شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۱:۰۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمای هوای مشهد»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دو هفته تا شروع فصل تابستان باقی مانده است، اما به گفته معاون توسعه، پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی و بر اساس پیش بینی های اعلام شده از سوی مرکز ملی اقلیم شناسی انتظار می رود که در روز های تابستان پیش رو دمای هوای مشهد به حدود 38 تا 40 درجه سانتی گراد برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: شهر مشهد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با دمای 35 درجه، گرم ترین مرکز استان کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز دمای هوای مشهد 16 درجه بالای صفر و تا شنبه هفته آینده به طور نسبی مقدار جزئی افزایش دما خواهیم داشت و هوای گرم در مشهد ماندگار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان رضوی با بیان اینکه سامانه جدید بارشی و سرما از اواخر هفته به استان باز می گردد، افزود: پیش بینی می شود دمای هوای مشهد پنج درجه زیر صفر کاهش یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دقایقی قبل دمای هوا در مشهد بعد از آنکه برای چند روز متوالی زیر صفر بود، به بالای صفر آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی از احتمال لغو و یا تاخیر مجدد در پروازهای فرودگاه مشهد تا پایان هفته جاری به دلیل کاهش شدید دمای هوای مشهد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به تداوم بارش برف تا صبح پنجشنبه در خراسان رضوی، گفت: امروز دمای هوای این کلان شهر در سردترین ساعات به منفی 16 درجه و در گرم ترین ساعات به منفی 8 درجه می رسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:سامانه بارشی مرطوب شمالی که در استان فعال است علاوه بر بارش برف سبب کاهش چشمگیر دما در خراسان رضوی خواهد شد به طوری که امشب بسیاری از نقاط خراسان رضوی با برودت زیاد و یخ زدگی همراه خواهد بود و دمای هوای مشهد به منفی 10 درجه سلسیوس می رسد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۲۶    
به گزارش اینتیتر ، پیش بینی هوای مشهد 19 دی 1401 نشان میدهد که فردا هوای این صاف و در برخی ساعات نیمه ابری همراه با وزش باد است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۲    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز دمای هوای این کلان شهر در گرم ترین ساعات به 13 درجه و در سردترین ساعات به 1 درجه خواهد رسید. فردا حداکثر دمای هوای مشهد با 8 درجه کاهش نسبت به امروز به 5 درجه خواهد رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از روند کاهشی میانگین دمای هوا همراه با بارش های باران و برف در مناطق مختلف استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۸    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایش دما از امروز در استان آغاز شده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۲    
بارش برف در خراسان رضوی سطح استان را سفید پوش کرده است و با توجه به برودت هوا پیش می شود دمای هوای مشهد فردا شب به 7- درجه برسد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶    
بارش برف در خراسان رضوی از صبح امروز سطح استان را سفید پوش کرده است و با توجه به برودت هوا پیش می شود دمای هوای مشهد فردا شب به 7- درجه برسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۱    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش 6 درجه ای دمای هوای مشهد، گفت: از امروز روند تدریجی کاهش دما را خواهیم داشت و این روند تا اواسط هفته آینده ادامه دارد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوای امروز شهر مشهد حدود پنج درجه سلسیوس کاهش خواهد یافت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر بتدریج بر میزان ابرناکی افزوده و در مناطقی از غرب و جنوب خراسان رضوی بارش پراکنده باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۱    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین 6 و 16 درجه در نوسان بوده است، افزود: امروز دمای هوای این کلان شهر در گرم ترین ساعات به 22 درجه و در خنک ترین ساعات به 11 درجه خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای کلانشهر مشهد در شبانه روز آینده با سه درجه افزایش به 30 درجه سانتی گراد می رسد.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین 9 و 27 درجه در نوسان بوده است و امروز دمای هوای این کلان شهر در گرم ترین ساعات به 26 درجه و در خنک ترین ساعات به 10 درجه خواهد رسید. آسمان امروز مشهد صاف و برای ساعات بعدازظهر افزایش سرعت باد پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای مشهد در گرمترین ساعات 28 درجه و در خنکترین ساعات 14 درجه خواهد بود امروز آسمان این کلان شهر صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:حداکثر و حداقل دمای مشهد طی شبانه روز گذشته به ترتیب شش و چهار درجه کاهش یافت و این میانگین دما تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به وزش باد در ساعات بعدازظهر در سطح استان، گفت: امروز دمای هوای مشهد در گرمترین ساعات 35 درجه و در خنکترین ساعات به 16 درجه خواهد رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا همچنان روند افزایشی دارد به گونه ای که شنبه هفته آینده دمای هوای مشهد به 