پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۴۹Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیات علمی دانشگاه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هشت هزار و 965 نفر از نخبگان ایرانی خارج از کشور در پنج سال گذشته برای مشارکت در سامانه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ثبت نام کردند که 602 نفر از آنها به اعضای هیات علمی دانشگاه های برتر ایران پیوستند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: سیدعلی کرامتی مقدم، نویسنده، شاعر و مدرس دانشگاه بر اثر ابتلا به کرونا در 48 سالگی از دنیا رفت. به گزارش فکرشهر از ایسنا، انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی در این باره نوشت ...
رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به جزء 2 بند و تبصره 2 ماده واحده قانون بودجه امسال اعلام کرد اعمال همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها از این محل بدون تحقق منابع بند مذکور، غیرقانونی می باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: واکسیناسیون علیه کرونا برای استادان دانشگاه روز دوشنبه در دانشگاه اصفهان آغاز شد و تعداد دیگری از مراکز آموزش عالی استان نیز در صدد اجرای هرچه سریعتر آن هستند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نوبخت در آخرین پخش زنده اینستاگرامی خود در مقام رئیس سازمان برنامه و بودجه، گزارشی از پیگیری های انجام شده، در زمینه دائمی شدن همسان سازی، لایحه رتبه بندی معلمان و فوق العاده ویژه فرهنگیان، همسان سازی حقوق و مزایای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موارد دیگری که در ادامه آورده ایم ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۷    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: اولین المپیاد ورزشی همگانی مجازی تابستانه در دو بخش ویژه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: با هماهنگی های صورت گرفته، اعضای هیات علی و کارمندان این دانشگاه از امروز دوشنبه 11 مردادماه علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۳    
کارکنان اداری و اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و دبیر ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در دانشگاه فرهنگیان، از آغاز واکسیناسیون دانشجو معلمان این دانشگاه در سطح کشور از امروز شنبه 9 مرداد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۲    
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: واکسیناسیون تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد در برابر ویروس کرونا بدون محدودیت سنی در حال انجام است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وقتی افزایش حقوق اعضای هیات علمی را در چهارچوب وضع کلی اقتصاد ایران و تضعیف بیش از پیش طبقاتی نظیر کارگران بررسی کنیم، نیاز به اتخاذ رویکردی متوازن در تعیین دستمزدها، بیش از پیش حس می شود. امری که در صورت عدم لحاظ شدن، صرفا شکاف های طبقاتی را در کشورمان تشدید خواهد کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور توسعه شبکه زیست بوم نوآوری دانشگاه و تقویت فعالیت های مرکز نوآوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و سه شرکت اکو مزرعه سبز، شرکت های مهرآور و دانش سبز ماهان و نیز شتاب دهنده پرسیس ژن پار منعقد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس بسیج اساتید خوزستان گفت: بسیج اساتید با بهره گیری از اعضای هیات علمی دانشگاه های خوزستان سند برون رفت استان از بحران آب را تدوین کرده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه های استان گلستان با امضا یک نامه به مسوولان دولت، قوه قضایی و نهادهای نظارتی از آنها درخواست کردند تا نسبت به لغو اجرای طرح تله کابین در جنگل ناهارخوران گرگان اقدام کنند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدمهدی زاهدی در باره اخراج و تبدیل وضعیت 140 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور به کارمندی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور ادعا دارد که تعدادی از اعضای هیات علمی پیمانی خود را که حدود 140 نفر بوده و فاقد شرایط تبدیل وضعیت برای رسمی، آزمایشی و.. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما باید برای دانشگاه ها یک استاندارد مطلوب تعریف کنیم که البته تعریف هم شده است. بر اساس آن استاندارد صلاحیت عمومی و علمی افراد بررسی می شود، اما اکنون که دانشگاه پرونده این افراد را برای تبدیل وضع به هیات مرکزی جذب، ارسال کرده ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با اشاره به بهره برداری از 850 پروژه عمرانی حوزه ی آموزش عالی در دولت یازدهم و دوازدهم، گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر دو هزار و 500 میلیارد تومان در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گشایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از تبدیل وضعیت سه نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور به حالت کارمندی خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی تنها برای اعضای هیئت های علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم اجرایی شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران، این دانشگاه به عنوان نماد علمی کشور از همان ابتدا خواستگاه دانشمندان و اندیشمندان بسیاری بوده است که نام و نشان دانشگاه تهران را تبدیل به قدرت قلبی ملتی کرده که اتکای به آن غرور آفرین و سرمایه و آبروی ملی ایرانیان در جهان است. ...
