جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۴۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن تولیدکنندگان»

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه توسعه صادرات به کشورهای منطقه، اروپا و آفریقا در دستور کار است، گفت: مهمترین موضوع موثر در صادرات لوازم خانگی، برندسازی است و در سال های گذشته کشورهایی همچون کره جنوبی، چین و ترکیه با حمایت از برندهای بزرگ خود به موفقیت دست یافته اند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- عضو انجمن تولیدکنندگان سنگ آهن می گوید پیشنهاد ما به دولت آتی این است که دولت پای خود را از مکانیزم بازار بیرون بکشد و زمینه برچیده شدن اقتصاد دولتی را فراهم کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی ایران گفت: حدود 50 تا 60 درصد قیمت تمام شده آب های بسته بندی، به مواد اولیه بطری آن تعلق دارد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۵    
انجمن تولیدکنندگان فولاد در گزارشی عملکرد تولید فولاد ایران را در دو ماه ابتدایی سال برآورده کرده است. در این برآورد رشد 16 درصدی تولید را در مقایسه با مشابه سال قبل شاهد بوده ایم. به نظر می رسد رشد قیمت جهانی این پتانسیل رشد را برای فولاد ایران به ارمغان آورده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا به تازه ترین گزارش آماری انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، مجموع صادرات فولاد ایران (فولاد میانی و محصولات فولادی) در دوره 2 ماهه نخست امسال، 1 میلیون و 444 هزار تن بوده که نسبت به دوره مشابه سال قبل، رشد قابل توجه 118 درصدی را نشان می دهد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۲    
دنیای معدن -امروز وجود توازن در زنجیره تولید فولاد، نتیجه تلاش های انجمن تولیدکنندگان فولاد بوده که منجر به تولید 31 میلیون تن فولاد در سال شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن - انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، آمار تولید فولاد کشور در دوره 2 ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد که طبق آمار منتشر شده، تولید فولاد میانی کشور در 2 ماهه نخست سال جاری (فروردین و اردیبهشت 1400)، بیش از 5 ...
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
– اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا غزنوی، سخنگوی این انجمن در نشستی خبری با اعلام آمادگی تولیدکنندگان داخلی برای رقابت با تولیدکنندگان خارجی ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بیدی گفت: مسکن باید به هر ترفندی از کالای سرمایه ای خارج شود و برای نوسازی بافت فرسوده باید از سازندگان صاحب صلاحیت استفاده شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۱    
احرامیان، نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: ادعای نخریدن سنگ آهن در بورس درست نیست و اگر سنگ آهن در بورس کالا خریداری نشود راه برای صادرات باز خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا شهرستانی د ر گفت وگو با میزان، درباره وضعیت تولید فولاد و بازار این کالا گفت: قیمت های جهانی افزایشی هستند و قیمت سنگ آهن نیز رو به بالاست و این به علت اتفاق افتادن دو عامل است اولین عامل اینکه چین 60 میلیون تن فولاد معمولی را کاهش داده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه ورود سرمایه گذار خارجی باید مشروط باشد، گفت: به جای واردات محصول کامل سرمایه گذار خارجی باید در بخش قطعه سازی وارد شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی اظهار کرد: در کشور به میزان 6 میلیارد دلار ظرفیت بازار لوازم خانگی وجود دارد که 2 میلیارد دلار از آن قاچاق است. بخشی از آنها قبلا به صورت واردات رسمی بوده اما مسئله این است که آنها دست از بازار ایران نمی کشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه از ظرفیت شش میلیارد دلاری صنعت لوازم خانگی، دو میلیارد دلار قاچاق است، تصریح کرد: به صراحت اعلام می کنیم با سرمایه گذاری خارجی موافقیم، به شرطی که سرمایه گذاری فقط برای ساخت قطعات و انتقال تکنولوژی باشد، نه کالای نهایی.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: موافق ورود سرمایه گذاری خارجی به کشور مشروط به انتقال فناوری های نوین و برتر هستیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری کشور گفت: در سال 2 میلیون و 200 دستگاه تلویزیون در کشور مصرف می شود که تنها یک میلیون و 200 هزار دستگاه آن در داخل تولید و مابقی در مقابل ارز حاصل از قاچاق سوخت و دارو وارد کشور می شوند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شوینده و آرایشی و بهداشتی از عدم افزایش قیمت مواد شوینده خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس انجمن تولیدکنندگان شوینده، آرایشی و بهداشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:افزایش ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود تکذیب افزایش قیمت مواد شوینده از سوی انجمن تولیدکنندگان این محصولات، سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از گران شدن تولیدات برخی کارخانه های مواد شوینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷    
