یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۰۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیر خام»

ارانیکو   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ظفری گفت: دولت برای حمایت از دامدار و حفظ سلامت جامعه باید نهاده دامی بیشتری تخصیص دهد تا قیمت تمام شده شیرخام از نرخ کنونی بالاتر نرود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
خبر ها حاکی از آن است که ستاد تنظیم بازار قرار است قیمت هر کیلو گرم شیرخام را از 4500 تومان به 6400 تومان تغییر دهد، ولی با این حال این ستاد هنوز این قیمت را به تصویب نرسانده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: اگر مصوبه اصلاح نرخ شیرخام اجرایی نشود و مشکلات تامین نهاده های دامی ادامه دار باشد، قطعا دام های مولد روانه کشتارگاه خواهند شد و زنگ نابودی صنعت شیر و گوشت نیز به صدا در خواهد آمد. ...
سازمان جهاد کشاورزی فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۹    
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در استان فارس، احمد طمراسی در پی مذاکره تلفنی با وزیر جهاد کشاورزی و معاون توسعه بازرگانی این وزارتخانه به نقل از آن ها گفت: شیر به قیمت 6400 تومان به عنوان قیمت مصوب تضمینی توسط مجموعه های مباشرت باید خریداری شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دامداران و مرغداران کشور که تامین کننده گوشت، مرغ ، تخم مرغ و شیر خام در کشور هستند، امروزه با مشکلات زیادی در تامین خوراک دام عمدتا از نوع ذرت، سویا و جو مواجهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرخشک گفت: با توجه به ضریب تبدیل بالای شیرخام به شیرخشک، گرانی شیرخام صادرات را دچار مشکل می کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن فرآورده های لبنی با بیان اینکه به نظر می رسد این دولت قصد دارد اصلاح نرخ شیرخام و محصولات لبنی را به دولتی بعدی موکول کند، گفت: این تلف شدن زمان فقط و فقط به ضرر تولیدکننده و در نهایت مصرف کننده خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از تعویق افزایش قیمت و عدم تصمیم گیری وزارتخانه های مربوطه در این خصوص خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی این استان را مباشر خرید تضمینی شیر به قیمت مصوب شورای قیمت گذاری کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی استان فارس مباشران خرید تضمینی شیر و موظف به خرید با نرخ مصوب شورای قیمت گذاری هستند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان، گفت: وقتی که دامدار توان مالی برای غلات مورد نیاز دام را نداشته باشد به سراغ خرید نان میرود و امنیت غذایی کشور که یکی از ارکان مهم آن تولید مواد پروتئینه مثل شیر خام و گوشت قرمز است نباید به خطر افتد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: چنانچه سریعا قیمت شیرخام و فرآورده لبنی تصویب و ابلاغ نگردد بالاجبار واحدهای لبنی عضو این انجمن با تعامل کامل با دامداران براساس قانون تجارت رفتار می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد: پس از اینکه دولت نرخ شیر خام را با افزایش 47درصدی به 6400تومان رساند، اولین نشانه های افزایش قیمت لبنیات در بازار به چشم می خورد. مشاهدات میدانی ما نشان می دهد، فروشندگان لبنیات باز شیرخام را 8800تومان می فروشند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۶    
در بحبوحه افزایش قیمت ها و بعد از مصوب شدن گرانی نان، حالا انجمن صنایع لبنی در نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از تأخیر دولت در تعیین نرخ شیرخام و 10 قلم محصول لبنی اعلام کرد: در صورت عدم توجه به این مسئله بر اساس قانون تجارت با دامداران تعامل می کنیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری، وزرای صمت و جهادکشاورزی و برخی از معاونین وزیر صمت خواستار رفع بلاتکلیفی در قیمت گذاری شیرخام و محصولات لبنی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: چنانچه سریعا قیمت شیرخام و فرآورده لبنی تصویب و ابلاغ نگردد بالاجبار واحدهای لبنی عضو این انجمن با تعامل کامل با دامداران براساس قانون تجارت رفتار می کنند.
دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهور اعلام کرد اگر قیمت جدید فرآورده های لبنی تصویب ابلاغ نشود، واحدهای لبنی با دامداران براساس قانون تجارت رفتار و به صورت توافقی اقدام به خرید شیرخام و تعیین قیمت خواهند کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۲    
خشک سالی، خرید تضمینی گندم با نرخ کم در کنار افزایش قیمت نهاده های دامی باعث شده است کشاورز و دامدار به تفاهم برسند که محصولشان را از راه دیگری بفروشند.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تنکابن از تولید سالانه 11 هزارتن شیر خام در واحدهای دامداری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مشکلی از نظر تامین نهاده برای واحدهای دامی نداریم و هم اکنون بنادر کشور با انباشت نهاده روبرو هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: خشکسالی و کاهش تولید علوفه هزینه تولید شیر در واحدهای لبنی را افزایش داده است به همین خاطر در راستای جلوگیری از زیان مالی دامداران قیمت شیر خام را افزایش دادیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین ایراندوست معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه قیمت هر کیلو شیرخام 6400 تومان بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت مصوب شد، گفت: تا حدود یک هفته دیگر این مصوبه اجرایی خواهد شد و دامداران می توانند شیرخام را به همین قیمت بفروشند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی تامین، گفت: شستا در تأمین 10 درصد شیر مورد نیاز کشور به عنوان یک محصول استراتژیک اقدام به تاسیس 20 پروژه گاوداری نموده است.
خبرگزاری ایسنا: جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که قیمت برخی از انواع خوراک دام و طیور، برنج، روغن، مرغ و همچنین آهن آلات و لاستیک در اردیبهشت ماه امسال بیش از 100 درصد افزایش داشته و بین 2 تا بیش از 5 برابر شده و 40 کالا از جمله گوشت، برنج، لبنیات، حبوبات ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دامداران از مدت ها قبل درخواست افزایش قیمت شیر را به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تحویل دادند که در نهایت قیمت شیر خام مورد محاسبه قرار گرفت و عددی برای این افزایش قیمت تعیین شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در تولید شیر خام در استان اصفهان وجود ندارد، گفت: انتظار داریم صنایع لبنی شیر را از دامداران به قیمت 6400 تومان خرید کنند ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد 2 ساله شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین از شرکت های تابعه شستا در 3 بخش شامل عملکرد مالی، طرح های توسعه ای و پروژه ها، اهم دستاوردها و عملکرد شرکت های تابعه تهیه و منتشر شده است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نظری گفت: مصوبه افزایش قیمت شیرخام مشکلی ندارد چرا که وقتی هزینه های تولید از جمله قیمت نهاده های دامی افزایش پیدا کند، دولت مجبور است جهت حمایت از تولیدکننده قیمت محصول نهایی یعنی شیر خام را افزایش دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در نشست هفته جاری خود با حضور مسئولین اجرایی مربوطه آخرین وضعیت تولید مرغ و تخم مرغ و تعیین قیمت شیر خام را بررسی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای خرید شیر خام توسط سازمان تعاون روستایی چیزی جز افزایش بدهی برای دولت آینده نیست که هم اینک نیز این سازمان 2500 میلیارد تومان بدهی بالا آورده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۸    
وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به افزایش 47 درصدی قیمت مصوب شیر خام گفت: در صورت عدم افزایش قیمت شیر خام با خطر کمبود شیر و گوشت در کشور مواجه می شدیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از آنکه وزارت جهادکشاورزی اقدام به اعلام زود هنگام افزایش قیمت مصوب خرید شیرخام از 4500 تومان به 6400 کرد، شاهد تحریک بازار محصولات لبنی و هرج مرج در قیمت ها آن ها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۰    
