سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۲۹Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بسیج دانشجویی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷    
گروه استان ها معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: سازمان بسیج دانشجویی با هماهنگی مسئولان و دستگاه قضایی در راستای مقابله با فساد اداری و فریاد زدن آن گام برمی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۶    
علی پور میرزایی رییس سازمان بسیج دانشجویی استان یزد که محمد مهدی عبدی نسب مدیر روابط عمومی این نهاد نیز وی را همراهی می کرد ضمن حضور در خبرگزاری ایکنا استان از اعظم السادات میرجلیلی سردبیر و خبرنگار ایکنا یزد تجلیل نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان کشور با ایجاد یک حرکت عمومی برای نقش آفرینی و حل مسائل نظام ورود پیدا کنند تا کشور به اهداف خودش برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی ولایت مداری را در مقام عمل پیاده کرد، گفت: سردار دل های ما مالک اشتر زمان بود ولایت مداری را با تمام شئونات معنا و حفظ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: علامه مصباح یزدی (ره) بزرگمردی است که حق بر گردن بسیج دانشجویی دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با همکاری پژوهشکده رایان و معاونت پژوهش و فناوری(کانون جهاد علمی) بسیج دانشجویی دانشگاه رازی ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی و رسانه سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: باید فکری به حال فضای مجازی کشور شده و شبکه ملی اطلاعات راه اندازی و شبکه های داخلی تقویت شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۸    
شماره نهم ماهنامه افق دانش معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه منتشر شد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ابعاد و ویژگی های شخصیتی سپهبد شهید قاسم سلیمانی و اقدامات صورت گرفته در راستای گرفتن انتقام سخت و اخراج آمریکا از منطقه با حضور دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئول بین الملل سازمان بسیج دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رضوان حکیم زاده درباره برنامه وزارت آموزش وپرورش برای جبران افت یادگیری به ویژه در مقطع ابتدایی اظهار کرد: فاز اول برنامه جبران و تثبیت یادگیری را در تابستان امسال بر اساس تفاهمنامه سه جانبه با دانشگاه فرهنگیان و سازمان بسیج دانشجویی اجرا کردیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی محمدحسین نیازمند، معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی، محمد مهدی صادقی به عنوان مسئول بین الملل و امور خارجی سازمان بسیج دانشجویی منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۰    
رئیس دانشگاه فرهنگیان کرمان گفت: به مناسبت دومین بزرگداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اردوی راهیان نور مقاومت به همت سازمان بسیج دانشجویی برپا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۹    
ایسنا/لرستان مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: مطالبه گری درباره موضوع آب استان باید علمی و منسجم باشد.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان از برگزاری همایش بصیرت قاسم در آستانه فرارسیدن روز بصیرت و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رشت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۶    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا مازندران گفت: وحدت حوزه و دانشگاه در حد حرف نیست و بلکه تعامل بین این دو نهاد در مازندران عمیق تر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه چهارمین رویداد ملی محیا ویژه گروه های جهادی دانشجویی فعال در مناطق حاشیه نشین به میزبانی جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی(ع) و سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست صمیمانه با نمایندگان اتحادیه های تشکل های اسلامی و سازمان بسیج دانشجویی ضمن استقبال از ارائه نظرات و پیشنهادات آنان، بر ضرورت برگزاری این نشست های مستمر به منظور بررسی جوانب مختلف آموزش عالی که صادقانه، شفاف و با سلایق و دیدگاه های مختلف ارائه می شود؛ تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت: حضور هیات ایرانی با یک آرایش جدید و هواشمندانه و شامل 40 نفر از خبرگان و کارشناسان متخصص نشان از آمادگی ایران برای دستیابی به نتایج به نفع ملت و کشور دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان با اشاره به اینکه اگر بتوانیم فراتر از سخنرانی و شعار، در مسیر کتابخوانی متعهدانه و دلسوزانه گام برداریم، گفت: باید در هر مجموعه ای که هستیم این نگاه و دیدگاه را داشته باشیم که فضای کتاب خوانی نیازمند راه اندازی یک نهضت است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ محمد مهدی نیازمند، مسئول معاونت مطالبه گری و گفتمان سازی سازمان بسیج دانشجویی کشور با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد روز دانشجو گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۳:۴۸    
گروه استان ها معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دوره های مهارت آفرینی با محوریت آموزش سبک زندگی مجاهدانه به تأسی از سیره عملی شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و سازمان بسیج دانشجویی نشست کتاب خوان دانشجو 21 آذر در رشت برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۸    
به گزارش خبرگزار ی علم و فناوری از اصفهان ، رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان در نشست تخصصی جنبش دانشجویی جوانان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد، با بیان این که دانشجو مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریت هاست ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰    
معاونت فرهنگ سازی سازمان بسیج دانشجویی و واحد نشریات بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز کارگاه پنج خوان نشریات را پنجشنبه 18 آذر ماه برگزار خواهد کرد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه ای که روز گذشته 15 آذر به منظور تصمیم گیری درباره مسائل مختلف زیارتگاه شهدای هویزه با حضور محمد حسین کفعمی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان، حجت الاسلام دکتر علم الهدی، دبیر هیأت امنای زیارتگاه شهدای هویزه، مهندس محمد علی سلحشور ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۰    
سید هادی انوری، مسئول سازمان بسیج دانشجویی اصفهان به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو از خبرگزاری ایمنا بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷    
ایسنا/لرستان مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: تولید علم بومی بستر چرخ فناوری و اقتصاد بومی را ایجاد می کند.
