پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۱:۱۱Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آپارتمان نوساز»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 110 متری و نوساز، واقع در منطقه کارون، به مبلغ 2 میلیارد و 550 میلیون تومان به فروش می رسد.
گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوسازی که طی یک ماه اخیر در شرق تهران معامله شده است، می پردازد.
گزارش پیش رو به بررسی جزییات معاملاتی که طی پاییز سال جاری در منطقه2 شهرداری تهران انجام شده است، می پردازد؛
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های پنج ساله که طی یک ماه اخیر در شهر تهران معامله شده است، می پردازد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مشاوران املاک در مناطق مصرفی پایتخت نیز عنوان می کنند در روزهای اخیر تعداد مراجعات حضوری و تلفنی به بنگاه ها برای جست و جوی ملک به شدت کاهش پیدا کرده است.
رهن و اجاره واحدهای مسکونی برای متقاضیان املاک نوساز در بین فایل های پیشنهادی از سوی موجران در مناطق مختلف قابل جست وجو هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوساز در محله های شمالی تهران خواهیم پرداخت؛
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوسازی که طی 45روز اخیر در غرب تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت؛
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوسازی که طی یک ماه اخیر در شرق تهران معامله شده است، می پردازد؛
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رهن و اجاره واحدهای نوساز در نیمه جنوبی پایتخت با کمبود فایل خودنمایی می کند. بررسی بازار رهن و اجاره املاک در مناطق نیمه جنوبی پایتخت از کمبود فایل های اجاره واحدهای مسکونی نوساز حکایت دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوسازی که طی یک ماه اخیر در منطقه6 تهران یا همان قلب پایتخت معامله شده است، می پردازد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : منطقه 5 تهران بیشترین معاملات ملکی را به خود اختصاص می دهد به طوری که در مهر امسال از بیش از 8600 معامله مناطق بیست و دوگانه تهران، بیش از 1200 معامله مربوط به این منطقه بوده است. منبع: دنیای اقتصاد
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۶:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در مجموع برآیند بررسی ها نشان می دهد کف قیمت ملک (واحد مسکونی) نوساز در این منطقه غالبا بین 3 میلیارد تومان تا 3 میلیارد و 500 میلیون تومان برای واحد های مسکونی با مساحت کمتر از 90 مترمربع است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان های نوساز در شرق تهران می پردازد.
برترین ها / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: حجم آپارتمان های با سن بنای کمتر از 10 سال در بنگاه های پایتخت انگشت شمار شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مهم ترین سرتیترهای صفحه های اقتصادی مطبوعات 7 آبان در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است: حاجی: گرانفروشان را هم ردیف ضدانقلاب می دانیم/ افزایش حق مسکن کارگران متاهل به 4 هزار تومان/ پیشنهاد 4 نوع نرخ ارز برای بودجه سال 81/ هزینه خرید آپارتمان نوساز در تهران در سال 90
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ارزش سرمایه گذاری در مسکن با خرید آپارتمان نوساز در اندیشه بسیار بیشتر از سودآوری سرمایه گذاری در بازار بورس است. بله... این جمله به گوش افرادی آشنا است که بارها تصمیم داشته اند تا دارایی خود را در یک حوزه ی مطمئن سرمایه گذاری کنند ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت های پیشنهادی فروش آپارتمان مسکونی در مناطق 9 و 10 طی چند روز اخیر گردآوری شده که نشان می دهد صرف نظر از معدود قیمت های تند اعلامی، عموم فایل ها به بهای کمتر از میانگین قیمت مسکن در پایتخت یا حول وحوش این میانگین (مترمربعی 23 میلیون تومان) عرضه شده اند و از طرفی آپارتمان نوساز نیز ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: فایل های فروش رفته قطعی در شهریور ماه امسال نشان می دهد خریداران از آپارتمان های نوسازی استقبال کرده اند که قیمت پیشنهادی با قیمت های منصفانه تری بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۶    
قیمت مسکن در منطقه سه تهران برای واحدهای نوساز از متری 45میلیون تومان شروع شده و به متری 75میلیون تومان هم می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
برای خرید یک واحد آپارتمان نوساز در شمال تهران، حداقل 30میلیون برای هر متر مربع تومان سرمایه مورد نیاز است که این رقم در برخی موارد به بالای 100میلیون تومان هم می رسد و این موضوع سبب تجربه رکودی سنگین در بازار مسکن شده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ساعت 24-بررسی تازه ترین فایل های بنگاه های ملکی حاکی از این است که در گروه آپارتمان های نقلی، عرضه آپارتمان نوساز و کلیدنخورده بسیار کم تعداد و در برخی از محله های مصرفی صفر است.
