سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۳۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیر خام»

نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نوسانات دو سال اخیر قیمت ارز تأثیر مستقیمی بر تأمین نهاده های دامی مورد نیاز گاوداری های صنعتی گذاشته و این نوسانات در قیمت تمام شده شیر خام مؤثر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنایع لبنی ایران دلایل روند افزایشی قیمت محصولات لبنی را قاچاق شیر خشک و گران نهاده های دامی می داند که منتج به افرایش هزینه تمام شده تولید محصولات لبنی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۵    
قیمت خرید شیرخام از دامداران آذربایجان غربی افزایش نیافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه دام و طیور آذربایجان غربی گفت: طبق مصوبات تنظیم بازار کشور که 28 آبانماه اعلام شده نرخ مصوب هرکیلوگرم شیرخام در کشور 41 هزار و 500 ریال است که در استان این مصوبه اجرایی نشده است و شیرخام با قیمت 34 هزار ریال از دامداران خریداری می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۴    
بجنورد- دلالان این بار با افزایش قیمت شیر خام در خراسان شمالی، به حرف خود عمل و لبنیات را از سفره اقشار کم درآمد حذف کردند این در حالی است که مردم متضرر اصلی این ماجرا هستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
این در حالی است که در آبان ماه مشاهدات حاکی از آن بود تولیدکنندگان و شرکت های بزرگ بدون اخذ مصوبه ستاد تنظیم بازار اقدام به گران کردن محصولات خودشان کرده بودند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس هیات مدیره کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: تامین 100 درصدی نهاده های دامی با نرخ مصوب تنها راهکار متعادل شدن قیمت شیرخام و فرآورده های لبنی است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران گیلان گفت: تامین نشدن به موقع نهاده های دامی موجب خواهد شد که برخی دامداران دام هایشان را به کشتارگاه بفرستند و به این ترتیب شاهد کاهش تولید شیر در گیلان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنایع لبنی گفت:قیمت شیرخام 88درصد رشد داشته است بنابراین نرخ محصولات لبنی مشمول قیمت گذاری هم باید اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت مرغ، کشف420 کانتینر لوازم خانگی بوش، کاهش قیمت سکه و دلار ، افزایش قیمت شیر خام و انتشار اسامی دریافت کنندگان ارز 4200 تومانی از مهمترین اخبار اقتصادی در هفته ای که گذشت بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
جیرفت - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از تولید روزانه 160 تُن شیر خام در هفت شهرستان این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: در جلسه ای با سازمان حمایت قیمت شیرخام 4150 تومان تعیین و بر اساس این قیمت 10 قلم محصولات لبنی مشمول قیمت گذاری دولتی حداکثر با 3 درصد سود تعیین قیمت شدند اما متاسفانه نتایج جلسه کارشناسی نادیده گرفته شد و با تغییر قیمت شیرخام به 4500 تومان قیمت لبنیات ثابت ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین قاسم زاده گفت: مباشران خرید شیر خام از دامداری های استان، علاوه بر اینکه این کالای اساسی را از دامدار زیر قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار خریداری می کنند همچنین این کالای خام را بیش از هزینه سود تعیین شده به واحدهای صنفی می فروشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال صنعت لبنیات گفت: فروش انواع محصولات لبنی نزدیک به 50 درصد کاهش داشته و بسیاری از کارخانجات میزان دریافت شیر خام و تولید خود را کاهش داده اند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی وشبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت تأمین نشدن نهاده ها گفت:با توجه به مشکلات و چالش های موجود در تأمین نهاده های دامی قیمت شیرخام از 3100 تومان درب دامداری به 4500 تومان (45 درصد) افزایش یافت که مورد توافق وزارت جهاد کشاورزی و تشکل های دامداری نیز قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴    