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور، در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما از رسالت امروز دانشجویان گفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع نقش تشکل های دانشجویی و کارکرد رسانه ای در مبارزه با فساد و با حضور مهدی هاشم زاده، معاون مطالبه گری و گفتمان سازی سیاسی سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ به روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان همدان با تاکید بر اینکه جریان دانشجویی نقش خود در گام دوم انقلاب را بازتعریف کند گفت: دانشجو باید جهاد تبیین داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: مهارت مطالبه گری و مواجهه تخصصی با مسائل کشور به دانشجویان مطالبه گر آموزش داده می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی دولت گفت: موضوع جمعیت و آب جزو اولویت های اساسی دولت است و در بودجه 1401 نیز به این دو موضوع به طور خاص بودجه اختصاص یافته است. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد بسیج دانشجویی بیان مسائل و مشکلات کشور همراه با ارایه راهکار و بیان دغدغه هاست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۵    
علیرضا کیخا در گفت وگو با میزان، در آستانه روز دانشجو ، 16 آذر را یک اتفاق تاریخی در تاریخ معاصر کشور با برخورداری از جایگاهی ویژه، نقطه عطف حرکت جنبش دانشجویی در تحولات 100 سال اخیر، برشمرد و گفت: روز دانشجو، خصوصاً بعد از انقلاب مشروطه، از نقاط عطف در جریان حرکت جنبش دانشجویی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۵    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: فعالان دانشجویی استان با هدف مطالبه گری و به مناسبت روز دانشجو با استاندار زنجان نشست خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش کوه پیمایی ویژه دختران دانشجو به همت سازمان بسیج دانشجویی استان قم برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از جانب رئیس سازمان بسیج دانشجویی محمدمهدی نیازمند به عنوان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری این سازمان انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به برگزاری جشنواره مالک اشتر گفت: ابتکار و خلاقیت، توجه به مسائل شهرستانی و اثربخشی از ملاک های مهم در ارزیابی آثار رسیده به این جشنواره بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه تحول لرستان باید از درون دانشگاه شکل بگیرد، گفت: نباید ظرفیت های نخبگانی را کنار زد که اگر اینگونه شد تحولی رخ نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: برای مسئولیت های مهم و برای ایجاد دولت اسلامی نیروی کارآمد تراز انقلاب کم داریم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امیر مهدی ایقانی مدیر عملیات جهادی بسیج سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از برگزاری شورای جهادی بسیج دانشجویی استان اردبیل خبرداد و گفت: در این انتخابات که با حضور مسئولین گروه های جهادی استان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد ...
برترین ها / دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدعلی زلفی گل وزیر علوم در همایش طرح جامع راه مهندسی سازمان بسیج دانشجویی ضمن با تبریک هفته بسیج به همه بسیجان کشور به ویژه دانشجویان بسیجی گفت: هر فردی که برای پیشرفت ایران اسلامی تلاش کند و از شنیدن اخبار پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف خوشحال شود بسیجی است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۸    
سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت میرزاکوچک خان جنگلی، در راستای احیای اندیشه های این شخصیت استکبارستیز، اقدام به برگزاری اردوی دو روزه ویژه دانشجویان به منظور بازدید از برخی یادمان های نهضت جنگل در استان گیلان کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - جانشین رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه شهدا برای حفظ اسلام و دفاع از آرمان های انقلاب از خود گذشتند تا این نظام روز به روز پیشرفت کند و به بالندگی برسد، گفت: نسل جدید نیز به این اهداف والای شهیدان پایبند و علاقمند است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نشست علمی روایت جنگل با سخنرانی دکتر "محمدصادق کوشکی" عضو هیات علمی دانشگاه تهران به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت میرزا کوچک جنگلی با همکاری سازمان بسیج اساتید گیلان، سازمان فضای مجازی سراج مرکز گیلان، حوزه هنری انقلاب اسلامی گیلان و سازمان بسیج دانشجویی گیلان برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۲    
معاون تشکیلات و امور دانشگاه های سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه بسیج ایفاگر نقش های راهبردی و سرنوشت ساز در کشور است، گفت: عدالت خواهی و مبارزه بافساد از ماموریت های مهم بسیج دانشجویی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی با هدف فرهنگسازی، گفتمان سازی با روحیه ای مطالبه گر و با مأموریت تربیت مدیر قرآنی انقلابی مصرانه در پی جامعه ای قرآنی و مهدوی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۱    
به مناسبت هفته بسیج، سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مسوول بازرسی سازمان بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان کرمان بسیجی وار مباحث مختلف را پیگری می کند، گفت: امید است این نهاد انقلابی بیش از پیش در خدمت رسانی به مردم کوشا باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۷    
توسط سازمان بسیج دانشجویی آذربایجان غربی، نشست سیر تحولی شعر انقلاب اسلامی در ارومیه برگزار شد.