گیل آبادی، رئیس انجمن تولیدکنندگان سموم کشاورزی گفت: اینکه گفته می شود قیمت سموم داخلی با سموم وارداتی تفاوت ندارد کذب است چرا که قیمت سموم وارداتی تا 20 درصد گرانتر از سموم داخلی است.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به فعالیت های شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه جزو اولین شرکت هایی است که موفق به دریافت استاندارد ISO14000 (شامل استانداردهای بین المللی در رابطه با سیستم های زیست محیطی ) شده و روند سرمایه گذاری این شرکت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان برنج گفت: بهترین برنج کشور از 35 هزار تومان گران تر نیست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان اعلام کرده قیمت یک پاکت سیمان 50 کیلویی برای مصرف کننده 27 تا 28 هزار تومان است. اما مردم می گویند مدت هاست هر پاکت سیمان را بالای 40 هزار تومان می خرند، به شرط آنکه پیدا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی از افت و آمار پایین صادرات خبر داد و ضمن تشریح دلایل این وضعیت گفت: حتی اگر تولید کنندگان در بازارهای بین المللی حضور پیدا کنند، به دلیل بالا بودن قیمت تمام شده نمی توانند با ترکیه رقابت کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتشار خبر افزایش قیمت 40 درصدی سیمان توسط دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان، مخاطبان واکنش هایی داشتند که هرکدام به قیمت سیمان در شهر خود اشاره کردند و در عین حال مخاطبی هم مدعی شده است: با توجه به ارزش ذاتی سیمان، قیمت سیمان در ایران واقعا ارزون است!
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان از افزایش 40 درصدی قیمت سیمان خبر داد و گفت: قیمت یک کیسه 50 کیلویی بدون ارزش افزوده برای تولیدکنندگان 28 هزار تومان تمام می شود.
برترین ها / کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران گفت: تاکنون هیچ افزایش قیمتی در شوینده ها و لوازم بهداشتی و آرایشی اتفاق نیفتاده و برخی سایت ها و خبرگزاری ها در روزهای اخیر به نادرست به این مساله دامن زده اند. ...
خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از آنکه آبان سال گذشته قیمت گذاری تایر آزاد و به انجمن تولیدکنندگان تایر سپرده شد، تولیدکنندگان وعده رفع مشکلات موجود در عرضه تایر را دادند، اما حالا با گذشت چند ماه مردم همچنان برای خرید تایر مورد نیاز خود با مشکل روبرو هستند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: یکی از مهم ترین مسائل مشترک میان حفظ محیط زیست و ادامه یافتن چرخه تولید در صنعت فولاد، آب است. در واقع کاهش و بهینه سازی مصرف آب که در ایران توسط شرکت فولاد مبارکه انجام شده و سمبل توسعه پایدار در کشور است و می تواند مورد توجه دیگر صنایع قرار گیرد ...
اقتصاد آنلاین / تصلا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس انجمن قطعه سازان لوازم خانگی از صادرات برخی قطعات لوازم خانگی به انگلستان و ترکیه خبر داد و تصریح کرد: حدود 10 درصد مصرف را کالاهای خارجی تشکیل می دهد و دلیل گرایش برخی مصرف کنندگان به کالای خارجی نیز لوکس پرستی و اعتقاد دیرینه به خوب بودن کالای خارجی است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان ترکیبی نیرو، حرارت و برودت ایران در بیانیه ای اعلام کرد مصوبه 348 هیات تنظیم بازار برق که اخیرا از سوی وزیر نیرو ابلاغ شد، تیر خلاصی به فعالیت نیروگاه های فعال در کشور است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تولیدکنندگان لوازم خانگی و به طور خاص در زمینه تولید تلویزیون می گویند توانایی تأمین نیاز بازار داخلی را دارند و چه بسا دارای اضافه تولید هم هستند، اما حجم زیاد قاچاق تلویزیون برای آن ها تهدید است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا اصفهان با بیان اینکه با توجه به قوانین متعارض تعداد صادرکنندگان طلا از 20 نفر به 2 نفر رسیده اند، گفت: امروز تولیدکنندگان طلای اصفهان در فضایی کار می کنند که استاندارد نیست ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: طبق استانداردهای جهانی، در زنجیره تولید فولاد به ازای هر تن 4 مترمکعب آب مصرف می شود و شرکت فولاد مبارکه برای هر تن فولاد 2.9 مترمکعب آب مصرف می کند که منجر به کاهش 30 درصدی مصرف آب این شرکت در مقیاس استانداردهای جهانی شده است.