قیمت گذاری کالا های اساسی بر اساس مولفه های تمام شده نظارت می شود، قیمت شیر خام 65 درصد بر قیمت نهایی محصولات لبنی تاثیر دارد، افزایش قیمت نهاده های دامی عامل جهش قیمت مرغ و لبنیات برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران(پانا)- معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان می گوید بنابر پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی با توجه به میسر نشدن تأمین نهاده ها با ارز رسمی به شکل کامل ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : بیش از 65 درصد قیمت نهایی لبنیات متاثر از قیمت شیرخام است که در مصوبه اخیر تنظیم بازار 55 درصد افزایش یافت اما قیمت لبنیات مشمول قیمت گذاری کمتر از 40 درصد رشد داشته است. ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت گفت: افزایش قیمت شیرخام به سبب عدم امکان تأمین نهاده ها با ارز رسمی به صورت کامل و چالش های موجود در این حوزه و با توافق وزارت جهاد کشاورزی و تشکل های دامداری انجام شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه در روزهای آینده قیمت مرغ کاهش می یابد از توزیع روزانه 300 تن مرغ گرم با قیمت 18 هزارو 500 تومان و 200 تن مرغ منجمد با قیمت 15 هزار تومان در تهران خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۰    
مقدسی با اشاره به اینکه قیمت مصوب شیر خام چهار هزار و 500 تومانی به شرط تامین صددرصد نهاده ها است، گفت: در غیر این صورت امکان تمکین برای تولید کننده نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۰    
بنی طبا با اشاره به اینکه یمت شیر خام 65 درصد بر قیمت نهایی محصولات لبنی تاثیر دارد، گفت: تا زمانی که قیمت شیر خام مشخص نشود امکان مشخص شدن محصولات لبنی وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هفته گذشته ستاد تنظیم بازار در جلسه ای با حضور بخش خصوصی، افزایش نرخ شیر خام به 4150 تومان را مورد موافقت قرار داد و براساس همین نرخ برای شیرخام، در همان جلسه قیمت جدید محصولات لبنی هم تعیین شد و مورد موافقت قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
محمدرضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی ایران دولت در قیمت گذاری شیر بدون توجه به شرایط تولیدکنندگان عمل می کند؛ در حالی قیمت شیر خام به لیتری 4هزار و 500 تومان رسید که در جلسه 28 آبان تولیدکنندگان با ستاد تنظیم بازار به شرط تامین 100 درصدی نهاده های دامی توسط وزارت جهاد کشاورزی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: قیمت شیر خام 65 درصد بر قیمت نهایی محصولات لبنی تاثیر دارد. قیمت کارشناسی شده شیر خام در جلسه ی تشکیل شده بین دامداران و تولید کنندگان محصولات لبنی 4150 تومان تعیین شده بود.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به تداوم نظارت و بازرسی ها در بازار گفت: قیمت سیمان به صورت رسمی به واحدهای عرضه کننده اعلام می شود. عصر کاسپین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اتحادیه خواربار و لبنیات فروشان ارومیه گفت: در حال حاضر هیچ گونه نرخ جدیدی برای افزایش قیمت شیر و لبنیات سنتی در شهر اعلام نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن لبنی با انتقاد از تصمیم ستاد تنظیم بازار در افزایش نرخ شیرخام بعد از توافقات اولیه،گفت: وزارت جهاد هزینه ناکارآمدی خود را از جیب تولیدکننده و مصرف کننده می پردازد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان درباره علت گرانی مرغ در بازار و جزئیات افزایش قیمت شیرخام و محصولات لبنی توضیح داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس انجمن کارخانجات لبنی گیلان گفت: افزایش قیمت شیر خام، لبنیات را از سفره اقشار کم در آمد حذف می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی در واکنش به صحبت های اخیر معاون امور دامی وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اعلام زودهنگام قیمت مصوب شیرخام توضیحاتی ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش نرخ هر کیلوگرم شیر خام به 4500تومان، قیمت رسمی 10 قلم محصول لبنی پرمصرف مشمول قیمت گذاری دولتی نیز افزایش یافت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب شیرخام از درب دامداری ها کیلویی4500 تومان شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۷    