35 درجه می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه از امروز روند افزایشی دما با شیب ملایم و کند در استان آغاز شده، گفت: این روند افزایشی به گونه ای است که دمای هوای مشهد در اواخر هفته به 33 درجه خواهد رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۳    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز حداکثر دمای هوای مشهد با 2 درجه کاهش 30 درجه و حداقل دما یا 3 درجه کاهش به 15 درجه خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز حداکثر دمای هوای مشهد 34 درجه و حداقل دما 17 درجه خواهد بود. بعدازظهر بر شدت و سرعت وزش باد در مشهد افزوده می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا اوایل هفته آینده همچنان پدیده غالب افزایش سرعت وزش باد در سطح استان خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۲    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه تا پایان هفته جاری دما روند کاهشی خواهد داشت، گفت:امروز دمای هوای مشهد با 3 درجه کاهش در گرم ترین ساعات 33 درجه و در شب با 2 درجه کاهش به 19 درجه خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: هوای گرم تا روز شنبه هفته آینده در استان ماندگار خواهد بود و دمای هوای مشهد نیز فردا به 40 درجه سلسیوس خواهد رسید که گرمترین دما طی سه هفته اخیر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به ماندگاری هوای گرم تا پایان هفته در سطح استان، گفت: امروز دمای هوای مشهد در گرمترین ساعات به 37 درجه و در خنکترین ساعات به 22 درجه خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، دمای هوای مشهد امروز در گرمترین ساعات به 37 درجه سلسیوس خواهد رسید که این میزان در اواسط هفته آینده تا هفت درجه کاهش خواهد یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۶    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه دمای هوای مشهد تا روز چهارشنبه 41 درجه خواهد بود، گفت: امروز و فردا برای استان وزش باد شدید همراه با گردوخاک و احتمال بروز خسارت پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی ماندگاری هوای گرم تا آخر هفته در استان ادامه خواهد داشت و بر همین اساس دمای شهر مشهد امروز در گرمترین ساعات با یک درجه افزایش نسبت به روز گذشته به 40درجه بالای صفر می رسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۱    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به ماندگاری هوای گرم و وزش باد شدید در سطح این استان، گفت: امروز حداکثر دمای هوای مشهد 39 درجه و حداقل 25 درجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا در مشهد امروز با افزایش هفت درجه نسبت به روز گذشته گرم تر شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش دمای هوا تا بیش از 40 درجه سانتی گراد را پیش بینی کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز حداکثر دمای هوای مشهد 31 درجه که نسبت به روز گذشته خنک تر خواهد بود، فردا نیز دمای هوای مشهد به همین صورت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:از فردا به ویژه در نواحی شمالی استان کاهش دما را خواهیم داشت وحداکثر دمای هوای مشهد به 36 درجه خواهد رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۶    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا تا اواخر هفته جاری روند افزایشی خواهد داشت و امروز درگرمترین ساعات دمای هوای مشهد به 35 درجه خواهد رسید. اما بیشترین روند افزایشی دما در چهارشنبه خواهد بود و دمای هوا در مناطق گرمسیر به بیش از 40 درجه خواهد رسید.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین 17 تا 30 درجه سلسیوس در نوسان بود که پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین 14 تا 24 درجه سلسیوس در نوسان بود که پیش بینی می شود امروز در گرمترین ساعت به 25 درجه بالای صفر برسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: طی شبانه روز گذشته دمای هوای مشهد بین 17 تا 37 درجه سلسیوس در نوسان بود که پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای مشهد برای روز دوشنبه و سه شنبه با کاهش 10 درجه ای دمای هوا به 21 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵    
با ورود سامانه جدید بارشی به استان دمای مشهد تا روز دوشنبه آینده تا 21 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد طی روزهای آینده حداکثر دمای هوای مشهد به 32 درجه سانتی گراد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: هوای استان برای امروز و فردا شاهد جوی نسبتاً پایدار، همراه با افزایش دما برای بیشتر نقاط استان خواهد بود به طوری که انتظار می رود در گرمترین ساعت امروز دمای هوای مشهد با 4 درجه افزایش نسبت به دیروز به 28 درجه بالای صفر برسد.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش بازارنیوز؛ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: براساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره ای پیش بینی می شود امروز و فردا هوای به نسبت سردی در استان را شاهد باشیم به طوری که دمای هوای امروز مشهد نسبت به روز گذشته با 12 درجه کاهش به 17 درجه بالای صفر می رسد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز هواشناسی خراسان رضوی گفت: انتظار وزش باد در ساعات عصرگاهی دور از انتظار نیست ولی از سرعت و شدت وزش باد نسبت به روز گذشته کاسته می شود.