خبرگزاری فارس: محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در قانون بودجه سال 1400 درخصوص همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم با حقوق اعضای هیأت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل خدمات پژوهشی و تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از کسب رتبه سوم و ثبت بیش از چهار هزار مقاله بین المللی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در سامانه علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله احمد مبلغی روز شنبه در جمع اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بروجرد که امروز 26 تیرماه در دانشگاه آزاد امام خمینی (ره) صورت گرفت، اظهار کرد: محوری ترین و اساسی ترین محور از حیث فکر و اندیشه قرآنی محور تجلی خداوند در خلق است. وی تصریح کرد: خداوند در انسان های بی شمار و در طبیعت به صورت محقق [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا- کرمان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم در شرق استان کرمان می گوید در نتیجه مراجعه زیاد بیماران کرونایی با کمبود تخت و محل تخت بستری و نیز نیروی پرستار مواجهیم به گونه ای که مجبور شده ایم اعضای هیات علمی دانشگاه نیز در بیمارستان خدمات پرستاری ارائه دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مصوباتی که نسبت به آن اعتراضاتی فراوانی شده، مربوط به مجوز خاص و تبعیض آمیز نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها می شود که می توانند فرزندان خود را پس از قبولی در دانشگاه با رعایت شرایط و ضوابطی به محل خدمت یا نزدیکترین محل به محل خدمت برای تحصیل منتقل کنند.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۴    
بنا به گزارش خبرنگار #اطلاعات_روز از خوزستان لیلا حاجی اقای نهم. تیر ماه 1400 و یک روز بعد از حضور در تحصنات صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه ازاد و قرائت بیانیه پایانی به ویروس مننژیت مبتلا شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تبعات مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش کشور در خصوص ممنوعیت تغییر رشته از کارشناسی به کارشناسی ارشد در گفتگو با دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران مورد بررسی قرار گرفت.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۲    
هیات عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها به محل خدمت عضو هیات علمی را باطل کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق بند 2 دستورالعمل اجرایی مصوبه جلسه 735 مورخ 92/4/25 شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی به شماره 69312 مورخ 92/5/14 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اعضای هیات علمی پژوهشگاه ها در نامه ای به رئیس مجلس خواستار پیگیری در اجرای طرح همسان سازی حقوق هیات علمی شدند.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسنی دبیر هیأت ممیزه دانشگاه پیام نور از ارتقاهای جدید اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر علوم با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت خواستار تسریع و اولویت دهی واکسیناسیون دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
تاکنون 2250 نفر از گزینه های پیشنهادی به سامانه معرفی مدیران را اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و نیز 230 نفر را وزرای سابق، معاونان پیشین ریاست جمهوری و معادل آن تشکیل می دهند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روند واکسیناسیون در کشور به کندی پیش می رود. هنوز واکسیناسیون سالمندان تکمیل نشده، وعده واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه و دانشجویان نیز به آن اضافه شده است. اما تعداد دانشجویان و اساتید دانشگاه چقدر است و آن ها به چند دز واکسن نیاز دارند؟
رییس رصدخانه اجتماعی کووید 19 در نشست هم اندیشی " رصدخانه اجتماعی کووید 19 با دانشگاه های علوم پزشکی کشور " که با حضور دبیر کمیته علمی ستاد ملی کرونا کشور، روسای برخی دانشگاه های علوم پزشکی کشور یا نمایندگان آنان ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
علیرضا منادی با تشریح جزییات لایحه نظام رتبه بندی معلمان، اعلام کرد: تمامی 503 هزار معلم رسمی آموزش و پرورش تا پایان سال 1400 در پنج طبقه رتبه بندی می شوند.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: اعضای هیات علمی متقاضی خدمت به شیوه تمام وقت ویژه از تاریخ 15 تیرماه سال جاری به مدت ده روز می توانند به سامانه https://saba.pnu.ac.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۵۵ سایت دیگر  
مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف بهره مندی از ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاه ها، ارتقای کیفیت رساله ها، تقویت و تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تعریف پایان نامه ها مطابق با نیازمندی های پژوهشی همراه اول، اقدام به اعطای دور دوم گرنت پژوهشی کرده است.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۶    
به پیشنهاد رییس دانشگاه پیام نور و طی احکامی جداگانه 3 عضو جدید هیات اجرای جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور منصوب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون اداری- مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها مدنظر است و باید این افزایش حقوق عملیاتی شود تا رضایت مندی خوبی داشته باشیم.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،با اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی سیاحان، در این دوره از پذیرش که به صورت آموزش حضوری و آموزش الکترونیکی( غیرحضوری) برگزار خواهد شد، بدون کنکور و بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 (مهر ماه) دانشجو پذیرفته می شود. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران با هدف افزایش توانمندی ها و شایستگی های اعضای هیات علمی و مدیران دانشگاه های سراسر کشور، دوره های آموزشی برگزار می کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از پیگیری وضعیت همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه های وابسته به دستگاه ها در مجلس خبر داد.
کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی و ترویجی دانشگاه علوم پزشکی با حضور دکتر مسگر معاون حمایت و گفتمان سازی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و جمعی از معاونین و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و فنی-مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: حقوق اعضای رسمی هیات علمی دانشگاه ها و قضات مشمول نرخ 10درصد است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مجدداً هشتگ های #به داد اساتیددانشگاه آزاد برسید و #همسان سازی حقوق دانشگاه آزاد با وزارتین را به یکی از ترندهای اصلی توئیتر تبدیل کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
پنج تن از اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز موفق به کسب عنوان سرآمد علمی در سال 1400 شدند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۹    
مرصادنیوز: بیش از 170 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آیت الله رئیسی حمایت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کتاب تحلیل جامع بر همه گیری کرونا در ایران و جهان ، به همت اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تالیف و چاپ و همزمان با دهه کرامت از این کتاب رونمایی شد.