دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۸May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم یمن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵۲ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران از هر ابتکاری برای حل بحران نهایی یمن استفاده می کند چراکه وضعیت فعلی مردم یمن یک وضعیت بسیار اسفناک است.
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه گفت: هیچ کدام از کشور های اسلامی نباید به استمرار وضعیت بحرانی در یمن رضایت دهند و هر چه زودتر دولت عربستان باید بپذیرد که مسیر جنگ آغاز شده علیه مردم بی دفاع یمن مسیری غلط بوده است.
با همه مشکلاتی که مردم یمن دارند، مجاهدین و مبارزین و انصار الله یمن توانسته اند در داخل کشورشان برای دفاع از وطنشان اسلحه بسازند و زیر ساخت های ال سعود و شرکت نفتی ارامکو را موشک باران کنند و صدای سازمان ملل و مجامع بین المللی خفه شده را در در بیاورند.
معاون وزیر اطلاع رسانی یمن درباره شکست مذاکرات عمان گفت: که طرف های غربی و نمایندگان سازمان ملل در مذاکرات قبول نکردند که در مقابل آتش بس به مردم یمن سوخت و مواد غذایی بدهند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
این ادعای ساختگی با رویکرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به جنگ فاجعه بار و غیر انسانی علیه مردم یمن تعارض دارد. جمهوری اسلامی ایران همواره خواهان پایان این جنگ بوده و از تلاش های سازمان ملل در جهت دستیابی به راهکار سیاسی حمایت کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
تسنیم: سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا خبر منتشر شده توسط خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال جنگجو از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را از اساس تکذیب و خاطر نشان کرد: چنین ادعایی نشانه کم اطلاعی از واقعیت های میدانی است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۶    
شفقنا- عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه کلکسیونی از جنایات جنگی علیه مردم یمن در جریان است، گفت: امروز افکار بین المللی متوجه یمن نیست چون رسانه ها آن را به حاشیه برده اند؛ لکن این تراژدی باید تمام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایتخت و دیگر شهرهای یمن عصر جمعه میزبان راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس بودند و حاضران در این راهپیمایی طی بیانیه پایانی از کشورهای عربی خواستند از ملت فلسطین حمایت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان با اشاره به حضور گسترده مردم یمن در روز قدس و نیز گزارش مرکز مطالعاتی در تل آویو و نگرانی صهیونیست ها از توان نظامی انصارالله یمن، به دلایل وحشت رژیم صهیونیستی از توان نظامی ارتش یمن پرداخته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی یمن (سبأ)، هزاران یمنی با شعار آزادی قدس نزدیک تر است در حمایت از قدس در صنعاء پایتخت این کشور راهپیمایی کردند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی بر حمایت مردم یمن از آرمان ملت فلسطین تا بازپس گیری همه [...]
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۰    
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" جمعه شب از حماسه باشکوه مردم یمن در گرامیداشت روز جهانی قدس تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن در استان های مختلف این کشور با حضور گسترده، مراسم روز جهانی قدس را با شکوه برگزار کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم یمن در صنعا و دیگر استان های تحت کنترل انصارالله یمن مراسم روز جهانی قدس را باشکوه برگزار کردند و شعارهایی در مخالفت با عادی سازی روابط رژیم های عربی با رژیم صهیونیستی سر دادند. به گزارش تسنیم به نقل از المسیره، صنعاء امروز جمعه شاهد حضور هزاران یمنی بود که روز قدس را گرامی داشتند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۵    
منابع یمنی گزارش دادند که جنگنده های ائتلاف سعودی یک تجمع برای بزرگ داشت روز جهانی قدس را در مأرب هدف حمله هوایی قرار دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
منابع یمنی گزارش دادند که جنگنده های ائتلاف سعودی یک تجمع برای بزرگ داشت روز جهانی قدس را در مأرب هدف حمله هوایی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی گزارش دادند که جنگنده های ائتلاف سعودی یک تجمع برای بزرگ داشت روز جهانی قدس را در مأرب هدف حمله هوایی قرار دادند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۶    
مردم یمن با برگزاری تظاهرات گسترده در استان های مختلف از جمله شهر صنعا، پایتخت این کشور روز جهانی قدس را گرامی داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن در روز جهانی قدس در شهر های مختلف این کشور راهپیمایی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم یمن با برگزاری تظاهرات گسترده در استان های مختلف از جمله صنعاء و صعده روز جهانی قدس را گرامی داشتند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق کوشکی در گفت وگو با میزان، با اشاره به مذاکرات صلح در یمن بیان کرد: جنبش انصارالله و دولت ائتلافی یمن به یک بلوغ سیاسی رسیدند و متوجه هستند که نباید به سعودی ها امتیاز دهند، زیرا سعودی ها در موضع ضعف قرار دارند. ...
