند مرحوم آیت الله مصباح اثرگذار باشیم باید در کنار یادگیری علوم دینی و ملا شدن در آن، علوم روز دنیا هم بلد باشیم تا بتوانیم با زبان خودشان با آنها سخن بگوییم و در مناظرات علمی پاسخ دندان شکنی به آنها دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه FATF قدمی در راستای تکمیل کردن تحریم های امریکا علیه ایران است، گفت: FATF و امریکا به صورت موازی با یکدیگر تحریم را علیه ملت ایران افزایش خواهند داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از تدابیر کمیسیون متبوعش برای حمایت از هنرمندان خبر داد و گفت: طرحی در کمیسیون فرهنگی مجلس تحت عنوان اقتصاد هنر و حمایت از هنرمندان در حال تدوین است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از عملکرد رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تخلفات وزیر صمت از جمله تخلف در بکار گیری بازنشستگان در وزارتخانه و زیر مجموع ها، باید در مجلس مورد بررسی قرار گیرد و وی بابد به مجلس پاسخگو باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اقدامات اخیر دولت و مجلس در جهت لغو تحریم های ظالمانه، تاکید کرد: باید طبق قانون، اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی متوقف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از اینکه بودجه بخش فرهنگی ناچیز است، گفت: این درحالی است که مردم به صورت شبانه روزی اوقات خود را در حوزه فرهنگی سپری می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کسانی که می گویند امام (ره) نظامیان را از ورود به انتخابات منع کرده بودند، توجه کنند که ایشان دخالت قوای نظامی در انتخابات و مجبور ساختن مردم به حمایت از یک نامزد خاص را منع کرده بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حضرت زهرا (س) در بحث پاسداری از حریم ولایت گفت: نقش اجتماعی و سیاسی حضرت زهرا (س) بیشتر تبیین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۳    
گروه استان ها- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه در واقع ضمانت اجرایی و بزنگاه نظارت به شمار می آید که باید خروجی عملکرد دستگاه ها، ملاک تنظیم بودجه در بخش های مختلف و تخصیص آن به دستگاه ها قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع سانحه پیش آمده برای تعدادی از کوهنوردان براثر برف و کولاک در کمیسیون فرهنگی با حضور نمایندگان مسئول مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
باشگاه پرسپولیس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: بررسی های فنی مربوط به خصوصی سازی 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام شده است و هم اکنون در دروازه شورای پذیرش بورس هستیم. مسعود سلطانی فر در پایان جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی ادامه روند خصوصی سازی باشگاه ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان همچنین در مورد حضور امروز خود در کمیسیون فرهنگی مجلس در جمع خبرنگاران، گفت: به دنبال حادثه تلخی که روز 5 دی ماه در کوه های اطراف تهران به وقوع پیوست و متأسفانه منجر به فوت 12 نفر از هموطنانمان شد برای بررسی این حادثه امروز در ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی حادثه جان باختن تعدادی از کوهنوردان در ارتفاعات شمال تهران با حضور مسئولین دستگاه های مرتبط در این جلسه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 23 دی ماه 1399 برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 امشب سه شنبه 23 دی، با حضور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید احسان قاضی زاده هاشمی در این برنامه، به بررسی جزئیات و چالش های بودجه فرهنگی و اجتماعی در سال 1400 می پردازد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه آل علی علیهم السلام گفت: هنرمند با زبان هنر توانسته است مفاهیم زمینی و ملکوتی را با هم عجین کند و با دیدن تصاویر روضه ها برای انسان خوانده می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: چند روز بعد از برپایی تجمع اعضای خانه تئاتر که در اعتراض به مسایل صنفی و وضعیت معیشتی هنرمندان این رشته در مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نمایندگان کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و تلفیق مجلس و نمایندگان تجمع اعتراض در سکوت ، دیدار و گفتگو کردند. ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 امشب (سه شنبه 23 دی ماه) با حضور سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت : مخالفت عربستان با تصمیم ترامپ در خصوص انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی تاثیری در بهبود روابط بین ایران و عربستان ندارد.