جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۰۶Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش تصادفات»

پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جانشین پلیس راه استان کرمان اعلام کرد تا آبان 1400، 50 کشته و 400 مجروح در تصادفات جاده ای بم رقم خورد. به گزارش ایسنا، سرهنگ پیام محمدی گفت: سال گذشته رتبه دوم کشوری را در کاهش تصادفات کسب کردیم. رتبه اول تصادفات استانی را محور کرمان- بم به خود اختصاص داده است ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تصادف حیوانات با خودروها مشکلی جدی در برخی کشورها است و هزینه های مادی و معنوی زیادی را به جوامع و رانندگان تحمیل می کند. به منظور یافتن راه حلی طبیعی برای این مشکل زیرساختی، تیمی از آکادمی ملی علوم آمریکا PNAS مطالعه ای را روی گرگ ها انجام دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: یکی از راهکار های موثر در کاهش تصادفات در راه های استان، افزایش مدت ماندگاری مسافر از طریق معرفی پتانسیل های گردشگری و ارتقاء خدمات بین راهی است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۰    
رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی با تاکید بر نقش محوری فرهنگ سازی درکاهش تصادفات، گفت: باید با کار و مشارکت همگانی، مرگ و میر ناشی از تصادفات را کم کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۰    
یزد- ایرنا- رییس پلیس راه استان یزد، سرعت غیرمجاز را عامل اصلی حوادث ناگوار رانندگی در جاده پرخطر خضرآباد شهرستان اشکذر اعلام کرد و خواستار چاره اندیشی برای کاهش تصادفات منجر به فوت و مصدومیت در این مسیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: تکمیل پروژه بزرگراهی اردبیل – پارس آباد با هدف کاهش تصادفات و حجم ترافیک در اولویت برنامه ریزی ها قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: توسعه بزرگراه اردبیل به مشگین شهر و پارس آباد با هدف کاهش بار ترافیکی این مسیر و تصادفات مرگبار در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه چنانچه ساربان در قبال شترهایی که دارد، احساس مسئولیت کند، آمار تصادفات در این زمینه کاهش خواهد یافت، گفت: آموزش و فرهنگ سازی در کنار مدیریت خوب و تکمیل زیرساخت های جاده ای موجب کاهش تصادفات می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۱    
ملانوری گفت: آموزش و فرهنگ سازی در کنار مدیریت خوب و تکمیل زیرساخت های جاده ای موجب کاهش تصادفات می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
باقری با اشاره به اهمی ایجاد پارک ترافیک برای آموزش الگوی رفتاری درست در بحث رانندگی، گفت: در بحث کنترل ترافیکی همه مسئولان و مردم باید کمک کنند، برای پیشگیری از تصادفات هر چقدر توان داریم باید بگذاریم، تا شاهد از دست رفتن عزیزانمان نباشیم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای ترافیک استان بر ضرورت ارتقای ایمنی و کاهش تصادفات تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از امضای شش قرارداد لکه گیری و روکش آسفالت در محدوده آزادراه کرج- قزوین خبر داد و گفت: اجرای این پروژه ها نقش موثری در کاهش تصادفات رانندگی و بهبود عبور و مرور وسایل نقلیه دارد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به آمادگی پلیس بیش از پیش در خدمت رسانی به مردم، گفت: حضور پلیس در جاده ها در کاهش تلفات تاثیرگذار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: توسعه بزرگراه ها در شمال و جنوب استان اردبیل در کاهش تصادفات نقش اصلی را داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به کاهش تصادفات فوتی و جرحی استان، علت بیشترین تصادفات جرحی و فوتی در جاده ها را سبقت غیر مجاز و خواب آلودگی حین رانندگی بیان کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۲:۰۶    
فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه ترافیک تهران حل شدنی است، گفت: ما برای حل مشکلات ترافیکی و کاهش تصادفات دست همکاری به سوی نخبگان کشور دراز می کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
صالحی گفت: نتیجه توسعه صنعت ریلی کشور، کاهش تصادفات رانندگی و کاهش مصرف سوخت است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۹    
طرح زمستانی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، برای کاهش تصادفات از امروز دوشنبه، اول آذر در جاده های سراسر کشور آغاز شد. طرح زمستانی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، برای کاهش تصادفات از امروز دوشنبه، اول آذر در جاده های سراسر کشور آغاز شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۱    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری: طرح جامع کاهش تصادفات ترافیکی در استان گلستان در دستور کار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون سیاسی استانداری ایلام گفت: از جمله اهداف طرح زمستانه پلیس تسهیل تردد جاده ای برای مردم، ایمن سازی جاده و کاهش تصادفات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کاهش تصادفات رانندگی به عنوان یکی از اهداف پلیس گفت: جانباختگان ناشی از حوادث رانندگی در استان طی سالجاری 12 درصد کاهش یافت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ سردار حسین اشتری در رزمایش طرح زمستانی ترافیکی 1400 در دانشگاه نیروی انتظامی افزود: تلاش ما این است که در تصادفات جاده ای کمترین تلفات را داشته باشیم و یکی از خواسته ها و دغدغه های فرماندهی کل قوا نیز این است که این تصادفات به حداقل یا صفر برسد و تمام تلاش همکاران ما این است که ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: تقاضای ما از نخبگان کشور این است که کمک کنند تا با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز کاهش تصادفات داشته باشیم و مشکل ترافیک را در شهرهای بزرگ و تهران حل کنیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح زمستانی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، برای کاهش تصادفات از امروز دوشنبه، اول آذر در جاده های سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۵    
