دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۳:۱۶Sep 2020 28

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عصر دوشنبه حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر به همراه جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدیر حوزه علمیه خواهران این شهرستان رودسر با حضور در منزل خانم زمانی که چند روز پیش به دلیل انجام امر به معروف و نهی از منکر از سوی یک هنجار شکن مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود دلجویی کرد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ ساعت پیش    
برگزاری اولین دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر با هدف همگانی کردن امر به معروف و نهی از منکر
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۸    
امام جمعه دماوند گفت: شهدا اسناد انقلاب و چراغ های فروزانی هستند که راه امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با طاغوت را به ما نشان داده اند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار گردید. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۶    
حجت الاسلام احمد حاتمیان گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی هفته امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان به قید قرعه انتخاب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۵    
حسن فرزند کشاورزی ساده و از بچگی اهل کار و تلاش و زحمت و در محل زندگی اش هم اهل امر به معروف و نهی از منکر بود. از اراذل و اوباش و اشرار، ترسی نداشت. بسیار شجاع و دلیر بود و عاقبت طی شناسایی خط نبرد با گلوله تانک دشمن به مقام والای شهادت رسید.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۱    
برگزاری اهل بیت(ع) ابنا / سرویس صفحات فرهنگی: کلامی دل نشین از آیت الله آقا مجتبی تهرانی.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری با اشاره به گروه بندی نیروهای این ستاد گفت: هر گروه با محوریت مسجد محل، ظرفیت ها و مشکلات منطقه خود را شناسایی و پس از جمع بندی اقدام به مطالبه گری می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
جلسه حلقه صالحین شورای پایگاه ریحانه النبی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و ارائه راهکارهای موثر جهت افزایش اثر گذاری امر به معروف و نهی از منکر در محدوده پایگاه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری گفت: بنده نقد جدی به صدا و سیمای استان دارم که چرا هیچ برنامه ی موثری در زمینه مطالبه گری ندارد و نتوانسته در این زمینه میدان داری کند و نقدهای مردمی را در فضای رسانه به گوش مسؤولان برساند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ارسلان زارع روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی گیلان با موضوع عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: عفاف و حجاب لازم و ملزوم یکدیگر و به مثابه دو بال برای کمال آدمی است؛ لذا باید توجه داشته باشیم که پرداختن به این موضوع فرهنگی و اجتماعی، اهتمام و تعامل همه متولیان فرهنگی ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عبّاس خانواده را دلداری می دادوخبر شهادت خویش را اعلام کرد و از خانواده خصوصاً پدر خواست که گریه و بی تابی نکند و خون شهدا را با امر به معروف و نهی از منکر ،با سفارش حجاب و عمل به احکام دین پاسداری نماید
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان بیان کرد: حجاب و عفاف یکی از امور مربوط به امر به معروف و نهی از منکر و نیازمند عرفی شدن و پذیرش اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در نشست شورای فرهنگ عمومی گیلان بر ضرورت بهره گیری از سلایق مختلف فرهنگی و اجتماعی در حوزه عفاف و حجاب و همچنین امربه معروف و نهی از منکر تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر مشارکت اندیشمندان برای ترویج ارزش های اسلامی گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر تنها در عفاف و حجاب خلاصه نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از احضار لیدرهای حرکت های خلاف شرع و قانون به دادستانی خبر داد و گفت: در راستای اجرای گشت های امر به معروف و نهی از منکر در فضای فیزیکی جامعه و فضای مجازی با مشاهده اقدامات غیرقانونی و متعارض با ارزش های دینی و اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر اصفهان گفت: در بحث عفاف و حجاب همه ساکت نشسته و زمانی هم که حرفی می زنیم گفته می شود چرا فقط به حجاب و عفاف می پردازید، در حالی که به دست درازی ها به بیت المال هم پرداخته ایم، دزدی چشم زمانی اتفاق می افتد که بی حیایی در جامعه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: در شرع مقدس اسلامی سرک کشیدن در زندگی خصوصی افراد جایز نیست و حکومت اسلامی موظف است تنها برای احیاء معروف ها و جلوگیری از منکرات در جامعه اقدام کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۲    
آیت الله عبادی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک مسئله ناشناخته نیست بلکه یک مسئله قابل تعریف بر اساس حب است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۵    
خراسان جنوبی - حجت الاسلام میرزایی گفت: اگر امربه معروف و نهی از منکر در جامعه به طور صحیح تبیین و تشریح شود شاهد کارسازترین و کارآمدترین نوع تعامل اجتماعی می شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۴    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: جدیتی برای اجرای فریضه امربه معروف و نهی از منکر در جامعه وجود ندارد و عمل به امربه معروف در حد شعار باقی مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید از درون خانواده رشد کرده و جدی گرفته شود، گفت: این فریضه یک نوع فرهنگ عمومی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- قائم مقام دبیر و معاون اجتماعی مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه ذات کار خبرنگاری امربه معروف و نهی ازمنکر است گفت: سعه صدر ما در ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر باید برای مردم و مسئولان الگو باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۸    
سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: انجام فرضیه امر به معروف و نهی از منکر به منظور نشر نیکی ها بیش از پیش مورد توجه آحاد مردم و مسوولان قرار بگیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ترکاشوند گفت: اگر بتوانیم مطالبه گری را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم موج عظیم مردم به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر می پیوندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - قائم مقام دبیر و معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رسانه ای است و بر همین اساس معاونت رسانه، فرهنگ سازی و آموزش و معاونت اجتماعی و مطالبه گری در این ستاد ایجاد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک ستاد فرهنگ ساز، بستر ساز، آموزشی و حمایتی است برای اینکه مردم وظیفه خود را بدانند و به آن عمل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۶    
شیعه همیشه تاریخ، انقلابی بوده است، زیرا الگویی زیبا و عالی برای جانفشانی دارد. شیعه از امام خود می آموزد که سنّت امر به معروف و نهی از منکر - یکی از اصلی ترین واجبات الهی- را در جامعه جاری کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۶    
نشست دبیران استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سالن جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حضور آیت الله صدیقی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۷    
ایسنا/قم امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است که به فراموشی سپرده شده. امام حسین علیه السلام برای انجام این کار از جان خود گذشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۶    
بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: ریشه اصلی امر به معروف و نهی از منکر، دلسوزی بوده و این دو فریضه بر آحاد مردم واجب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۴    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه "فضای جامعه برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر ضعیف شده است" گفت: بستر قانونی برای ترویج امر به معروف در جامعه فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب اینگونه بودند مردان مرد خاطرات، یادداشت ها و دست نوشته های شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران جنگ به تصویر می کشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۶    
نمایشگاه عکس و پوستر عاشورایی امر به معروف و نهی ازمنکر و گرامیداشت ماه محرم و صفر توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا و در کنار قبور مطهر شهدای گمنام دایر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۶    
همدان - حجت الاسلام والمسلمین شعبانی با بیان اینکه نباید در مقابل ظلم و گناه بی تفاوت و منفعل باشیم، گفت: باید سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه توسعه دهیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست تبیین مهارت و روش های امر به معروف و نهی از منکر همچنین کاهش آسیب های اجتماعی در دستگاه های اداری برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۵    
صبح امروز جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیلم با حضور اعضاء ستاد در دفتر امام جمعه برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تربت جام تاکید کرد: ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی درجامعه نشات گرفته از فراموشی امربه معروف و نهی از منکر درجامعه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان با حضور نماینده، ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئولان ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر خوزستان در دفتر خبرگزاری تسنیم حضور پیدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی بابیان اینکه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس یک رسانه هستند، گفت: رسانه از ابتدا در انقلاب اسلامی و در هشت سال دفاع مقدس در زمینه تبیین ارزش ها و انتقال مفاهیم نقش شاخص و مهمی برعهده داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹    
فرمانده سپاه اقلید با بیان اینکه افزایش گران فروشی، کم فروشی، رباخواری، بدحجابی، اختلاس و... در جامعه، نتیجه توجه نکردن به امربه معروف و نهی ازمنکر است، تصریح کرد: توجه نکردن به این دو فریضه الهی موجب ترویج و غلبه تفکر و فرهنگ اشرار در جامعه می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲    
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در همایش شب خاطره در موسسه فرهنگی قدس گفت: هشت سال دفاع مقدس یک گنج بی پایان است و هرچه به پیش می رویم به گنج ها و دستاوردهای بیشتری از آن دست پیدا می کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۹    
راستی آقای ذوالنوری در برابر امر به معروف و نهی از منکر وزیر جوان لبخند زد حتماً او هم در برابر این امر به معروف عصبی نخواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) کمک نکردن به انسان های رنج دیده، ترک یاری مظلوم و ترک امر به معروف و نهی از منکر را سبب نزول بلا در جامعه عنوان کرد و گفت: امیرالمؤمنین(ع) فرمودند زکات حاکمیت و افرادی که قدرت در دستشان است رسیدگی به انسان های رنج دیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: تشکیل دبیرخانه دانشگاهیان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه می تواند حلقه گمشده ارتباط فرهنگی در تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی را معرفی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۹    
گروه استان ها- معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی با بیان اینکه "مطالبه گری مهمترین اولویت در حوزه امر به معروف در استان مرکزی است" گفت: مسئله محوری در استان مرکزی باید جایگزین رویدادمحوری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در تجلیل از سربازان مامور و امریه این ستاد به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس ضمن گرامی داشت این ایام گفت ...
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱    
کلام تازه | دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلبهار بیان کرد: قانون به همه مردم این اجازه را داده است که نسبت به مسائل منکرات در هر جایی یا برای هر کسی بی تفاوت نباشند و می توانند به صورتی که متعرض به حیثیت، آبرو، جان و مال کسی نباشد، افراد را ارشاد کنند.