یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۳:۴۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده دوره نهم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ادوار مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه عملکرد و برنامه نامزدان ملاک انتخاب مردم باشد، گفت: انتخاب فرد اصلح کشور را از تنگناهای اقتصادی عبور می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: در حال حاضر بازار کار برای مردانی که نفقه به عهده آنهاست وجود ندارد چه برسد به زنان و دختران لذا شعار تساوی جنسیتی سند 2030 در زمینه اشتغال زنان کاملا عوام فریبانه است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
فارس: لاله افتخاری نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه اخیر اصلاح طلبان مبنی بر اینکه رد صلاحیت این کاندیداها باعث کاهش مشارکت مردم در انتخابات می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ماجرای تایید 20 دقیقه ای برجام دروغ بود گفت: اصلاح طلبان به دنبال گزینه واحد خودشان هستند و معتقد هستند که دنبال کاندیدای اجاره ای نیستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷    
اخیرا نصرالله پژمان فر نماینده دوره نهم و دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی توئیتی زده است که انگشت اتهام تعطیلی طرح مسکن مهر زده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیاتیان، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که در اختیار رسانه بازار قرار داده است به موضوع دخالت های نهادهای دولتی در بخش صنایع معدنی پرداخته است و معتقد است این دخالت ها برای بخش معدن کشور دردسرساز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: معلوم نیست که چرا بعضی ها به جای اینکه به نفع کشور اقداماتی انجام دهند و از طرف مقابل امتیازی بگیرند به دنبال امتیاز دادن هستند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوردر پیامی درگذشت آقای ملکشاهی نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت متن کامل پیام معاون اول رییس جمهور به شرح ذیل می باشد. ...
معاون اول رییس جمهوردر پیامی درگذشت آقای ملکشاهی نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اجازه دهیم که غرب ملّت ما را برای تست واکسن کرونا مورد سوء استفاده قرار دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز نشست علنی امروز مجلس درگذشت علی اصغر زارعی نماینده دوره نهم و محمدرضا نجفی نماینده دوره دهم مجلس را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز نشست علنی امروز مجلس درگذشت علی اصغر زارعی نماینده دوره نهم و محمدرضا نجفی نماینده دوره دهم مجلس را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دکترای تاریخ و نماینده دوره نهم و دهم ارامنه شمال کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتراکات دو ملت ایران و ارامنه، تقدس زبان فارسی در میان ارمنی های قدیم و توصیه به یادگیری آن توسط جوانان را از جمله این اشتراکات دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۳    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت نماینده ایلام در دوره نهم را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت عمران علیمحمدی نماینده دوره نهم مجلس را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۲    
عضو هیات رییسه مجلس درگذشت نماینده مردم ایلام در دوره به دلیل ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عمران علیمحمدی، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت عمران علیمحمدی نماینده دوره نهم مجلس و از رزمندگان دوران دفاع مقدس تسلیت گفت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۴    
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها برای منطقه برنامه دارند و برنامه آنها این است که قره باغ را به یک کشور مستقل تبدیل کنند. بعد از آن همانند تشکیل رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی را در این منطقه ایجاد کنند و در این منطقه مستقر شوند تا در قره باغ باقی بمانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: ربط دادن وضعیت اقتصادی کشور به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا فریب مردم و آدرس غلط دادن به آنهاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات کشور با تکیه بر توان داخلی قابل حل است، گفت: عدم ثبات اقتصادی نتیجه مذاکره با آمریکاست.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴    
حادثه 24 - بازداشت سردار محمدعلی پور مختار، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی این روزها خبرساز شده است. او که نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل نود بود پیش از این نیز در سمت های مختلفی از جمله در نیروی انتظامی فعالیت می کرد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر ایران: نصرالله پژمان فر نماینده دوره نهم و دهم مجلس و عضو جبهه پایداری در برنامه دستخط شبکه پنجم سیما گفت: در هیچ زمانی، مردم اینقدر منتظر تمام شدن دوره ریاست جمهوری و شروع بعدی نبوده اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شش سال پیش کلنگ ساخت نمازخانه و زیرساخت های رفاهی ایستگاه راه آهن بادرود به زمین زده نشده اما هنوز آماده افتتاح نشده است.به گزارش تسنیم از نطنز، شش سال قبل با پیگیری نماینده دوره نهم مردم نطنز ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۳    
غلام محمد زارعی، نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی، 17 مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت. بی تردید خبرنگاران به عنوان چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم؛ همواره با تلاش های شبانه روزی، پیگیری های دقیق و تحلیل مسائل و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: هشتگی راجع به کولبران در توئیتر، ترند شده که فعلا واکنش عبدالکریم حسین زاده نماینده دوره نهم و دهم مجلس از حوزه نقده و اشنویه را در پی داشته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک نماینده سابق مجلس نوشت اینکه حضرت برای مبارزه با منکر بی حیایی، اول مردان را خطاب قرار می دهند و مذمت می کنند، یعنی در تمام سال های پس از انقلاب، هر جا فقط زنان شل حجاب و بی حجاب جامعه را مورد خطاب قرار داده ایم، خطا بوده است. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۴    