اعتراض دامداران خراسان جنوبی به پایین بودن قیمت شیر خام و گرانی نهاده های دامی، مسئولان را برای پاسخگویی پای کار آورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : قیمت 6400 تومانی برای شیرخام رسمیت یافت. بعد از اعتراض نسبت به قیمت دستوری برای شیرخام و به صرفه نبودن تولید، برخی از دامداران در ماه های اخیر به کشتن گاوهای مولد روی آوردند. به دنبال این موضوع، دولت از موضع خود عقب نشست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بانک مرکزی مدعی تخصیص 5/5 میلیارد دلار برای واردات کالا های اساسی است، اما ضعف مدیریتی دستگاه های مختلف دولت منجر به فساد، دپو در گمرک و گرانی قیمت نهاده های دامی و طیور شده است ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: تعیین و اعلام قیمت 6400 تومانی شیرخام و سیاست های حمایتی در مورد محصولات لبنی بر اساس تصمیم شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی بوده و این تصمیمات بر اساس گزارش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص قیمت تمام شده شیر و با اتفاق ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت نهاده دامی 2.5 تا 3 برابر افزایش یافته است، گفت: برای حفظ تولید چاره ای جز افزایش قیمت شیرخام نداریم.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سید احمد مقدسی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه با توجه به افزایش قیمت مؤلفه های تولید، ما از ابتدای سال جاری پیگیر اصلاح نرخ شیرخام بودیم، گفت: علوفه خشبی شامل یونجه ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در هفته های گذشته پایین بودن قیمت شیرخام مورد اعتراض دامداران قرار گرفت. به همین دلیل به دستور وزیر جهاد کشاورزی قیمت این محصول با افزایش 47 درصدی به 6 هزار و 400 تومان رسید که هنوز وارد مرحله عملیاتی نشده است.
وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به افزایش 47 درصدی قیمت مصوب شیر خام گفت: در صورت عدم افزایش قیمت شیر خام با خطر کمبود شیر و گوشت در کشور مواجه می شدیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه گاوداران خراسان رضوی با اشاره به اینکه اجرایی شدن قیمت مصوب جدید شیر بسیاری از مشکلات دامداران را حل خواهد کرد گفت: تا زمانی که دولت مصوبه قیمت جدید شیر را اجرایی نکند و صدور مجوز از سمت سازمان تعاون روستایی صورت نگیرد ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: تعیین و اعلام قیمت 6400 تومانی شیرخام و سیاست های حمایتی در مورد محصولات لبنی بر اساس تصمیم شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی بوده است و این تصمیمات بر اساس گزارش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص قیمت تمام شده شیر و با ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با افتتاح پروژه گاوداری 7000 رأسی بهرام آباد برای 900 نفر شامل 300 نفر به صورت مستقیم و 600 نفر به صورت غیرمستقیم، شغل ایجاد می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
درحالی که خبر افزایش قیمت شیر خام هنوز بر محصولات لبنی ننشسته و قیمت جدید این اقلام هنوز اعلام نشده است، این نگرانی وجود دارد که قیمت ها تا کجا بالا خواهد رفت و در ادامه سال چه محصولات دیگری از سبد خرید مردم خداحافظی می کنند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۳    
بشاره صیفی گفت: به منظور حفظ سلامت بهداشتی در طول زنجیره غذایی طرح ارتقاء سلامت شیر خام در واحد های تولیدی و مراکز عرضه اجرا می گردد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ محمدرضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی در برنامه روز از نو رادیو اقتصاد اظهار کرد: شیرخام 65 درصد هزینه تولید محصولات لبنی را شامل می شود و در صورتی نرخ شیرخام به صورت دستوری 6400 تومان شود قیمت لبنیات نیز با در نظر گرفتن سایر افزایش هزینه های دستمرد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت ها افسار پاره کرده اند ؛ این بامسماترین گزاره برای توصیف وضع این روزهای قیمت هاست؛ قیمت هایی که گویا دولت آن را رها کرده و انگیزه ای هم برای مدیریت ندارد والا مگر می شود شاهد چنین حرکات نجومی قیمت ها شد و آرام نشست! ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ظفری، مدیرعامل اتحادیه تعاونی های لبنی ایران با بیان اینکه هشت قدرت مافیایی با گران کردن شیرخام به دنبال جابجایی 4000 میلیاردتومان از سرمایه ملی هستند گفت: دولتمردان به فکر سفره مردم باشند.