بررسی تازه ترین فایل های بنگاه های ملکی حاکی از این است که در گروه آپارتمان های نقلی، عرضه آپارتمان نوساز و کلیدنخورده بسیار کم تعداد و در برخی از محله های مصرفی صفر است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
براساس بررسی های به عمل آمده از آخرین وضعیت بازار مسکن با استناد به اطلاعات مربوط به فایل های عرضه شده به بازار فروش مسکن در هفته های گذشته و همچنین بر مبنای اظهارات واسطه های معاملات مسکن شهر تهران ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نارمک محله ای در شمال شرق تهران است که در منطقه 4 و 8 شهرداری تهران قرار گرفته است و یکی از بهترین محله های تهران از نظر دسترسی محسوب می شود. قیمت آپارتمان نوساز در این منطقه بین 30 تا 55میلیون تومان متغیر است.
با وجود اینکه در برخی از نقاط بازار مسکن، روند افزایش قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان متوقف شده است، اما برخی از فروشنده ها و سازنده ها که عرضه کننده واحدهای نوساز به شمار می آیند ...
بررسی فایل های موجود نزد بنگاه های ملکی نشان می دهد در روزهای اخیر تمایل سازنده های فعال در مناطق شرق و جنوب شرقی تهران به عرضه آپارتمان نوساز به مراتب بیشتر از سازنده های مناطق مصرفی غرب تهران است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ادامه روند افزایش نرخ ارز در بازار سبب شده فروشنده های آپارتمان های نوساز نیز قیمت های اعلامی خود را به اصطلاح واسطه ها، لحظه ای تغییر دهند و در یک هفته ممکن است چند نوبت قیمت پیشنهادی فروش یک واحد توسط سازنده تغییر کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تابستان فصل داغ جابجایی است. بررسی خبرنگار اقتصادآنلاین از نرخ رهن و اجاره ثبت یک رکورد در شمال تهران را نشان می دهد. رهن کامل یک آپارتمان نوساز 220متری، 3خوابه در بوکان نیاوران(منطقه1) برابر با 2میلیارد تومان در تیرماه99 قیمت گذاشته شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - محبوبه قرمزچشمه ؛ نیاوران در منطقه 1 شهرداری تهران و از جمله محلات محبوب برای اعیان نشینان است. از شرق با دارآباد، شمال با ارتفاعات کلک چال، از غرب با تجریش و از جنوب با فرمانیه و کامرانیه هم مرز است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - محبوبه قرمزچشمه ؛ خیابان پیروزی تهران یکی از قدیمی ترین محلات تهران است که قیمت مسکن در آن با احداث اتوبان امام علی افزایش یافت. سرآسیاب، چهارصد دستگاه، بلوار ابوذر، دولاب، سلیمانیه، کوی بانک رهنی، صد دستگاه، پرستار، از جمله محلات نام آشنا و قدیمی خیابان پیروزی است ...
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۷:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: با وجود اینکه قیمت های تند پیشنهادی فروش مسکن در گروه آپارتمان های نوساز، گروهی از متقاضیان مسکن را از جست وجوی این آپارتمان ها منصرف کرده است، اما همچنان به اذعان واسطه های ملکی یک گروه از متقاضیان خرید خانه تنها به جست وجوی آپارتمان در گروه کلید نخورده ها می پردازند.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گزارش های میدانی خبرنگار اقتصاد آنلاین از نرخ معاملات مسکن در سطح منطقه یک تهران حاکی از آن است که هر متر مربع آپارتمان در محله ولنجک شهرداری منطقه یک بین 45 تا 90 میلیون تومان در حال معامله است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان / قیمت مسکن / اقتصادی رکنا: قیمت آپارتمان نوساز در منطقه 9 تهران طبق معاملات انجام شده اعلام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در شرق تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه هفت تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۹:۳۷    
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه شش تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه چهار تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه یک تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در جنوب تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک پایتخت، آپارتمان های نوساز در منطقه سهروردی تهران قیمت جدید آپارتمان نوساز در شرق تهران +جدول قیمت جدید آپارتمان نوساز در شرق تهران +جدول اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کانون عرضه آپارتمان های نوساز در بازار مسکن کنونی، مناطق نسبتا گران قیمت تهران و املاک بزرگ متراژ با مساحت بیش از 100 مترمربع است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف تهران طی خرداد ماه 99 است. به دلیل نوسان بازار، قیمت ها در بازه قیمتی نوشته شده اند.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین- فائزه بهرامی: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در تنکابن طی ادیبهشت ماه 99 است.