بخش اول مصاحبه با نماینده دوره نهم و دهم مردم در مجلس شورای اسلامی چندی پیش در میلاد لارستان منتشر شد. در آنجا جعفرپور از عوامل دولت در به ثمر...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سیدباقر حسینی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی طی حکمی به عنوان سخنگوی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی منصوب شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدجواد کولیوند نماینده سابق مجلس به عنوان معاون پارلمانی وزیر کشور به ساختمان فاطمی می رود. به گزارش مهر، محمدجواد کولیوند نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی است. وی در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، 4 سال مسئولیت ریاست کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها را داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه امروز در آمریکا شاهد آن هستیم نتیجه خفقان چند سال قبل است و مردم آمریکا برای اینکه بتوانند نفس بکشند دست به انتفاضه زده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بیگلو، دبیر انجمن قطعه سازان معتقد است مصوبه مجلس خودروسازی و ارقام قیمتی را به روزگار فعلی انداخته؛ درحالیکه نماینده دوره نهم مجلس این قانون را مانع خام فروشی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: رئیس مجلس یازدهم باید بعد نظارتی مجلس را تقویت کند، چراکه در سایه این اقدام و اجرای درست قوانین است که می توان مشکلات مردم را رفع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: رئیس مجلس باید دارای وزن شخصیتی مناسب با این جایگاه بوده و از فهم کافی در حوزه مسائل سیاسی، امنیتی، بین المللی، اقتصادی و ... برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: با توجه به نقش تأثیرگذار رئیس در تعیین خط مشی مجلس انتخاب یک رئیس انقلابی و پاکدست به لحاظ اقتصادی مجلس یازدهم را به مجلسی قوی و کارآمد و مفید تبدیل خواهد کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی دوره نهم مجلس گفت: مذاکره فلسطینیان با صهیونیست ها در مقطعی از تاریخ باعث شد تا آنها موضوع نیل تا فرات و سلطه بر دیگر کشورهای اسلامی را مطرح کنند؛ این تجربه و تجربیات دیگر نشان داده که تنها راه مقابله با دشمن صهیونیستی مبارزه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس گفت: رژیم صهیونیستی از ویروس کرونا خطرناک تر است و ما باید با وجود همه محدودیت ها به خاطر رعایت اصول بهداشتی با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و رسانه ای، انزجار خود از این رژیم و جنایاتش را اعلام کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۳    
نماینده دوره نهم مجلس گفت: چه راهپیمایی باشد و چه نباشد روز قدس توجه ملل آزادی خواه جهان را به حقوق ملت فلسطین معطوف می دارد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به قلم صادق هاشمی همانطور که در محافل خبری خوانده ایم یک فراکسیون که هدف از تشکیل آن برای یک نفر و آن هم به اسم زاگرس نشینان شکل گرفت و بانی راه اندازی این فراکسیون بی شک غلامرضا تاجگردون نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و منتخب در دوره [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس با اشاره به واکنش 2 فعال اصلاح طلب به پرتاب ماهواره نور گفت: تاج زاده و امین زاده در زمره همان هایی هستند که وقتی نظام برای سرکوب داعش در سوریه فعال بود، این اقدام را نقد و نفی می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس پرتاب ماهواره امید را موفقیتی بزرگ برای کشور در شرایط فعلی برشمرد و گفت: حاشیه سازی هایی در مورد پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور در داخل توسط تعدادی از مزدوران انجام می شود که ناشی از ماهیت آنها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در مقابله به کرونا گفت: غیر از وزارت بهداشت که با تمام توان برای مقابله با بیماری کرونا پای کار است سایر وزارتخانه ها عملا تعطیل هستند و دولت هم عملا کار خاصی صورت نمی دهد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: مهدی کوچک زاده نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرامش به محمد باقر قالیباف تبریک گفت. مهدی کوچک زاده نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرامش نوشت: تنها نوشابه لبنی ایران! بدون دغدغه نیوشابه بخور! ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۸    
منصور حقیقت پور نماینده دوره نهم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص تحولات منطقه ای در افغانستان و حضور نیروهای آمریکایی در این کشور، اظهارداشت: آمریکا محکوم است تا خاورمیانه را ترک کند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۵    
وحید احمدی نماینده دوره نهم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص ضرورت شرکت مردم در انتخابات، اظهارداشت: حضور در انتخابات به عنوان یک وظیفه ملی است. هر فرد ایرانی بایستی نسبت به آینده خود، حداقل برای 4سال حساسیت داشته باشد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
غلامرضا تاجگردون، نماینده دوره نهم و دهم مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی، که پیش از این در انتخابات مجلس یازدهم به دلایل مسائل مالی رد صلاحیت و پس از مدتی بنا به دلایلی نامعلوم(!) تایید صلاحیت شد، جشنی به مناسبت آغاز ستاد انتخاباتی خود برکزار کرده که با واکنش منفی کاربران فضای مجازی همراه شده است.
خبرگزاری فارس: مهرداد بذرپاش در نامه ای خطاب به غلامعلی حداعادل و حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی درخواست کرد با توجه به جمیع شرایط و حساسیت های موجود، در فرصت کوتاه باقیمانده به راه های وحدت حداکثری بیاندیشید؛ با اندکی اغماض از اختلافات اندک و توجه بر اشتراکات فراوان ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۲:۵۵    
غلامرضا مصباحی مقدم نماینده دوره نهم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص هدف ترامپ از طرح “معامله قرن” اظهارداشت: هدف ترامپ اجرای اهداف صهیونیسم در منطقه است زیرا آمریکا نسبت به صهیونیست ها متعهد می باشد ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۲    
غلامرضا مصباحی مقدم نماینده دوره نهم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو ی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص حضور مردم در انتخابات اظهارداشت: در ابتدا دهه فجر را به ملت عزیز ایران خصوصا نسل جوان تبریک گفتند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۳    
منصور حقیقت پور نماینده دوره نهم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص حضور مردم در انتخابات اظهارداشت: در ابتدا دهمه فجر را به تمام آزادگان جهان تبریک گفته، پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوری در دل تمام مستضعفان و محرومان جهان بود ...