سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۱:۰۶Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم یمن»

حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/ انجمن برادری فلسطینی-یمنی جشنواره ای را به مناسبت روز ملی پایداری مردم یمن را در دمشق پایتخت سوریه برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
همزمان با هشتمین سالروز جنگ در یمن، روز ملی مقاومت مردم این کشور در دمشق گرامی داشته شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی گسترده مردم یمن در گرامیداشت روز مقاومت ملی هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در بیانیه پایانی تظاهرات مردم یمن در هشتمین سالگرد حمله ائتلاف سعودی به کشورشان بر تداوم پایداری و مقاومت ملت یمن تأکید شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مردم یمن در نهمین سالگرد تجاوز به این کشور راهپیمایی های گسترده ای در مناطق مختلف برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در بیانیه پایانی تظاهرات گسترده یمنی ها در پایان هشتمین سال تجاوز نظامی به کشورشان تاکید شد که جنگ و تجاوز علیه یمن به رهبری ایالات متحده آمریکا صورت گرفت که سلاح را برای کشتار مردم یمن و ارتکاب جنایات علیه آنها تامین کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یمنی ها با حضور گسترده در میادین اصلی استان های این کشور بار دیگر بر تداوم مقاومت در برابر اشغالگران و متجاوزان تاکید کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای عالی سیاسی یمن در هشتمین سالگرد جنگ علیه این کشور تاکید کرد که مردم یمن برای هر گزینه ای که رهبری انقلاب تعیین کند، آماده هستند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن درحالی وارد نهمین سال تجاوز ائتلاف عربی به این کشور شدند، در وضعیت معیشتی و سختی به سرمی برند و تمایل رمضان امسال را متفاوت تر از شرایط جنگی چندسال اخیر سپری کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله در مورد تحولات اقتصادی لبنان گفت که چین آماده کمک به اقتصاد لبنان و سرمایه گذاری در این کشور است و اعتصاب بانک ها دیگر به هیچ وجه قابل قبول نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۰۴    
جنبش انصارالله یمن به رهبری عبدالملک حوثی امروز یکی از جریان های سیاسی بانفوذ این کشور به شمار می آید که توانسته با توان و قدرت قابل توجه خود در برابر تجاوز به این کشور ایستادگی و مقاومت کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یحیی سریع در نشستی خبری اعلام کرد: نیروها ما با یاری خداوند و با کمک مردم یمن موفق به شکست اهداف پنهان و آشکار دشمن شدند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تصاویر اوکراین از پهپادهای ایران مخدوش است| کارشناسی عضویت ایران در بریکس در حال انجام است| در حوزه سیاست خارجه هماهنگی کامل وجود دارد| موضوع یمن به مردم یمن مربوط است| جدایی کریمه و برخی مناطق اوکراین را به رسمیت نشناختیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگرای تسنیم در متنی با عنوان یمنی ها احیای روابط ایران و عربستان را چگونه می بینند؟ نوشت: عربستان سعودی، ایران و چین روز جمعه نوزدهم اسفند 1401 برابر با دهم مارس 2023 میلادی در بیانیه ای مشترک اعلام کردند در نتیجه گفت وگوهای انجام شده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر و همزمان با تجاوزات نظامی ، جنگ خانمان سوز و محاصره همه جانبه مردم یمن ذره ای از حب آنان به اهل بیت عصمت و طهارت کاسته نشده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 15 اسفند ماه در همایش بین المللی همبستگی نخبگان جهان با مقاومت مردم یمن در محل باغ هنر، گفت: مردم یمن ایستادگی خود در مسیر حق را به اثبات رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با همکاری مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همایش بین المللی همبستگی نخبگان با مقاومت مردم یمن افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
در سال های اخیر تجاوزات نظامی ، جنگ خانمان سوز و محاصره همه جانبه مردم یمن ذره ای از حب آنان به اهل بیت عصمت و طهارت نکاسته است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت شکل گیری پایگاه علمی در حوزه نهضت مقاومت تاکید کرد و گفت: هر قومی که مورد یاری خدا قرار گیرد پیروز است و از همین زاویه به ملت بزرگ یمن بشارت پیروزی می دهیم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۸    
تهران-ایران پرس: محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور در همایش بین المللی همبستگی نخبگان جهان با مقاومت ملت یمن گفت: رساندن پیام مظلومیت مردم یمن به جهانیان و کمک کردن به آنها یکی از مسلمات و تکلیف فردی و گروهی همه ماست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۵    
یک سال قبل نیرو های ائتلاف متجاوز از مناطقی در استان الحدیده عقب نشینی کردند. پس از خروج آنها، ساکنان این مناطق به منازل خود بازگشتند. با وجود این، آن ها تا امروز با آثار جنگ و پیامد های ناشی از آن مواجه اند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشور هایی که با ارسال میلیارد ها دلار سلاح به ائتلاف متجاوز، موجب کشتار مردم و ویرانی یمن شده اند، نمی توانند با اتهام زنی به دیگران خود را تبرئه کنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ملل یک کمپین کمک مالی برای مردم یمن راه اندازی کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان در کی یف با ولودمیر زلنسکی وزیر امور خارجه اوکراین دیدار کرد و گفت که ریاض تمام تلاش خود را برای کاهش رنج ملت اوکراین به کار خواهد بست (عربستان سعودی سال هاست که بیشترین درد و رنج را به مردم یمن تحمیل کرده است).
