یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۶:۳۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم یمن»

رئیس بخش کمک های سازمان ملل با تاکید بر اینکه اوضاع یمن هرگز از این بدتر نبوده است از بی میلی کشورهای ثروتمند بین المللی برای ادامه کمک های خود به مردم یمن خبر داد.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت صنعا سیاست مجازات جمعی که ائتلاف متجاوز آمریکایی سعودی در قبال ملت یمن در پیش گرفته و نیز نقض اصول قوانین بین المللی انسانی توسط این ائتلاف را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مارک لوکوک معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه گفت که 80 درصد مردم یمن نیازمند کمک غذایی فوری هستند.
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل در بیانیه ای اعلام کرد که 80 درصد از مردم یمن نیازمند به کمک بوده و 400 هزار کودک زیر سن پنج سال از سؤتغذیه رنج می برند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۶    
شفقنا- رویترز در نوشتاری به وضعیت وخیم مردم یمن به خصوص کودکان پرداخته است. جنگ، قحطی و همچنین شیوع کرونا اکنون فقیرترین و کم آب ترین کشور جهان را به سوی یک فاجعه بزرگ سوق می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته یمن : السدح مردم یمن هربار گسترده تر از قبل در خیابان های صنعا و دیگر استان ها حاضر می شوند تا مخالفت خود را با محاصره آمریکایی - سعودی و جلوگیری از ورود فرآورده های نفتی به یمن اعلام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن هربار گسترده تر از قبل در خیابان های صنعا و دیگر استان ها حاضر می شوند تا مخالفت خود را با محاصره آمریکایی - سعودی و جلوگیری از ورود فرآورده های نفتی به یمن اعلام کنند، زیرا این کار فجایع انسانی زیادی برای مردم به وجود آورده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس گفت: یمنی ها با مقاومت همه جانبه خود به پیروزی های عظیمی بر دشمن سعودی دست یافته اند که مصداق تحقق آیات الهی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب و عضو شورای عالی سیاسی یمن امروز (جمعه) در مقابل تجمع مردم صنعاء علیه محاصره همه جانبه یمن به سخنرانی پرداخت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
زارعی پیروزی انصارلله و مردم یمن در جنگ مارب را یک ضربه اساسی بر آینده سعودی ها دانست و عنوان کرد: این عملیات می تواند تأثیر تعیین کننده ای در پایان جنگ یمن داشته باشد هر چند نمی توانیم این مسئله را با قاطعیت بیان کنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان - تعداد زیادی از مردم یمن روز جمعه، 8 اسفند، علیه محاصره این کشور از سوی ائتلاف متجاوز سعودی تظاهرات برپا کردند. شبکه المیادین گزارش داد که در صعده و بسیاری دیگر از شهر های یمن تظاهرات محاصره ائتلاف متجاوز آمریکایی ما را می کُشد در حال برگزاری است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فارس: شهرهای مختلف یمن صبح امروز (جمعه) شاهد تجمع هزاران نفر با شعار محاصره ائتلاف متجاوز آمریکایی، مردم یمن را می کشد بود. این تجمع در برخی از شهرها از جمله صنعاء نیز عصر امروز برگزار خواهد شد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ده ها هزار یمنی روز جمعه با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف یمن و سردادن شعارهایی، ادامه تجاوز و حملات ائتلاف سعودی-آمریکایی به کشورشان را محکوم کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن امروز علاوه بر صنعا در دیگر استان های این کشور با برپایی تظاهرات به سکوت نهاد های بین المللی به ادامه محاصره و جنگ ضد ملت یمن اعتراض کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مردم یمن علیه محاصره ظالمانه آمریکایی- سعودی در استان های مختلف به راهپیمایی و تظاهرات پرداخته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه مردم یمن به مدت یک ساله دیگر تمدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
هزاران تَن از مردم یمن ضمن برگزاری تظاهرات گسترده در استان صعده و دیگر استان های این کشور، بر لزوم تداوم نبرد بزرگ مأرب تأکید کردند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۱    
راهپیمایی ضد آمریکایی مردم یمن با عنوان محاصره ائتلاف متجاوز آمریکایی مردم یمن را می کشد در صعده، هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ▫️به شرکای خود در خاورمیانه توضیح داده ایم که باید همکاری ها برای کاهش رنج مردم یمن افزایش یابد. ▫️جو بایدن تاکید کرده است که، ایران نمی تواند در شرایط دست یابی به سلاح هسته ای قرار گیرد./باشگاه خبرنگاران
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هشام شرف عبدالله وزیر امور خارجه یمن اعلام کرد : قبل از هر گفت و گوی سیاسی باید برای رفع مشکلات و رنج مردم یمن به حملات هوایی و محاصره اقتصادی علیه این کشور پایان داده شود.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۱    
