چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۶:۱۶Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش تصادفات»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
همتی گفت: پیگیر دوباند شدن جاده زرند به مسجد ابوالفضل العباس (ع) هستیم که این مهم بر سهولت تردد و کاهش تصادفات جاده ای اثر گذار است.
معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: امیدواریم افزایش نرخ جرایم رانندگی بازدارندگی لازم را برای معدود افراد قانون گریز ایجاد و کاهش تصادفات و جان باختگان ناشی از آن را در پی داشته باشد.
معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: امیدواریم افزایش نرخ جرایم رانندگی بازدارندگی لازم را برای معدود افراد قانون گریز ایجاد و کاهش تصادفات و جان باختگان ناشی از آن را در پی داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به افزایش جریمه های رانندگی گفت: پلیس این موضوع را نقطه عطفی برای کاهش تخلفات رانندگی و کاهش تصادفات می داند.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با بیان اینکه بروز حوادث رانندگی به تعبیری نتیجه یک تخلف است، گفت: پیشگیری از رفتارهای پرخطر رانندگی که منجر به تصادفات و فوت افراد می شود یکی از وظایف پلیس است و به همین منظور با استفاده از روش های هوشمند نسبت به کنترل تخلفات اقدام می کند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۰    
آزادراه زنجان تبریز با هدف کاهش تصادفات رانندگی و کاهش مسیر و زمان رانندگان در سال 1392 احداث شد. از آن سال ها زمان زیادی می گذرد اما با این حال بزرگترین مشکل یعنی وضعیت بد جاده ها همچنان هست. حالا بعد از گذشت 10 سال از زمان احداث، امکان پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی فراهم شده ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وحیدی : با اشاره به حوادث جاده ای، از نصب دوربین های کنترل سرعت برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در کشور عراق برای اربعین سال 1403، قدردانی کرد و گفت: کشور عراق می تواند از تجربیات پلیس راهور جمهوری اسلامی ایران نیز بهره گیرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۹:۲۲    
رئیس پلیس راهور فراجا ارتقاء تجهیزات مراکز بیمارستانی و اورژانس، رفع نقاط حادثه خیز جاده ای و افزایش کیفیت خودروها را جزو عوامل موثر در کاهش تصادفات و خساراتی جانی ناشی از آن برشمرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا ارتقای تجهیزات مراکز بیمارستانی و اورژانس، رفع نقاط حادثه خیز جاده ای و افزایش کیفیت خودروها را جزو عوامل موثر در کاهش تصادفات و خساراتی جانی ناشی از آن برشمرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس بازدید انجام شده در ابتدای سال 1402 و برگزاری نشست ها و اولویت بندی موضوعات و تاکید بر مساعدت از سوی وزیر راه و شهرسازی ، تاکنون بیش از 500 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای ایمن سازی و آشکارسازی راه جهت تردد روان کاربران جاده ای و کاهش تصادفات و حفاظت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان، گفت: کردستان جزو استان های برتر کشور در زمینه کاهش تصادفات جاده ای در سال گذشته بوده است.
قزوین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۱    
استاندار قزوین گفت: موارد اولویت دار طرح کاهش تصادفات جاده ای باید طی 2 ماه آینده توسط دستگاه های ذی ربط تعیین تکلیف شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۵    
رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: زنجان با کاهش 16 درصدی تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی، رتبه سوم کشوری کاهش تصادفات برون شهری و روستایی را در سال 1402 کسب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- رییس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: زنجان با کاهش 16 درصدی تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی، رتبه سوم کشوری کاهش تصادفات برون شهری و روستایی را در سال 1402 کسب کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: معاون حمل و نقل ترافیک منطقه دو گفت: خط کشی ترافیکی معابر منطقه با هدف ایمن سازی معابر، روان سازی ترافیک، تفکیک خطوط عبوری و کاهش تصادفات رانندگی انجام شد.
رییس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: زنجان با کاهش 16 درصدی تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی، رتبه سوم کشوری کاهش تصادفات برون شهری و روستایی در سال 1402 را کسب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا ضمن حضور در پای صندوق رای تاکید کرد: رئیس جمهور آینده توجه ویژه ای به موضوع کاهش قربانیان و خسارات مالی ناشی از تصادفات داشته باشد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷    
یکی از مهمترین نیازهای زیرساختی در رفسنجان توسعه جاده ها و ساماندهی آن ها در راستای ایمن بخشی و کاهش تصادفات است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان یکی از مهمترین نیازهای زیرساختی در رفسنجان توسعه جاده ها و ساماندهی آن ها در راستای ایمن بخشی و کاهش تصادفات است. جاده های رفسنجان از جمله جاده نوق و داوران نقش مهمی در فرایند توسعه همه جانبه شهرستان دارند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: در دولت سیزدهم بیش از 350 پروژه راهداری در البرز اجرا شد و در حوزه ایمنی راه ها موفق شدیم رتبه دوم کشور در کاهش تلفات تصادفات جاده ای را به دست آوریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: طرح توقیف ساعتی خودروها با هدف کاهش تصادفات و با همکاری پلیس راهور در سطح شهر قزوین اجرایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در راستای ارتقای ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات و به منظور افزایش نظارت بر تردد خودروها و کنترل سرعت غیرمجاز 18سامانه جدید ثبت تخلف در محورهای استان ایلام نصب و راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۷:۳۵    
تردد عابران پیاده از مکان های مشخص شده و ایمن، یکی از علل کاهش تصادفات است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۱    
جشن غدیر و همایش کاهش تصادفات کودکان و نوجوانان موتورسوار با همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز دیلم و راهنمایی و رانندگی شهرستان دیلم برگزار شد .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ عین الله جهانی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حوزه کاهش تصادفات و ارتقاء ایمنی ترافیک گفت: من بیش از 35 سال در پلیس راهور کشور سابقه خدمت دارم و در این سال ها تاکنون در هیچکدام از کاندیداهای ریاست جمهوری را ندیده ام که درباره حوزه حمل و نقل و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از آغاز طرح سفرهای تابستانی به منظور کنترل راه ها و کاهش تصادفات در استان خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدجواد حاجی حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک با بیان این مطلب ابراز داشت: به منظور افزایش ایمنی و کاهش تصادفات و در راستای نگهداشت بهینه معابر، بلوار میرداماد حدفاصل شریعتی تا ولیعصر(عج)، خیابان شریعتی حد فاصل صدر تا شهید سلیمانی، خیابان پاسداران حدفاصل بزرگراه همت تا صدر ...