سردار اشتری با اشاره به بیانات امام خامنه ای در خصوص موضوع ترافیک و به کارگیری نخبگان برای حل این مشکل گفت: از نخبگان درخواست داریم در این حوزه به پلیس کمک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اطلاع رسانی و کنترل سرعت در کاهش تصادفات ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان بر نقش آموزش و فرهنگسازی در کاهش تصادفات جاده ای تأکید کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۱    
مدیر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: ارتقاء مهارت های رانندگی و شرکت در دوره های آموزشی به روزآوری شده، از مهمترین عوامل پیشگیری از بروز تصادفات و کاهش آمار جانباختگان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از تدوین کتابچه راهبری کاهش تصادفات رانندگی در این استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۴    
استاندار اصفهان دردومین جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات استان اصفهان گفت: امیدواریم با بهره گیری از تکنولوژی شاهد پلیس در صحنه و کاهش زمان رسیدگی به تصادفات مطابق استاندارد جهانی شود و کیفی سازی خودروهای از اولویت خارج نشود.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاهش تصادفات درون و برون شهری مهمترین موضوع دومین جلسه شورای راهبردی تصادفات بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از اجرای پایلوت طرح تقویت نور گذرگاه های عابر پیاده در این شهر به منظور کاهش تصادفات درون شهری خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی تعامل و هماهنگی گسترده ای در راستای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۲    
تصادفات جاده ای و مرگ و میر ناشی از آن یکی از مشکلات و معضلات کشور است که دستگاه ها و نهاد های مختلفی را درگیر خود کرده تا این روند کاهش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: پروژه مالچ پاشی در 963 هکتار از کانون فرسایش بادی شهرستان طبس با هدف کاهش تصادفات جاده ای و حفاظت از جان و مال مردم اجرا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمدحسین حمیدی گفت: نباید از حوزه ایمن سازی شبکه معابر غافل باشیم و برنامه های زیادی را همراه با شهرداری انجام دهیم که شهری ایمن تر از گذشته داشته باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین علی اکبری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اقدامات متعددی برای اصلاح این نقاط در استان انجام شده است که در زمان حاضر تنها 13 نقطه حادثه خیز نیاز به عملیات اجرایی برای اصلاح دارد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان رامسر، با حضور شمس رئیس اداره بهزیستی شهرستان رامسر، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ ترافیک توسط رئیس اداره آموزش پلیس راه استان مازندران ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: مسعود طبیبی به موضوع استانداردسازی سرعت کاه ها در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مشکلات معابر شهری، سرعت کاه ها غیراستاندارد بوده که عامل بعضی از تصادفات در سطح شهر است که با آیین نامه ها و نظام نامه ها تفاوت بسیاری دارد. ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه 4500 دوربین تخلفات رانندگان را در سطح جاده های کشور ثبت می کنند، گفت: از فروردین تا پایان مهر سال جاری، 8215 نفر بر تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده اند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سرهنگ علی همه خانی با بیان اینکه یکی از دغدغه های پلیس در حوزه اطلاع رسانی، فرهنگ سازی از طریق رسانه ها و مدیوم های مختلف است، گفت: در تلاشیم تا از این طریق بتوانیم در بحث آموزش و فرهنگ ترافیک به کاهش آمار تلفات برسیم اما متاسفانه گویا مردم در خصوص مباحث ترافیکی و به خصوص کاهش ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا میزان مسئولیت دستگاه های مختلف در حوزه حوادث ترافیکی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: راه، انسان، وسایل نقلیه و شرایط جوی چهار عامل شکل گیری سوانح و حوادث رانندگی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
عباسی از افزایش 17 درصدی تصادفات درون شهری خراسان جنوبی خبر داد و افزود: کاهش تصادفات استان، عزم جدی همه دستگاه های مسئول در امر ترافیک را می طلبد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۴    
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل به منظور افزایش ایمنی کاربران جاده ای و کاهش تصادفات رانندگی پروژه های گسترده ای را در حوزه توسعه بزرگراه در استان در اولویت کاری خود قرار داده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدحسین رحیمی زاده، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، با موضوع بررسی علل و عوامل حوادث رانندگی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی به پرسشی درباره واقع شدن مسجد در طرح تخریب پاسخ گفته است. به گزارش شفقنا متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: سؤال: اگر مسجدی در طرح توسعه ی خیابان قرار گیرد و احداث خیابان و عمران شهر و کاهش تصادفات و ترافیک، منوط به تخریب مسجد باشد، حکم شرعی آن چیست؟ ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 14 از اعمال اصلاح هندسی در نقاط حادثه خیز به منظور ایمن سازی محورهای عبوری مهم از جمله بزرگراه امام علی(ع) و خاوران خبر داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در حاشیه نشست فصلی روسای پلیس راهور و راه استان ها و معاونین ستادی پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: امروزه به همت نیروی انتظامی و پلیس راهور کاهش تصادفات مشهود است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: 30 دستگاه در کاهش تصادفات نقش دارند و اگر این دستگاه ها وظیفه خود را انجام دهند، شاهد کاهش تصادفات خواهیم شد.