عبدالسلام جحاف خبرنگار یمنی نیز گفت که مردم یمن اطمینانشان را به سازمان ملل متحد و فرستاده آن به یمن از دست داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رژیم سعودی با کمک واحد توپخانه و جنگنده های خود اقدام به بمباران مناطق مسکونی یمن کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران در گفت و گو با شبکه یمنی تاکید کرد: تهران از هر اقدامی برای پایان یافتنِ حملات به مردم یمن حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در سخنانی گفت که توقف حملات و رفع کامل محاصره مقدمه حل و فصل بحران یمن است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آخرین وضعیت جنگ یمن با دکتر سعدالله زارعی، کارشناس مسائل غرب آسیا به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فارس: با بیانیه اخیر گروه تروریستی داعش، یک پرده دیگر از همکاری گروههای تروریستی با عربستان سعودی و آمریکا علیه مردم یمن برملا شد. داعش اخیرا خبر داد که در جنگ علیه ارتش و کمیته های مردمی یمن در شهر مأرب مشارکت دارد و در کنار عناصر حزب الاصلاح (وابسته به اخوان)، نظامیان سعودی و آمریکا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با انتقاد از رویکرد سیاسی به مسائل حقوق بشری، گفت: تا زمانی که به همت ملت های آزاده، پای سلطه گر هااز گلوی حقوق بشر برداشته نشود، این نشست ها لبخند را بر لب برنمی نشاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا که از حامیان اصلی دو کشور سعودی و امارات در جنگ یمن می باشند، گویا به نتیجه رسیده اند که کشتار مردم یمن و ویرانی این کشور تا به این حد کافی است و بهتر است این جنگ خانمانسوز پایان یابد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴    
شفقنا- اومانیته به عنوان نشریه ای باسابقه و مطرح در فضای مطبوعات فرانسه، دولت مکرون را به همدستی با عربستان در کشتار مردم یمن متهم کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ اومانیته می نویسد: چندین سازمان غیردولتی خواستار پایان تحویل اسلحه از پاریس به ریاض هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۶    
یمنی ها با ساخت دوچرخه ای ویژه که امکان جابجایی شش مسافر را دارد دست به ابتکار تازه ای زدند.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۱    
تعدادی از مردم یمن به قطعه شهدا آمده بودند. همه دور سنگ مصطفی جمع شدند و گریه می کردند! از مترجم پرسیدم که چه چیزی به آن ها گفتی؟ گفت: بهشان گفتم برگردید! این شهید از قبیله بنی هاشم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی انصار الله اعلام کرد اتفاقات مارب بخشی از نبرد برای آزادسازی یمن است و ملت یمن عزم خود را برای آزادسازی هر وجب از خاک خود جزم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن بر عزم مردم این کشور برای نبرد تا آزادسازی هر وجب از خاک اشغالی خود تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله یمن گفت که رویدادهای مأرب بخشی از نبرد رهایی بخش ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "محمد عبدالسلام" سخنگوی جنبش انصارالله یمن شنبه شب افزود که مردم یمن تا آزادی وطن خود به مقاومت ادامه خواهند داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
داغ شدن هشتگ آمریکا نفتکش ها را توقیف می کند در شبکه های اجتماعی یمن و محکوم کردن ائتلاف متجاوز آمریکایی - سعودی، در برنامه امشب هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
حزب الحق یمن در بیانیه ای به حضور تروریست های داعش در کنار ائتلاف سعودی علیه ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مأرب واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تعدادی از مردم یمن به قطعه شهدا آمده بودند. همه دور سنگ مصطفی جمع شدند و گریه می کردند! از مترجم پرسیدم که چه چیزی به آنها گفتی؟ گفت: بهشان گفتم برگردید! این شهید از قبیله بنی هاشم است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حذف نام انصارالله یمن از لیست گروه های تروریستی که هفته گذشته با هدف ادامه کمک رسانی سازمان های بین المللی به مردم یمن صورت گرفت، باعث شد امیدواری های زیادی در مورد گشایشی هرچند کوچک در امور جاری مردم یمن به وجود آید ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : درگیری های مأرب یمن به خاطر مخالفت ائتلاف متجاوز با آتش بس، اعزام نیرو توسط آن به منطقه و افزایش حملات هوایی ائتلاف سعودی برای جلوگیری از پیشروی کمیته های مردمی و ارتش یمن هنوز ادامه دارد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۳:۰۶    
جنبش انصارالله یمن در واکنش به انتقاد از پیشروی های صورت گرفته علیه ائتلاف سعودی در استان مأرب، بر ادامه مبارزه با متجاوزان تأکید کرد و مواضع انتقادی را پوششی برای ادامه محاصره یمن دانست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن در سخنانی با اشاره به پیشینه تاریخی دینداری مردم یمن گفت که تکفیری ها در این کشور به اهداف خود نخواهند رسید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی در سخنانی به مناسبت نخستین جمعه ماه رجب،ادامه داد:تجاوز نظامی علیه مردم یمن در چارچوب هدف قراردادن آنان صورت گرفت زیرا مردم یمن می خواستند از وابستگی رهایی یابند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۰    
دبیر کل جنبش انصار الله یمن از نخستین جمعه ماه رجب به عنوان روزی تاریخی برای مردم یمن یاد کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن ایرلو ، با انتشار پیامی در توییتر درباره مردم یمن نوشت: متجاوزان به یمن بعد از این که فهمیدند ادامه جنگ به نفع صنعاست، بر گزینه حل سیاسی متمرکز شده و سایرین را به کارشکنی متهم می نمایند و از محاصره و قحطی بعنوان سلاحی علیه مردم یمن استفاده می کنند که این مسئله مغایر با ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در یمن، محاصره و قحطی را سلاح ائتلاف متجاوز سعودی علیه مردم یمن عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۵    
مردم یمن نخستین جمعه ماه رجب را به عنوان روزی که اجداد آن ها از جان و دل به اسلام روی آوردند، جشن گرفتند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: دولت اوباما و جو بایدن معاون اول او شریک جرم عربستان در جنایات 6 سال گذشته است و دست جو بایدن به خون کودکان و مردم یمن آغشته است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۰    
داعش به طور رسمی در کنار عربستان در جنگ علیه مردم یمن قرار گرفت.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد: مواضع بین المللی در خصوص تحولات مأرب پوششی برای تداوم تجاوز است. به گزارش ایرنا به نقل از المسیره ...