رئیس اداره ایمنی راه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران اظهار کرد: با توجه به نقش خطوط ترافیکی در ارتقای ضریب ایمنی راه ها و کاهش تصادفات جاده ای در مسیرهای پُر تردد در سه ماه گذشته 500کیلومتر از جاده های مختلف ارتباطی استان خط کشی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با بیان اینکه امسال باید نهضت استفاده از سامانه های هوشمند در پلیس راهور باشد، گفت: این سامانه ها باید امنیت آفرین، اقتدار افزا و خدمات رسان به مردم باشند و تغییر محسوسی در شیوه های پلیس راهور ایجاد کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۶    
اصلاح کامل 23 نقطه حادثه خیز در محور های مواصلاتی استان آذربایجان غربی در دولت سیزدهم باهدف کاهش تصادفات جاده ای
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۷    
موتورسواران به تن هایی بیش از 40 درصد مصدومان تصادفات را تشکیل می دهند. طرح موتوریار با هدف افزایش آگاهی، کاهش تصادفات و ترویج رفتار های مسئولانه در میان موتورسواران طراحی شده است.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در جریان سفر دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان آران و بیدگل بلوار خلیج فارس با اعتبار320 میلیارد ریال با هدف تسهیل تردد و کاهش بار ترافیکی ورودی به این شهرستان و پروژه روشنایی بلوار شهید جندقیان با اعتبار 32 میلیارد ریال با هدف تسهیل تردد و کاهش تصادفات و ساماندهی نقاط حادثه خیز شهری به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
150 دوره آموزشی در راستای ارتقای ایمنی تردد و کاهش تصادفات رانندگی در محور های مواصلاتی خراسان جنوبی برای کاربران جاده ای آسیب پذیر برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ عباس مهاجر بسطامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته استان گلستان در بحث کاهش تصادفات توانست رتبه نخست را کسب کند.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری قم از نصب سرعتکاه های استاندارد در معابر سطح منطقه با هدف کاهش تصادفات و آرام سازی معابر شهری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -استاندار لرستان گفت: تمام دستگاه های اجرایی مرتبط باید زیرساخت های مورد نیاز را برای کاهش تصادفات در این استان ایجاد کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از اصلاح کامل 23 نقطه حادثه خیز در محور های مواصلاتی استان باهدف کاهش تصادفات جاده ای خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از خط کشی بیش از 500 کیلومتر راههای ارتباطی استان همدان خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، مهرداد آهکی در تشریح این خبر اظهارداشت: با توجه به نقش خطوط ترافیکی در ارتقا ضریب ایمنی راه ها، و کاهش تصادفات جاده ای در مسیرهای پُر تردد از ابتدای سال [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور کردستان گفت: سال گذشته 9 درصد کاهش تصادفات فوتی را در استان کردستان شاهد بودیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور کردستان گفت: سال گذشته 9 درصد کاهش تصادفات فوتی را در استان کردستان شاهد بودیم.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایتنا - پژوهشگران دانشگاه مریلند (UMD) از فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کرده اند تا راه هایی را برای حفظ سلامت مسافران جاده ها ارائه دهند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در دولت سیزدهم، با اجرای 21 پروژه شاخص راه سازی در این استان ضمن کاهش تصادفات رخ به رخ، شاهد تسهیل در رفت و آمد کاربران جاده ای بوده ایم.
مکران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پارسی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان: از پیشرفت 75 درصدی ساخت بزرگراه در محور زابل- زهک خبر داد. ساخت بزرگراه در این محور با هدف تسریع در رفت و آمد وسایل نقلیه و کاهش تصادفات جاده ای و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۶    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباره افزایش اثربخشی معاینه فنی در کاهش تصادفات گفت: افزایش درگاه های کنترلی برای بیمه شخص ثالث می تواند در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات در بحث کاهش تصادفات باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباره افزایش اثربخشی معاینه فنی در کاهش تصادفات گفت: افزایش درگاه های کنترلی برای بیمه شخص ثالث می تواند در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات در بحث کاهش تصادفات باشد.
درشصت و سومین نشست کمیسیون ایمنی راه های استان زنجان، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به اهتمام بیشتر دستگاه های دخیل برای کاهش تصادفات و تشکیل جلسات منظم ماهانه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
174 نقطه پرحادثه در جاده های فارس با هدف کاهش تصادفات اصلاح شد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ امیر طالبی روز شنبه با اشاره به شروع سفرهای تابستانی اظهار کرد: برخورد با تخلفات حادثه ساز توسط تیم های محسوس و نامحسوس در معابر درون شهری تاثیر بسیار زیادی در کاهش تصادفات و پیشگیری از حوادث رانندگی در شهرهای استان دارد. ...