امروز ملت های مسلمان پس از سال ها آزمون و خطا دریافته اند که "مقاومت" تنها پادزهر برای نابودی افعی های مستکبر است. ملت های مظلوم دریافته اند هرگاه با وحدت و همکاری به جنگ دیو چندسر صهیونیست بروند دست پر برمی گردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سفیر یمن در ایران گفت: فردا حضور صدها هزار نفری مردم یمن را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین شاهد خواهیم بود و بدون اغراق این بزرگ ترین تجمع در جهان خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن طی سخنانی به مناسبت گرامی داشت روز جهانی قدس گفت که مردم یمن آرمان قدس و مسئله آزادی قدس را هرگز فراموش نخواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۵    
مردم یمن سالروز شهادت امام علی (ع) را گرامی می دارند و بر پایبندی به شیوه امیر مومنان که به خاطر آن به شهادت رسید، تاکید می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
انصارالله یمن به تحرکات جدید شورای امنیت سازمان ملل درباره یمن واکنش نشان داد و تأکید کرد که هر گونه فعالیت جدید شورا تنها زمانی که در راستای خدمت به منافع یمن باشد، محقق خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: سردار سلیمانی کربلای 5 را به پیروزی رساند، فاو و فتح المبین را به نتیجه رساند، سوریه را از زیر چکمه های مستکبران نجات داد، عراق را از خطر داعش و بعثی ها نجات داد، حزب الله لبنان را به قدرت منطقه تبدیل کرد، غزه را نجات داد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن با شرکت در جلسات قرائت قرآن کریم در مساجد از فرصت عبادت در ماه مبارک رمضان بهره می برند این در حالی است که جنگ ائتلاف به سرکردگی عربستان سعودی علیه این کشور هفتمین سال خود را سپری می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۶    
مردم یمن با شرکت در جلسات قرائت قرآن کریم در مساجد از فرصت عبادت در ماه مبارک رمضان بهره می برند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۲    
مشاور شورای عالی سیاسی یمن گفت که در صورتیکه عربستان سعودی تجاوز به یمن را متوقف و نیروهایش را از این کشور خارج کند، ما نیز نبرد را متوقف خواهیم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن با انتشار توییتی با اشاره به مواضع مطرح شده از سوی مقامات سعودی و آمریکایی مبنی بر تمایل بر صلح در یمن به آن واکنش نشان داد و اعلام کرد: هر گونه سخن مثبتی در خصوص یمن بستگی به اجرای عملی رفع محاصره از مردم یمن دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان گفت: موضوعات منطقه ای، امنیت در خلیج فارس و طرح پایان فشار بر مردم یمن محور گفتگو ها در عمان بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
محمدعبدالسلام از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم یمن قدردانی کرد و ظریف را در جریان آخرین تحولات یمن قرار داد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نیروی هوایی ائتلاف سعودی در تازه ترین موج حملات خود به مناطق مسکونی یمن، نقاطی در صرواح و نجران را هدف قرار داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، در تازه ترین موج حملات دشمن سعودی به مردم یمن یک فروند آپاچی متعلق به ائتلاف متجاوز سعودی منطقه الصوح در نجران را هدف قرار داد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رستم قاسمی وزیر اسبق نفت و از کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از مصاحبه اخیر خود با پایگاه خبری روسیا الیوم تصریح کرد: مردم مظلوم یمن سالهای اخیر با پیشرفته ترین سلاح ها به دست عربستان سعودی کشته می شوند، مردم یمن در معرض نسل کشی قرار دارند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: رستم قاسمی وزیر نفت سابق ایران گفت: مردم یمن سال هاست با پیشرفته ترین سلاح ها به دست عربستان سعودی کشته می شوند. پایگاه خبری روسیا الیوم از مصاحبه خود با رستم قاسمی وزیر نفت سابق ایران و اظهارات او درباره نسل کشی عربستان سعودی در یمن خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سعودی ها درحالی که گمان می کردند با ترور مرد شماره 2 انصارالله می توانند به مقاومت مردم یمن پایان دهند، اکنون با پذیرش معادلات یمنی ها ناچار به خروج از جنگ بدون هیچ دستاوردی هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از مردم یمن در نخستین روز ماه رمضان در صدر پربازدیدترین های شهر خبر قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۶    
آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که با تشویق کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس تعهد خود را در قبال حقوق بشر کنار گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن ضمن انتقاد شدید از بیانیه اخیر شورای امنیت علیه انصارالله ، گفت: شورای امنیت نشان داد که در جنایات عربستان سعودی علیه مردم یمن شریک است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۴    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: باوجود اینهمه جنایت که از سعودی ها به مردم دلیر یمن میرسد، اما حوثی ها و نیروهای مقاومت یمنی با اسیران خود اینگونه با محبت برخورد میکنند. این همان سرشت پیروان علی ع است. لعن الله آل سعود ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه خبری العالم در یمن گزارش داد که تمام کشتیهای حاوی مایحتاج مردم یمن به رغم دارا بودن مجوز از سوی سازمان ملل متحد، توسط ائتلاف سعودی در ساحل جیزان توقیف شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن پیش از نشست امروز شورای امنیت درباره یمن توییت کرد: در نشست امروز شورای امنیت از قاتلان مردم یمن در جنگ و محاصره آمریکایی-انگلیسی-عربستانی-اماراتی به دلیل دادن مجوز برای ورود نفت کش ها تقدیر خواهد شد و طرف محاصره شده محکوم شده و مجرم خوانده خواهد شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۲    
تهران - مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام می گوید: برای رفع فقر از همه مسلمانان در ماه رمضان از جمله مردم یمن و کشورهای آفریقایی باید تلاش کنیم هر چند که تکرار می کنم اولویت ما باید بر کمک به فامیل و هموطنان باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۵    
خبرنگار اخوانی طرفدار ائتلاف عربی در یمن کمک های بشردوستانه عربستان به مردم یمن را به سخره گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی وابسته به جنبش انصارالله، گفت که ادعای عربستان درباره صلح چیزی جز سرپوش گذاشتن بر جنایات پلید ائتلاف سعودی علیه مردم یمن نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن طی پیامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ضمن تاکید بر ضرورت بهره گیری مردم یمن و امت اسلامی از برکات این ماه، اعلام کرد: بشریت از هیمنه اسرائیل و آمریکا رنج می برند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: رهبر انقلاب یمن با صدور بیانیه ای حلول ماه مبارک رمضان را به مردم یمن و امت اسلامی تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری المسیره، عبدالملک بدر الدین الحوثی گفت که ماه رمضان فرصتی بزرگ است که باید از آن استفاده کرد و واقعیت امت را اصلاح کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بال گرسنگی مستندی کوتاه از درد و رنج مردم یمن است که بدست یک مستندسازآمریکایی تهیه و ساخته شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از المسیره، عبدالسلام نوشت: در آستانه ماه مبارک رمضان، نیروهای متجاوز در حالی که از ارزش های انسانی تهی شدند، به محاصره خود علیه ملت ما برای هفتمین سال ادامه می دهند. وی در ادامه نوشته است: در مقابل تداوم تجاوزات و محاصره، مردم یمن به یاری [...]
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سفیر یمن در دمشق اعلام کرد که تجاوزات و محاصره دشمن علیه یمنی ها باید قبل از هر مذاکره ای پایان یابد و مسئله بشردوستانه قابل معامله و مذاکره نیست.