رئیس اتحادیه صنف گاوداران خراسان رضوی گفت: از تیرماه تا همین الان بهای تمام شده شیر خام ما حدود75 درصد افزایش داشته است، ولی نرخ مصوب تعیین شده فقط 50 درصد افزایش یافته است، یعنی با همین قیمت اعلام شده بازهم کسری داریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۷    
به گزارش خبرنگار حوزه کشاورزی و امور دام گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، روز گذشته با تصمیم ستاد تنظیم بازار دوباره قیمت شیرخام به ازای هر کیلوگرم در دامداری به 4,500 تومان افزایش یافت. افزایش قیمت محصولات لبنی برای سومین بار از ابتدای سال تا کنون، شاهد افزایش قیمت ها بوده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزیر جهاد گفت: قیمت قبلی شیرخام براساس تامین 100 درصدی نهاده های مورد نیاز آنان بود و افزایش فعلی به این دلیل است که نهاده به اندازه کافی در اختیار دامداران قرار نگرفته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دامداری تلیسه نمونه مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت فروش شیر خام با مشخصات 3.2 درصد چربی و بار میکروبی زیر 100 هزار را مبلغ 4500 تومان به ازای هر کیلوگرم درب دامداری تصویب کرد که بر همین اساس 10 قلم محصول لبنی قیمت گذاری شدند.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت فروش شیر خام با مشخصات 3.2 درصد چربی و بار میکروبی زیر 100 هزار را مبلغ 4500 تومان به ازای هر کیلوگرم درب دامداری تصویب کرد که بر همین اساس 10 قلم محصول لبنی قیمت گذاری شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد تنظیم بازار قیمت فروش شیر خام با مشخصات 3.2 درصد چربی و بار میکروبی زیر 100 هزار را مبلغ 4500 تومان به ازای هر کیلوگرم درب دامداری تصویب کرد که بر همین اساس 10 قلم محصول لبنی قیمت گذاری شدند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
غپاک طی یک شفاف سازی از دریافت مجوز افزایش قیمت 47 درصدی شیر خام خبر داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت شیر دوباره افزایش یافت. در یک هفته گذشته این دومین بار است که شیر گران می شود. به گزارش کاماپرس، روز چهارشنبه 28 آبان ماه اعلام شد قیمت هر کیلو شیر خام 4 هزار و 150 تومان شده است. حالا این قیمت دوباره بیشتر شده است ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :در حالی که هفته گذشته اعلام شد طی توافق صورت گرفته میان دو تشکل لبنی، سازمان حمایت، معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی و معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی قیمت شیرخام 4,150 تومان تعیین شد ولی ستاد تنظیم بازار مجدداً قیمت شیرخام را به ازای هر کیلوگرم درب دامداری به 4 ...
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در مصوبه ستاد تنظیم بازار در مورد تعیین قیمت شیرخام آمده است: با توجه به درخواست تشکل ها و انجمن های مربوطه و وزارت جهاد کشاورزی برای اصلاح نرخ شیرخام و محاسبه سهم اثر نرخ جدید نهاده ها و سایر هزینه های تولید کمیته مربوطه با مسئولیت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تشکیل و ...
اقتصاد آنلاین / فودنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت مصوب نهایی تعیین شده از سوی ستاد تنظیم بازار برای هر لیتر شیر خام 4 هزار و 500 تومان است.
اقتصاد ایران: معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: کمبود نهاده های دامی از جمله کنجاله سویا, جو و ذرت علت افزایش 55 درصدی قیمت شیر خام بوده است.
بر اساس آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب شیرخام از درب دامداری ها کیلویی4500تومان شد.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
افزایش 40 درصدی قیمت لبنیات شوک جدیدی است که به بازار و مردم وارد شده است و اینطور که سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی عنوان می کند افزایش قیمت شیرخام از سوی دامداری ها یکی از دلایل اصلی چنین افزایش قیمتی است