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به فعالیت های شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ و سیانت از محیط زیست اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه جزو اولین شرکت هایی است که موفق به دریافت استاندارد ISO14000 (شامل استانداردهای بین المللی در رابطه با سیستم های زیست محیطی ) شده و روند سرمایه گذاری این شرکت ...
در حالی دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات شوینده اعلام کرده بود که با توافق به عمل آمده میان تولیدکنندگان قرار است هیچ تغییر قیمتی تا پایان خردادماه اجرایی نشود که قیمت انواع محصولات این بخش از امروز 17 خردادماه تا 25 درصد گران شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با ارسال دعوت نامه ای از کارخانجات نوردی تولیدکننده مقاطع طویل فولادی دعوت کرد تا در نشست هم اندیشی رسته نورد این انجمن که به صورت مجازی از طریق سامانه جلسات مجازی انجمن برگزار می شود حضور پیدا کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری کشور گفت: نیاز سالیانه بازار کشورمان به تلویزیون بیش از 2.2 میلیون دستگاه، اما ظرفیت نصب شده کارخانجات چهار میلیون دستگاه است، بنابراین به راحتی قادر به تامین نیاز داخل هستیم.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۳    
گروه بین الملل:طبق قوانین انجمن تولیدکنندگان خودرو اروپا (ACEA) ، سری بعدی مقررات ضد آلایندگی اروپا معروف به یورو 7 قرار است در سال 2025 معرفی شود که این می تواند پایان تولید جریان اصلی خودروهای احتراق داخلی را نشان دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی از افزایش قیمت و کمبود پت یا ماده اولیه تولید بطری خبر داد و گفت: قیمت آب بسته بندی در سال جاری تاکنون تغییری نداشته و احتمالا در ادامه 1400 هم تغییر نمی کند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر مدیرعامل کارگزاری صبا تامین گفت:معامله محصولات برخی از شرکت های فوق شامل صوفیان و فارس نو با توجه به کیفیت و اعتماد مشتریان در ساختار رقابت قرار گرفت که نرخ معامله بعضا تا 20 درصد بالاتر از نرخ مصوب انجمن تولیدکنندگان سیمان مورد تقاضا و معامله قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سیاست ارزپاشی غلط دولت روحانی باعث شده است به دلیل جذابیت ارز 4 هزارو 200 تومانی، برخی به جای تولید در انتظار واردات شیرخشک بمانند که سالانه 20 میلیون قوطی در کشور توسط نوزادان شیرخوار مصرف می شود. ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
بنا به اعلام بزرگ ترین تشکل تولیدکنندگان فولاد کشور، مصرف محصولات فولادی در ایران طی اولین ماه بهار 1400 نسبت به مدت مشابه سال 99، 8 درصد افزایش داشته است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد میزان مصرف محصولات فولادی در کشور در فروردین 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، هشت درصد افزایش یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد: میزان مصرف محصولات فولادی در کشور در فروردین 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، هشت درصد افزایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مسؤولان اتحادیه و انجمن تولیدکنندگان کفش مشهد و مدیران بهزیستی استان در زمینه ی اشتغال و توانمندسازی کودکان کار و خیابان و خانواده هایشان در دفتر معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی برگزار گردید.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، حمیدرضا نامی رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین های کشاورزی، سهمیه بندی تراکتور را عامل اصلی بازار سیاه دانست و گفت: با حذف سهمیه بندی تراکتور و خرید مستقیم از نمایندگی، صف های خرید تراکتور جمع می شوند که با این وجود قیمت های بازار سیاه و دلالی کاهش می یابند. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: رییس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد با اشاره به اینکه برای تولید شیرخشک نوزادان در کشور باید مواد اولیه وارد کنیم، گفت:چندین ماه است که ارز ترجیحی برای واردات مواد اولیه شیرخشک تامین نشده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس، جمعی از اعضای هیئت نمایندگان و مدیران اجرایی اتاق بازرگانی اصفهان از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ، ماشین آلات و صنایع وابسته بازدید کردند ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک صنعتی با بیان اینکه بیش از 30 هزارتن شیرخشک در کشور دپو شده است، گفت:روی صادرات یک تریلی شیرخشک، دولت 400 میلیون تومان مابه التفاوت دریافت می کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان شیرخشک صنعتی کشور از مازاد بین 30 تا 40 هزار تنی کره تولید داخلی خبر داد.