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
مردم یمن با وجود جنگ 8 ساله سخاوتمندانه به زلزله زدگان سوریه و خوی کمک کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
همایش بین المللی همبستگی نخبگان با مقاومت مردم یمن روز دوشنبه 15 اسفند ماه با حضوری جمعی از مقامات سیاسی و فرهنگی در محل کوشک باغ هنر در محوطه اراضی عباس آباد برگزار می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۱    
صنعا- ایران پرس: مردم یمن مانند همیشه در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی سنگ تمام گذاشتند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۱    
شفقنا-مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت: واشنگتن باید هشدارهای عبدالمک حوثی رهبر انصارالله را جدی بگیرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین، المشاط با اشاره به این موضوع اظهار کرد: عواقب نادیده گرفتن هشدارهای رهبر انصارالله وخیم خواهد بود. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر زنده از تجمعات گسترده مردم یمن برای حمایت از مردم فلسطین در صعده و صنعا و الحدیده هم اکنون به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۱    
تصاویر تجمعات گسترده مردم یمن برای حمایت از مردم فلسطین در صعده، صنعا و الحدیده منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ضیف الله الشامی ضمن قدردانی از مردم یمن برای حضور گسترده در تظاهرات برای اعلام مخالفت با حضور بیگانگان در کشورشان، گفت آنها به شیوه های مسالمت آمیز یا به زور حق خود را خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم یمن در راستای اعلام وفاداری به رهبر انصارالله و هشدار به متجاوزان و همچنین ابراز همبستگی با مردم فلسطین به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خیل عظیمی از مردم یمن با راهپیمایی گسترده در صعده ضمن ابراز همبستگی با ملت فلسطین به متجاوزان درباره ادامه اقدامات علیه ملت یمن هشدار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
از وقتی خبر زلزله خوی در رسانه ها منعکس شد، مردم یمن مدام پیگیر وضعیت مردم خوی بودند. انگار هموطنان خودشان دچار این مشکل شده باشند، برای مردم خوی نگران بودند. آن ها می گفتند: ما رنج زلزله از آسمان را چشیده ایم! روزهایی که بمب بر سرمان می ریخت و ما را بی خانمان می کرد، فراموش نمی کنیم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کاروانی متشکل از شش کامیون کمک های مردم مظلوم و جنگ زده یمن امروز (شنبه) از مقابل سفارت صنعا در دمشق به سمت استان لاذقیه یکی از پنج استان زلزله زده سوریه حرکت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰    
مردم یمن با حضور گسترده در مراسم سالگرد شهادت سید حسین بدرالدین الحوثی، بار دیگر با طرح و رویکرد وی تجدید پیمان کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: حضور ملت ایران در میدان سبب تضعیف دشمن و امیدواری و قیام مردم یمن و لبنان و غزه و دیگر کشور ها می شود.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
داده های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد انگلیس نه تنها حامی سیاسی ائتلاف متجاوز عربستان علیه یمن است، بلکه این کشور با حمایت های لجستیکی و نظامی شریک اصلی جنگ علیه مردم یمن به شمار می رود. جنگی که در یمن در آستانه 9 ساله شدن است، فقط جنگ ائتلاف عربی-اماراتی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۸    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: ابتکار برقراری آتش بس موجب شد کمی از آلام مردم یمن کاهش یابد، اما متاسفانه متجاوزان عربی بارها این آتش بس را شکستند و به این سرزمین حمله کردند که نقض تعهد بین المللی محسوب می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
انقلاب خمینی(ره) در ایران بود اما برای ایران نبود. این انقلاب به رزمندگان حزب الله، قدرت بیرون راندن رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان را داد، لکه سیاه داعش را از عراق و شام زدود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بایدن درحالی که تاکید می کند به دنبال پایان جنگ یمن است در پس پرده به عربستان سلاح می فروشد و نظامیان آن را برای کشتن مردم یمن آمورش می دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۵    
یک سایت ایتالیایی گزارش داد که پادشاهی عربستان سعودی از زمان آغاز جنگ خود علیه یمن که جان ده ها هزار انسان بی گناه را گرفته، یکی از بزرگترین واردکنندگان دستگاه ها و ماشین های جنگی از کشورهای اروپایی و کشورهای عضو ناتو است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۰    
تسلیحات صادراتی کشورهای غربی و به خصوص انگلیس به عربستان در جنایات جنگی این کشور در یمن به کار رفته است. خبرگزاری میزان – گروه غیر دولتی کمپین ضد تجارت اسلحه ، شکایتی را علیه دولت انگلیس به دلیل فروش سلاح به عربستان در دادگاه عالی این کشور ارائه کرده است. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۳    
تاثیر بمباران های ائتلاف سعودی تبعات جبران ناپذیر بسیاری را برای مردم یمن به همراه داشته است. خبرگزاری میزان – حدود هشت سال از آغاز تجاوز ائتلاف سعودی به یمن می گذرد و بمباران زیرساخت های یمن در این مدت خسارات جبران ناپذیری را برای شهروندان یمنی بر جای گذاشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۰    
مردم یمن در اولین جمعه ماه رجب، سالروز ورود امام علی علیه السلام به این کشور و اسلام آوردن آن ها به محض شنیدن دین مبین اسلام از زبان این امام همام را جشن گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن از دولت و مردم ایران به خاطر ایستادگی در کنار مردم یمن در مقابل تجاوزات ناعادلانه ائتلاف سعودی تشکر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: سکوت بسیاری از مسلمانان در برابر آتش زدن قرآن کریم جرم بزرگی است و لابی اسرائیلی بزرگترین دشمن اسلام است. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، عبد الملک بدر الدین الحوثی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۱    
مردم یمن در اولین جمعه ماه رجب به دین اسلام گرویدند و از آن زمان به بعد یمنی ها اولین جمعه ماه رجب را پس از عید قربان و عید فطر، سومین عید اسلامی می دانند.